Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Dzis 15 a @ dalej nie ma :DD następny szczesliwy dzień oby nie przyszła p***a jedna :D za tydzień czasu zrobie test bo w dzien spodziewanej@ wyszla jedna krecha.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ja dla przyszlej tesciowej kupilam poradnik perfekcyjnej pani domu i byla zadowolona. Duzo jest tez fajnych ksiazek kucharskich np Mastershef i inne;d nie wiem moze portfel. Perfumy dosc oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka mamuske do fury i wiez na zakupy moze sobie cos znajdzie :) kwiaty moze i oklepane ale jakbys bukiet tulipanow kupila to usmiech murowany, wiosna zapachnie :) Albo pakuj cala rodzinke i na urodzinowy obiad lub kolacje ja zaproscie :) mi na miejscu Twojej mamy milo by sie zrobilo spedzic czas w Waszym gronie zwlaszcza po ostatnim stresie zwiazanym z Twoja siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dostałam przed chwilą super smsa od M.:) "Kocham Cię Żonko:*" Ach, już nawet słońce nie musi świecić:) A teraz muszę wracać, niestety, do rzeczywistości. O 17 przychodzą 2 ciocie do nas na ciasto i kawkę i muszę w związku z tym ogarnąć wszystko na si! Ło jak mi się nie chce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni dzionek:) Dzisiaj byłam u fryzjera, humorek odrazu sie poprawił:) W koncu weekendowy odpoczynek wiec obijam sie juz na maxa zwłaszcza ze krwawa "ciocia z Ameryki" daje popalić i leje sie jak wodospad:( ehhhh jeszcze jakies 5 dni i spokoj:) a jak Was? jest juz jakas nowa szczęsliwa zaciążona? bo cos tu cicho ostatnio w tym temacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na Walentynki dostałam czekoladki w kształcie serduszka i różyczkę a córcia balonik w kształcie serduszka:)) Mielismy isc jeszcze do kina na jakieś romansidło ale mała chora wiec zostajemy w domu:) i tak zleciało:P a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzieki dziolszki za propozycje;) podpytalam mame co by chciala. Kupilismy zloty lancuszek i zawieszke z Bozia, 7 stow poszlo ale napewno bedzie zadowolona. Okragla rocznica 5 dyszek wiec trzebabylo sie wykosztowac. Do tego kupilismy ramke na zdjecia z napisem familly. Od razu powkladamy fotki i bd gites;) tez nie lubie szukac i wymyslac prezentow. Szlak mnie trafia. Mackowa z tym rodzinnym obiadem to fajny pomysl mielismy w planach ale my w niedziele tez pracujemy i lipa;/ jovanka jak slodko. No nawet w pochmurny dzien humor by sie poprawil po takim smsie;) paola, ala i reszta kobitek jeszcze raz dzieki za oropozycje;) zaraz tata mnie podmieni i lece robic torcik truskawkowo cytrynowy. Mniam;) wysle po kawalku kazdej z was. U mnie tez @ brak nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa jak tam cos sie zapowiada na @? Mnie anginka lapie piekna ... niech to jasny gwint ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki! Mój ból jajnikowy tak się nasilił, że nie wyrabiam... Bóle okołoowulacyjne? Ok, no ale żeby aż tak?? To już trzeci dzień, a teraz to już w ogóle masakra. Promieniuje mi na kręgosłup i do góry, i w drugą stronę - cała prawa nogaaaaa! Jak z tego dzieci nie będzie to się załamię. Tyle cierpień i tabletki nawet nie mogę wziąć, bo odstawiłam wszelką chemię. :( aaa i jeszcze oko mi się popsuło... Jakiś bąbelek mi wyskoczył na dolnej powiece i oko mnie jeszcze boli. Armagedon jakiś! Nie wiem co jeszcze mnie dziś może spotkać. A no tak! Spadł na podłogę nowy tablet i rozbił się ekran! Póki co działa, ale jak się wyświetlacz rozleje to kaplica. :( co za dzień!!!! Haloo a jest tu ktoś dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia rety, armagedon to przy tym maly pikus! Uwazaj na siebie, klac sie spac najlepiej. Nospe jakas mozesz chyba wziac. Rety faktycznie za te cierpienia powinnas zostac obdarzona dzieciatkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) Dzis szczesliwy dzien bo podpisaliśmy umowę najmu mieszkania ;) Za tydzien w sobote bede zlopala winko w nowym, większym mieszkanku ;) Ciesze sie jak