Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Pita dzielą nas 4 lata :) więc mam już raczej z górki niestety ;) U mnie nie ma w pracy wolnych weekendów ani świąt, no chyba że tak z grafiku wynika :) sie pracuje i w dzien i w nocy po 12 godzin :) więc jeśli okazałoby się że zafasolkowałam to chyba też poszłabym na l4 żeby nie robić zamętu i dezorganizować pracy ;) Z jakiego jesteś województwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
MaćkowaŻono jestem ze Ślaska, a Ty? Ja w mojej pracy w ciąży pracować nie mogę, bo pracuje w warunkach szkodliwych. Na szczęście weekendy mam wolne i pracuje po 5 godz. dziennie, bo tyle w moim zawodzie wynosi dniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita ja z podlasia ;) Kurcze to czym Ty się zajmujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Maćkowa pracuję w nasze "kochanej" służbie zdrowia hehe, ale nie będę na forum wypowiadać się w jakiej specjalizacji. A Ty gdzie pracujesz, skoro tak po 12 godzin musisz tyrać? Czyżby też w jakiejś służbie???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, Izulinka, Eweelka, staranka chcialabym zaczac juz najlepiej, ale ten jeden cykl musimy jeszcze odczekac, tak zalecal lekarz. A kiedy startujemy to sie okaze, teraz mam nowa taktyke :P jestem mila, potulna i nie fucze to moze szybciej sie moj maz zdecyduje znowu starac, chociaz ostatnio u nas z przytulankami ciezka lipa.. ostatanie przytulanka byly 25 lutego... fakt, byla malpa ale no bez przesady.. Motynka, tak mi przykro :( trzymaj sie kochana i uwazaj na siebie, pamietaj ze najwazniejszy teraz jest Twoj spokoj :* Pita witaj, fajnie ze dolaczylas :) Mackowa mowisz ze nic z tego cyklu? :( Paola, kurcze a juz myslalam ze jednak beda dwie kreseczki.. :( trzymam kciuki za nastepny cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita a już myślałam że kopalnia jakaś czy co :) ja pracuje w ochronie :) Nessaja póki co nic nie zwiastuje ciąży... zobaczymy za 5 dni co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Maćkowa ale sie uśmiałam z tym docenianiem mnie hehe oni tak wiecie hurtowo dla wszystkich kobitek, dlatego taki ciężki szok przeżyłam bo na skalę kraju trochę tych babulinek jest :D a ja tam wyczuwam że u Ciebie może być niespodzianka :D o objawy @ są ?? nessaja trzymam więc kciuki za nową strategię :D Ty znasz swojego męża najlepiej więc wiesz jak nim obracać :D najważniejsze to tak go przekonać żeby myślał że była to jego decyzja do której Cię przekonywał :D faceci są tacy cudownie nieskomplikowani :P ah Pita ja szczerze mówiąc to nawet czasami lubię to że pracuje w week, bo ja lubię swoją pracę chociaż może szczytem marzeń nie jest, ale jest z typu łatwych lekkich i przyjemnych :D ja lubię ludzi a tam mam z nimi kontakt, chodź czasami mnie jednak wk******ają ale cóz nie można mieć wszystkiego, i też jak się czymś martwię stresuje lub mam zły dzień to właśnie lubie być w pracy, nie lubie jak sie mnie zamęcza pytaniami a co Ci, a jak się czujesz itd a mieszkam z bratem, bratową :d i babcią więc wiecznie ktoś coś tam ma do powiedzenia, a w pracy nikt mi osobistych pytań nie zadaje kiedy nie mam na to ochoty, zawsze ktos mnie rozśmieszy, poprawi humor, i co najważniejsze nie mam czasu aby się użalać nad sobą :D się rozpisałam :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry niunie;) jejku jaka u mnie piekna pogoda! Az zyc sie chce! A tu trzeby w pracy siedziec,echh. Nie chce mi sie cholernie:/ Motynka wspolczuje:* trzymaj sie skarbo;* Witaj Pita:) owocnych staran;) Izulinka mil niespodzianke ci zrobili;) moj tatus wczoraj kupilgozdziki i rozdawal klientkom, tak robi co roku;) Buzka dla wszystkich i milego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hehe a u mnie po sąsiedzku w pracy jest hurtownia kwiatów, teoretycznie powinna być czynna do 15.00. Chwile po tej godzinie koleżanka zadzwoniła zapytać co oni tam jeszcze robią i jak długo będa siedzieć. A gość do niej z hasłem wyskakuje "to przez was baby musze w robocie siedziec po godzinach", oczywiście powiedział to ze smiechem i złożył życzenia przy okazji, więc koleżanka korzystając z okazji poprosiła żeby rzucił