Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Smerfecia dobra decyzja! kto by pomyślał że aż taki z niego krętacz i wogole :/ ale dobrze że wcześniej wyszło wszystko na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny patrzcie ❤️ http://dzieci.pl/kat,1033565,title,Milosc-od-pierwszych-chwil,vid,16434468,video.html dzięki dziewczyny) ja wierzę, że mi urosną, inaczej być nie może:) Jovankaaaa mega pozytywna energia bije od Ciebie, uśmiechnięte usta, oczy no i brzusio ❤️ co do udziskow to ja tam nic nie widzę :D byście widział moje udziska i w ogóle figurę jak karakan, mianowicie: chude ręce jak szkapa, nogi jak patyki, kolana wystają, kostka grubości łydki, cyce mini, a za to biodra hoho mogę nimi ściany rozwalać, są ogromne, nieproporcjonalne do reszty ciała i stąd mój karakan;/ do tego jak tyje tylko biodra, brzuch i boczki a nogi i ręce nic ani ksztyczka, no taka jestem :D co do plamień, ja też plamię;( nie wiem czemu;( ale tak odrobinkę przedwczoraj i wczoraj i słuchajcie tego: poszłam wczoraj do kibelka a na wkładce plamka, jedna malutka, wiadomo brązowa jak to przy plamieniu, wołam mojego, że krew, że coś jest nie tak, on przybiega, patrzy na to i mówi "oj musimy powiedzieć lekarzowi, że coś z Ciebie wyciekło i że jest brązowe.....(chwila ciszy).....kochanie a to nie jest kupa?" no powalił mnie na łopatki, cycki mi opadły i prawie spadłam z kibla ze śmiechu, olaboga smerfetka9 uciekaj od niego, jesteś młodziutka, ułożysz sobie życie, a ktoś kto Cię oszukuje jest nic nie warty proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziewczynki dzień pączka-dzień drugi :D moja babcia tyle wczoraj narobiła że chyba jeszcze jutro będziemy jeść, a były jeszcze ptysie z budyniem mniam. ❤️ wczoraj zjadłam tylko dwa bo dziś byłam na badaniach krwi mówie nie będę się tak obżerać bo jeszcze mi cukier skoczy xD :P heh 🌼 jak dziś pięknie słoneczko świeci idzie wiosnaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka przykro mi ze tak wyszlo ale chyba kazda z nas Tobie pisala ze bedziesz tego zalowala ... Ja na twoim miejscu juz bym sie pakowala i sajonara!!! Nie patrzalabym na urodziny czy inne swieto skoro on cie tak oszukuje to czemu ty masz miec jakies wahania i czekac zeby mu dnia nie spierdzielic ... zrob mu ptezent pakoj sie i wracaj do pana X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko Stymulowana nie przesadzaj tak ze swoim wyglądem! ze karakan :P na pewno nie jest tak jak mówisz! :* o możesz kiedyś dodać jakąś fotęcję to same obczaimy :D a z tą kupką to mnie rozje.. :P ahahahahahha no miazga! :D hihi też jestem za tym aby powiedzieć Twojemu lekarzowi o tym zobaczymy co on na to:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybym chciala wrocic dzisiaj czy jutro to nie dam rady.Sprawdzalam bilety i jest brak miejsc. Jeszcze ten meldunek musze zalatwic zeby juz pozniej tutaj nie wracac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ten piękny słoneczny ale jakże beznadziejny dzień u mnie kiepsko drugi się rozchorowal więc ech.. Smerfetka masakra. W d**e go kopnąć;/ giubelli spokojnie ci faceci tak mają ja z moim też mamy ostatnio gorący okres kłócimy ie o byle co i on też nie ma względu na to że ja w ciąży przecież;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia jesteś za dobra! jemu to kopniak w d**ę i papa a nie jeszcze prezenty urodzinowe!! z jakiej racji? jemu to się nic od Ciebie już nie powinno należeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie ze za dobra jestem.Ale nie chce zeby wszyscy jutro na tej imprezie dziwnie sie na mnie patrzyli jak sie dowiedza ze wyjezdzam.Wystarczy ze i tak bede sie czuc nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia szkoda że nikt po Ciebie teraz nie może przyjechać i zabrać Cie stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka a co Cie obchodzi co inni pomysla? wiesz co ja mysle? jakby on Cie zaczal przepraszac, to znow bys ulegla. Takie jest moje zdanie. Bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe serio karakan, marudziłam mojemu D jakoś pod koniec stycznia, że chcę stepper bo nie będę brała leków więc mogę pohasać może nogi nogi jak nabiorą troszkę mięśni to będę grubsze....no i jakoś temat umarł i przedwczoraj dostałam stepper, teraz kiedy nie mogę na nim ćwiczyć, a mój D też nie może bo owy stepper jest do 100kg, a mój mąż ma troszkę więcej, i tak 