Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Dzień dobry drogie panie, siostry przy nadziei i te jeszcze "beznadziejne" ;) 🌻 Paola widze że jednak dałaś się podpuścić tym babom ;P i zrobiłaś test, ja Ci mówie, nie słuchaj ich więcej w tej kwestii bo jak widzisz nawet po zrobieniu go nadal nie wiesz na czym stoisz :) Żartuje oczywiście :) A jak słysze lub widze gdzieś "Elbląg" od razu kojarzy mi się z mandatem jaki dostaliśmy z mężem wracając z nad morza. No i oczywiście całą wine za prędkość mąż zwalił na mnie, że go zagadałam, że przed ślubem jesteśmy, że ustalamy, że coś tam coś tam i przeze mnie nie zobaczył że jedziemy 170 :P A żeby jeszcze śmieszniej było wyprzedziliśmy 2 razy tajniaków :P Nie lubie elbląskiej Policji :P 🌻 Motynka Gratuluje serdecznie piąteczki, ale za to stresowanie i siebie i maleństwa masz minusa. Do końca ciąży żadnych stresów! Rozumiesz? ;) mam nadzieje że stan babci sie poprawi, wiem jak to jest i co przeżywasz bo mam 2 babunie sporo po 80siątce. Jedna w tamtym roku miała operacje i dzięki Bogu wyszła z tego cało. Informuj nas na bieżąco jak Jej stan. 🌻 Iza jak mysz? :) złapała się? Ja kiedys miałam myszke japońską w domu, ale pies traktował ją jak zabawke i zalizał ją na śmierć... ;) co do piwa też padam po jednym... taki ze mnie alkoholik :D 🌻 Bejbe odzywaj się!!! 🌻 Kasik ja tam uważam że przekuwanie uszu dla niemowlaków powinno być surowo zabronione. Toż to okaleczanie. Nie dość że boli to jeszcze nie wiadomo czy dziecko nie jest uczulone na stal chirurgiczną. Ja na przykład jestem i jedynie srebrne i złote kolczyki moge nosić. Poza tym dziecko samo powinno podjąć decyzje czy chce mieć uszy przekłute czy nie. uważam że dziwna ta Twoja znajoma... 🌻 Giubelli to masz dylemat z tym imienie. A Zośka? coś jak Tośka, też huknąć można ;) i Zofie to mądre dziewczyny :) zresztą... czytałaś znaczenie imion? Ja jak sobie czytałam kiedyś znaczenie i cechy charakteru osób noszących imie Maciej, to kurde normalnie wypisz wymaluj mój mąż :) Przydatna rzecz :) 🌻 Izulinka słuchaj jeśli trafisz na naprawde dobrego gina to on już sam doskonale bedzie wiedział czym Cie leczyć. Nie bierz do głowy co mówi gin. Nie wiem co to ta metformina i póki co Ciebie też to nie powinno interesować :) endo zleci C***ewnie dodatkowe badania i dobierze odpowiednie leki :) wiec hello gin niech wsadza głowe miedzy nogi jakiejś pacjentki a nie zajmuje się mieszaniem Ci w głowie :) 🌻 Jovanka jak się masz? 🌻 Marta rety to jeszcze tyle czekania... Ale wierze że bedzie dobrze :) przed Wami jeszcze wizyta w klinice, przestaniesz myślec o chorobie i zanim sie obejrzysz bedziesz miała wyniki badań. Pozytywne oczywiście :) 🌻 Czy ci dwaj co ukradli kiedys ksiezyc ukradli tez i słonce? Masakra. Kolejny dzień brak słoneczka. Temperatura około 5 stopni. Gdzie ta słoneczna wiosna? 🌻 Alaaa widze że masz taki sam durnowaty charakter jak ja... i serdecznie Ci z tego powodu współczuje. No ale wiesz jak to mówią, kto ma miękkie serce musi mieć twardą doope. ;) 🌻 I na koniec wklejam, wiecie gdzie ją znalazłam? Na 267 stronie :) idziemy jak burza ;) zaraz nam 300 strzeli :D MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ładny ten Twój storczyk :) Jak Twoje samopoczucie? czujesz jakieś zmiany? dzieje się coś nadzwyczajnego? :) 🌻 Nessaja gdzie się podziewasz? Jak sytuacja na froncie wygląda? Udało się męża przekabacić? Pracujesz dalej nad tym czy odpuściłaś sobie? Może Ty go bezczelnie weź i upij a później wykorzystaj?! :) 🌻 Eska jakieś oznaki @? a właściwie to wolałabym usłyszeć o oznakach ciąży :) Eweelcia czy Ty właśnie siedzisz w pracy i sie