Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jeśli chodzi o teściowe to moj M ma z******ta (moja mamusia of kors :) ) Ostatnio koledze opowiadał o swojej teściowej to sie spytał "co za teściowa :) Skąd Ty ja wziąłeś :) Weź ja sklonuj i podziel sie :)". Ja bym chciała zeby moja taka była :) .... Kurczę kolejna dzidzie na forum bedziemy miały :) Super :) ... Stymulowana to były prorocze sny :) :) Ale jutro bedzie stresujący dzien :) Rano lecisz na bete??? Prosze rano !!!! Bo ja dłużej nie wytrzymam :) Aż sie nie moge jutra doczekać :) ... Miłego dnia laseczki :) przesyłam promyki sloneczka tym ktore nie maja :) -• -•-•-•-• :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :* matko ale miałam akcje w piątek no to masakra!! ile mnie to nerwów kosztowało.. pod wieczór zobaczyłam plamienie na bieliźnie, i nieźle spanikowałam, panika płacz, ledwo dojechałam do lekarza, akurat mojego męża nie było.. lekarz zrobil usg od podwozia, na brzuszku dokładnie wszystko oglądał łożysko itd.. powiedział że jest wszystko w porządku że moglo to byc z szyjki..... matko nikomu takiego stresu nie zycze, i nigdy wiecej czegos takiego, najwazniejsze ze wszystko jest ok Ujawnil sie przy badaniu nasz babelek ;-) z tego wszystkiego dopiero do mnie w sobote zaczelo docierac ze bedzie dziewczynka ;-) Taka oto ja, Stymulowana 3mam mocno kciuki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!! trochę mnie tu nie było, ale starałam się wszystko nadrobić :) też nie mogę zrozumieć jak można komuś wózek ukraść. Buty to jeszcze bym przełknęła ale wózek?! U moich rodziców kilka lat temu z ogrodu ukradziono jak dobrze pamiętam 2 krzesełka ogrodowe, takie najzwyklejsze plastikowe, a niedawno mojemu przyszłemu szwagrowi z garazu ukradziono rower, taki już lepszy, więc nic mnie nie dziwi :) taka oto ja trzymam kciuki z całych sił żeby wszystko poszło dobrze! Na pewno pójdzie! A tak prawdę mówiąc chciałabym być już na twoim miejscu. Wiele moich znajomych które są w ciąży ( w tym roku jakieś baby boom normalnie wokół mnie) mają terminy najpóźniej w maju :) Więc jedna zostane z brzuchem :P U mnie pogoda barowa :) Ale pod koniec tygodnia ma być słoneczko, więc czekam na przyszły weekend. Widzę że pojawił się temat teściowej, osobiście lubię czytać o teściowych, ale ja nic raczej do napisania nie mam na ten temat, bo bardzo mało się widuję że swoją przyszłą teściową, zdania więc nie mam wyrobionego na jej temat, ale myślę że po ślubie też pewnie pokaże rogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej staraczki :) Ja się interesuję historią Liwii vel Smerfetki, ale nie jestem ani nią, ani gościem zapewne o którym pisałyście hihihi. Mam wiadomość do Jovanki - moja droga, niestety ale tak latwo po IP nie sprawdzisz nikogo, kazde forum takie jak nawet nasze kochane kafe jest kodowane, wiec nie masz dostepu do nr IP komputera. Jedynie kafe mogloby Ci udostepnic taki nr ( o ile jesteś z policji, prokuratury, sądu i złożysz wyraźny nakaz do udostępnienia danych). Takze masz bardzo niedoinformowana kolezanke - pseudo informatyczke. :p :p Nie chce być niemila w zaden sposób. No chyba ze macie mozliwosc wlamac sie do kafe, ale tego wiadomo nie praktykujemy :) Osobiście uważam, że ta daisy coś tam mogla jednak pisac prawde. Zauwazylyscie, ze teraz ta dziewczyna zamilkla? Sama Liwia tak sie wybraniala, a teraz jakos nie widac jej na forum. Poza tym wiecie co wygooglalam sobie te nazwy kafe z marca ze staraczek i faktycznie ona tam pisala tego 6 marca to samo co 10 marca tam u dziewczyn, slowo w slowo. Milego dnia! Idę się trochę postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wózkiem normalnie masakra;/ ale po ludziach niektorych mozna sie juz wszystkiego spodziewac.. nam kiedys z