300 zł stoi w kącie :| brzoskwinko pisałaś, że Twój lekarz pozwala ćwiczyć, to kązdy ma inne zdanie na ten temat, pytałam znowu we wtorek mojego i dalej odradza, mówi, że branie takich leków i do tego wysiłek fizyczny mija się z celem, więc już sama nie wiem, w każdym razie mam wymówkę, żeby nic nie robić:) poza tym tak jak większośc z Was cały czas sobie wmawiam, że i tak niedługo będę w ciąży to po co się wysilać;) smerfetka9 powinnaś zacząć myśleć w końcu o sobie, a nie o nim, o tym co znajomi powiedzą, olać ich wszystkich, zadbaj o siebie i o swoje szczęście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miala mozliwosc wrocic dzisiaj czy tam jutro, to nie patrzylabym na urodziny tylko wprost powiedziala ze to koniec i wracam. Ale chce tu jeszcze przezyc te kilka dni. Wiesz fiona, cos w tym jest.Bo tak bylo do tej pory.Zawsze udawalo mu sie mnie ugiac i mu wybaczalam. Ale teraz dotarlo do mnie ze wcale go nie znam, ze jest inny niz mi sie wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze do Ciebie dotarlo to jeszcze nic. Ty musisz w koncu uniesc sie godnoscia. Dziewczyno, on Cie wykorzystuje. Chcesz dalej tak zyc? Przeprosiny, pare dni fajnie, potem znow to samo?? Naprawde nie warto. Czujesz do niego cos, ale musisz sobie uswiadomic ze to nie ma sensu. Pomeczysz sie kilka tygodni, poplaczesz, a nawet poryczysz a pozniej bedzie juz lepiej i zapomnisz. Tak bylo ze mna, wiec wiem co pisze. Myslalam, ze nigdy nie bedzie juz normalnie. A jednak sie poukladalo. Choc nie mowie, ze szybko sie ulozylo. Bo po drodze spotkalam kilku idiotow, ale juz wiedzialam, ze nie dam sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Stymulowana - gdybym umiała, to wyslalabym Ci moc serduszek:) Ale że powszechnie wiadomo, że takie umiejętności są dla mnie nieosiągalne, no to... nie wyślę:) Ja bym bardzo, bardzo chciała, żeby to było to, na co czekamy u każdej staraczki;) W ogóle dziewczyny - plamcie implantacyjnie na potęgę:):):) Jovanka już czuje wiosenne fasolki, fasolki, solki, kiiiiiiiiiiiiii, i i :):):) Tekst o kupie - no nie mam słów:) Przysięgam, że się zdyszałam ze śmiechu:):):) Z oczu mówisz bije pozytywna energia? Przypatrzyłam się i rzeczywiście są jakieś insze:) Wszyscy zawsze mi powtarzali, że mam bardzo smutne oczy... Giubelli - jak ja Cię rozumiem... No nic nie poradzisz. Trza przeczekać nagłe rozprostowanie zwojów mózgowych, jak się z powrotem skręcą to jest szansa na rozmowę na jednej płaszczyźnie. Póki co nie schylaj się:P:P:P Smerfetka - choć powinnam unikać każdej niepotrzebnej kalorii to przełknę stojące w gardle "a nie mówiłam"... Co się jeszcze musi stać, żebyś przejrzala na oczy? Zastać go w łóżku z inną? Usłuszeć kiedyś słowa, od których włos Ci się zjeży na głowie? Nie warto, uwierz. I chrzań jego urodziny! To ja z pierwszym mężem też miałam się nie rozwodzić, bo za 2 tygodnie miał urodziny?... Nie no, rozsądku Ci wysyłam, roz-sąd-ku! _nessaja_ - lepi Ci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z nim pogadam, ale jego bracia i mama maja przyjsc wiec dopiero poznym wieczorem. Dzieki dziewczyny.Moglam Was wczesniej posluchac przed wyprowadzka. Wiem ze pewnie bede cierpiec i nie bedzie latwo ale u siebie mam znajomych ktorzy wiem ze beda mnie z domu wyciagac zebym tylko sie nie dolowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No i gratuluję podejścia:) Teraz tylko pokaż nam, że nie rzucasz slów na wiatr i potrafisz być konsekwentna:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny moje wyniki krwi się pojawiły już na necie:/ i 4 mi złe wyszły :/:/:/ może te podwyższenia to przez to choróbsko... jutro ide do lekarza zobaczymy co mi powie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się w*******m na mojego M ,przez niego tak mnie macica boli że szok. Jakimi potrafią byc idiotami, chyba naprawdę im mózg czasem zanika, albo inaczej czasem go mają.Wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana no rozwalilas mnie ta kupa.:) wymieklam po prostu. Co do tych plamien to mam nadzieje ze to nic powaznego. Ale konsultuj sie koniecznie i pisz czego sie dowiedzialas. Bejbe kurcze Ty tez lec z tymi wynikami. Oby to przez to chorobsko bylo. Smerfetka, Marta dobrze mowi, polac jej ;) zabieraj manatki i uciekaj od dziada jak najszybciej, on Cie bez skrupulow wykorzystuje a Ty sie jeszcze rozczulasz nad nim. Tfu z takim chlopem. Jovanka boska jestes, Ty i Twoje teksty :):) Marta jak humor dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik a co on Ci zrobil ze macica Cie boli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ni mom czasu ale weszłam! Uzależniacie ! 