zacharowujesz? Jak wrócisz i bedziesz miała siły to się odezwij :) 🌻 Wklejam tabelke jeszcze raz, ułożoną wg daty niespodziewanej @ :) MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ :) 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa bardzo sie ciesze :) A Wy cieszcie sie tym bardziej namiętnym sexikiem :) :) Tak to powinno wyglądać :) :) * Goofcia w każdym zakątku Anglii jest co zwiedzać :) No ale jednak masz racje - przebijam Cie Londynem :D Hehehhe. LoL :) Szczerze to zygam tym Londynem i gdyby nie Kuby szkoła to bysmy szukali punktu zaczepienia poza Londynem. Czekam tylko aż Kuba bedzie szedł do secondary School i chyba bedziemy mu szukac poza Londynem i przeprowadzka. Londyn to jeden wielki korek na ulicach i zycie w biegu :( Spędzić tu urlop to piękna rzecz, ale żyć i pracowac tu przez 6 lat to za duzo. Aż chce sie stad uciekać :) Goofcia ja na początku ciąży (6-7 tydzien) na śniadania, obiady i kolacje jadłam frytki :) Przez około tydzien czasu, moze ciut dłużej. Aż moj sie darł nanie ze nie moge ciagle jeść frytek :) Po frytkach przeszło na pasztet drobiowy :) I znowu - śniadania, obiady i kolacje to były kanapki z pasztetem. Mojemu na obiad robiłam mięcho i ziemniaki a dla siebie kopiec kanapek z pasztetem :) Po pasztecie przeszło na ogórki kiszone. Codziennie jak wracałam z pracy to zachodzilam do polskiego sklepu i kupowałam 8-10 ogórków. Wracałam do domu, włączalam telewizor i zasiadałam na sofie z ogórkami. Jak pozarlam wszystkie to dopiero mogłam zacząć dzialac i po tym mi przeszło z zachciankami :) Pierwszy trymestr przeleciałam na frytkach, pasztecie i ogórkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa ja w miedzy czasie tez miałam przerwę i wróciłam na polskie ziemie ale była masakra i powróciliśmy na obczyzne :) I nie żałuje :) Tęskno mi jedynie za rodzinka :( * Maćkowa mysz jest chyba bardziej inteligentna niż myslalam :) Albo sera nie lubi :) Co noc przestawiam pułapkę w inne miejsca ale myszka sie nie łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIONA gdzie Ty kochana? Zostałyśmy juz ciociami ? :) Przywołuje Cie do nas :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch dalej boli. Co moze oznaczac plamienie z grudkami ;o a teraz juz nic. Oby nie jakies zapalenie :/^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski u mnie pogoda barowa:) Motynka gratuluję:) Ale miałaś dzień, chyba za kilka lat, zdrowia dla babci. Cieszę się że tak myślicie jeśli chodzi o kolczyki u dzieci, bo myślałam że jakaś zacofana jestem. Ale się wkurzyłam oglądamy właśnie dzień dobry TVN i już dwie kobiety, które coś tam opowiadały o książkach i o diecie miały wielkie brzuchy:( dwie jedna po drugiej. Paola nie przejmuj sięzajmij się czymś, wiem co czujesz bo ja kilka dni temu przeżywałam podobnie, tylko u mnie już @ przyszła. U Ciebie jest jeszcze nadzieja, ale lepiej myśleć że już zaraz się @ pojawi i lepiej się mile zaskoczyć. Ja bardzo lubię robić na szydełku i czytać książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola z grudkami to może być rzeczywiście jakieś zapalenie;/ oby nie;* u nas też ktoś ukradł słońce spać się chce. Byłam w ten poniedziałek na tej wizycie i znówschudlam jjuż 5 kg lekarz zaczyna brynczec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa! Pipko! Była gdzieś nowsza tabelka, bo uaktualniałam mój termin porodu. Coś musiałaś przeoczyć. Przeleć jeszcze raz strony. Ojj faktycznie znaczenie imion coś mówi o nas, moje imię to wypisz wymaluj. A może to tylko nasze indywidualne dopasownie cech? Kto wie :) 🌼 motynka! Faktycznie szał pał miałaś w dzień obrony - ja też tak mam, jestem wręcz do tego stworzona, że zamiast spokoju w ważny dzień to wszystko sprzeciwia się przeciwko mnie albo sama powoduję takie sytuacje! Jak np. pierwsza wizyta potwierdzająca ciążę u gina - kto był tu już i czytał ten pamięta ;) GRATULACJE MOTYNKA !!!! 