podworka ukradli drzewko choinkowe, ledwo posadzone ktos w niedziele z rana przylazl wykopal łopata i zabral ;/ teraz to juz wszystko kradna trzeba byc czujnym na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj cichutko na forum, gdzie wszystkie dziewczynki sie podzialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety gosciu po cholere ciagnac ten temat? Nie interesuje mnie ani liwia ani smerfetka i nawet gargamel!!! A tym bardziej Twoja zdanie na jej temat. I mysle ze przynajmniej kilka dziewczyn podziela moje zdanie. Masz problem ze smerfetka? To rozwiaz go sobie sama a nie nam forum zasmiecasz. Brzoskwinka wiesz Ty co?! no wypisz wymaluj moja sytuacja ze slubem. Przy czym ja postawialm na swoim i u mnie bez cyrkow bylo, wszyscy goscie pojechali od razu do kosciola :-) juz nawet nie wnikalam w to co sobie tesciowa pomyslala, domyslam sie ze bylo jej przykro ale wiedzialam tez ze jakbysmy zrobili po jej mysli to ona sprawilaby w ktoryms momencie przykrosc mi wiec wolalam tego uniknac z racji ze to byl moj dzien, moj slub i mialo byc po mojemu! :-) Bejbe rety to sie strachu najadlas :( ale cale szczescie ze z malenka wszystko ok. Oszczedzaj sie kochanienka bo teraz i Ty i dzieciatko jestescie najwazniejsze!! :-) Stymulowana kurcze ta migrena to da popalic Ci. Dobrze ze mozesz sobie zostac w domu i odpoczywac a nie leciec do pracy. Planujesz jutro isc na bete? :-) czy jeszcze sie wstrzymasz? Masz jakas wizyte umowiona u gina? :-) Taka oto ja czy to juz? :-) pisz nam szybko czy juz jestesmy ciotkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
taka oto ja, trzymam mocno kciuki! Pewnie przeczytasz to już po rozwiązaniu, ale wiedz, że jesteśmy myślami z Tobą. :) Czekamy na wieści. . Jeśli chodzi o teściowe, to moja jest całkiem spoko. :D Wiadomo, czasem się wkurzam na Nią, ale staram się tego nie okazywać, coby stosunków nie popsuć. Od kiedy dowiedziała się, że zostanie babcią, to troszkę ześwirowała. Jakiś czas temu powiedziałam, że w ciąży bardzo smakują mi banany. No i od tej pory zawsze kupuj*****any, gdy do Niej przyjeżdżamy. :D Ostatnio patrzę, a na parapecie stoi cebula na szczypiorek - wcześniej jak u niej byliśmy, mówiłam, że lubię kanapki ze szczypiorem z cebuli. :) Są też gorsze strony naszych kontaktów, no ale nikt nie jest idealny. Gorsze strony staram się ignorować jak mogę, bo wiem, że Ona chce dla nas jak najlepiej. . bejbe, przeżyłam coś podobnego w 9 tc. Współczuję... Ale dobrze, że jest dobrze. :D Gratuluję córy! Myślałaś już nad imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nas to nie interesuje mamy wazniejsze sprawy i problemy:) I nie wiem po co piszesz:D Nie Twoja sprawa to nie powinienes sie mieszac. To raczej nasze forum. My nie wchodzimy na kogos i nie interesujemy sie ich sprawami:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Maćkowa, podzielam Twoje zdanie odnośnie Smerfetki w 100%. Myślę, że najlepiej będzie, jeżeli będziemy ignorowały wszystkie zaczepki. Ja już od bardzo długiego czasu omijam wszystkie posty z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Od razu przepraszam, że będę niemiła, no ale tak mam jak ktoś mi działa na nerwy dłuższy czas. W*****a mnie już od dawna temat tej całej Smerfetki. Napisałam w piątek o swoich podejrzeniach, bo miałam wrażenie, że w przeciwnym wypadku możemy się w jakieś uprzejmości, delikatne domysły i takie tam bawić miesiącami. Gościu - (jeśli wolisz być tak nazywana:) ) nie masz racji z tym IP i bardzo Cię proszę, zajmij się czymś bardziej pożytecznym w życiu. Nie wiem, zbliża się Wielkanoc - może zaczniesz wiosenne porządki? Kupisz farbki do jajek? Pomyślisz nad ustrojeniem koszyczka w tym roku? Albo po prostu pobiegasz? Pisząc, że sprawdzenie IP komputera