Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

agniesia ja tak mam :) czasami jak sie rozmarze to wyhamować nie moge :) wyobrażam sobie jak bede chodzisz na spacery z moim maleństwem,jak bede całować jego maleńkie rączki,jak bede je przytulac :) ach :) marzenia piękna rzecz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia tez nad myslalam, nawet dzisiaj, ale tylko tak troszke, zaczynam myslec i przestaje, bo boje sie nawet tego....tchorz ze mnie wielki sie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wpisać swój login, ale już wysłałam nową wiadomość na maila i tam jest napisana :) Dzięki dziewczyny, jak będzie taka potrzeba to się odwdzięczę :) Stymulowana my też czekamy na twój wynik, trzymam kciuki! a ty głowa do góry! Prawdę mówiąc ja też bym szalała gdybym była na twoim miejscu. I jeszcze ta świadomość że już są :) do 18 trzy godzinki zostały a ty postaraj się czymś zająć kochana to i czas szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem taką wariatką:D Czasem sobie wyobrażam jak będę odpierać z przedszkola swoje dziecko:P Stymulowana nie łam się;) Wiem, że to tak łatwo mówić... Ale musisz być silna i wierzyć, że się uda! Przecież robicie to dla waszego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie boj sie...wiem ze to ciezko tenat ale lepiej wiedzieć niz sie zadreczac:* trzymam kciuki lece na basen po basenie juz pewnoe bedzie msg od ciebie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaliłam całe forum i znalazłam wpis Jovanki z dnia kiedy zrobiła test;) Z tego co obczaiłam przez mokre oczy (tak mnie wzruszył twój wpis) to zrobiłaś test dwa dni po spodziewanej małpie? w 29 dniu cyklu?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Cześć Dziewczyny ja dopiero po pracy niestety nie mam tam możliwości Wam odpisywac:/ niestety zrbiłam ten test i jedna kreska ehhh:/ zła jestem teraz na siebie bo czuję że się nie uda właśnie przez moją niecierpliwość:/ ja również czekam z niecierpliwością na wiadomości i mam nadzieję że będziemy mogły sie bardzo cieszyć i dostarczycie nam nadzieji na to że może się udać:** u mnie dziś też pieknie słońce świeci tylko chłodny wiatr wieje:/:) jeszcze półtora godzinki do 18:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Podziwiam Was dziewczyny że wygrywacie z niecierpliwościa i nie robicie tych testów:) ja nie mam takiej silnej woli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewuszki :) 🌼 Paulisc - ja też oddałam głosa :) 🌼 IZA85 - ja to się czasem zastanawiam jak ty to robisz że wszystkim odpisujesz. W sensie ze nie zapominasz co mialas napisac jak juz piszesz...ja tak mam...czytam posty...juz wiem co mam napisac a jak przychodzi do pisania to nic nie pamietam i sie denerwuje :P Ty to notatki chyba robisz :D 🌼 Stymulowana - ja normalnie juz odliczam...póltorej godziny :D 🌼 A ja dzisiaj caaały dzień na pełnej K*U*R*W*I*E!! Ciągle coś mnie denerwuje albo KTOŚ...już dałam radę pokłucic się z moim M i z moją koleżanką...fajnie cooo...ja p*****le. Mam nadzieje że mi przejdzie niedługo!!! 🌼 Grad padał niedawno...z D*U*P*Y ta pogoda...ehhh...Jutro nareszcie przyjdzie ta położna i oficjalnie dla angielskiego NHS'u będe w ciąży...czas najwyższy i pora. Własnie oglądałam taki program na TLC o babkach co nie wiedziały wogóle że są w ciąży i nagle zaczyna im się akcja porodowa...JAK TO JEST MOZLIWE JA SIĘ PYTAM!!! Przez całe 9 miesiecy nawet sie nie zorientowac....nic...kompletnie?? Niezle...jakieś SCI-FI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia ja też oglądałam kiedyś kilka odcinków "ciąży z zaskoczenia". Też nie wyobrażam sobie nie wiedzieć, ale widocznie i tak może być. .. Niedawno była powtórka tego programu o którym wczoraj wspominałam, o porodach w polskiej wersji i tam właśnie przez cc urodziła pewna kobieta u której szansa na zajście w ciąże to był 1 %. Fajne było zdanie które powiedziała pod koniec, całości nie zacytuje ale chodziło mniej więcej o to że jeśli na 99% może się nie udać to zdarza się tak że dzięki temu 1% te 99 nie ma znaczenia. Także kobietki nie załamywać się, główki do góry bo nigdy nic nie jest przekreślone! .. karciaaa u nas chyba każda taka niecierpliwa była :) .. dzięki dziewczyny za głosy, teraz siedząc w domu mam szał na konkursy :) Pamiętajcie że codziennie możecie oddawać po 3 głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po pracy, zmęczona jak fix:( 🌻 Stymulowana masz juz te wyniki? 