Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jovanka :*:*:* widzisz My tu się wstawiamy bo można poruszać inny temat ale po co wyzywać od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się. :) Kobitki, czemu mówicie "zaczernić się"? U mnie zalogowane osoby wyświetlają się na niebiesko... Ale jak to powinno być wtedy nazywane? Zaniebieścić? :D Nieistotne. :) Ważne, że już jetem zarejestrowana. . bejbe, Natalia to śliczne imię. :) Ładnie brzmi i "dorosła" Natalia, i "mała" Natalka. . Jovanka, take it eeeeeeasyyy. :) My i tak wiemy, że jesteś najwspanialsza i najcudowniejsza. Nie daj się prowokować. 🌻 . Jeśli chodzi o poród, to ja najbardziej boję się, że nie dam rady, że nie będę miała siły i dzidziuś się zablokuje. Ogólnie nie boję się bólu czy samego aktu porodu, ale komplikacji, jakie mogą się podczas niego pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale jak Taka oto ja urodzi, to my jesteśmy w kolejce zaraz za Giubelli, czyli DRUGIE do porodu?!?! I zostało już mniej niż 4 miesiące? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe ❤️ Motynko, siostro:) Toż to nie widzisz, że sama nawołuję do relaksacji?:) Te kabanosy wpłynęły na mnie zbawczo, naprawdę:) Dziewczynki, byłam wczoraj na zakupach w nowych balerinkach i tak mnie otarły...:( A takie się wydawały wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe ❤️ Motynko, siostro:) Toż to nie widzisz, że sama nawołuję do relaksacji?:) Te kabanosy wpłynęły na mnie zbawczo, naprawdę:) Dziewczynki, byłam wczoraj na zakupach w nowych balerinkach i tak mnie otarły...:( A takie się wydawały wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam proponuje ignorowac, olewac i nawet nie czytac tych glupich zaczepek. To forum o ciazy a nie o debilizmie :-) ....... Paulinka zaloguj sie!! :-) ....... Stymulowana nie masz niestety jak wol napisanego ze jestes w ciazy. Masz wynik a pod spodem normy. Latwo to rozszyfrowac :-) Kurde wroce po pracy jutro rano i spac nie bede dala pewnie rady z tej ciekawosci co tam u Ciebie wyszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka - co do koloru nicka to u mnie też jest niebieski, chyba taki ma być:) Co do kolejności naszej - wiem, wieeeeeeeeem! :) I dziś też pomyślałam, że to już niecałe 4 m-ce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisetamgosciuniu
paulinko czy jak tam masz na imie, jakbys miala brata w policji na jakims szanowanym stanowisku to bys tym sie nie przechwalala. Byc moze pilnuje kraweznikow wiec nie ma dostepu do takich danych. Jesli jednak ma dostep to watpie by jego przelozony zezwolilby mu na takie akcje, bo na to jest cala procedura, a z kazdego podobnego incydentu trzeba zdawac raport. A tego sie nie robi ot tak sobie bo siostrzyczka ma taki kaprys. Wiesz co to jest ochrona danych osobowych? Znasz ustawe? Moglabys poprosic brata powiadasz - ile ty masz lat dziewczynko? Nie jestesmy w piaskownicy zebys na kogokolwiek z forum miala prawo nasylac swojego braciszka. Po prostu nie naskakujcie na osoby ktore maja wieksze pojecie na jakis temat niz wy. Bo te cale ciazowanie sprawilo ze macie d**y wyzej nosa. Troche pokory i nie wymadrzac sie! To tyle. Caluje ciule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowania gościa nie skomentuję. Mackowa u mnie to niestety ja musiałam ustapic i zgodzic się na te cyrki :) ale powiedziałam że bez kamerzysty i bez orkietry,i wszystko było nagrywane od kościoła :) bejbe gratuluję dziołchy z całego sreducha :*Natalia :) pieknie :) Stymulowana u mnie na wyniku są cyferki i normy :) dla kobiet miesiączkujących norma jest <4 więc jak bedzie wieksza to już fasolinka :) a testy maja czułość 25,więc jak bedzie dużo cyferek to good :) zobaczysz że bedzie dużo :) ja się nie boję bólu i porodu :) boję się komplikacji,a u nas w szpitalu są tacy lekarze (oprócz mojego oczywiscie) że albo ze złamaną nóżką się rodzą,albo złamana rączka,albo niedotlenione i masa innych rzeczy :) więc jak bedzie mi dana ja decyduję się na cesarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja co pisalam do jovanki na samym poczatku. Dziewczyno po co sie unosisz ja lagodnie przyszlam wymienic informacje a Ty na mnie naskakujesz. Troche spokojniej, bo w nerwach to zadna z nas w ciaze nie zajdzie. Po co te nerwy :) Gosciutakisetam tez zluzuj szelki jak to sam napisales. Pozdrawiam dziewczyny mniej nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane piszemy zaczernić, bo kiedyś zalogowane osoby były właśnie na czarno, a po zmianach są już na niebiesko :) Co do gościa to kochane nie zmieniamy reguł, ignorujmy bo nic nie wnoszą do dyskusji, a potrafią nieźle zamieszać. Bejbe gratuluje dziewczynki!! Imię piękne, bardzo mi się podoba, a ja cały czas się zastanawiam nad imieniem dla mojego maleństwa, i chyba przy Mikołaju zostanę (mój się upiera). Jeśli chodzi o poród to ja się boję i bólu, tego że nie dam rady a najbardziej komplikacji żeby nie było, bo prawdopodobnie moje maleństwo będzie duże, więc nie wiem którędy miałabym go urodzić :P Piszę prawdopodobnie bo teraz jak już prędzej pisałam jest duży, ale do końca ciąży też zostało dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalking (z ang. skradanie, naprzykrzanie, czatowanie - ale nie z kimś, na kogoś:) ) Penalizacji stalkingu dokonano wprowadzając art. 190a do kodeksu karnego. Podobnie jak w USA stalking traktowany jest jako przestępstwo przeciwko wolnościom człowieka. Zgodnie z nowym artykułem 190a kodeksu karnego, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Dodam tylko, że taki ktoś zostaje namierzony i pociągnięty do odpowiedzialności karnej. I zapewniam Cię, że taką właśnie "pomoc" swojego brata miała na myśli paulinka. Co się dalej dzieje to już doskonale wiesz - przedstawiłeś nam to gościu krok po kroku. Pewnie SKĄDŚ to wiesz, może z autopsji? ;) Przestań nas nękać i naprzykrzać się. Znajdź forum zgodne ze swoimi zainteresowaniami smutny życiowo człowieku i tam się udzielaj, bo tu naprawdę nie znajdziemy wspólnego języka. Wiemy już, że jesteś bardzo inteligentny, znasz świetnie prawo (!) - może coś w tym temacie poszukasz? Na Twoim miejscu znudziłoby mnie czytanie o testach ciążowych, bolących cyckach i lepkości śluzu, więc nie rozumiem Twojego tu uporczywego siedzenia i czyhania na jakąkolwiek wzmiankę o sobie. Przecież to żałosne. Żegnamy Cię oficjalnie i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka dobra jesteś :) ! nie można z toba zadzierac oj nie można :) ty się nie denerwuj bo Tobie nie można ! :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 brzoskwinka14 :*:*:* 🌼 PauliśC :*:* Mikołaj bardzo ładne imie chyba już C***isałam ;-) Miałam pytać jakie kremy stosujecie? jakie polecacie aby nie robiły się rozstępy? Mnie dziś przyszedł olejek bio-oil z allegro tylko zastanawia mnie fakt że nie ma na nim daty produkcji ;/ na aukcji pisze tylko to ze 36mies od otwarcia jest wazny .. hm no to jak go otworze za 20 lat to tez bedzie wazny :P podejrzane:P cycki mi opadły :P bo cholercia wie kiedy byl wyprodukowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by tego było mało to pisze jeszcze na olejku Made in Africa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by tego bylo mało to pisze na nim made in africa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie na prawde sa zalosni. Zyja zyciem innych. Interesuja sie ich sprawami a to tylko dlatego ze ich zycie jest nudne. Mnie jak cos interesuje np staram sie o dziecko to znalazlam forum ktore mi odpowiada. Nie wchodze na inne aby sie interesowac ich sprawami lub mieszac sie. Chyba sprawa smerfetki byla nasza sprawa ktora juz sie skonczyla i nas nie obchodzi. Napiszcie do smerfetki sobie emaila czy cos albo poproscie o nr i piszcie znnia i dociekajcie sobie. Czy da sie zobaczyc it to predzej bedzie wiedziala jovanki kolezanka ktora sie na tym zna niz wy goscie ktorzy sie mieszacie. Skoro sledzicie nasze forum to znaczy ze nie macie chyba co robic. Skoro was interesuje ciaza to zalogujcie sie jak ludzie i pisze do tematu a nie wchodzicie jako gosc i mieszacie sie. Chyba nawet jakby ktos nowy sie pojawil to bym nie uwierzyla w nic bo tyle osob teraz sie miesza. A co do forum prywatnego dobry pomysl chyba nad tym pomyslimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj forum robi mnie w bambuko :P wcześniej nie pokazywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe_ - ja używam właśnie Bio-Oil od początku 4 m-ca (wcześniej nie można, bo zawiera wit. A) i naprawdę polecam. Co do daty produkcji - na wielu kosmetykach dzisiaj znajdziesz tylko oznaczenie ile miesięcy od otwarcia jest ważny. Dziwne to, rzeczywiście, ale tak jest:) Stosuj bez obaw, ale pamiętaj, żeby to robić regularnie, czyli 2 razy dziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, dlugo mnie tu nie bylo :) Taka oto ja, czekamy na wiesci! :) super! Bejbe uff, dobrze ze wszysko wporzadku i gratuluje coruni :) Fiona to moze zdjecie nowe Wikusi nam poslesz ? :) Marta a mi sie przypomnialo, jak Twoj maz i reka po operacji? bo nie pamietam czy cos pisalas wczesniej na ten temat :) Mackowa ziolka pijesz nadal? Czekam na kreseczki, Stymulowana jestes pierwsza w kolejce :) Co do tej calej smerfetkomani sie nie wypowiem, brak slow, te goscie podejrzewam to tez ona, ale nie chce mi sie juz bawic w odpisywanie niedojrzalej dziewczynie. Pisz gdzie chcesz ale nam nie zawracaj glowy. Koniec tematu! blagam was kochane, nie odpisujmy juz na to, to moze wkoncu sie znudzi i przestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kremy na rozstępy to czytając te wszystkie opinie na ich temat, oraz ile ich teraz na rynku jest zdecydowałam się na zwykłą oliwkę dla dzieci :) Nie wiem czy mi coś pomoże bo wychodzi na to że dużo przybiorę na wadzę ale warto spróbować. Do tego u mnie chyba jest to genetycznie uwarunkowane, bo mojemu rodzeństwu po ciążach wyszły, więc ja też się na nie szykuje. Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo aha, słuchaj Jovanka bo właśnie na moim nie ma nic nawet informacji ile po otwarciu, tą informację przeczytałam z opisu aukcji, na opakowaniu na dole jest nr i ten sam na buteleczce na spodzie BNB88 1997 hm? sprawdziła byś jak u CIebie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×