Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
paola rozwalilas mnie na lopatki;) ostatnie zdanie najlepsze!;) ja juz w pracy. Spac mi sie chce jak pieron:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) sorki ze tak w niedziele ale mam problem. jak wcześniej pisałam w grudniu brałam luteinę. pierwszą dawkę od 4 grudnia przez 5 dni. i okres dostałam 11 grudnia. kolejną brałam 31 grudnia tez przez 5 dni jednak tym razem okres dostałam 13 stycznia. teraz nie brałam luteiny i dziś dostałam okres tyle że to za wcześnie bo powinnam dostac w następną sobote czyli 15. nie wiem co sie dzieje. wczoraj jak to piszecie były przytulańce... i nie wiem co teraz mam o tym myśleć. mam się cieszyć czy płakać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Gośc poprostu rozwala:) Iza85 życze duzo szczęscia w znalezniu nowego domku, od dawna siedzicie sobie w Angli??? Nieraz tak z mężem sobie myślismy zeby rzucic to wszystko i wyjechać tam, w naszym kraju to człowiek tylko garba sie może dorobić;) Izulinka7 jak sie czujesz? nie załamuj sie bedzie dobrze! Dziewczyny czy Was tez taka wiosna jak u mnie :)? Śniegu w tym roku raczej nie zobacze:) Mackowa a jak u Ciebie? dalej masz zaspy śnieżne:)? Paola1801 doskonale Cie rozumiem, same jestesmy wszystkie złe ze udaje sie tym być matkami które wcale na to nie zasługują, a my chce juz- teraz być....ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka kiedy u Ciebie następna @? Pora na uaktualnienie: Teraz w kolejce: paulinka, Mackowa, IZa85- czekamy na dobre wiesci:) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 IZA85.......................28..........4cs............2d z...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.03 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a co ja mam powiedziec, od 6 jestem w pracy. Wczoraj o 22 skonczylam. Wiec spalam ktotko i nawet kawa nie pomogla:( chcę do domuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jak chcesz podyskutowac na temat poprawnośc****sania to załóż nowy temat i tam kogoś poszukaj do dyskusji.. a jak nie to możesz zadzwonić do prof. bralczyka albo do innego i z nim o tym porozmawiać bo to forum dotyczy ciąży i innych kobiecych spraw a nie poprawnośc****sania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola wiem co czujesz ja wczorajszą całą noc nie spałam bo nie mogłam zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mnie już boli brzuch jak na @od kilku dni ale to by było dziwne jakbym dostała... Lecę na zumbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Mam chwile czasu zeby sie pokazać. Starszy Pan pojechał odebrac auto bo sobie zmienił na nowszy model :) (całe szczescie ze to auto wymienił a nie mnie). Młodszy Pan wpakował sie do naszego wyra i cos tam tworzy na tablecie a ja mam chwile lenistwa :) Jeszcze w wyrku sobie leze :) Ale wypasik mam dzisiaj :) Kasia nie mam pojęcia co sie moze dziać. A masz taki normalny, obfity okres jak zawsze? Bo moze sa to plamienia??? Bo jeśli były by to plamienia to moze wkoncu doczekamy sie dobrych wieści tutaj :) Eweelka dziekuje Ci :) I cały czas mam nadzieje ze wkrótce nam sie to uda :) W Anglii w sumie siedzimy 5.5 roku ale z przerwa. Pierwszy raz przyjechaliśmy tu na początku 2006 roku. W miedzy czasie ja zaszłam w ciąże. Okazało sie ze tata mojego lubego ma raka :( Zdecydowaliśmy ze wracamy do polski. Bo w sumie moze byc tak ze dziadek wnuczka na żywo nie zobaczy :( A poza tym w Polsce była cała nasza rodzina wiec i z dzieckiem bedzie łatwiej. Ja szybciej do pracy bede mogła iść bo mojego mama nie pracuje, na rencie jest, to sie wnukiem zajmie. Ale okazało sie zupełnie inaczej :( I tak pod koniec 2008 pojechaliśmy do polski - czego bardzo żałujemy. Wytrwalismy w Polsce 2.5 roku i wrocilismy tu spowrotem teraz w lutym minęło 3 lata jak znowu tu jestesmy. No i tak w sumie 5.5 roku :) Powiem szczerze ze na początku swietnie nie jest. Jeśli sie tu samemu przyjeżdża a rodzina w Polsce zostaje to jest masakra. Tęsknota zrzera człowieka. Płakać co chwila sie chce