Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Paola - good girl :) Tak trzymaj :) * A ja wreszcie w domu. Eska tv leci :) Latte z kubeczku i chwilowy chillout :) :) A zaraz powrót do rzeczywistości - pranie trza nastawić, chate odkurzyc ( Lo matko 2 piętra teraz do odkurzania) :) A obiad dzis zamawiamy u chińczyków :) Na ostro dzis jemy :) Z jedzeniem oczywiście :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest jakas nadzieja bo cykle mam nieregularne i tylko dzien spoznienia. Okaze sie juz nie mysle o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry:) Napisałam Wam wczoraj wypracowanie i mi skasowało...:/ Już nie miałam siły pisać od nowa, więc piszę dopiero dziś. Wsztstkim Wam dziękuję za wsparcie, troskę i dobre słowa:* Jesteście kochane:* Motynka - cały dzień trzymam kciuki za wynik Twojej obrony:* Dawaj znać jak poszło:) Giubelli - my jeszcze zanim podjęliśmy starania o dzidziusia mieliśmy wybrane imię dla dziewczynki: Liliana, Lilka:) Albo Róża, bardzo mi się podoba. Zachwycona jestem też Natalią, Igą i Aurelią. Proszę wziąć pod uwagę moje typy imion dla mojej synowej:) Stymulowana - oszczędzaj się teraz i mów do okruszka. Może zakocha się w Twoim głosie i postanowi, że chciałby, żebyś została jego mamą i zostanie z Tobą na zawsze?:) Izulinka - swoją sytuację możesz śmiało nazwać sukcesem:) Wiesz już co jest grane, wiesz co masz robić, wiesz ile orientacyjnie może to potrwać. Nic tylko działać kochana:) :* Karolcia - trzymam kciukiiiiiiiiii:) Paola - wyluzuj, miej nadzieję i w razie czego się nie poddawaj! :) Goofcia - bierzesz Ty tam jakieś witaminy? Kwas foliowy - pamiętaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Paola glowa do gory;) nie tym razem to innym sie uda! Przeciez to nie koniec swiata sloneczko! Szkoda ze @ nie ma a tes z jedna krecha:/ wrr ja tak mialam w zeszlym cyklu. @ spozniala sie 10 dni i tak dooopa, psycha dzialala;) Ale napierniczacie z tymi wpisami... ;) i like it! Lece sie ogarnac bo dopiero wstalam po drzemce a mezulo dzis wraca;) bajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Boska jovanka!:* weno pisz wiecej bo moge cie czyyytac i czyyytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia gdzie jestes?? Nie zajrzalas do nas jeszcze dzis? Pisz szybciutko :) Czekamy :) * Paola kochana ja mieszkam w południowo wschodnim Londynie (South East) :) A Twoja mama gdzie??? W razie czego bardzo chętnie sie spotkam z Tobą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Paola trzeba zawsze wierzyć.Mi też się spóźniał okres 2 dni,zrobiłam rano test i wyszedł negatywny,nawet bladej kreski nie było,nie było nawet cienia,ale coś mi nie dawało spokoju i pojechałam na bete.Odebrałam wynik o 14 i ...bHCG 998,13 mlU/ml. Testy moga się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
a testy miałam o czułości 10mlU/ml .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka - biorę, biorę...kwas foliowy i witaminki dla ciężarówek :D Już się nie mogę doczekać niedzieli jak pojadę i dowiem się czy wszystko jest tak jak powinno z dzidziusiem moim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Paulinka - :*** :) Goofcia - no to dobrze:) Dziewczyny, moje dziecko szaleje jak dzikie. Chyba nie tylko mnie się chce kaszanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w dzien sie rozpisalysmy to teraz wszystkie spac poszlyscie :) Albooo działacie :) Zasiadam ja przed telewizorkiem :) dobrej nocki kochane moje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Melduje ze podzialane ;-) odkąd obsesyjnie nie myślę o ciąży seks jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewczyny, ale mialam dzisiaj stresujacy dzien... jutro opowiem dokladnie, a teraz tylko tyle, ze obronilam sie na 5:) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa - przyjmujemy :) Zadanie wykonane na 6-stke :) :D I oby tak dalej :) Prosze nie opuszczać sie w obowiązkach :) * Motynka - GRATULACJE :) :) Dobrze ze ten dzien sie juz zakończył :) Czekamy na dokładne sprawozdanie :) :) Jak dla nas obronilas sie na 6!