Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Witam nową koleżankę. Pita ,Karolcia dopiszcie siędo tabelki, ( wiek, ile cykli się staracie, które dziecko, data (nie)spodziewanej @) Motynka- przykro mi :( Goofcia cieszę sięże wszystko jest ok. Fiona na pewno już jest mamusią inaczej pewnie by się już odezwała po tylu nawoływaniach. Ja na dzień kobiet dostałam 3 róże, ponieważ mój uważa że ukochanej róże a reszcie tulipany, wolałabym tulipany, ale nie mogę marudzić. :) 🌻 Jutro idę podpisać umowę do urzędu pracy i zaczynam myśleć o firmie, a nie o starankach. Gorący okres się zaczyna:) A pogoda prześliczna dzisiaj była. Pojechaliśmy do mojej mamy i tam został samochód, później chodziliśmy pieszo, do siostry i teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie rozpisalyscie w niedziele :) Ja dzis nie bardzo miałam czas zeby do Was zajrzeć bo tak piękna pogodę dzis mielismy (słoneczko i 17 stopni) ze postanowiliśmy skorzystać i pojechaliśmy nad morze :) Było naprawdę super :) Kuba nam sie wyganial, ale......w drodze powrotnej zaczął go brzuch bolec, prawie mi zwymiotowal i nie czuje sie dobrze :( Ciekawe jak w nocy bedzie ale sie obawiam :( :( * Pita witamy w naszym gronie :) Super ze dolaczylas :) Pita ja tez radzę poczekać. Jest za wczesniej, a szkoda by było sie rozczarować widząc 1 kreskę :( Kurczę 5,5 roku bez zabezpieczeń i nic. Zapewne nie liczyłam dni plodnych itd.ale w końcu by sie trafiło :) A robiliście jakies badania wczesniej?? * Paola mysle ze bysmy sie dogadały :) My ostatnio bylismy na swieta to zrobiliśmy sobie zapas leków i przypraw, bo to chyba najważniejsze :) :) Praktycznie jedna walizka to były leki i tylko sie modliłam żebyśmy kontroli nie mieli na granicy bo z taka ilością leków to by mnie nie puścili przez granice :) Ale Dzieki kochana :) * 🌻 * Goofcia ja piernicze ale sie ciesze :) Super ze pojechaliscie do tego lekarza :) Wiesz ze fasoleczka jest tam gdzie powinna byc :) Super :) Morda mi sie cieszy jakbym to ja była u lekarza :) :) To teraz kochana chilloucik i dbamy sie o siebie i dzidzie :) :) Daj spokoj Goofcia te Wiesniary i wiesniaki w tych przychodniach to jedna wielka pomyłka :( Dobrze ze sama bierzesz :) A witaminy zaczęłaś brać jak dowiedziałas sie ze jestes w ciąży czy wczesniej brałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pindole mi tez kwiatek wyszedł :) Dziekuje :) :) Ej a jak serca robicie :) :) * Eska gdzie jestes? Jak sytuacja na froncie???? Daj znac :) * A ja chyba od jutra zacznę robić testy owu :) Wydałam kutwa na nie tyle kasy ze czas z nich skorzystać :) :) Choć nie wiem czy jest sens jak ja na zmianę mam plamienia brązowe i krwi :( Nie wiem o co chodzi :( Juz pewna byłam ze dzis jest po @ a tu na wkładce najpierw brązowo a pozniej troche czerwono :( Porażka :( Jak ja teraz bede miała @ 7 dniowe to jebne :( ja chce 4 dniowe tak jak do tej pory!!!!! Dziewczyny powiedzmy ze mam cykle 25 dniowe to kiedy Wasz zdaniem powinnam zacząć z testami owu?? Lece spac bo sie dzis wymeczylam :) Dobrej nocki piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - zaczelam brać witaminozy jak "poczułam" że jestem w ciązy ;D Noooo...teraz relaxejszyn i czekamy na 27.03 az położna zlozy mi wizyte w domku lol...o co kaman to ja nie comprende :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia Dzieki :) Mam nadzieje ze i