Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej dziewczyny ale mam dzis zakrecony dzionek .... Rano bylam z synkiem sciadnac szwy z czola i odebrac wyniki histopatologiczne po tym usunietym znamieniu jego i wszystko jest ok.... Potem szybko robic wlosy sasiqdce i szybko biegiem do pracy.... a teraz no coz odpoczywam bo cisza jest za to jutro od 9-15 bd miala kociol straszny ;) U mnie tez cos cykle szwankuja wiec nie jestescie same hihi mam nadzieje ze te szwankowanie skonczy sie 2 krechami u ktorejs z nas ;p Pozdrawiam was serdecznie i pozniej sie odezwe ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w środe przestałam brać luteinę. zobaczymy co bedzie. mam czekać od 7 do 14 dni czy @ przyjdzie albo może i krócej. raz przyszła po 3 aniach a drugim razem po 9. ciekawe jak teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to na pewno:) Ja sie tez dzisiaj beznadziejne czuje.Rano glowa i brzuch. Teraz znow mnie cos kluje ze chodzic nie moge.Porazaka totalna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, Wróciłam w koncu po pracy i chwila odpoczynku po 10 godzinnej harówie, zaś wyrabana jak dętka:( Pewnie w tym cyklu nie mam co liczyć na 2 kreski bo zbyt zmęczona była na cokolwiek:( ehhh Nareszczie wymarozny weekend i ODPOCZYNEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*mamy jakieś nowe szczęśliwe przyszła mamusie oprócz naszej GOOFCI:)?? *Paola co tam Kochana u Ciebei?:-) *martuś86100 dobrze ze wyniki synka sa ok- ciesze sie ! *Maćkowa Żonka dzieki za pamieć-jako Jedyna zawsze o mnie pamietasz:) jak tam u Ciebie? odliczanie do braku @:)?jakies objawy moze:)? *Giubeli śliczny brzusio i zajefajna bluzeczka:) hihihi *Fiona ale super duży brzusio i łożeczko juz gotowe:) hehe *Nessaja co tam u Ciebie? jak samopoczucie? *Eska22 u Ciebie też @ póki co brak? czyzby kolejna szczęsliwa przyszła mamusia:)? Ehhh odliczam do mojej @ też ale jakby jej nie było to byłby chyba 8 cud Świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka kochana samopoczucie w miarea czuje sie juz swietnie. Znowu robiam test i nic. Tak. wiem ludze sie:D ale @ nie ma procz minimalnego plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalne plamienie to tez moze swiadczyc o wczesniej ciaży:) Moze tescik BETA hcg:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Paolcia- bedąc w ciaży będziesz musiala sie zaprzyjaźnić z igłą bo badania bedą non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka u mnie jakos sie turla, samopoczucie w miare okej, wlasnie przed chwila wzielam sie za robienie trufli wiec na slodko :P i zamiast pozwolic im ostygnac zezarlam juz pol z garnka :P no ale wstawiam juz do lodowki i juz nie bede podjadac, mniaaam :P a dzis juz dostalam kwiaty na dzien kobiet bo moj byl w sklepie i kupil przy okazji.. nie ma to jak dostac kwiaty przy okazji :P A Ty kochana jak samopoczucie? trzymam kciuki oby ten pierwszy cykl byl cyklem ostatnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
O Iza z chęcią bym przyjechała! Poszwendac się po sklepach. Nessaja a ty jak tam? Do wakacji czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta cieszę sie ze wyniki synka sa okay :) Super :) No i dobrze wiedzieć ze nie jestesmy same z rozregulowanymi cyklami. U mnie nie dośc ze w tym miesiącu @ zaczął sie w 19dc to jeszcze trwa dłużej niż normalnie :( Juz powinien sie kończyć a nadal jest :( :( * Kasia trzymam kciuki aby @ nie przyszedł :) Ma go nie byc teraz :) * Paola szkoda ze kolejny test nie wyszedł :( Ale zaraz.......przecież Ty mialas juz nie robić testów??? :) Dobra wybaczam - wiem co czujesz!!!! Chyba każda z nas wie :( * Kurczę nasza Fiona to chyba juz z niuncia sie wita :) Bo cos nie zaglądała do nas ostatnio !!!!! Fiona czekamy na wieści :) :) :) * Dobrej nocki dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewvzyny ja znowu pisze w czasie jazdy do pracy do was ;) Dzis w planach ostatni dzien przytulanek i w srode moj jedzie robic badanie nasienia... U mnie dzis sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) u mnie dzis slonko swieci. Wlasnie mialam sniadanko do lozeczka podane. Iza oj tam oj tam:D Dobra wiesc - @ dalej nie ma a boli dalej jak na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIMajowa************** 27********18.01.2014*******MarcelinkaCIĘŻARÓWKIFiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gifGiubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gifŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gifbejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.201 Paola10801______22______8cs______1dz________@09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tabelka mi nie wyszla przez telefon:( nie wazne.. ide spac. @ przylazla i boli brzuch:( wszystkiego dobrego moje kobitki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry:) A u mnie szaro i ponuo... Bleeee... Giubelli - zaczynają mnie już wkurzać te pluszaki. Przecież to jest istne siedlisko kurzu!!! Ale M. nie wytłumaczysz - jego syn musi mieć się czym bawić... A ja tylko kicham od tego. Muszę coś z tym zrobić. MaćkowaŻono - lepi mi, lepi:) Teraz mam tylko obsesję na punkcie ruchów dziecka. Na szczęście są już tak wyraźnie wyczuwalne, że nie muszę się zastanawiać czy to na pewno to, więc chociaż ten jeden problem mam z głowy.:) Wczoraj nie spałam do 1:30, bo mały miał czkawkę:):):) Motynka - gratulacje! Jesteś the best! :) :* Muszę Wam się pochwalić, że zapisałam się do szkoły rodzenia:) Bezpłatnej. Rozmawiałam z przemiłą położną, która powiedziała, że wyśle mi mailem cały program zajęć, powiedziała mi jak wyglądają zajęcia i zapytała w którym jestem tygodniu. No to mówię, że w 21. Ona mówi, że dobrze, że teraz dzwonię, bo grupa, która dla mnie będzie najodpowiedniejsza (ze względu na wiek ciąży) zaczyna się 12 maja i są już ostatnie wolne miejsca. Bejbe_ - znów info dla Ciebie, ziomie mój: 795 420 605. Dzwoń do tej położnej i umawiaj się, jeśli chcesz:) Podaję Ci też stronę www.julianmed.pl - jeszcze nie byłam na niej, ale podaję jak mam:) Spotkań ma być 8 po 1,5 godz. z tego co wiem. Więc jak zacznę 12 maja, to skończę 30 czerwca, a 3 tygodnie później rodzę - znaczy się, że nie powinnam zapomnieć tego, czego się nauczę:):):) Dobra, pogoda nie nastraja mnie do porządków, ale idę robić "przemeblowanie" w szafie;) Buziaki dla wszystkich z okazji naszego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Melduje, ze u mnie wszystko 'w porzadku'.Zero oznak @, jedynie dziwne bole brzucha mam. Zaraz biore sie za robienie sosiku pieczarkowego, mniaaaam.Pozniej wybieram sie do teatru. A tak wgl to wszystkiego najlepszego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje drogie Panie w tym szczególnym dla nas dniu :) :) Noni z tej okazji zycze Wam wszystkim bardzo udanego dnia, Duuzzzooo zdrowka, szczescia i milosci :) Straczkom uprawnionych 2 kreseczek :) Ciezarowkom aby ten czas był dla Was najwspanialszy :) No i szczęśliwego rozwiązania :) A mamuskom pociechy z Waszych skarbów i mnostwo zdrowka dla Was :) :) Piękna pogoda dzis :) Słonko swieci? Ptaszki ćwierkają :) A ja jadę do pracy :( ehhhh. Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) Dzisiaj nasz Dzien:) Mam nadzieje ze wszystkie mają dzisiaj Uśmniech na Twarzy:) Wszystkiego DObrego dla WAS:) Oby sie spełniły Nasze marzenia:):) Dzisiaj sobote -dla mnie weekend do odpoczynku:) Póki co ogranęłam dom, porzadki, obiad, dziecko potem zakupki i tak leci:) a u Was jak mija sobota:)? Iza85 miłego dnia w pracy:) jovankaJo szkoła rodzenia to świetna sprawa! tez chodzilismy z mężem przy 1 ciąży- bardzo wiele mozna sie nauczyć i dowiedziec- nie tylko jak rodzić ale i pielęgnacja, rozwój dzieciatka i wiele wiele innych spraw :) Swietny wybór, do dzsiaj z mężem miło wspominamy ten czas do którego chętnie byśmy powrócili:) Paola1801 jednak przyszła ta wredna @? jejku tak mi przykro kochana, nie smutaj sie- jestem z TObą ! marta8610 życze owocnych przytulanek:) Nessaja kochana moje samopoczucie ok, traktują teraz jakbym wszystko od nowa zaczynała i jest dobrze, chcialabym tylko aby sie nam do lata udało, tak bardzo tego pragne- zreszta jak Wszystkie Nasze kochane Koleżanki na tym Forum:) Nessaja od kiedy starujecie w koncu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
wszystkiego najlepszego dziewczyny moje kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity kochane!! Szczęśliwego Dnia Kobiet!!!! Dzień jest przepiękny i przesłoneczny :D Powinnam być w pracy do 15,ale dostałam wychodne;) Paola przykro mi z powodu małpy. Ale nie załamuj się:) masz dopiero 22 lata!! Zdążysz mieć jeszcze piątkę dzieci, albo i więcej jak będziesz chciała:) Kochane uśmiechać się dziś od ucha do ucha! Makijaż, fryzurka, sukieneczka i świętujemy:D idę zrobić paznokcie na jakiś krwisty kolorek:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Muszę już lecieć na pociąg, chciałam tylko powiedzieć, że Giubelli ma poród 4 lipca i nie jest uwzględniona w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hello lasencje :) Wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia :) Marta moze dzisiejsze przytulanki se daruj to moze na badanie lepsze plemniorki beda :) my chyba z 5 dni postu mielismy przed badaniem meza :) Paola o kurcze, a mialo byc tak pieknie :/ no ale w nastepnym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ja zdarze ale chce ze wzgledu na mojego (rocznik 86) i ze wzgledu wyszczegolnionej jako jedyna umowa o prace ale do wrzesnia dlatego chcialam.Jak sie nie uda to ja zmieniam prace i wtedy staranka za kilka lat. Ale mysle o moim nie chce aby byl starym tata. To jego zdanie;) ja wiem ze mam czas a nawet duzo. Ja od kilku lat marze o rodzince wlasnej;) moze dlatego ze jak mialam 18 lat mama wyjechala a pozniej sis zabrala do uk. I wszystko na mojej glowie. Spoko dziewczyny bylam zla ale jak juz przyszla wiem ze musze wziac sprawy w swoje rece. Gin itp ;) Buziako piekne;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kochanie przykro mi :( :( Nie tak miało byc :( Ale głowa do gory kochana :) Wszystkie sie tu nie poddajemy :) :) Działamy dalej :) :) Mimo wszystko miłego dnia Kochaniutka nasza :) :) * Smerfetka a jak u Ciebie? Planujesz wyprowadzke wkoncu?? Miłego dnia :) :) * Eska a jak u Ciebie? Bo albo gdzies opuściłam Twój wpis o 2 krzeskach :D albo jeszcze nie pisalas ;) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej zmagam sie z @ :( Trwa juz o poniedziałku :( Co prawda dzis juz tylko plamienia, ale przy normalnych cyklach w 4 dzien miałam plamienia :( ehhhhh. Ale jak sie @ zakończy to kupuje testy owu i zobaczymy co bedzie :) :) Pisalyscie ze oszukują ale jeszcze na sobie sprawdzę :) :) I podziele sie wrażeniami. Chociaz zastanawiam sie ile ich kurna zakupić :) bo jak mi sie cykle pomieszaly to moze zaraz po @ powinnam codziennie je robić ? :) Sama nie wiem :) * Eweelka dziekuje kochana - na szczescie juz wracam do domu :) :) Miłego dnia kochane :) :) A tak wogole to uwielbiam Was i ciesze sie ze do Was dołączyłam :) :) Nawet jak nie ma 2 kresek i przychodzi @ to i tak jest okay - Dzieki Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza testu owu teraz uzywalam i widzisz jak to jest. Dziwnie pokazaly a robilam wieczorem jak kaza. Jeden nast dnia drugi kreski sa pozniej nie ma i nast dnia mocna i chyba wtedy owulke mialam bo czulam. A te kilka dni wczesniej to nie wiem co mialo oznaczac. Szajs jeden wielki te testy;D ide do gin po malpie;d i licze na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×