Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Teraz ja sie pobawilam w sherloka :) Odnośnie Ali ktora niby zmieniła i nie zmieniła hasła!!!! Cofnijmy sie o pare stron. ... Na 311 str pod koniec napisała ALAA66 ale po literce "L" ma dwa małe "a" i pozniej 66. ... Na 312 str napisała Ala ze zmieniła hasło. Tym razem był nick ALAAA66, z trzema literkami "a" a po nich 66. ... I teraz nad moim wpisem napisała do nas ALAAA66 znowu z trzema "a"!!!! No i o co cho???!!!!! ... Na str 309 pisała ALAAA66 z trzema "a". ... Na str 308 do Mackowej pisała ALAA66 z dwoma "a". Na tej samej stronie pojawiła sie jeszcze dwa razy pisząc do Mackowej i do Paoli. ... Na 305 str do Stymulowanej pisze ALAAA66 z trzema "a". I jeden wpis dalej tez jest. I pozniej jeszcze raz. ... Na 304 str jest ALAAA66 z trzema "a" pisze chyba z brzoskwinka. ... Na 303 str wstawia tabelke ALAA66 z dwoma "a". Ale niżej na tej str pisze ALAAA66 z trzema "a". A co jest najlepsze to pod koniec tej str pisze znowu ALAA66 z dwoma "a". ... Na samym dole str 302 pojawia sie ALAA66 z dwoma "a" ale wyżej pisze z nami ALAAA66 z trzema "a". .. Na 301 str jest ALAAA66 z trzema "a". .... Na 300 str pojawia sie ALAA66 z dwoma "a". ... W tabelce mamy ALAAA66 z trzema "a". ... I tak mogłabym wertowac strony jedna po drugiej!!!!! Mi sie to nie podoba! Nie cierpię takich zagrań!! Dobranoc a w sumie to chyba powinnam dzien dobry powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny;* Yyyy to w koncu stare czy nowe haslo jest? Ja na telefonie mam stronke odpalona druga wiec tylko wchodze i mam wl emaila wiec nie loguje sie. Ale na swojego emaila dostalam wiadomosc z nowym haslem. Nic nie rozumiem;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wylogowalo mnie czyli jednak te nowe haslo dziala. To w koncu kto zmienil te haslo? I czemu tyle was prosi o haslo? Ja nie wiedzialam nic o zmianie i dostalam na prywatnego emaila nowe haslo. Bo skoro to jakis hahment to moze ja je zmienie i podam nowe. Nie wiem sama ale to smieszna sytuacja z ta Ala. Nie Ala tylko z tym podszywaniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje aby MackowaZona, JovankaJo i inne dziewczyny zalogowaly sie na niebiesko bo ktos inny to moze za nich zrobic i podszywac sie. Raczej ich by nikt nie podrobil bo sa oryginalne;-);* no ale na wszelki kazda by mogla tak zrobic. Nie wiem bo ost troche nas duzo sie robi.. Pita na pewno jest dla mnie wiarygodna. Nie wiem Ala pisze ze ktos sie podszywal i hasla nie zmieniala ale haslo jest zmienione bo sprawdzilam to. Ale zagadka;d szok..;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalam na naszego emaila dwa emaily. Jeden dlugi i jeden chyba krotki ale zapomialam ze go pisalam. Tak jak kiedys pisalam pamiec dobra ale krotka. Pisalam 6:19 dlugi email i 6:24 krotki email. Dostalam przy emailu 6:24 odpowiedz wczoraj ok 12 z nowym haslem. Na naszym emailu jest wiadomosc 6:19. Ale tego drugiego emaila nie ma i to ze ktos mi wyslal haslo. Jakby ktos odpisal mi nowe haslo i usunal to. Da sie w ogole sprawdzic jakie IP zmienilo je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cyrki sie dzieja. Podla jestem i powiem Wam ze To pewnie smerfetka mota. Miala dostep do poczty. Ja dzis w pracy siedze do nocy wiec nie bardzo mam jak pobawic sie w szukanie kto i co zrobil. Alunia Ty wez sie zaloguj zeby nikt sie nie podszywal pod Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski to umie się ktoś zalogować na tą poczte???? to niech to zrobi i zmieni to hasło. toć to już nie jest śmieszne normalnie. ja też myśłałam ze ala je zmieniła i od razu ze swojego meila