1) Kupa Stymulowanej sprawiła że udławiłaby ciężarną :) 2) Smerfecia! Czyli on narazie o niczym nie wie? Ty! Ale ja Cię ostrzegam, żebyś przypadkiem nie słuchała od niego jaka to podła jesteś, że mu zaglądnęłaś do komputera albo gdzieś gdzie to wyczaiłaś! Bo on się tak będzie bronić. Trwaj przy swoim, że Cię oszukał, omamił i wręcz zwabił tam szantażem emocjonalnym! Ja widzę, że to jest typ zwalania winy na drugiego. Ojjj, współczuję, bo emocje będą niezłe. Szkoda, że nie możesz dziś po prostu wyjechać. Nie wiem też jak bym czuła się na takich urodzinach. No szok. Wracaj tu na południe, tu fajne chopoki so :P 3) bejbe! a sprawdź że sobie te wyniki jeszcze raz, bo mi dwa wyniki też zawsze źle wychodzą, bo w laboratorium zapominają przypisać je pod kobietę w ciąży. Nie stresuj się. Po to są badania co miesiąc żeby lekarz czuwał. Też jadę w pon., żeby mi o glukozie bleeeee powiedział, USG no i przegląd podwozia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa tak mnie wkurzył że z tych nerwów mnie strasznie boli a dziś rano już nawet torbiel mi nie dokuczała. ma dziś wolne i zamias coś zrobić (zawiesić szafkę, która czeka od tygodnia) i kilka innych rzeczy on poszedł do sąsiada, którego ja strasznie lubię bo kiedyś cały czas z nim pił i oczywiście PIJĄ. tydzień temu było to samo a obiecywał że jak się przeprowadzimy to nie będzie tego robił. Wiem że to tylko facet, ale tyle razy już wałkowaliśmy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Bejbe_ - nic się nie przejmuj, to na pewno przez chorobę. Poza tym w ciąży występują różne anomalia dopuszczalne jednak w tym stanie. Ja też dzisiaj odebrałam wyniki i 2 mam poniżej normy, ale postanowiłam nie panikować, nie szukać w necie - zapytam dziś mojej gin. Na pewno nie ma się czym martwić:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe zrób tak jak mówi giubelli nie przejmuj się tak bardzo wiem że łatwo się mówi, ale może naprawdę nie zaznaczyli normy dla kobiety w ciąży. Smerfetka jak czytam twoje wypowiedzi to widzę moją siostre i jej faceta. dochodziło już między nimi do rękoczynów cała rodzina była stawiana na nogi czasem w środu nocy,tydzień rozstania i wracali do siebie.Już wszyscy mają dosyć ich kłutni i powrotów i zaczynamy ich olewać, cały czas mają do siebie pretensję i nie potrafią pujść na kompromis, ale uparcie są ze sobą. Ty się nie daj wyjeżdzja z tamtąd i nie wracaj, bo wszystko obróci się przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik o masakra... faceci. Jak to dobrze ze moj maz nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za wsparcie:* staram się nie myśleć i nie denerwować na zapas, jutro się wszystko wyjaśni. A adnotacja pod badaniami jest dla osoby dorosłej, tak że nie wiem jakie są normy dla kobiety w ciąży, moja mam mówi też żebym się nie denerwowała - ze to co podwyższone to od choroby i że do końca zdrowa nie jestem - oby tak faktycznie było :-) Nio to 3majcie jutro za nas kciuki żeby dzidziuś był dorodny i zdrowy :-) i się wreszcie ujawnił nam :-) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
stymulowana no to ja już sama nie wiem :) zgłupieć można :) jeden tak mówi,drugi tak ;) Cwiczę narazie dalej,z tym że przerzuciłam się na inne,nie robie żadnych podskoków,pajaców itp i oczywiście nie robie brzyszków.Aż mi się tak dziwnie dzisiaj ćwiczyło bo jakoś tak mniej sie zmęczyłam :) zobaczę co bedzie na usg w poniedziałek,jak pecherzyki bedą rosnąć to bede dalej ćwiczyć,a jak coś się bedzie dziać to wtedy porzucę ćwiczenia.Chociaż mam nadzieje że jednak nie bedzie jakiś złych skutków ubocznych,bo boje się że przytyję po clo,a nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, czy Ty zamierzasz udawać, że wszystko jest ok, spać z nim w jednym łóżku, całować z okazji urodzin, yyyy.... bo co sobie pomyślą jego znajomi?? Ja na Twoim miejscu bym mu wygarnęła wszystko przy wszystkich, niech wiedzą jaki jest. On Cię krzywdzi, a Ty jeszcze masz jakieś skrupuły?! Dziwne. Ja bym się już dawno spakowała i choćbym musiała błagać kogoś, żeby po mnie przyjechał, to już by mnie tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×