🌼 Alaaa - no to bzyku bzyk ile wlezie bez myślenia o ciąży ;) 🌼 Paola, Motynka - jeszcze nie wszystko stracone, czekać cierpliwie i nie dać się krwawej merry :) 🌼 Paulinka - upojnego weekendu ;) wytarmoś męza jak się da :) 🌼 Jovanka, Liliana baaaardzo ładne, niedawno mi się spodobało bo ma wiele zdrobnień, ale kumpela w maju rodzi i już to imię zarezerwowała.... 🌼 gdzie Wy kurna mieszkacie, w Honolulu, że taka ładna pogoda u Was ?! Jeeezzzuuuu, u mnie zimno szaro buro i ponuro od 2 tygodni :-/ 🌼 goofcia, no moim jedynym objawem był właśnie na początku ból piersi, których prawie nie mam :P a jednak ;) a teraz zrobiły się takie zajerzyście silikonowe, jędrne i boskie ! Co do kłucia, bo pytałaś też kiedyś o to, no to ja co miesiąc mam badania morfo, ale w 2 miesiącu zrobiłam zestaw cały, włącznie z hiv, i grupą krwi i innymi no i do 3 probówek mi lały krew więc to było najdłuższe badanie. Niezbyt przyjemne ale wiedząc że dla dobra dzidziaka no to było z uśmiechem na twarzy :) Miałam też dla potwierdzenia hcg, ale to krótko trwało więc polecam bojącym się! 🌼 angelus, a ja przytyłam 4 kg.... codziennie mam taką ochotę na drożdżówki że masakra.... jeszcze tymi pączkami przywaliłam. Ale staram się nie jeść słodyczy. 🌼 Jovanka, moja mała cały wieczór jak leżałam brykała delikatnie, w nocy jak się przebudziłam to ją czułam i dziś rano! Pierwszy raz tak długo! W dzień spi pewnie a w nocy harcuje ;) 🌼 muszę wejść w końcu na tą pocztę bo dosyć że Was nie widziałam !! - skandal - to jeszcze muszę się uaktualnić ;) 🌼 kasik - ja też lubię czytać.... jakie odprężenie... teraz postanowiłam że w wolnym czasie wrócę do grania na pianinie! Grałam kiedyś 8 lat, a teraz to tylko dla przyjemności, gości, śpiewów. Tak to nic... Stoi moje pudło i usycha z tęsknoty za panią to muszę je uruchomić. A i Tosiek będzie słuchać mamuśkowej muzyki i może śpiewu? Lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny motynka gratulacje:) Ale mialam wczoraj ciezki dzien, slaba bylam caly dzien, od godz 20 lezalam juz w lozku spac mi sie chcialo niesamowicie w glowie mi sie krecilo, nie mialam na nic ochoty maz chciał przytulanek ale u mnie nie bylo mowy, denerwowalo mnie nawet jak mnie za (.)(.) trzymal, obudzilam sie tylko zeby przejsc do sypialni, w pracy bylam pozniej bo wstac nie moglam spalam do 8 czyli 12 godz i jak bym mogla to bym jeszcze spala no szok. A jak u Was dziewczyny? Paola jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli ja też staram się unikać słodyczy ale ostatnio np siostra M miała 18 więc dwa dni obzarstawa;) mamy nowa knajpie specjalność spaghetti więc kilka dni z rzędu mój biedny biegał po nie;) i wydaje mi się że jem dużo;) 4 kg to chyba optymalnie nie wiem;) drożdżowki uwielbiam z budyniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny motynka gratulacje:) Ale mialam wczoraj ciezki dzien, slaba bylam caly dzien, od godz 20 lezalam juz w lozku spac mi sie chcialo niesamowicie w glowie mi sie krecilo, nie mialam na nic ochoty maz chciał przytulanek ale u mnie nie bylo mowy, denerwowalo mnie nawet jak mnie za (.)