prosiłam o hasło ale go nie dostałam i już pewnie nie dostane. iza85 oj masz coś z detektywa kobieto mi by to do głowy nie przyszło żeby to sprawdzac. co do ip komputera trzeba to ogarnąć bo mnie takie gierki na maksa w*******ą. wogóle to na dzisiaj mam do nadrobienia 3 strony w czytaniu więc kochane powoli poprosze bo nie nadążam już czytać. a która marudziła że jej tak włosy dają w kość ze się łąmią czy wypadają. ja tak miałąm w ciazy i po i kupiłam sobie ten szampon radical ten czerwony plus mgiełke w sprayu i powiem szczerze ze nigdy zaden produkt nie pomóg mi szybciej. szamponu już nie uzywam nie ma potrzeby ale mgiełki dalej uzywam do rozczesywania włosów:-). wogóle to w czoraj farbowałam włoski na czerwono:-) bym wam pokazała no ale cóż nie muszę pisać w czym tkwi problem....:-(. a tak poza tym wiecie ze u mnie zostały 3 dni do terminu???.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojdzcie do tego kto zmienil haslo. Zaszyt mnie dotknal chyba ze dostalam haslo. Ok zmienilam haslo i juz wysylam. Latwiej bedzie jak ktos poprosi a ja odesle haselko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja juz wyslalam Ci haslo.kochana jakbys mogla dalej wyslac bylabym wdzieczna. Bo nie wiem juz komu wysylac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to teraz co i jak komu to hasło wysyłać laski odzywać się na meil a my odeślemy. grunt ze już jest odzyskane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :)kurcze co się dzieje z tym podszywaniem !? Paola ma dobry pomysł żeby dziewczynki zmieniły się na niebiesko :) nikt się wtedy nie podszyje :) Paolka kochana,wiem że teraz jest Ci ciężko,ale musisz znaleść w sobie siłę.Tak jak napisała IZA,wszystko się powoli zacznie układać.Moja młodsza siostra w tamtym roku chodziła do psychiatry,i bardzo sobie chwaliła.Jakoś nie mogła sobie poradzić w życiu i miała myśli samobójcze,na początku nie chciała za chiny do niego iśc ale potem jak zobaczyła że jej pomaga to chodziła chętnie.Teraz to zupełnie inna osoba:) tak o to ja :) to mi strasznie włosiska wypadają :) dziękuję bardzo za rade,zastanawiałam się nad tym szamponem właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Czesc! Przepraszam Was, ze sie ostatnio nie odzywalam. Spanikowalam wtedy ze jestem w ciazy bo nie uwazalam na siebie. Ale przyszla Malpa wiec ciaza wykluczona. Teraz dopiero zaczynamy "powazne" staranka. Mam prosbe dopisalybyscie mnie do tabelki bo pisze z tel.termin malpy mam na 21.04. Stymulowana a jak tam u Ciebie? Kiedy bedziesz wiedziec? Dziewczyny o co chodzi z ta zmiana hasla i podszywaniem sie? Ja Nie mam zadnego hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wlasnie co to za zaszczyt. A moze to miala isc wina na mnie?: dla mnie to smiechu warte. Ala z 3 a - pisze ze zmienila i ala z 3 a ze ktos sie podszywa. Ala z 2 a- wyslala nam zdj swoj*****emaila. Jedna pisze co sie stalo a druga albo ta sama ze zycie nie rozpieszcza... xd no jakbym nie wiedziala heh. Ale zignorowalam troche. Smerfetka tez raz napisala zebym sobie nie wkrecala objawow. Takie troche nie mile wiec nie darzylam ja sympatia. Bo kiedys ja wstawilam sie za nia jak kazdy naskoczyl na nia o te jej wpisy o jej zycie. No ale najwazniejsze ze teraz email nie trafi w nie powolane rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola a co sie stalo ze Ty takie smutne posty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita tu chodzi o naszego emaila. Jestes nowa wiec nie jestes tak w temacie. Szkoda ze malpa przylazla!!:( Taka oto ja Tobie wyslalam bo ost prosilas o nowe haslo i jestes od poczatku forum jak