ja poczuje ze jestem w ciąży :) Wtedy zakupie witaminki :) A powiem Ci ze bardzo mi nie pasuje to ze położna do Ciebie przyjdzie :( Co oni wymyślają? :( Znajoma w 9 tugodniu miala miala wizyte w szpitalu. Najpierw miała usg i pobranie krwi a pozniej (tego samego dnia tylko za jakis czas) miała spotkanie z położna. Wiec nie wiem o co im biega z ta położna u Ciebie w domu :( * O matko ja nadal nie śpię bo moje dziecko z płaczem sie obudziło ze brzuszek go boli i chyba bedzie wymiotowal. I siedzę i czekam aż pawia puści biedak moj :( :( Cale szczescie ze poniedzialek mam wolny :) Ale tego szkraba mi Szkoda :( Dobranoc dziewczęta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Witam Was! Wpadłam tak na chwilkę życzyć Wam miłego i pięknego dnia :-) IZA85 nie robiliśmy żadnych badań, bo wcześniej nie myśleliśmy o dziecku. A teraz lecę do pracy i przy okazji skontroluję dziś hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc laski ja na chwile wpadlam do Izy mam sprawe. Sluchaj moze Twoj maly ma z wyrostkiem problem? U mnie sie podobnie zaczelo. Brzuch zaczal bolec w piatek wieczorem ni z tego ni z owego, meczylam sie cala noc, w sobote wizyty u rodzinnej, dwa razy na pogotowiu i wkoncu do szpitala na operacja. wymiotowalam jak kot po wszystkim, nawet wodzie wiec obserwuj synka i jakby nie przechodzilo to do lekarza, nie czekaj zbyt dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hej lale tak się zastanawiam czy w tym cyklu zaskoczyło miałam o tym nie myśleć ale tera mi się klebia takie myśli 19dc rano temperatura 37,2 czuje się normalnie oprócz boli głowy. Fajnie by było ale jakoś nie sądzę że kiedykolwiek się to uda po tylu porażkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Musze Wam powiedziec, ze nic nie czuje:/ w czwartek i piatek cos tam bolalo cmilo ale przestalo i od tamtej pory nic oprocz....bolacego zeba chokera jasna od oiatku boli mnie zab dziad jeden, rok temu zreperowany a boli, nie widac na nim ani dziurki, pewnie od srodka cos nie tak. Doktorek zabronil brac znieczulenia wiec denstysta odpada, a z lekow pozwolil tylko apap w razie koniecznosci.....wiec jeszcze nie wzielam......jak to moja kuzynka powiedzial "p*****l zeba, dzidzi sie tworzy" i tego sie trzymam dla dzidzi moge cierpieć. Ale jakos mam zle przeczucia......tak jak goofcia to czula to ja nie czuje nic:/ Witam nowe kolezanki:) Eska......pochwal nam sie juz:) Mam pytanie do dziewczyn ktore "braly luteine dowcipnie" doktorek kazal mi po niej 20 minut lezec, ale ona i tak potem caly dzien wycieka, wiec ze to glupie pytanie, ale czy to normalne? Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo! Jestem! Wygrzebałam się spod tony kwiotków :P i mąż, i kumpel, i brat, i tato i nawet siostrzeniec nas obdarowali więc jestem spełniona :) 🌼 Ewelka, Jovanka, Iza85 - oto link - ćwiczcie buźki, serca i kwiatki dla nas :) http://forum.o2.pl//emotikony.php 🌼 Jovanka - przepraszam za zniewagę weekendową, ale nadrabiam w jego trakcie wszystkie braki na polu towarzysko-sprzątaniowym więc tydzień przeznaczam na Was! 