przez płot kilka kwiatków dla nas ;) nie dał sie namówi :P 🌻 Izulinka nawet jeśli i hurtowo to i tak warto ich za to pochwalić. Niektórzy nic w pracy nie dostali od szefostwa :) Co do objawów @ to dziś mnie już brzuch boli. Więc możesz mieć razie, będzie niespodzianka i @ zacznie się wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taki piękny słoneczny dzionek ze większosc spędziłam go z moją córcią i męzusiem na polku, na spacerku, hustawce i takie tam:) Juz by mogła być ta wiosna pełną parą:) *Witaj Pita82 na naszym forum, w koncu ktoś w moim wieku:) hehe mam nadzieje ze sie nam uda w tym roku:) Ale fajną masz prace ze pracujesz tylko 5 godzin:) wow zazdroszcze Ci :) jesteś także ze Śląska jak ja:) hehe Kurka ostatnio sie naczytałam ze im kobieta starsza tym płodność słabsza, juz mnei takie myśli czarne nachodza ze masakra:( Ehhh... *MaćkowaŻona w każdym cyklu piszesz ze tym razem napewno sie nie udało ale kiedys Cie zaskoczysz- i to poztywnie,a moze właśnie teraz będzie ten zwiastun:):)? *Izulinka7 a u ciebie kiedy terin tej @? bo w tabelce nie ma Twojej daty aktulanej wiec odliczamy do kiedy:)? Ale prezent od szefostwa z******ty:) WOW:) u nas co najwyżej można klamke pocałować:P * nessaja to ten jeden cykl juz teraz szybko zleci i do dzieła:) *Paola1801 jak tam dzisiaj samopoczucie? jest juz ok? * jak co u naszej ESKI? termin@ minał? sa 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka też jesteś w moim wieku? Myślałam, że jestem tu najstarsza. Też się obawiam, że mi płodność spada. Ty z tego co wyczytałam dziecko masz więc jesteś płodna. A ja nie wiem czy mogę mieć dzieci, bo ich nie mam i się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny :) w koncu mam chwile zeby do was napisac :/ Pita witamy witamy :)) wiecie co ja dzis odwaliłam....hahahaha wstałam rano na sniadanko potem znowu poszlam spac i wstalam o 13 mysle sobie oki trzeba robic obiadek :) wiec poszłam do kuchni obrałam pyrki i moj Mezus kupil z KAMISA takie fajne ala ciasto do nugetsów wiec mysle sobie oki robimy :) pokroiłam piersi z kuracza i czytam jak ten sosik do nugetsow sie robi a moj stał obok i po przeczytaniu odmierzam 0,5 l wody wlewam do miski i wsypuje ciasto patzre a tam sama woda mysle sobie qka co jest jak ja mam te piersi w tym zrobic ?? po jakis 5 minutach zajarzyłam ze nie 0,5l wody tylko pół szklanki .... taka blondyna jestem hahahahah ale coz poszłam do netto po nastepna paczke i wiecie co pyyycha :) potem sacerek bo pogoda przepiekna jest :) musze was troszke nadrobic wiec zabieram sie do roboty :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka robie nawias kwadratowy [ wpisuje w nim "kwiat" i go zamykam :-) Bylabym mile zaskoczona i wdzieczna losowy gdyby sie udalo ;) eeej a poza tym nie zawsze pisze ze nie nie udalo, tzn pisze ale jak juz @ sie zacznie :-) dobra w takim razie poki co nie zapeszam i mam nadzieje ze trafilismy w 10 :D Marta Ty widze takie samo talenciwo kulinarne jak i ja :D A moj brzuch po schabowych, marchewce i kalafiorze dzis warczy. Doslownie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ja niby dziś mam dostać, ale jeszcze nie ma :) pewnie sie spóźni bo że przyjdzie to wiem na pewno :D * Ej a wy nie myślcie że po 30 to już dzieci mieć nie można no co wy :D teraz 1 dzieci często po 30 jak nie po 40 kobietki rodzą i jest ok trzeba zmienić nastawienie, może troche dłużej to potrwa ale uda wam się na pewno - tak jak nam wszystkim zresztą, a pod koniec roku nasze forum zmieni się w ciążowo noworodkowe i same się będziemy z siebie i swoich myśli śmiać :D ciocia Iza wam to mówi :P * marta te nagety rzeczywiście wychodza super, ale ja ta przyprawę jeszcze doprawiam solą ziołową i przyprawą do mięsa chyba też z kamis (taka pomarańczowa) i wtedy to juz wymiata po prostu :) * Maćkowa a ja mimo wszystko podziwiam Twój stosunek, to że tak na spokojnie i cierpliwie do tego podchodisz, ja jak większość przed @ szukam objawów ciąży (zazwyczaj je znajduje :P ) haha a ty będziesz mieć taką cudowną niespodziankę, że zwali Cie z nóg, a na pewno nie będziesz łapać mega doła (tylko takiego mniejszego) w razie gdyby znowu się nie udało :) zazdroszczę ci tego troszkę :* * a ja tam żałuję że nie żyje w takich czasach, że kobiety dostawały tego symbolicznego goździka, wiecie czasami jeden goździk znaczy więcej niż bukiet róż :) u mnie w chwili obecnej dominuja tulipany, które przynoszą mi zresztą wiosnę :) za różami specjalnie nie przepadam :) uwielbiam też za to gerbery :) pracowałam kiedyś w kwiaciarni wiecie, i powiem wam że właśnie wiosną róże niespecjalnie schodziły, tylko takie z musu, a młodzi romantycy to zawsze chcieli coś kolorowego, delikatnego i pachnącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
