Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wygolony bok byl fajny ale juz nie jest fajne jak odrasta. A ombre faktycznie jest lekkim nie wypalem i zaluje troche ale poki co nie bede ich tak niszczyc i odczekam. Chcialabym krotkie ale mi nie pasuja:/ mam siano a nie wlosy. Za duzo ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity ;) Troche was ostatnio zaniedbuje i przepraszam ale jakos czasu mi brak na odpisywanie wam ... ale czytam czytam ;) Widze ze w koncu jest pierwsza ciaza w tym roku ;))) gratulacje :*** Teraz sie posypia nastepne hihi ;) Ja ostatnio ptzytulam meza ile tylko moge hehe ... wczoraj natomiast po przytulanku tak mnie bolalo podbrzusze ze wstac nie moglam z lozka ;( nie wiem czemu.... Moj M. Za tydzien ma badania nasienia w koncu ;) Takze kobity dzialamy dzialamy i chwalimy sie 2 kteskami ;) Ide do pracy i pozniej zajze do was ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kilka lat temu boba zachcialo.Jak wyszlam od fryzjera - ok, ale pozniej.Boze...tragedia.Wcale nie chcialy sie ukladac i juz nigdy ich nie bede scinac (jedynie koncowki). Z farbowaniem natomiast jest gorzej.Bo farbuje na czekolade a ja wlosy mam zdecydowanie jasniejsze wiec nie chce chodzic z odrostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowalam na czekolade ale teraz oplaca mi sie chodzic do fryzjera niz trzy farby kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obrączek, to my pozbieraliśmy w domu jakies złote kolczyki, pierścionki, łańcuszki po babciach i inne klamoty, których się nie nosiło. Przetopiliśmy to wszystko u złotnika i zrobił nam obrączki jakie chcieliśmy. Cała impreza kosztowała nas.... 50 zł:) wzór, kolor, kształt, grubość... no wszystko według naszego pomysłu (oczywiście zaczerpniętego z kilku katalogów;)) i dożywotnio poprawki gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam w końcu zdjęcie kochane. Robione na szybko, więc może być nie za dobre, ale wywiązałam się z obietnicy i jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dosłownie na chwileczkę :) Goofcia Ty tak bliziutko mnie - prześlij Ty mnie choć troche swoich ciążowych fluidow :) :) :) Blisko do mnie maja to szybko dotrą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus, uff kamien z serca ze wszystko wporzadku i ze przeczucia zle sie nie sprawdzily :) Paola, piekna jestes ;) a co do wloskow to mi najbardziej podobaja sie te jednolite np na tym zdj co siedzisz, moze poprostu pomysl nad innym kolorem? :) PaulisC, jaki juz masz ladny brzuszek :) pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu az 3? Masz dluzsze wlosy niz na tych zdjeciach? Mi 2 nie wystarczaja jesli farbuje w domu bo nie dosc ze sa dlugie to jeszcze dosc geste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli - noo nie uznają...heh jak się zapytałam a co z badaniami krwi czy coś takiego to ją strasznie rozbawiłam...w 12 tyg. robią USG i od tej pory oficjalnie jest się w ciąży nie wcześniej :/ Co do roboty to nie mam żadnego planu, trochę jestem skołowana...coś trza wymyślić. IZA85 - wysyłam :D czujesz?? hehehe To dawajcie Dziewuszki jakieś przesądy ciążowe...dla mnie jeden z głupszych to: Ciężarna nie może się patrzeć przez "judasza" bo dziecko będzie miało zeza hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da mi ktoś hasło na maila :P Bo wysłałam tam wiadomość z mojego maila ale nikt mi nie odpiwiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja dziekuje za takie mile slowa:* Smerfetka tak jak na zdj ale mam mega geste. Kazdy fryzjer mowi "o boze ile wlosow". Na prawde sa tak geste ze w ekonomiku kolezanki mowily na mnie hagrid haha :D zdj nie oddaja tego. Teraz po scieciu to pewnie ze dwie bym potrzebowala. Jak mam sobie farbowac to ch... mnie strzela.. Agniesia to super pomysl. Ale niestety zbyt duzo zlota nie mam. Wrecz malutko. Kupimy te fazowane zlote i po problemie. Po co wydawac 2,5 jak mozna1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test. Nie dosc ze przed @ to nie z rana. I jedna kreska. Oby za jakie czas jeszcze pojawily sie dwie. Jest nadzieja chyba jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to ksiazke poczytaj :P Ja zaczelam wczoraj 50 twarzy graya i jestem juz na 200 stronie.Erotyk taki :P Dziewczyny macie jakies pomysly jak zabrac te wszystkie rzeczy do domu??Na kuriera majatek wydam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - Wiktoria bedzie:) sluchajcie chyba mi sie akcja zaczela, boli mnie krzyz, skurcze byly nieregularne, teraz staja sie bardziej bolesne. Wzielam nospe zobaczymy czy przejdzie. Mam stracha, bo jak sie zacznie to musze szybko jechac i musza zrobic cesarke. Napewno bede dawac znac. Widzialam tez wasze brzuszki, super;) a swiezo zaciazonym gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia77kornelia
