Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

wiecie co?? normalnie ręce mi się załamują. moja koleżanka ma młodszą siostre (ma chyba 20 lat)... dziś sie dowiedziałam ze wlasnie ta siostra jest w ciązy. nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie fakt ze chłopaków zmienia jak rękawiczki. normalnie masakra jakaś.... co chwile okazuje się ze ma innego i z każdym przez jakis czas pomieszkuje dopóki nie pozna następnego!! Dlaczego życie jest takie głupie ze gówniara co puszcza sie na lewo i prawo zachodzi w ciąże przez przpadek- A takie jak my, które mamy stałych facetów czasami przez kilka lat staramy się o maleństwo nie zachodzimy?? dlaczego tak jest?? bo ja już tego nie rozumie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Paola kurde to co ma powiedziec moj chlop? Bedzie chyba tato dziadkkem skoro ma juz 34 lata a jeszcze dzidzi nie mamy;) nie ma co sie przejmowac slonce... a twoj mezus to mlody chlopak! Kasia ja znam tez duzo dziewczyn ktore dawaly pupy na lewo i prawo a teraz maja facetow..i co najlepsze to niezle z nich towarki i kasiasci;) hihi szok. Milego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 zgadzam sie z Tobą- życie jest niesprawiedliwe, te ktore tak bardzo chcą to nei mogą:( Ja moglabym miesc nawet trójke:) Odkładalismy z męzem długo decyzje o drugim dziecku i zastanawiam sie czy juz nie jestem za stara:( w tym roku w lipcu konczę 32 lata, najstarsza chyba tu dupa ze mnie na tym forum masakraaa:( wszystko w sumie z powodu pracy, czekalam na 1 ciężarówke aż wróci, potem druga i kiedy juz powiedzmy przyszła moja kolej to nie moge zajść:( 2 lata zwlekałam za późno:( bardzo tego zwlekania załuje:( co za życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweelka ty chyba oszalałaś!!!! jaka stara??? moja mama mnie urodziła w wieku 36 lat, kożuchowska urodzi w wieku 43... nie jesteś stara!!! :) a rodzą jeszcze starsze. u mnie na osiedlu jest taka co ok. 50 urodziła. nie długo ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz mówisz o takich cudach:) też dzisiaj czytałam newsy o Kożuchowskiej:) kurka szczęsciara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak na chwile bo zaraz uciekam do meza :) kazda z nas sie w koncu doczeka zobaczycie:) ja ten miesiac chyba mam stracony bo wydaje mi sie ze owu nie miałam :( kurza twarz nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Wszystkiego naj naj w nasz dzień. Ja cały dzień spędziłam na sprzątaniu i nie miałam czasu nawet zajrzeć. Paola przykro mi. Co wy tu mówicie o wieku. Ja mam prawie 30(29) a mój M 37, to on będzie dziadkiem? Nie załamujcie mnie staramy się już rok:( i nic z tego nie wychodzi. Teraz będę oglądała filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cisza... :-) weekend na naszym forum:-) w dodatku świąteczny, więc wszystkie pewnie w romantycznym uścisku z facetem:-D to lecę do mojego misia:-) dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia masz racje - cichutko tu :) Ale niech i forum ma weekend :) :) * Paola a wlasnie dzis wydałam 30 funtow na testy owu :( :( No jak to nic nie da, to sie w****ie!!!!! :) Zobaczymy - 10 sztuk mam :) hihihi. Bede sie co wieczór testowała :) Przez 10 dni :) :) * Kasia slonce to jest niesprawiedliwe :( Ci co nie chcą to wpadają :( Ale powiem Ci ze ogromne znaczenie tez ma nasz wiek :( Powyżej 25 lat juz trudniej jest :( Mam pare znajomych dziewczyn ktore sa po 25 rz i u każdej starania trwały najmniej 6 cykli :( No oprócz jednej ktora ma 32 lata a jest tak plodne ze mogłaby nas wszystkie obdzielić :) Jakby w tym cyklu wyjęła sobie wkładkę hormonalna to za miesiąc by mi powiedziała ze jest w ciąży :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Niestety Babcia od nas odeszla. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka tak mi przykro:( :( Iza ile?????? 30f? Toc ja bym Ci je tu kupila;d masakra..... ja na allegro mam 15szt i 3 testy ciazowe z przesylka chyba za 30zl ;d mow nastepnym razem wiecej rzeczy i paczke z polski ci wysle do uk;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka - tak mi przykro...nigdy nie wiadomo co powiedziec w takiej sytuacji. Przyjmij moje kondolencje. IZA85 - £30!!!! Hahaha...wariatka! Ale w sumie to ja tyle to na testy ciazowe wydałam od kad zaczelismy sie starac takze luzik :) Ja dziewczynki obudzilam sie dzisiaj o 6:00 rano i spac nie moge a do gina dopiero na 14:00 (15:00 polskiego czasu)....tak sie martwie...ze moze pomimo tylu pozytywnych testow jednak nie jestem...albo ze nic nie bedzie widac....albo ze pozamaciczna. Weźcie niech ktos mnie p*****lnie! Tak panikuje ze hej... Dam znac jak tylko do domu wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Motynka jejku strasznie mi przykro :( Wyrazy współczucia kochana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka bardzo mi przykro :( Trzymaj sie kochana!!! * Goofcia stwierdziłam ze raz moge poświecić. Od listopada zrobiłam 3 testy :) I to te najtańsze z superdruga :) :) Wiec pozwoliłam sobie. Choć teraz żałuje bo te zwykle superdruga kosztowały £15 :( Głupia c**a ze mnie :) :) Ale co tam :) kobiety w ciąży sie nie bije wiec żadna z nas Cie nie pierd....... Ale nie wmawiaj nic sobie. Wszystko jest dobrze :) I z niecierpliwością czekamy na wieści co Ci lekarz powiedział :) * Paola kochanie dziekuje Ci :) Nastepnym razem dam znac i bedziemy dzialac z paczka z polski :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole Goofcia to my w podobnym czasie zaczęliśmy staranka o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Czytam Was od jakiegoś czasu i również staram się o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Puta witaj, zapraszamy do grona staraczek. Motynka jak sie czujesz i jak sie trzymasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja mama zaplacila z 20f za paczke. Kurier przyjechal do mnie zabral ja. Paczke zaadresowalam nanpl adres. Babka zaplacila za kuriera bo ona z pl do ang jechala. Mama placila tylko za przewoz a za kuriera nie bo to a babki interesie bylo. Pod jej adresem ktory zdjela miala mojej mamy adres. Paczka chyba do10,15kg.. wymiarow nie pamietam.. przyparwy leki itp wiec bardziej sie oplaca niz tam kupic. My mamy apteke co bez fecepty sprzedaje antybiotyki ale chyba ost miala przypal bo teraz nie sprzedali:/ pomysl bo to dobra sprawa;d tylko musisz zaufac mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Chwilkę mnie nie było, bo obiad gotuję. Miło mi, że mnie przyjęłyście do Waszego grona. Mam pytanko, czy mogę już zrobić test ciążowy skoro okres mam za tydzień 16 marca? Czy wyjdzie on wiarygodny, czy raczej za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ja osobiście proponuje poczekać. Moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie. Zrobisz test, wyjdzie jedna kreska i tylko się rozczarujesz niepotrzebnie. Odrobina cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita a jak już ten obiad ugotujesz to usiądź i na spokojnie napisz nam coś o sobie :) Jak długo się starasz, które to dzieciątko itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ślicznotki :* dziękuje za wsparcie, jesteście naprawdę niesamowite, pewnie mówiłyśmy to sobie nie raz, ale to naprawdę cudowne uczucie móc sie wygadać komuś, kto rozumie co czujesz ❤️ 🌼 motynka bardzo mi przykro, musisz myśleć o małej istotce w sobie i dla niej byc bardzo bardzo silna :* 🌼 Giubelli ślicznotko ty nasza, cudowny brzuszek :* 🌼 Maćkowa ty zawsze o każdym myślisz, o każdej z nas pamiętasz, jesteś cudownym dobrym duszkiem naszego forum ❤️ 🌼 Paula przykro mi, że @ przylazła ale pamiętaj świętą zasadę forum, że każdy następny cykl przybliża Cię do ukochanej fasolki :* 🌼 Eweelka co ty gadasz, jaka stara :P wszystko w życiu chyba ma swój czas, a teraz jest właśnie Twój czas na 2 dzieciątko, zobaczysz :D 🌼 Iza ło matko ileś ty wydała na testy haha wariatka :* 🌼 nessaja a jak z mężem, doszliście do porozumienia ?? bo chyba nie doczytałam czy pisałaś.... :) 🌼 a teraz się pochwalę - wyobraźcie sobie że dostałam prezent od szefostwa z okazji dnia kobiet - szminkę i tusz do rzęs z Pierre Rene :D wczoraj po przyjściu do pracy byłam w takim ciężkim szoku, że nawet nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić haha miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