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj chcialam sie upic. Ale wypilam dwa piwa, co to jest dwa hehe:D Powiem wam ze naj... sie nimi. Chcialam jesc. Bylo mi nie dobrze. Poszlam wymiotowac. Moj zamowil pizze to na sile zjadlam bo juz glodna nie bylam. Bylo mi slabo. Poszlam spac o 20. Obudzilam sie o 22 wyspana i slabo dalej mi bylo. O 23 wstalam aby wypic herbate bo spac nie moglam i ciagle bylo nie dobrze mi. Pol nocy przelezalam ale jakos zasnelam. Dzis nie ma dalej @. Czekam cierpliwie. Nie przejmuje sie ale jakos mi slabo:( wolalabym byc w domu tak sie czujac niz pracowac. W dzien kobiet musze isc do pracy bo jedna typiarka odeszla. 18-22:/ ale w nd za to 6-10. Masakra jakas :D kiedy tu odpoczywac:D Pol nocy myslalam czy isc na cos zwiazanego z ksiegowoscia czy cos z paznokciami robic:D certyfikat tez mam. Maly salonik w domu tez mam. Tylko czasu malo bo pracuje w tym sklepie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Nie pamietam dzielnicy ale wiem ze kawalek od Ealingu,Wembley:D o boziu nie wiem gdzie to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziękuję za trzymanie kciuków. :* Wczorajszy dzień ogólnie był mega stresujący... :/ Rano chciałam zgrać sobie prezentację na obronę, a komputer nie chciał mi się włączyć. Mąż coś tam poklikał, powciskał i uruchomiła się cholera. No ale co się nadenerwowałam to moje. Potem znajoma przyjechała, żeby pomóc mi zabrać wszystko na obronę. Poszłyśmy na tramwaj, czekamy, a tu wyświetlił się komunikat, że awaria jakaś i nie jeżdżą. No to ja mówię, że idziemy na taksówkę, akurat stała jakaś. Dobiegamy do niej, a tam nie ma kierowcy. To dzwonie po inną i znów czekamy. A czas biegnie i do obrony coraz bliżej... Dodam, że mieszkam w centrum, w miejscu, gdzie jest remont i dojazd i wyjazd od nas to masakra. I jak czekałyśmy na taksi podjechał tramwaj. Stwierdziłam, że tramwajem będzie szybciej i pędem na przystanek, międzyczasie odwołując zlecenie taksówki. Cud, że kwiatki nam się nie połamały... Jak już dotarłam na wydział, to okazało się, że obrony się przesunęły, bo przewodniczący się spóźni. Po obronie zadzwoniłam do mamy, która mi powiedziała, że babcię w nocy zabrało pogotowie. Ma ostre zapalenie trzustki. Prawdopodobną przyczyną są kamienie. Martwię się o babunię, bo ma ponad 80 lat. A wiadomo, że w w starszym wieku wszystkie zabiegi przechodzi się gorzej... No ale to jeszcze nie koniec... Kiedy wracałam wieczorem do domu i przechodziłam przez pasy, doszło do wypadku... Dziewczyna zawracała, a facet trzepnął ją z prędkością z 70 km/h. Nawet nie hamował, nie widział, że mu wjeżdża na jezdnię. Nie wiem, czy to ona zawracając przejechała na czerwonym, czy on. Wydaje mi się, że ona, bo skoro my mieliśmy zielone, to ten koleś też musiał mieć. Ale huk był ogromny. Nie sądziłam, że auto może się tak roztrzaskać...No jak szklanka po prostu. I wylało się mnóstwo jakiejś wody. Całe szczęście nic im się nie stało. Facet zatrzymał się dopiero 100 m dalej, otworzyła mu się poduszka. Dobrze, że dziewczyna jechała bez pasażera na przednim siedzeniu, bo nie wiem, co by z nim było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola nie przejmuj sie ja pare tygodni temu jedno wypiłam i poszłam spac bo mi sie z***biscie w głowie kręciło :) hehehe. Wiec jestes lepsze bo Ty 2 :) Kurde słoneczko ode mnie zwialo i pochmurnie dzis jest :( Lece sie szykować do pracy. Miłego dnia laseczki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to kawałek ode mnie ale nie tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka o rety jakie przygody! Życzę zdrowia