czesc dziewczyny! juz 8 dzien spoznia mi sie okres. od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, wciaz mnie mdli, mam okropne zawroty glowy,draznia mnie zapachy, mam brak apetytu a od dwoch dni pobolewaja mnie piersi... zrobilam juz cztery testy (przez cztery dni oczywiscie z samego rana) i kazdy byl negatywny. czy to jeszcze za wczesnie aby robic test? a moze po prostu objawy sa spowodowane brakiem okresu i to nie ma nic wspolnego z ciaza... potrzebuje jakiegos slowka w tym temacie... jeszcze nie jestem mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewuszki :D Dziękuję za hasło... :D Jakoś tak milej się zrobiło jak słowa połączyły się ze zdjęciami :D Pytanie do wszystkich ciężarówek, otóż: -o jakiegoś tygodnia odczuwam taki tępy ból jajników i macicy, ogólnie podbrzusza, występuje on od czasu do czasu i nie jest jakiś masakryczny taki "że go czuć"...oczywiście jestem głupia i zapytałam wujka Google co to może oznaczać i przeraziłam się bo napisane było o ciąży pozamacicznej inne strony natomiast mówiły że takie bóle są normalne bo macica się przygotowuje na dzidziusia i sie rozszerza. No i moje pytanie brzmi: czy któraś z Was też tak miała jestem w 5 tyg według moich obliczeń...a tak jak pisałam wcześniej wizyta dopiero 27 marca...w sumie to mogę narobić rabanu i dostać się wcześniej ale jeżeli jest to normalny objaw początkowej ciąży nie chcę lipy robić :D Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelia77kornelia - ja od paru dni wiem o tym że jestem w ciąży i miałam już słabą kreseczkę dzień przed planowaną datą miesiączki a dzień po już była krecha. U każdej kobiety jest inaczej, obserwuj swoje ciało i w razie W do to gina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia77kornelia
Goofcia, gratuluje :) poczekam jeszcze gora trzy dni i znow zrobie test. jestem bardzo niecierpliwa osoba, no i moje samopoczucie jest nie do zniesienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj jest mój 10 dc w 14 dc jadę na monitoring podejrzeć czy jest pęcherzyk myślę że nie będzie za późno. Mój gin przyjmuje tylko w czwartki więc może się uda i mocno liczę że w ogóle jest jakiś pęcherzyk. W ostatnim cyklu były 2 o wymiarach 22mm i 15mm sam pękł lecz się nie udało. Doczekałam się następnego cyklu i może teraz się uda i podchodzimy do inseminacji. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mi dziś internet znów szwankuje i raz jest a raz go nie ma. Dopiero wróciłam z miasta i byłam u fryzjera, troszkę się podciełam. * Angelusnawet już widziałam że wszystko ok, to dobrze. * Pauliś śliczny brzuszek * Też chciałabym mieć takie włosy, ale nigdy nie udało mi się zapuścić dalej niż do ramion, mam za cienkie i jest ich mało. * Co do objawów u mnie bez zmian. @ brak, robiłam rano test ale wyszła jedna kreska:(, tak więc czekam, nie czuję jakby miała przyjść,po luteinie powinnam dostać normalnie. Miałam tylko nitki w śluzie dziś rano raz i wczoraj wieczorem też raz, ale może to po przytulanku? Już nie wiem co myśleć. Zawsze miałam plamienia dwa dni przed, a teraz nic. jak nie będziz @ to za 2 dni zrobie znów test.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle o naszej Zoneczce kochanej co u niej ;( kochana odezwij sie chociaz na chwilke ;**** Dziewczyny robcie bete to bedziecie pewne czy to fasoleczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku powiem tak: K***a dostałam @ :( W 19 dniu cyklu!!!!!!!!! A mam 25-27 dniowe cykle :( O co k***a chodzi :( :( Paola odnośnie obrączek. Poszukaj u siebie w mieście zlotnik i zapytaj czy robi obrączki z pokazanego mu wzoru. Znajomi wybrali sobie obrączki z 2.500 zł. Zaniesli do zalotnika swoje złoto (rozerwany łańcuszek, stary pierścionek po babci i rozerwana bransoletkę) i zrobił im taki wzór obrączek z grawerem za niecałe 600zl. Teraz napewno ceny poszły w gore ale i tak bedzie mniej niż za gotowe obrączki. Poszukajcie jakiegos zlotnika ktory zrobi Wam obrączki z Waszego złota :) * Angelus super ze wszystko okay :) * Fiona trzymamy kciuki :) Ale super :) :) Powodzenia :) * Kornelia a robiłaś bete??? Testy oszukują :( Niestety :( * Goofcia kurna @ przylazl zanim fluidy odleciały :( Ale martwinje to ze w 19 dc :( Brytyjska służba zdrowia to jakas tragedia. Ja z Kuba zaszłam w ciaze w Anglii. Pierwsze co to polecialam do GP. Powiedziałam w recepcji ze zrobiłam 2 testy i wyszło ze jestem w ciąży. Zapisała mnie na wizyte, poczekałbym chwile. Poszłam do gabinetu gość zmierzył mi ciśnienie, spytał kiedy była ostatnia @ i powiedział ze wysle zawiadomienie do szpitala i od nich dostanę list. Tylko ze ja u lekarza byłam w 10tc bo nie miałam NIN i w międzyczasie go robiłam. Dostałam list ze szpitala z data wizyty i jak tam pojechałam to byłam juz chyba w 13tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - zgadzam się z Tobą że NHS jest pożal się Panie Boże jeżeli chodzi o ciążę i lekarzy pierwszego kontaktu...moja siostra cioteczna zaszłą tu w ciążę i u niej to zupełnie inaczej wyglądało...poszła do GP on jej zrobił test z moczu i potwierdził ciążę, skierował ją do położnej, dostała list i poszła tylko że to wszytsko było jakoś sprawniej...a ja co? Przyjdzie mi położna do domu tego 27 marca i co mi zrobi??? Ani mi krwi nie pobierze ani nic ja sobie tego nie wyobrażam...no ale coż...zobaczymy...może chodzi z takim przenośnym zestawem hahaha ja nie moge normalnie...jak się wkurzę to zajdę do przychodni na 8:00 i narobie rabanu...raz - dwa mnie położna przyjmie i porobią mi badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×