🌼 smerfetka - fajnie że Ci się śniłam :P jak się spotkamy w realu (lub w tesco :P ) to Wal śmiało :) 🌼 cześć Pita 🖐️ 🌼 kurde, przekroczyłam magiczne 70 kg i jakoś tak do d**y mi z tym, ale oglądałam wczoraj na językach o fenomenie Chodakowskiej (którego z resztą nie rozumiem, no ale ok) i stwierdziłam, ze mimo że nigdy nie ćwiczyłam - po porodzie będę wyglądać jak ona :) 🌼 coś miałam jeszcze napisać którejś ale nie pamiętam co..... EJ! Dużo z Was czeka już na II krechy! Alaa, Maćkowa i reszta :) jestem dobrej myśli :) Trzymam kciuki za Waszą drugą połowę cyklu, niech się wszystko ładnie implantuje ;) nie róbcie testu za wcześnie, szkoda kasy i nerwów. Radzi Wam to ciocia giubelli. 🌼 Wczoraj przed snem pierwszy raz poczułam kilkukrotnie małą trzymając rękę na brzuchu. Szok :) Wcześniej to było tylko przelewanie, a teraz zaczyna delikatnie fikać kopiąc mnie przy okazji. Zaczęłam 24 tydz., nie wiem kiedy to zleciało. Trzymajcie się dranie ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI ❤️ Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** :) ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs ******************* :) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziennnn dobry ;) Ja w pracy od rana sprzatalam a teraz mam czas dla was :) Mnie masakrycznie bola (.)(.) ;( Pogoda mega piekna ;)🌼 Mackowa odpuscilam sobie ostatnie staranka tak jak mowilas teraz do czwartku postukemy hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten miesiac na pewno nam przepadl bo owu nie bylo chyba ze wtedy co wam pisalam ze nie moglam az z lozka wstac ale to moim zdaniem za wczesnie na owu bylo ;( wg kalendarza miala byc 6 i nie bylo nie czulam jej... ktora teraz dobre wiesci przynosi do nas nastepna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta i slusznie :) U mnie tez wiosna za oknem :) Pieknie jest a ja zuczek biedny w pracy :( Dlatego odpisuje po lebkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze że nowe osóbki się dołanczają witam każdą z osobna . a to że się grono staraczek powiększa oznacza tylko że dla równowagi musi się też ciężarówek grupka zwiększyć bo jak to tak my z fioną niedługo odpadamy i będzie nieproporcjonalnie tak więc za to co są w stanie oczekiwania przed testowaniem gorąco 3mam kciuki.:-) u nas pomału do przodu czytam regularnie ale z odpisywaniem gorzej szczerze to nic mi się nie chce. pogody są super i mały na dwór ciągnie i mama chce czy nie chce idzie:-). tak więc codzienne długie spacery zaliczone. dzisiaj wizyta u gin. musze naściemiać że brzuch boli że rana rwie co mi się na cesarkę zgodzi d**ek jeden. jak nie to bede sie w szpitalu kłócić. dowiedziałam się że nie mają prawa mi odmówić a jeśli tak to niech mi na piśmie dają to ja bede wiedziala gdzie z takowym papierkiem iść. no i zmierzam ku końcowi bo mały zaraz wstanie trza pranie roziesić i sru na dwór:-). a wogóle dzisiaj jadę mieszkanie oglądać pół domu:-) i ogród tak więc lasencje 3mać kciuki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Przed chwila zjadlam sniadanie, wrzucilam pranie i siedze przed tv. Wczoraj Hania (bratanica A.) chciala sie na kregle wybrac, wiec poszlam z nimi ale po 10 minutach wrocilam do domu bo sie rozkleilam, i w sumie nie wiem dlaczego. Dalej czekam na znajomego, az pomoze mi sie z tymi wszystkimi rzeczami zabrac.Ale jesli do konca tygodnia nie da rady to spakuje sie i wracam bez tego wszystkiego.A rzeczy jakos same dotra (mam nadzieje) Chyba troche zaczynam sie martwic ze jednak bede w tej ciazy.W sumie wczesniej na luzie bo przytulanie bylo zaraz po @ wiec nie bylo szans tak naprawde na zaplodnienie. @ mam miec kolo czwartku a ja dalej nie czuje (.)