itd. Ale po pewnym czasie człowiek sie do tego przyzwyczaja :) Do polski bym teraz nie chciała wrócić. Chyba ze miałabym swoje mieszkanie w Polsce ( bo niestety takowego nie posiadamy- bo jak zaczęłam w Polsce pracować to oczywiście najpierw dostałam umowę na pól etatu, pozniej na 3/4 etatu i żaden bank nawet nie chciał ze mną gadać o jakimkolwiek kredycie na mieszkanie a moj pracował na czarno :( Polskie realia. A pozniej tu przyjechaliśmy)). No i jeszcze jakbym miała wiieellkkaa sumę kasy na koncie- ze w razie jak nie znajdę pracy to na zycie bede miała. Ale ze jest to nie realne to do polski poki co nie wracamy. Chyba ze jak juz bede miała emeryturę to sobie do polski wroce :) Eweelka gdybyście sie z mężem zdecydowali to dawaj znac :) Cos sie pomyśli :) Nocleg bedzie a z praca sie podziała :) Alaa miłego tancowania :) Sylwunka a Ty gdzie? Pewnie wykończona jestes po wczorajszym, szalonym wieczorze z mężem :) :P Lece na kawe :) Zajrze pozniej :) Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki IZa85 kto wie czy kiedyś nie bedziemy stad wiać :) to sie do Ciebie odezwe:) perspektywa pracy do 67 raczej dla nas nie jest realna i prędzej w tym kraju wyginiemy:) Nooo..ehhh ale póki co narazie skupiam sie obecnie na 2 ciąży i po cichu mam nadzieje ze w tym roku sie uda:) Mam nadzieje ze wszystkim sie Nam uda z tego forum i ten rok uznamy za szczęśliwy- prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 heheh uśmiałam się jak czytałam od ciebie info :). Poprawa humorku natychmiastowa :). Wczoraj w łóżko już byliśmy po 18-tej :) mąż wciąż mówił że mało leci heheh jak to on mówi strasznie był przejęty, a wiem że to nam nie pomogło. Dzisiaj rano obudziliśmy się po 9-tej spojrzeliśmy na siebie uśmiech i do dzieła :). Nie wiem co mam myśleć może nóż widelec się uda lecz jakoś oboje nie mamy na to siły nie wiem czego tak się dzieje. Tak myślę że nurtują nas te jego badania nasienia że są aż tak słabe w porównaniu do tych które robiliśmy miesiąc temu. Nadzieja jest ale bardzo słaba a moje myśli mieszane :(. A mam taki straszny ból w krzyżu i brak siły :( Trzymajcie kciuki za te nasze szaleństwa oby oby :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jestem nowa. Cieszę się, że Was znalazłam. Staramy się o dzidziusia już prawie rok i ciągle nic. Z mojej strony pod kątem ginekologicznym jest wszystko w porządku. Mąż nie zgadza się na wspólną wizytę, a w poradni niepłodności w moim mieście, pierwsza wizyta ma być wspólna. Tak więc staramy się i staramy i ciągle nic. Czekam aż minie mi okres i znowu wybieram się do lekarza, ale dlaczego znowu ja... Tak bardzo pragnę, żeby ten rok okazał się dla nas szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hello Lasencje :) Udało, się, przetrwałam maraton w pracy i się w końcu dziś wyspała. Czytałam Was oczywiście na bieżąco. Dzięki wszystkim za słowa otuchy w sprawie pana F. Żoneczka kochana ja Ci serdecznie współczuje, konsultuj sie koniecznie z innym ginem i pisz nam natychmiast co wyszło. Takiego doła złapałam po Twojej wiadomości że mi się wszystkiego zupełnie odechciało :( nie pisałam nic od razu bo wiem że słowa i tak nic nie dadzą, Twojego bólu nie ukoją niestety. Ale wierze bardzo mocno i modlić się będe o to aby okazało się jednak że kruszynka rośnie zdrowo i nic jej nie dolega. Trzymaj się kochana dzielnie. Jesteśmy z Tobą. 🌻 Eevi witaj. Kurde no wiesz Ty co?! nie znam Twojego męża i już mnie wkurzył, po jednej Twojej wiadomośc***Przemów mu do rozumu pięścią czy widłami, czymkolwiek, nie odpuszczaj bo może się okazać że z nim faktycznie jest coś nie tak, że żołnierzyki słabe i przez to zajść nie możesz w ciąże. Co on se kurde wyobraża?! Że wiatropylna jesteś czy co? A poza tym zapraszamy Cie do naszego grona :) 🌻 Iza gdybym była lesbijką to bym się w Tobie chyba zakochała :D:P pisz jeszcze więcej i jeszcze... :) lubie Cie czytać zresztą jak i Was wszystkie :) Giubelli, Jovanka, nessaja, Angelus gdzie Wy i jak tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wkurza wszystkich:) Śmieję