(.) trzymal, obudzilam sie tylko zeby przejsc do sypialni, w pracy bylam pozniej bo wstac nie moglam spalam do 8 czyli 12 godz i jak bym mogla to bym jeszcze spala no szok. A jak u Was dziewczyny? Paola jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie tez nie za ciekawa pogoda, co prawda nie pada, nie wieje ale słoneczka też nie ma. Do tego jakieś chorubsko mnie bierze. Gardło zaczyna boleć, lakki katar i stan podgorączkowy :( Akurat na weekend :( Imię dla dziewczynki to dla mnie nr. 1 to Lilka właśnie, dla chłopca nie mam :( a pewnie chłopak będzie. W poniedziałek do lekarza idę więc może dostane na usg i dowiem się co tam moje maleństwo ma między nogami :P Wpadłam na pewien pomysł dziewczyny (chyba z tych nudów) że zacznę robić na drutach. Bardzo podobają mi się buciki te które kiedyś któraś z was wklejała tu więc może bym się nauczyła :) Dla tych które nie pamietają wklejam ponownie link http://artillo.pl/c/buciki,281.html tylko najpierw muszę się nauczyć, bo kompletnie nie wiem o co w tym chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli no przeciez... pipka ja(nie zaprzecze). Slepa do tego (bez dwóch zdań, klocic sie nie bede) ale ostatnia tabelka jest na stronie 267, Iza ja wkleila a ta z Twoja data jest na 264 chyba, tam nie dotarlam wiec wkleilam ta najostatniejsza :-) przepraszam, jak bede na kompie to Cie zaktualizuje chyba ze sama masz mozliwosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska szczerze? Slabo mi i nie dobrze:/ jadlam dzis dwie kanapki to nie powinnam sie tak czuc. Z reszta wczoraj sie czulam podobnie.. plamienie ustalo. Bole tez. Beznadzieja jakas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jestem, czytam was jak moge, ale nie mam kiedy odpisac, porzadki robie - kolezanka z pracy bierze rozwod i sie przeprowadza jutro a ze mamy meble ktore nam sa nie potrzebne to wyciagam z nich wszystko dla niej, trageeedia, ile my p*****l mamy, a nic nie moge wyrzucic bo wszystko albo sie przyda albo sentyment mojego P. bo to albo gral z tata w to albo cos innego... eh chlopy :P Jesli chodzi o to czy cos wynegocjowalam to niestety z nim nie rozmawialam. Ostatnio doszlam do wniosku ze ja sama juz nie wiem czego chce. Chce teraz, za chwile mowie okej mozemy poczekac a jeszcze potem to skoro on chce czekac to niech przeczeka wakacje skoro chce szalec. Stwierdzilam ze nie bede zaczynac tematu, poczekac az mi sam powie ze chce i jest gotowy. Mysle ze nie bede dlugo czekac i faktycznie najpozniej od czerwca ruszymy. Ale to tak daleeeko...... :( Motynka gratuluje zdania :) Izulinka, teraz glowa do gory, wiesz juz w czym problem wiec do dziela, smigaj do lekarza a potem zafasolkujesz tak jak nasza Giubelli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia65322
Hej dziewczyny :) Otóż mam pytanie. Miałam OM 13.01 robiłam 5 testów każdy pozytywny.A robiłam tesy owulacyjne i owulacje miałam 22.01-24.01. Byłam u lekarza zrobił mi USG ale ciązy nie wykrył. Dał skierowanie na szpital (podejrzewał ciąże pozamaciczną). Ale w szpitalu wszystko się wyjaśniło, przy Becie 1800mlU został uwidoczniony pęcherzyk ciązowy wewnątrz macicy. Dziś czyli 07.03 miałam wizytę gin powiedział że to jest 8 tc ale w pęcherzyku nie ma zarodka. I powiedział że to może być trochę wcześniejsza ciąza niż wynika z obliczeń, mam nastepną wizyte za tydzień w Piątek. Jak myślicie, może to być za wcześnie aby zobaczyć zarodek?? Już nie wiem co mam myślieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam poszłam wg @ w 8 tygodniu i nie było zarodka poszłam tydzien później i już był;) po prostu owulacja się przesunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaaa ! Zwyoglądałam Was wszystkie ! Mam dziś wolne i nadrabiam zaległości :) 🌼 Alaaa - kogoś mi przypominasz, ale nie wiem kogo.... Bożeee, co ja bym dała za pół takiego cycka... ehhhh.... :) 🌼 Agnieszka88 - a propo storczyków, moja mama ich dostaje mnóstwo i mamy ich w domu conajmniej 10, i powiem Ci że kobita tak się nimi umie opiekować, że jeden mamy taki że się ugina od kwiatków. Jak sobie przypomnę to strzelę Ci jego fotę i dopytam co ona z nimi robi, że są takie boskie. 