(.) 🌼 Giubell, ok.Jesli spotkam Cie w realu bede walic smialo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) pogoda jest cudowna, mysle ze jeszcze troche sie ociepli i wyciagam rower :P czekam juz na to :P Stymulowana trzymam kciuki zeby sie udalo, zeby jednak ten bolacy zab przestal bolec i zeby kuzynka miala racje :) Alaa a Ty jak tam? Fiony cos dlugo nie ma, cos przeczuwam ze chyba jestesmy ciociami juz :P Smerfetka a kiedy ma byc @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Plakac mi sie chce. Bylam u lekarza w koncu bo ile moze glowa bolec. Ponad miesiac... jak szczeka strzeli to puszcza. Poszlam do lekarza. Skierowa ie dal do chirurga szczekowego. Tam nie obejrzali mnie tylko powiedzieli ze moga zalecic fizjoterapie i dali adres do ewentualnego lekarza w GDANSKU. Wrocilam do lekarza to dali mi zastrzyk w tylek przeciwbolowy i recepte na tabletki. I skierowanie do neurologa i na badanie krwi. Musze jak dzis jutro przebolec klucie igly co mnie przerasta... do neurologa najszybciej za dwa tygodnie. Chyba nie ide. Nie rejestrowalam sie. Nie mam sily juz na to. A jak to po tym pobiciu? Juz zgodzilismy sie na ugode. Nie wiem co mam robic. Nie chce miec drutow w buzi bo tak ludzie maja w takich przypadkach. Czuje sie okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - moja mama popytała ostatnio dziewczyn w pracy bo tam co druga to tu rodziła i wszystkie mówiły że na pierwszą wizytę to położna do nich własnie do domu przyszła i w domu im krew pobierała, mierzyła ciśnienie, ważyła i wogóle karte ciąży zakładała a potem kazała na list z datą USG..także zoabzcymy :P MDLI MNIE>>>FAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) narazie testu nie robilam, mam zamiar zrobic go jutro jesli @ nie przyjdzie... Ogolnie nic nie czuje na @ tylko te (.)(.) bola ciagle nadal nie moge spac i jak sie m zapomni i mnie mocniej dotknie to wariuje z bolu. Tez dostalam duzo kwiatkow i slodkosci w sobote:) witam nowe dziewczyny fajnie ze jestescie:) pozdrawiam i trzymajcie kciuki zeby byly 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ależ piękna wiosna;) 🌻 witam nowe staraczki trzymam kciuki za testujące;* rano byłam z młodym na spacerku zaraz idziemy po starszego do przedszkola to potem zachaczymy o jakiś płac zabaw;) kocham taka pogodę normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak mnie to forum czasami wkurza :( Co napisze to spam :( porażka :( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Ku,,wa!!! Oczywiście Was nie posłuchałam i zrobiłam ten test i oczywiście wyszedł negatywny, no jakże mogłoby być inaczej! Spadam do jasnej k.... po browary, żeby się choć trochę uspokoić! Dlaczego to życie musi być takie ciężkie??? Jestem wściekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny. Prawie wszystkie mamy w podobnym terminie mieć @. Mnie się nie udało w tym miesiącu, mam nadzieje, że u Was będzie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita uciekanie w alkohol to nie jest najlepsze rozwiazanie... Ja juz wracam do domku robic obiadek pierogi ruskie z cebolka mmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita Pitko jedna piwooo? Ja Ci dam piwo cholibka! To ze test jest negatywny nie znaczy ze nie jestes w ciazy!! :) glowa do gory nie stresuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×