Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No i po nocnej dawcę kropelek :) :) To forum naprawdę uzależnia skoro ja nawet w nocy zaglądam zamiast isc spac :D ... Zoneczka masz super kierownika i oby nigdy nie zmienił podejścia :) Ciesze sie ze trafiłaś na tak wyrozumialego i miłego człowieka :) Pozostaje nam sie tylko cieszyć i życzyć Ci zeby wszystkie dni w pracy mijały szybko i zeby te około 3 miesiace minęły jak tak szybko jak 3 dni :) :) .... Jovanka ile Ty juz "stron" tutaj jestes :) :) Lece za chwile przeczytać jak opisałas ze jestes w ciąży a filmik w dzien sobie obejrzę :) :) ... A ja dzis znowu w domu siedzę z młodzieńcem naszym takze częściej bede zaglądała :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny w czwartkowy słoneczny poranek:) 🌻Mackowa i Stymulowana nei załamywać sie bedzie dobrze:) 🌻 Martuś coś Cie nie widac, co tam u Ciebie? Oby ten dzien szybko zleciał w pracy bo juz mi sie nie chce:( a najlepiej byle do weekendu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana więc jeszcze nie wszystko stracone,:) ale też nie można się nakręcać ponieważ rozczarowania są bolesne. brzoskwinka a nie możesz zrobi usg gdzieś prywatnie, żeby zobaczył co się dzieję? Pauliś głos oddany :) U mnie dziś po chmurno i padało w nocy. Wczora wieczorem odwiedził mnie brat cioteczny z dziewczyną(nową kolejną) i bardzo ją polubiłam mam na dzieję że już zostanie, ale niestety z nim to nic nie wiadomo. Spędziłam bardzo miły wieczór, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się pośmiałam i pogadałam, nawet mój M był zachwycony, z tej strony mojej rodziny nie bardzo jest z kim pogadać, a mój brat to mój brat. Brzuch mnie boli jak na @ i co dziwne bo piersi mnie tak nie bolą ostatnio to miałam taaaaaakie balony i wcale ich dotknąć nie mogłam, a żeby założyć stanik!?, a teraz jest spoko. Kochane nie piszcie dziś za dużo bo jadę załatwiać sprawy i nie będę miała za bardzo jak was czytać :D Buziaki dla wszystkich i miłego dzionka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Stymulowana bardzo mi przykro :( ale jeżeli jest jeszcze szansa na to że sie udało to warto w nią wierzyć, ja naprawdę wierzę że to o czym marzymy tak z całego serca, w co wierzymy gorąco to dostaniemy to czego pragniemy ❤️ mówiła to juz chyba Żoneczka, że dostajemy tyle ile unieść zdołamy, a ty jesteś i musisz byc silna, masz dla kogo ❤️ 🌻 Maćkowa kochana to samo tyczy się Ciebie, masz gorzej i ciężej od reszty świata, i chodź to trochę potrwa to naprawdę na końcu tej drogi czeka Cię taka niespodzianka, że warto dla niej byc silnym ❤️ ten cud wynagrodzi Ci wszystkie złe chwile ❤️ 🌻 Iza uwielbiam czytać Twoje wpisy, jestes jedna z tych naszych dziewczyn na widok samego Twojego posta uśmiech sie twarz :) super że jestes z nami 2 miesiące, zostań z nami do końca świata i 1 dzień dłużej nawet ❤️ 🌻 Jovanka a ja pamiętam Ciebie z początku właśnie z Twojej bezsennośc****amiętam że wchodząc rano na forum czekały na nas cudowne opowieśc****amiętam że zawsze nas przepraszałaś że tak duzo piszesz, ale nie mogąc spać w nocy opowiadałaś nam o swoich myślach, uczuciach, marzeniach ❤️ zawsze juz będziesz naszym nocnym duszkiem :* 🌻 dziękuję za tyle ciepłych słów :* ale same wiecie że to nie takie łatwe po prostu zostawić pracę, chodź o l4 myslę intensywnie. W dzień kiedy miałam z wami pisać i wziełam laptopa do pracy 1 raz miałam kontrolę hehe regionalna przyjechała na rozmowę kwalifikacyjną z kobietą która została zatrudniona na moje miejsce, szkolenie ma zacząć od 1 kwietnia, a ja nie wiem dlaczego tak późno skoro dostała komplet dok rekrutacyjnych do wypełnienia, a lekarz med pracy i zaśw o niekaralności dają od ręki, więc dziś albo jutro wybieram sie do rodzinnej, ale jakos tak nie jestem na 100% do tego przekonana :( dziewczyny a powiedzcie mi, bo wiem że żadnych specifików nie mogę przyjmować, i staram sie leczyć domowo, ale co mogę zrobic na katar ?? bo syrop z cebuli bll i nie pomaga zbytnio, herbatki z miodem, malinami i z czyms tam jeszcze tez nie bardzo daja radę, co jeszcze mogę zrobić?? chodzi głównie o katar ale też mam strasznie zapchane gardło, tzn nie boli mnie, ale mam tam gulę której za nic w świecie nie potrafię odkrztusić :( miłego dnia :* 🌻 ja dziś zostaję w łóżku chyba :D a jeszcze wam powiem że wczoraj już byłam taka padnięta, że jak wróciliśmy do domu (bo K teraz przyjeżdża po mnie zawsze :D ) to weszłam do domu zdjełam kurtkę buty, K mnie rozebrał bo nawet nie byłam na siłach i położył mnie do łóżka, zasnełam od razu taka brudna i zajechana hehe dobrze że ostatnio od kiedy miewam kontakty z wc nie maluję się, bo bym dziś wyglądała jak obraz nędzy i rozpaczy :P chodź pewnie tak wyglądam :) buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak ale tu zle wiadomosci....stymulowana nie zalamuj sie i walcz dalej o swoja dzidzie. Mackowa wiesz ze wreszcie sie uda prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkim nam się uda i nie możemy się załamywać, wiem(z autopsji) że łatwo się mówi, ale musimy być silne. 