się, że on chyba nie posiada plemników. Chyba pozdychały:) Ja pierdzielę:) Dostaje wariacji na samą myśl. Niech ten okres już minie i działamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eevi ale zdajesz sobie sprawe że możecie tak działać do upadłego i bez żadnych skutków? :/ Czemu to tylko Ty masz latać się badać a on stać z boku i nie angażować sie w tą walkę o dziecko? Jeśli trzeba będzie siłą zaciągnij go chociaż na samo badanie nasienia, przecież to nic nie boli... Wkurzają mnie tacy faceci, chce dziecko tylko najlepiej niech się samo zrobi, samo wychowa i samo utrzymuje... ale wiadomo mam pms i to pierwszy raz od dawna, więc wkurza mnie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć eevi na pokładzie dzielnych staraczek:) Bierz męża na siłe na badania i koniec:P bo inaczej - Maćkowa ma racje- moze działac i dzialać i nigdy sie nie uda jesli wina jest po stronie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eevi racja jak się twój mąż zbada nie będziecie gdybać ..... My przez kilka lat z taką myślą czekaliśmy nie wiem na co niedawno zrobiliśmy badania wyszły super wszystko u mnie tez ok pęcherzyk urósł sam pękł a tu masz teraz mąż ma za słabe plemniki nie wiem co się wydarzyło myślę że może to ten stres i sama myśl a jak się nie uda co wtedy. Ciągle coś staje na drodze już wątpię w to że kiedykolwiek zobaczę dwie kreseczki na teście. Chociaż pochwalę się wczoraj widziałam dwie grube krechy na teście owulacyjnym działaliśmy ale co będzie nie wiem. Najgorsze oczekiwanie ale mam nadzieje że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na plamienia mi to nie wygląda. jest tak jak zawsze. i cały czas mam wrazenie jak by mnie przelewało. nic nie robie tylko siedze bo jak chodze to wiadomo jak jest:( troche mnie to zdziwiło ze tak szybko bo 28dni tylko a zawsze miałam 32-33dni a nie raz dłuższy. i trochę się denerwuje bo nie wiem dlaczego tak mam. nigdy nie miałam cyklu który trwał 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana mi pomaga excedrin migra stop albo mega zimny prysznic jak juz mnie mdłości biorą Z racji tego ze jutro mam ten rezonans to zrobiłam dziś test ciążowy bo naprawdę czuje się dziwnie zmęczona taka nic mi się nie chce jajnik rwie Noi siku siku siku I jedna kreska oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny nie mialam dzis czasu tu zajrzec bo meza do szpitala musialam odstawic teraz chwila odpoczynku dopiero ;/ Alaaa na test za wczrsnie nawet jakby ;) U mnie zadnych objawow jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
wiem ze za wczesnie ale zrobilam ... ten miesiac jest dziwny dla mnie juz mnie bola (.)(.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ostatnio wcześniej zaczynają mnie boleć piersi.... Także teraz trzymam kciuki żeby badania wyszły mi ok. Potem działamy dalej Strasznie mnie coś kluje niby w uchu ale laryngolog twierdzi ze ucho zdrowe ale zdiagnozowali mi oczoplas samoistny. Ciekawe co mi dolega krew w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No i jestem. Dzien szybko nam zleciał :) Dzisiaj z młodym w kinie bylismy na LEGO MOVIE bo ma świra na punkcie lego :) No i jak co niedziele postalam przy desce do prasowania, pozniej żarcie przygotowalam na jutro do pracy i do szkoły :) I z****** jestem jak koń po westernie :P Ale lampeczke winka mam i sie relaksuje :) Kurna jeszcze 2 miesiace temu na wino patrzeć nie mogłam, a teraz wole sie napić lampkę wina niż piwo :) A wczesniej na odwrót było :) Kobieta zmienna jest :) Nie ma sprawy Eweelka :) Im nas wiecej na obczyźnie tym weselej. Ja i tak uważam ze jeszcze troche to tutaj bedziemy mieli druga Polskę :) :) Sylwunka ciesze sie ze poprawiłam Ci humor :) A teraz mocno trzymam kciuki zeby wasze wysiłki nie poszły na marne :) Ale jak tak intensywnie działaliscie to jestem pewna ze sie uda :) :) Mimo ze żołnierzyków słabe i mało leciało to po tył urazach było ich tam tyle ze z 8 jajeczek by zaplodnily :) Wiec trzymamy kciuki a Ty chwal sie każdym zauważonym objawem :) Eevi witam Cie serdecznie :) Podpisuje sie pod tym co napisały dziewczyny. Twój powinien koniecznie pojsc z Tobą na wizyte. Przynajmniej nasienie musi dac do badania!! Bo niestety sama sobie Waszego wymarzonego dzidziusia nie zrobisz :( Chociaz powiem Wam szczerze ze czasami uważam ze nie byłby to głupi pomysł. Nie musialybysmy naszym Panom zdawać relacji kiedy mamy dni plodne itd. Same sobie bysmy wystarczyły :) Jednak do Sexu koniecznie potrzebowalybysmy Panów :) Bo same sobie tak nie dogodzimy :) :) Ale ja trzepnieta jestem :D Eevi zostań z nami :) Mackowa wrocilas :) huuuurrrrraaaaa :) i żyjesz :) juuuuppppiiii :) Zameczysz sie kuzwa w tej robocie dziewczyno :) I kto mi pozniej bedzie takie z******te rzeczy pisał ze sie we mnie zakochuje i wogole :) :D Ale dziekuje za miłe słowa :) Ciesze sie bardzo ze do Was dołączyłam :) Mam sie komu wygadać :) :) Dzieki dziewczyny ze jestescie :) Stymulowana bardzo Ci współczuje :( Nigdy nie miałam migreny ale ponoć nie idzie żyć przez to gowno :( Tak daje popalić :( Mam nadzieje ze niedługo C**przejdzie :) Trzymaj sie lalka :) Kasiaa a miałam nadzieje ze to plamienia :( Ale powiem Ci ze i u mnie sie duzo pozmieniało. Zawsze miałam regularne @. Zawsze 26 dniowy cykl. Brzuch bolał mnie tylko około 5 godzin przed @. Piersi zaczynały bolec maksymalnie na 5 dni przed @. A teraz : @ jest albo 2 dni wczesniej, albo 1 dzien pozniej, albo 2 dni po terminie. Brzuch z tydzien wczesniej daje o sobie znac. Boli troche i przestaje, pozniej 2 dni nic a pozniej co wieczór do samego @ pobolewa. (.)(.) n*******laja mnie juz około 2 tygodnie przed @. Praktycznie od dni plodowych do samego @. I nie moge powiedziec ze one mnie bola bo one n*******laja :( I nie wiem co sie dzieje. Byłam u lekarza , powiedziałam mu co i jak. Zbadał wszystko, usg zrobił, cytologię tez i wszystko okay. Alaa jak bedziesz miała wyniki rezonansu to daj nam znac. A ja trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawił :) i oczywiście trzymam kciuki za dobre wyniki. Kurna leze ja spac :) Zajrze do Was kobitki rano :) Dobrej nocki :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a co z mezulkiem? Bo albo cos o czymś nie wiem albo nie doczytalam ?? A tak wogole to zapomnialam Wam napisac. Moj luby dzwonił dzis do mamusi ( teściowki mojej :) ). Co sie okazało w nocy śnilismy sie dla teściowej :) My oboje, nasz Kuba i było z nami jeszcze jedno dziecko, chłopczyk, ale teściowa nie wie kto to był :) :) Hmm, czyżby moja teściowa miała prorocze sny :) A zeby było śmieszniej dziewczyny to jeszcze jakas wycieczka dzieci była z nami wiec moze z tej wycieczki po jednym z dzieciaczków dla Was wypadało :) :) Ja wiedziałam ze moja teściowa cos z czarownicy ma :) hehehhehe :) JOKE :) Spijcie dobrze lachony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wyjdę stad :) Musze Wam jeszcze dopisać ze zaczął mnie zarywac lewy jajnik :) Dobrze wiedzieć ze go posiadam :) Bo zawsze to mnie tylko prawy bolał :) Ale na bóle jajników tonu mnie za pozno jest. Juz teraz to implantacja powinna sie zaczynac :) Przynajmniej tak minusie wydaje :) Normalnie mogłabym byc ginekologiem :) Juz wszystko wiem :) hihihi :) Idę- juz teraz naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
No dam znać ale boję się jak cholera bo jak się okaże że coś tam mam??? :-( już panikuje niestety takie badania kojarzą się od razu z moim tata i niczym dobrym :-( a na pewno nie dobrymi wiadomościami.. ... Czemu u mnie miałoby być inaczej? Idę lepiej spać jak to przespie szybciej będę miała z głowy ciekawe ile czeka się na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz ma dzis operacje reki :( Tak w skrocie to przed swietami zlamal palca ( paliczek przy paznokciu) i tak zlamal ze jest tam torbiel ktora beda skrobac****otem z nadgarstka kawalek kosci do palca bd przenosic fuuuu .... Obs**** jest na maxa :/ Ja juz jade do pracy a potem do niego wiec dam znac jak poszlo... Zycze wam milego dnia kochane i dla oczekujacych zeby wtedna @ nie przyszla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×