🌼 kasik85 - jaki synio duuuży ! pozazdrościć :) fajna mamuśka z Ciebie :) 🌼 bejbe, Ty blond pierniku (w dosłownym tego słowa znaczeniu :P ) mam coś na twój kształt brzuszka. Wrzucę siebie niebawem :) 🌼 Jovanka! - Jesteś sobowtórem mojej przyjaciółki ze studiów! I charakterek też macie identiko :) optymizm bije i z Twoich oczu i z postów :) p.s. miśków to ty już Kacprowi kupować nie musisz :) 🌼 Paola1801! Kociakuuu ! :) mi się najbardziej podobasz na zdjęciu nr 3, naturalnie prosto i klasycznie. Ombre też fajne! Całe życie miałam takie włosy jak ty, no i w dzień kiedy miałam wieczorem testować, stwierdziłam że idę w jasny kolor. Ejjj, siedząc na fotelu, byłam tak prawie pewna tego że to będzie wyjątkowy dzień, że pstryknęłam sobie fotę z folią na głowie. Też Wam wrzucę :D a za 3 godz. już wiedziałam że jestem przyszłą mamą w prawie blond włosach :) 🌼 taka oto ja - ale masz Super Hulka ! :) ejjj, ty niedługo rodzisz ? Bo mi się wydaje że wyglądam tak jak Ty ! Elegancko się trzymasz !!! :) 🌼 Fiona - jaki cudny brzunio! co się pępkiem stresujesz... wróci do normy prędzej niż myślisz. A W ogóle to jak się czujesz ? 🌼 Iza85 - no git mama z Ciebie :) i jaki uroczy little student ! :) nic tylko wycałować :) 🌼 PauliśC - super brzunio ! jakbyś sobie pojadła lepiej :) hehe :) 🌼 przepraszam, czy kogoś pominęłam? Oczywiście yorki, i kociaki też przemniamuśne :) 🌼 no to ja też dorzucam moje fotki :) strzałka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Giubelli Hahaha ja bym oddała z chęcią.!! Iza nam naszczescie jakoś się układa i nie chciałabym na obczyzne no chyba ze zakupy :-D :-D mackowa oczywiście że trzeba mieć twarda d**e ale i z tym ciężko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli ale fajowy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli ale jestes sliczna :* Brzuszek tez :) Ostatnio mi sie snilas.Stalam gdzies, i wydawalo mi sie ze stoisz obok mnie, chcialam podejsc ale nie bylam pewna czy Ty to Ty.Pokrecony sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli to ze jestes sliczna nie musze pisac bo to wiadome;)) Tez tak mysle, ale jak zrobilam sobie ombre to pochodze w niej jeszcze troszke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetka tak to moj synuś ;) Dzieki kochana ;) Laski beda za nim szczaly tak jak ja za jego tatusiem 10 lat temu :) hihihi * Jo, Iza wkleila tabelke i miała pozniej poprzesuwac wg daty @, ale ze ma krótka pamięć to zapomniała :( Sorki ;) * Giubelli dziekuje :) ;) Pozniej wskocze na poczte Ciebie i Twoj brzusio zobaczyć :) * Alaaa jeśli sie układa to zostańcie :) A na zakupy zapraszam :) promocje sa :) hehehe :) Sama ostatnio w zeszła niedziele byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyżej to ja :) Tylo sie nie zalogowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a Ty jak teraz? Odpuscilo troche czy nadal tak beznadziejnie sie czujesz? Nam nadzieje ze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza juz lepiej. O niebo lepiej;) plamienie mialam znowu ale juz normalne. A teraz znowu sucho. I badz to madrym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kurczę to rzeczywiscie jakis kosmos masz :( Ale kurna patrzę ze u każdej z nas cos w tym cykli jest nie tak :( No dobra, nie u każdej :D Inne dziewczyny sa normalne i ich cykle tez :) heheh. Z nami jest cos nie teges :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×