dzieciak ;) Jovanka absolutnie sie nie przejmuj ze była 5 :) Teraz mozesz wszystko :) Nawet jeść w nocy ;) Do wszystkiego masz prawo :) Maćkowa wytrzymałas w pracy?? W soboty wogole nie powinno sie pracować !!!! A juz na pewno nie pozniej niż do 13. Takiej herbatki to ja jeszcze nie piłam :) A dobra chociaz była? :) Paulinka ja troche spóźniona :) Ale my mojej mamie na 50-tke kupiliśmy koszulkę z jakimś śmiesznymi wierszem o 50-tce :) Ale nie pamietam jak on leciał :) Do tego kupiliśmy wielka ramę na zdjęcie i powklejalysmy z moja siostra nasze zdjecia :) Mojej siostry z rodzina, moje z rodzina, mojego brata i nasze wspólne z mama :) A do tego zabraliśmy ja na obiad do restauracji i musiała chodzić w koszulce która jej kupiliśmy :) Śmiesznie, fajnie, miło i rodzinnie było :) Kochana a Ty dzisiaj wysyłałas po kawałku tego tortu?? Bo jeśli tak to do mnie jeszcze nie dotarł :) C*******o gołębia do mnie wyslalas :) Zezarl ****** pewnie moj kawałek tortu :) Agniesia z takiego bólu musza byc dzieci :) Trzymamy kciuki inposz na bieżąco co sie dzieje /) Ale nie mam tu na myśli pikantnych szczegółów z sypialni :) :) Oj dzisiaj naprawdę mało sie tu dzieje :) Dobranoc laseczki :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia miało byc ze trzymamy kciuki i pisz na bieżąco ..... :) Moj kochany telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o Twoje oko Agniesia to moze to byc "jęczmień" :( Oby nie. Ale jak maksymalnie do poniedziałku nie zniknie to koniecznie do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do urodzin to moja mamulka również dziś kończy 50 lat :D wczoraj z tej okazji troszkę ucztowaliśmy, tak się spiłam że ojeja, teraz głowa boli, ciąży mi więc pozostaje na razie w łóżeczku :D co do prezentów to my poszliśmy po najmniejszej linii oporu i poszły pieniądze(znaczy ja i mój brat) i już w zeszłym tyg obkupiła się na wiosnę, resztę to dostawała jakieś zestawy kosmetyków i inne oklepane rzeczy i wszystko zostało u nas( bo u nas robiliśmy imprezkę) więc poczekam jeszcze trochę i sama się za to wezmę :) paola zazdraszczam ombre, tego jeszcze nie miałam na głowie, ale gdy tylko będę miała na czym to sobie zrobię :D Iza to gites, że się poukładało, tak jest, że każda z nas ma lepsze i gorsze dni, i nic na to nie poradzimy :) jakby co wal w nas jak w dym :P Maćkowa i jak wrażenia po wypiciu tego cudu ?? pierwsze słyszę o czyms takim, cóż to za wynalazek ?? Eweelka odpoczywaj pracusiu ile się da :) miłej niedzieli kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta lekkie bóle piersi.... No ale jeszcze dwa dni i myślę że napewno przyjdzie nie ma co się oszukiwać w moim przypadku akurat :-) :-) Wczoraj byliśmy na wieczorku kulinarnym robimy taki raz na jakiś czas :-D mamy świetnego kucharza i wszyscy razem gotujemy przy tym drinujemy tako to była super imprezka dziś główka troszkę ciężka była ale juz ok. Odkąd się zumbuje i odchudzam to mam - 3,5kg całkiem ładny wynik chociaż niestety dalej jest 8z przodu ale obiecuje wam to jej ostatnie podrygi u mnie:-) a teraz zbiera się na spacer bo śliczna pogoda zachaczyny o knajpke zjdmy obiad bo śniadanie po co potem z mama na cmentarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Izulinka to nasze mamy urodzily sie w tym samym czasie;) dzien miesiac rok;) laaaaal;) mamus ucieszona z prezentu, az sie poplakala;) hihi cisza tu jak makiem zasial. Ja juz po pracy. Nadal czekam na @ wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka to moze TY pierwsza dobre wiesci nam ogłosisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka z mila checia ale nie w tym miesiacu:p toz to bylby cud i nie wiem co jescio;) test dzien po spodziewanej @ wyszedl negativ wiec nie ma co se wmawiac;) pewnie stres i nerwy tak zadzialala. Hoł hoł hoł jest tu kto procz ewelki?? Ooo a jak tam sliczna cora? Wyzdrowiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka testy nie zawsze pokazują prawde :P Moja kochana córcia nazywa sie tak jak TY:) hehe dalej jest na