🌻 bedzie dobrze nie kłóccie si:P 🌻 Agniesia88 TY nie bujaj w obłokach tylko ogłaszaj nam tu dobre wiescie:) 🌻 karcia głowy do góry uda sie niebawem:) 🌻 Alaa66 miłęgo pływania:) ale z Ciebie sportmenka:) 🌻 PaulisC zaraz zagłosuję:) 🌻 Maćkowa co tam u Ciebie? jak po wizycie? halo:D 🌻 Goofcia a jak Twoje samopoczucie? tez ogładalam ten program na TLC dziwne to dla mnie, keidyś tam też leciało SAVINGS BABIES super był ale to juz nie leci o noworodkach..., widziałas? 🌻 nessaja nasze staranka tak naprawde dopiero sie zaczynają tzn dni płodne dopiero bede miec od najblizszego weekendu:) hehe wiec szalu nima❤️ Dzis w pracy dowiedzialam ze kolezanka z biura obok jest w ciazy, no masakra a czemu to nie ja?załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 a nie kłócćie sie bedzie dobrze to było do MARTUSI:) co tam Kochana u CIebei? Chłopy to takie uparte osły czasem, trza dać w łeb i cicho siedzą:P przez moment:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana co to za minka? Masz już wyniki? Wiem, wiem jeszcze parę minut do 18 a ja mimo to co chwilę sprawdzam czy już napisałaś. Trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ta minka oznaczala ze czekanie i nie doczekanie niz to ze nie udalo sie. Niecierpliwimy sie :* kochana...:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana strasznie mi przykro :( Ale pamiętaj o tym że jeszcze nie wszystko stracone i że dalej możesz się starać :) Trzymam za ciebie kciuki! Następnym razem na pewno się uda, wierzę w to z całych sił! Buziak dla Ciebie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauiliś, głos oddany. :) Dziewczyny, wiecie że można oddać trzy głosy? . Stymulowana, mam nadzieję, że ta smutna buźka nie oznacza złej bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Tak mi przykro:( ja również łączę się z Wami dziewczyny... Stymulowana wszystko bedzie dobrze napewno sie uda a każdy zawód będzię Cię motywował i dodawał siły jeszcze bardziej:) każda z nas przeszła to już nie pierwszy raz:/ przytulam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddane zostaly trzy glosy:))) Ja nie wiem czy w tym cyklu sie uda. Chyba ze plemniki przezyly do owu:D Bo mowie ost do mojego ze mam dni plodne dawaj dzialamy a on ze ja zawsze mam te swoje dni plodne i nic nie wychodzi. Noooo super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola dlatego właśnie ja mężowi nie mówie czy mam dni płodne i owulacje :) po co mężczyźnie takie rzeczy mówić :) słuchajcie a mi jest smutno ;/ dzisiaj pechowy dzień ;/ ja nie miałam usg,stymulowanej się nie udało ;/ech ;/ jeszcze w dodatku wchodzę na fejsa a znajoma z miejscowości obok dodała wpis, ( niedawno umarło jej dziecko na sepse,miało niecałe dwa miesiące ;/ ) ... "Jest 4.15., a ja nadal nie umiem zebrać myśli. Jego obecność wypełnia mnie w każdej komórce ciała. Odwracam głowę a Jego zwyczajnie nie ma. A jeszcze niedawno mogłam budzić Go w nocy gadac do Niego nieustannie całując i mocno przytulając. K." i siedzę patrze na to jej zdjęcie,na te smutne oczy i tak mi jej cholernie szkoda ;/ jak ona musi cierpieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to jak był ten wynik? NIe załamuj sie Kochana choc pewnie i tak masz doła:( doskonale CIe rozumiem:( ale bedzie dobrze zobaczysz!! Trzymaj sie Słońce❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×