jest bardzo proste, nie miałam na myśli, że jest to proste dla mnie, czyli dla laika. Miałam na myśli tak zwanego specjalistę (drogą wyjaśnienia podam może, że rzeczownik ten pochodzi od czasownika specjalizować się, czyli zajmować się czymś fachowo, znam się na czymś; przepraszam, poniosło mnie - zboczenie zawodowe:) ). Specjaliści ci nie są rzadkością w społeczeństwie, można do nich dotrzeć i poprosić o pomoc, uwierz mi. A nasze cafe nie jest Pentagonem i nie wymaga nie wiadomo jakich zabezpieczeń. :) Proszę, żeby nikt mnie nie zmuszał do podjęcia różnych kroków, bo po prostu mi się nie chce, ale z drugiej strony jak ktoś przekroczy tę cienką granicę to...no nie polecam. Ja sama siebie nie lubię jak jestem zła. No - i zakończmy już ten wątek raz na zawsze, bo tutaj dziewczyny mają naprawdę większe problemy. Ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe, dziewczynka powiadasz,super:) dobrze ze Wszytsko ok sie skończyło, odpoczywaj, oszczędzaj sie i nie stresuj kochana:) Maćkowa,Iza melduje ze beta jutro rano, a wizyta u doktorka w piatek:) powiedzcie mi czy na wyniku bety jest jasno napisane ze ciąża lub brak ciazy czy sama cyferki które trzeba rozszyfrować? Gościu daj sobie siana! Nie interesuje nas to! Koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka ty kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe dobrze że wszystko ok. i będzie kolejna dziewczynka. Pauliś ty się terminem nie przejmuj tylko ciesz się ż jesteś w cięży, a czas szybko leci. O teściowej o też mogłabym pisać, temat rzeka ... Jeśli chodzi o ślub i teściową to moja obecna do tej pory o tym mówiła że fajnie by było gdybyśmy się pobrali, a teraz jak już coś ustaliliśmy to jak tylko zaczynam ten temat to od razu go zmienia. Może się wstydzi że " jestem z odzysku" , ale mam to gdzieś ślub już zaplanowany, moja mama się cieszy mimo że to już mój drugi.Ona jest wspaniałą kobietą, nie wtrąca się za bardzo i stara się zrozumieć nasze decyzje ewentualnie czasem coś doradzi. wysłałam prośbę o hasło na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nikt cię tu nie zapraszał więc wypad stąd i nie masz prawa nikogo obrażać. WYNOCHA dla nas smerfetka i jej temat już NIE ISTNIEJĄ JASNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczynki, może to hormony, może mój charakter (wcale nie łatwy:) ), ale no musiałam napisać jeszcze ostatni raz w tej durnej sprawie. Teraz obiecuję, że zajmuję się tylko Wami:) Takaotoja - kochana, czekamy, ściskamy kciuki i wierzymy, że świetnie sobie poradzisz:) Bejbe_ - gratulacje:) A jak będzie z imieniem?:) Angelusdominus - nie skomentuję już tej sprawy z wózkiem, bo nie mogę się tyle denerwować:/ Maćkowa, Pita i wszystkie dziewczyny, które są niezalogowane - zaczernijcie się:* Idę jeść śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze hahaha ! Jovanka ale pocisk dostalas ;d tak to jest.. poloz sie na ziemie wtedy bedziesz rowna iQ goscia;) sama widzisz:) Chyba ktos specjalnie Cie prowokuje. Ktos chyba nie potrafil Ci odpisac <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, ja myślę, że po prostu nie trafiłam z tymi pomysłami na zabicie czasu dla Gościa i dlatego tak nerwowo zareagował. No nic, wypada mi przeprosić i obiecać, że pomyślę nad innymi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka masz racje;) Kurcze zdublowala mi sie wiadomosc;d kurcze ale nie chce mi sie isc dzis do pracy masakraaaa.. Wiecie jak sie ciesze moj piesek idzie na wystawe 1go maja. Bym was zaprosila ale pewnie daleko kazda ma do Dobrego Miasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no usmialam się po pachy. Niestety o tej kretynce ja nie pisalam. Z wami nawet podyskutowac nie mozna, no moze z innymi dziewczynami tak. Ale uderz w