Giubelli czy PauliśC czy kilka innych ale Ty bedziesz wiedziala komu wyslac;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita Lobuziaro przestraszylas nas nie na zarty. Dobrze ze sie odezwalas. Popisz z nami jeszcze troche to i Ty dostaniesz haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita to akuray napisalam na emaila bo nie chcialam aby wlasnie nie wlasfiwe osoby czytaly czy kolezanki z forum obok o ile istnieja. Jak dziewczyny zgodza sie abys miala dostep do naszego emaila to dowiesz sie;) moja zgode masz bo jestes wiarygodna ale nie wiem co na to dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dziewczyny juz tlumacze i alaa66 i alaaa66 to ta sama osoba czyli ja. Roznie mi sie wpisywalo a ze pisze z tekefonu wpisuje litwte a w miejscu nixju i wyskakuja mi dwoe porpozycje jak w komputerze ale to bylam.ciagle jaa. Ale ten ktoa.kro napisal ze zmienil haslo to nie ja. jak mam sie zalogowac na niebiesko? tepa jesten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie zalogowac czyli podac jeden login i haslo do niego i wtedy nikt nie podszyje sie pod Ciebie a jak podszyje sie to bedzie na pomaranczowo i nie bedzie mogl miec takiego samego loginu jak Twoj z haslem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Paola tak to ja c***isalam ze zycie nie rozpieszcza ale oe jestem smerfetka napisalam tak niestwtu bo mnie tez nie rozpieszcza od.pewnego czasu powiedzcie mi jak mam sie zalogowac bo jestem zielona. Fakt troche zamieszalam z tymi aa ale tak to jest jak sie z telefonu pisze ale pdzyznaje sie obydwie to ja tylko peosE mnie tu se smerfetka nie.porwnywac mysle ze.to ona. Miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Oj co to sie tu dzieje z tym mailem?:/ kurcze nie sadze żeby Ala cos kręciła to pewnie smerfetka (nie czytaj juz tego forum kobieto bo Ci odbija). Powiem Wam ze Macie tyle wiaty w moje powodzenie co moj maz, do wtorku juz mało zostało wiec wiecej marudzić nie bede:) jeszcze tylko opowiem Wam moj sen.... Śniło mi sie ze zobaczyłam 2 kreski! Pierwszy raz w życiu miałam taki sen ❤️ Boskie uczucie:) u słuchajcie najlepszego zeby to uczcic poszłam na imprezę z "ekipa z Warszawy" i z "ekipa z new castle" ah powinnam sie leczyć;) Pogoda dzisiaj do d... Szaro, deszcz, 12 stopni.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuje czy mi sie udalo. Stymulowana ja trzymam very mocno kciuki! Inpreza z nimi hehe dobre ale powiem wam ze ostatnio jak robilam test i jakis cieniutki wlosek spadl w okolicy 2kreski przez moze 3sekundy myslalam zento 2kreski to mega uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki udalo sie od dzis jestem alaa66 na niebiesko i sorki za zamieszanie ale to noe ja zmienialam haslo wiec mysle ze trzeba zmienic je ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) O co tu chodzi z tym zmienianiem hasła? na naszą poczte ktoś cos zmieniał czy jak? 🌻 Pita ciesze sie ze sie odezwałas....martwiłysmy sie o Ciebie 🌻 Alaaa co tam z TObą? may te 2 kreski:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia____________22_______6 cs______1dz____tp 07.11.2014 Izulinka7___________23_______13 cs_____1dz______tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz_____________@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ____________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz__@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82____________32________2s________1dz________@21. 04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa aktualizowalam tabelke jakas stara wkleilas przyszla franca przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×