O kurka, Maćkowa, działa!!! Ale jazda!!! Zrobiłam kwiatka!:):):) Masz Ty zacięcie pedagogiczne, oj masz! Pita - witaj:) Motynka - bardzo mi przykro:* Myśl teraz o sobie i maleństwie i czasem nie odstaw takiego numeru jak ja tydzień temu. Paola - myśl tylko i wyłącznie pozytywnie i przyciągaj ciążowe fluidy. Wysyłam Ci ich tony:) Eska - co to za cisza? Stymulowana - to samo: co je grane? Odezwij się:* Fiona - jesteś już mamą?:) Giubelli - pierwsza co mnie opitala jak milczę, a teraz co odstawia? Hm? Proszę się tu odezwać. Postanowiłaś już co z L-4? Smerfetka - co z przeprowadzką? Takaotoja - jak się czujesz? Bejbe_ - coś długo nie piszesz... Sorry dziewczynki, że tak lakonicznie i służbowo i że nie do wszystkich, ale no golonka czeka... Wpadnę później:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki :D a więć moje maleństwo oficjalnie ma 5 tygodni i 2 dni :D Wszystko jest okejos :D zarodka ani serduszka nie widziałam bo ciute za wcześnie :P Ale lekarz powiedział że jak na ten tydzien to wszystko jest książkowo a umiejscowienie zarodka wręcz idealne - samo dno macicy :D Termiin porodu (wstępny) - 07.11.2014 :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! JESTEM W CIĄŻY! Dopiero dotarło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita - witaj :D Jovanka - golonka powiadasz...mmmm...pyszota :D Stymulowana - co tam u Ciebie kochana?? Eweelka - ja też chcę wiosny dzisiaj na termometrze było 17,5 C normalnie tropiki :D IZA85 - czy ty zdajesz sobie sprawę z tego że tam p***a w przychodni nawet nie powiedziała mi o kwasie foliowym...dobrze ze sama zaczełam już dawno brać...co za angielskie patałachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow udało sie, dzięki Kochana Maćkowa, a ze na Dzien kobiet poza słodkościami zanego kwiatka nie dostałam to teraz bede sie obsypywać hehehe a te nuggetsy z KAMISA często mój męzuś nam robi i sa przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita82 jedno dziecko mam, trafiło sie nam po 6 miesiacach staran i to było 4 lata temu, teraz po 30stce juz nie wiem, kosci sie starzeją to boli,tamto boli, starość nie radośc, płodnosć spada, wiec nie wiem:P ale nie podajemy sie jeszcze i walczymy:) [kwiat} ❤️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole coś mnie od 2 dni podbrzusze pobolewa nie wiem czy to na @ juz by sie zapowiadało czy jestem jakas znerwicowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Goofcia gratuluję :-) Też tak chcę:-) Idę chyba zaraz spać. Wszystko mnie boli znaczy piersi i jajniki przez tą wredną małpę, za tydzień będę się z nią męczyć. Wzięłam się za czytanie tego forum od samego początku i się wdrażam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI ❤️ Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka dzis juz wszystko okej;) Jovanka lapie wszystkie ;) ;* przydadza sie;) Jak fajnie zamiasy pracowac dzis 8 godz bylam na 3,5 a reszte za mnie kolezanka pracowala bo ja wczoraj 4,5 h pracowalam. Ale piekna pogoda dzisiaj byla mm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Goofcia gratuluję :-) Też tak chcę:-) Idę chyba zaraz spać. Wszystko mnie boli znaczy piersi i jajniki przez tą wredną małpę, za tydzień będę się z nią męczyć. Wzięłam się za czytanie tego forum od samego początku i się wdrażam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny przyłącze się do was:) okres mam miec 21 marca , zobaczymy czy będzie . Robiłąm nie dawno te testy owulacyjne i fajnie pokazują kiedy są płodne ,wiec mam nadzieje że dobrze trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×