dla babci;) I serdecznie gratuluję obrony. Jak mamy się teraz do Ciebie zwracać? pani magister, pani inżynier, pani doktor...? :D :) W ogóle piękna dziś pogoda! Wiosna pełną parą! Wszystkie zabawki chrześnicy męża od wczoraj tylko się całują, więc to musi być wiosna:) :) A tak poza tym, to powiedzcie mi o co chodzi, bo ja już nie kumam... W tym tygodniu trzy koleżanki oznajmiły, że są w ciąży! A to jeszcze nie koniec tygodnia, więc wszystko się może zdarzyć... Ja nie wiem... wszyscy dookoła zaciążaja, jakby to było takie proste. Ot i są w ciąży! Żadna nie planowała, wszystkie niespodzianki.No kurna.... Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Paola, kurczę, bardzo liczyłam na dwie kreski. :/ No ale Ty z pewnością też. Skoro nie ma jeszcze @, to jest nadzieja. . izunka, bardzo dobrze, że zmieniłaś lekarza. Przynajmniej wiesz co się dzieje i można coś działać. A pod opieką tamtego lekarza mogłabyś być i parę lat, i nie wiadomo, co przeżywać. . kasik, ja tam sądzą, że przekłuwanie uszu niemowlakowi, to przesada. Tak jak dziewczyny piszą, dziecko powinno być świadome tego zabiegu... A swoją drogą dla mnie mega dziwnie wygląda takie maleństwo z kolczykami. . Stymulowana, ściskam kciukasy i przesyłam Ci ogrom ciążowych fluidów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hehehe Iza ale poważnie odkąd odposcilam myśli o dziecku jest lepiej i mój fiance się też nie stresuje. Teraz bardzo dużo czasu poświęcam sobie ćwiczeniom itp :-) U nas pogoda okropna 3dzien deszcz.... Fajna zima w tym roku oby lato takie kiepskie nie było. Miłego dnia laski. Paola czasem tak bywa człowiek ma gorszy dzień. A K ja bym zrobiła bete na twoim miejscu i spokojna głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie boje tej igly. :D i moze poczekam pare dni na @ lub kolejny test. Bole byly na @ nawet mocne a @ brak. Poczekam chyba wiecie. Wiem ze dobrze isc na bete ale boje siee na maksa haha. Wzielam do pracy szydelko i szydelkuje ale nie wychodzi mi to haham lancuszek umiem:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka to rzeczywiscie zwariowan i pełen wrażeń dzien. Duzo zdrowka dla babuni zycze :) No i raz jeszcze gratuluje :) * Agniesia ja kuzwa tez mam wrażenie ze wszystkim dookoła to tak łatwo wychodzi :) Co chwila ktos znajomy oznajmia o ciąży :( I do tego tak jak pisalas - nie planowanej :( A my....., Ehhhh, mam nadzieje ze i nas to szczescie spotka :) * Paola nie myśl o tym. Nie idź na bete! Raz ze boisz sie igły a dwa po co w sumie :( Poczekaj jeszcze i jak nic sie nie rozkręci to wtedy zatestuj znowu. To dopiero 2 dzien po terminie. Miłego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :D u mnie zaczął sie kolejny dzien bolu cycoli...no mowie Wam normalnie az w nocy się budzilam dzisiaj :/ ale mowie sobie - Paulina dasz rade to wszystko dla dzidziusia :D hahahah...wariatka jestem. Motynka - gratuluje Ci kochana. Zdrowka duzo dla.Babci przesyłam Ja wczoraj mialam taka faze na pastę jajeczna ze nie macie pojecia!! Zrobilam sobie i zjadlam chyba z 6 kanapek wczoraj :P a do tego ogorkowa zupka mojej mamusi mmmm... A moze byla ktoras z Was kiedys turystycznie u mnie w Nottingham?? Hahha Iza przebija mnie o glowe z tym Londynem ale warto sprobowac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja mieszkałam 3lata w Bishop Auckland koło Newcastle... Ale powróciłam na ojczysta ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka;) jak tam? Jovanka przykro mi ciesze się że z kacperkiem ok dbaj tam o was;) izulinka dobrze że wykryli wiesz na czym stoisz terazjuż będzie tylko lepiej;* fiona ty pisałas że boisz się cesarki ja miałam 2 żadna nie planowana i też się bałam ale nie było tak źle a teraz czeka mnie kolejna;) motynka gratulacje rzeczywiście zwariowany dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×