antybiotyku, kaszle ale jest juz lepiej UFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) Ja juz po obiadku... leze w lozku bo gardlo boli strasznie ;( Slonce swieci ale z lozka nie wychodze... jeszcze troszke i @ przyjdzie ;( a moze zdazy sie cud i nie przyjdzie :p narazie czekam ... ehhh Ala a jak tam u cb ? Jakies prognozy na @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Wiem;) pisalam ci kiedys ze ma piekne imie hihi wiem ze testy czasem klamia ale nie bylo nawet cienia, poza tym zadnych objawow. Sikanie w normie, zachcianek nie ma.tylko jajca kluja i plecki bola;( u mnie juz chyba 41 dc no zwariowac mozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem brygado! :D nie mam na nic czasu albo mi sie nie chce.. jestem zmeczona ze szok, oczy ciezkie juz wiec szykuje sie do spania. Zapomnialam wam napisac, w walentynki mialam owu, tak mnie bolal prawy jajnik ze nie moglam nawet kroku zrobic, moment kulminacyjny nastapil gdy poczulam pierwszy raz moj pekajacy pecherzyk :P smieszne uczucie, jakby banka pekajaca :P Paulinka bedziesz powtarzac test? :) Marta o kurka, zdrowiej kobitko ;) Nie mam juz sil.. ide pod prysznic i spaaaaaac, szalonej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja to mam nadzieje ze walentynki w tym roku będą wyjątkowo owocne:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu niestety zadnych przytulanek, wlasnie ze wzgledu na owu. W swieta stracilam swoja kruszynke i musze odczekac po tym 3 miesiace, ale bede probowala rzucic na was moj czar ktorego nie moglam wykorzystac :P a wiec hokus pokus czary mary, miejcie w sobie duzo wiary, bo kruszynka bedzie mala, w waszym brzuszku rozrabiala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nessajka no wlasnie nie wiem. W sobote zakupilam 2 szt. Teraz leze i sie zastanawiam czy jutro robic czy czekac na @. Jak myslicie? Nic nie wskazuje na ciaze. Teraz sobie tak mysle ze owulka sie przesunela i moze jednak...ale kurcze przeciez test juzby cos wykryl. Ostatnia @ byla 8 stycznia i co ??? I pewnie dooopa jak zwykle;) ale jejniki kluja co jakis czas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Neesaja jeszcze jedno ja mialam kumpele ktora tez poronila i wyobraz sobie ze jej lekarz powoedzial zeby starali sie zaraz w nastepnym cyklu. Ciekawe od czego to zalezy?? Lecem lulac bo jutro na 6:/ a gdzie dzis reszta pan? Caly walentynowy weekend w lozku? Ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo kobitki :) W dzis zwariowany dzien miałam :) Mamy juz klucze do naszego nowego gniazdka :) Teraz juz planuje gdzie, co bedzie stało :) Marta jak u Ciebie? Dołek zakopany? :) Nessaja ależ nam tu zarymowalas :) :) I teraz my wszystkie, te pięknie wyrymowane czary przyjmujemy :) :) Paulinka ja bym zrobiła jeszcze jeden test. Jeśli ten wyjdzie negatywny to na bete. Jak beta nic nie wykaże - to wtedy masz pewność ze to stres itd. Chociaz powiem Wam ze ja, jak dobrej pory, robiłam 3 testy. Pierwszy zrobiłam, oczywiście 1 kreska i za chwile okres. Kolejny zrobiłam bo mi sie @ spoznial. Zrobiłam test dwa dni po spodziewanym @ i pare godzin pozniej @ sie pojawił :( Trzeci test robiłam rano w dniu @ - jedna kreska oczywiście i 3 godziny pozniej @. Juz któraś z Was pisała ze testami sobie okres wywoływała wiec u mnie jest dokładnie tak samo. I obiecałam sobie ze w tym cyklu absolutnie nie zrobie testu :) Chyba ze tydzien po spodziewanej @ :) A bedzie mi łatwiej wytrzymać bo kupiłam sobie dwa testy w jednym opakowaniu, sa jeszcze w folii wiec szkoda mi bedzie ich otwierać i marnować tego jednego :) Heheh :) Jutro juz mozemy ruszać do dzieła :) Choć dni plodnych to jeszcze nie ma ale @ sie zakończy :) Jestem ogromna szczęściara ze moj @ trwa raptem 3-4 dni :D Dziekuje za to :) :D I oby to sie nie zmieniło :) :) :) Kurna laseczki jak Was tu nie ma, to mysle ze weekend owocny był :) Mam nadzieje ze niedługo - przynajmniej jedna z Was - przekaże nam wspaniała wiadomosc :) Dobrej nocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×