MaćkowaŻona w sumie masz racje, lepiej odczekam swoje. A jak długo starasz się o dzidzię? Jutro lecę na badanie hormonów prolaktyny i progesteron. A jak się okaże, że nie jestem w ciąży, to od następnego cyklu zaczynam brać kapsułki z olejem wiesiołka i Duphaston przepisała mi lekarka. Słyszałam gdzieś tam, że ten olej z wiesiołka polepszaśluz u kobiety, przez co plemniki mają lepszy dostęp do jajeczka. Ale ten olej z wiesiołka zastosuję na własną rękę bez konsultacji z lekarką. Słyszałyście coś o tym oleju z wiesiołka? A może któraś z Was to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
MaćkowaŻona ja nie mam dzieci. Jestem 5,5 lat po ślubie, ale ani wcześniej nie staraliśmy się o dziecko ani też nie zabezpieczaliśmy. Po prostu twierdziliśmy z mężem, że trafi się to się trafi. A teraz z racji mojego starczego wieku, bo mam już 32 lata, stwierdziliśmy, że już najwyższa pora na dziecko. Tak poważnie zacznę od kwietnia się starać. Na razie czekam co wyjdzie, bo w tym miesiącu zaszaleliśmy z mężem w dni płodne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita jesli o mnie chodzi to staramy się z mężem o dzieciątko już 14 cykl... który zresztą zbliża się ku końcowi. Ale raczej nic w tym miesiącu z tego nie wyszło. Co do oleju wiesiołka... my tu wiele rzeczy testujemy, łącznie z wiesiołkiem. Na mnie np on nie działa. Żadnej poprawy śluzu nie było. Mam nadzieje że w Twoim przypadku będzie inaczej :) teraz wraz z Martą (która wpada tu na chwile życzyć wszystkim miłego dnia) ;) testujemy zioła ojca Sroki. Ja kończę właśnie drugi z trzech miesięcy kuracji ;) Mam też dodatkowo sproszkowany korzeń macy, która jest tak paskudna w smaku że... no póki co nie moge za wiele na jej temat powiedzieć bo nie wiem jak na mnie działa ;) Olej z wiesiołka jest raczej bezpieczny tylko pamiętaj żeby pić go tylko do owulacji :) Jeśli chodzi o badania to jak najbardziej zrób. Tylko pamiętaj że do tanga trzeba dwojga i mąż też powinien się przebadać. Właściwie to najlepiej byłoby zacząć od zbadania nasienia. Bo to też często jest powód dla którego się nie udaje. Mój mąż okaz zdrowie, aktywny tryb życia prowadzi, wszystko pięknie ładnie i nagle sie okazuje że wynik nasienia miernota... ;) więc wiesz nie bierz na klate całej odpowiedzialności tylko ścignij męża niech się przebada, to nic nie boli i wynika masz w kilka godzin :) 🌻 Eska!! Jak tam sytuacja? :) 🌻 Stymulowana pisz nam jak sie czujesz? Czy czujesz sie zafasolkowana? Chyba codziennie będę się Ciebie o to pytać dopóki nie odpowiesz mi magicznego TAK!!! :) trzymam kciuki mocno bo wolne mam dzisiaj! :) 🌻 Izulinka kurde to Cie normalnie doceniają w tej pracy :) szał na sto dwa :) ja będąc wczoraj w pracy tylko życzenia od kolegów i klientów dostałam (jeden z nich nawet piosenke Iglesjasa nucił) a szef chyba wogóle zapomniał że ma na zmianie 3 kobietki... więc podpuściłam koleżanke i mówie żeby dzwoniła do kierownika z życzeniami :P no i zadzwoniła :D ależ było jego zdziwienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
No mąż też pójdzie na badania oczywiście:-) izulinka7 i MaćkowaŻono to Wy nawet w sobotę musicie pracować? Jeżeli ja zajdę w ciążę to rezygnuję z pracy, bonie mogę w ciąży wykonywać swojej pracy, więc albo odejdę albo pewnie lekarka da mi L4. Wy macie o wiele lepiej, bo jesteście chyba dożo młodsze ode mnie, więc jeszcze spoko macie dużo czasu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×