stol nozycie sie odezwa Jovanka pokazala swoj poziom jak nigdy :) Wlasnie takie sytuacje pokazuja nam czlowieka jakim jest naprawde. Ja tylko napisalam co chcialam, poza tym forum to forum, wiec wypad to wy mozecie zrobic, ja moge sie udzielac gdzie mi się podoba i wara ci od tego :). Jak cos wam sie nie podoba to zalozcie sobie prywatne forum, z dostepem tylko dla was. Forum jest publiczne. A ty Jovanko, to sie czasem zastanow co piszesz, bo kolezanka ci glupot nagadala z tym IP i teraz glupoty totalne wypisujesz i probujesz byc najmadrzejsza i jeszcze sie zalaniasz zboczeniami zawodowymi. Musisz miec strasznie niska samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MaćkowaŻona :*:*:* 👄 Zgadzam się z Tobą po co ciągnąć ten temat.. tutaj kobietki mają gorsze problemy a nie jakimiś bzdurkami się zajmować ;-) 🌼 Motynka :*:*:* 👄 Mojemu podoba się Natalka i tak do Niej teraz mówimy ;-) chyba że coś innego wymyślimy, muszę dziś wejść w księgę imion i poszperać troszkę może mamusia coś jeszcze wymyśli hihi :) 🌼 JovankaJo 👄 kochana nie denerwuj się głupotami bo nerwy szkodzą dzidzi :*:*:* lej na to grubym siurkiem :* :D:) hihi 🌼 Stymulowana nio:*:*:* 👄 teraz czekam na Twoje dobre wiadomości ;-) W wyniku bety będą cyferki ale proste do rozszyfrowania tak że się nie martw będziesz wiedziała od razu :* 🌼 kasik_85 :*:*:* 👄 gościu!! z jakiej racji wyzywasz naszą Jovankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogryzając kabanoska powiem Ci tak - ja się chyba nie boję. To znaczy nie boję się bólu, ale martwię się czy wszystko będzie dobrze z dzieckiem i ze mną potem. Ale jestem dobrej myśli:) Codziennie o tym myślę i czekam na to jak na najważniejsze spotkanie w moim życiu. Nie mogę się doczekać...:) Tak jak napisała PauliśC - też chcę już być na miejscu świeżo upieczonej mamy:) A do lipca jeszcze tak dalekooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisetamgosciuniu
Laski, spuśćcie szelki. Sprawdzenie adresu IP nie jest możliwe. O tym, że z danego ip wchodzisz na czata wie tylko Twój dostawca internetu, administrator czata i ewentualnie ABW, dzieki temu dowie się o nim jedynie policja, wspomniany sąd itd. A zwykły użytkownik czata za c***a nie wie. Do tego jeśli ktoś ma dynamiczne przypisywanie adresow IP, to sie całkiem możecie cmoknąć w zadki. Zamknąć mordy i dzieci rodzić. A hakować Wam kafe nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Paola1801 🌼 JovankaJo ja chyba mam tak samo jak Ty Jovanko że bólem się też nie boję, tylko tym żeby wszystko było dobrze i nie było komplikacji, ale na razie staram się nie myśleć nio bo jeszcze troszkę czasu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe_ - tak ma na imię moja siostra i tak kiedyś chciałam nazwać swoją córeczkę:) Ależ ślicznie:) :* Bejbe_ i wszystkie inne dziewczynki - nie wstawiajcie się za mną, pełen relaksik:) Akurat samoocenę mam mniej więcej taką jak obwód tyłka także spoooooooorąąąąąąąąą:):):) Dziękuję Wam, ale piszmy o rzeczach naprawdę ważnych:) :* Stymulowana - ja nie mam pojęcia czy przy wyniku bety jest napisane, że ciąża czy nie, ale przypuszczam, ze nie, bo beta może być też podniesiona przy niektórych torbielach. Co u Ciebie oczywiście odpada, więc...:) Czekamy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejjj. I po cholere wam te spiecia i wyzwiska??? Gosciu nas smerfetka juz naprawde nie interesuje. Po co wracac do tematu i tylko sie wkurzac? Nie warto. Co do ip...mam. brata w policji i moglabym go prosic zeby to sprawdzil ale po co zawracac mu glowe takimi glupotami. Chociaz wyzwiska w strone jovanki sa nie na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Takze luuuuzik ludziska!;) bujam do pracy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×