🌼 jak nie my to kto?????? 🌼 Każdej z nas się uda jednym udaje się od razu inne muszą troszkę poczekać, ale ja wierzę że wszystkie się doczekamy :) Dużo piszmy:) zajmujmy się różnymi rzeczami, myśleć o fasolce nie da się przestać, ale postarajmy zająć się czymś co chociaż na chwilę pozwoli nam się wyluzować. Ja po dniach owu starałam się szczególnie na siebie uważać nic nie dźwigać (nie palę i nie piję w ogóle, mój organizm nie toleruje alkoholu) i nie brać żadnych leków, żeby fasolka mogła się zagnieździć, ale to nic nie pomogło, więc staram się zacząć żyć normalnie i nie stresować, że może jestem a coś robię i co miesiąc to samo. mój A wierzy że w końcu nam się uda i wiem że też bardzo to przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do żywych. Myślałam wczoraj, że umrę na ból głowy! Oczywiście tabletki żadnej nie wzięłam i tak się męczyłam. Jeszcze mnie trochę pobolewa, ale jest o niebo lepiej:) Do doktorka rodzinnego pójdę jutro. Mam nadzieję, że mnie przyjmie do 10:00 cobym się do pracy nie spóźniła. No i mam nadzieję, że powie mi coś konkretnego. W ogóle całą noc budziłam się, żeby sprawdzić czy nic mnie nie boli, czy nie ma żadnych oznak zbliżającej się małpy. I chyba nic nie było:) Czasem coś tam mnie ukłuje w prawym jajniku. trochę tak jak w dni płodne, ale zdecydowanie nie jak na @. No i biegałam sikać chyba ze sto razy!! żeby sprawdzić, czy morze czerwone nie wylało;) i też nic:) z testem oczywiście czekam cierpliwie, nie korci mnie już tak bardzo, a to za sprawą mojego cudownego faceta, który powiedział, że właściwie to ja nie muszę robić tego testu, bo on już wie, że jestem w ciąży;) I wtedy faktycznie poczułam się, że jestem, albo JAKBYM BYŁA w ciąży. Tfu tfu! Żeby nie zapeszyć!:) Jejku, jak się okaże to fałszywym alarmem to będę beczeć jak baran !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa Twoj lekarz na pewno wie co robi :) jeśli kazał Ci teraz brać clo to napewno pomoże Twoim pęcherzykom :) To chyba bez znaczenia od kiedy się bierze,ważne żeby pęcherzyki podrosły.Owulacja następuje od 5 do 9 dni po odstawieniu clo,więc najwyżej troszkę Ci się cykl wydłuży.Walcz kochana :) Stymulowana a wiec ciągle jest nadzieja :) ja też się bede modlić za Ciebie razem z Paolą :) Nie poddawaj się :) Nessaja badania planetarne :) dobre :* ach Ci mężczyźni :* :D IZA mam nadzieję że u Ciebie cisza :) @ ma zakaz wstępu :) Żoneczka twój kierownik to naprawdę równy gość ! :) rzadko się takich spotyka :) Jovanka a ty jak zwykle piszesz tak pięknie że łzy w oczach się kręcą :) zaraz sobie przeczytam jak napisałaś o ciąży :) kasik myślałam nad tym,ale napewno nie dostanę się przed weekendem,a dzisiaj mam spadek temperatury więc w ciągu 2,maksymalnie trzech dni zawita do mnie owulacja,więc i tak nie zdąże :) poczekam do poniedziałku :) izulinka moze na katar kuo sobie wode morska czy coś takiego ,to można chyba stosowac w ciąży :) u mnie dzisiaj szaro i buro :) jak juz pisałam kasikowi niedługo mnie owu nawiedzi :) i potem to juz tylko czekanie :) miłego dnia wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovankajo ❤️ Maćkowa ja brałam w tabletkach, pewnie dostałaś to teraz i na 3 dni zeby podrasowac ten pęcherzyk ktory juz jest. Ponawiam pytanie czemu tak długo na hsg musisz czekać? U mnie ro było tak ze lekarz wyznaczył w ktorym dniu cyklu musze miec hsg i w tym dniu miałam robione. Przespalam sie z tym wszystkim co sie wczoraj stało i chociaż tliła sie we mnie iskierka nadziei ze moze jednak cos tam sie udało, to na 99% byłam pewna ze nie bo skoro tyle razy juz sienniw udało to czemu teraz miało pojąć łatwo? A doktorek kazał czekać jeszcZe tydzien zeby tez miec 100% pewność, która ja juz mam, wiec sie nie nadalam. Chciałabym juz tylko dostac @, zeby zaczac Wszytsko od nowa, miec juz nowa nadzieje i zeby w końcu moje wielkie napompowane cyce które wyglądają jak silikony u bola rwą swedza zniknęły bo mnie męczą, ale stanie sie to pewnie dopiero po odstawieniu leków.:/:/:/ Goofcia dzisiaj położna przychodzi? Bejbe gdzie jestes? Iza dobry sposób, ja mam chyba za mały wyświetlacz zeby działać tak jak Ty bo sie gubie i nic nie widze;) Co tu dzis robic hmmm chyba skoczę na solarium, pochodzę na stepperze, pocwicze, papieroska juz nie chce a feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia no powiem CI że jeżeli facet to widzi to cholerka tak musi byc :) Faceci to czuja :) Moja kuzynka jak była w ciąży i jeszcze nie wiedziała o tym,to jej mąż odrazu jej powiedział że jest w ciąży,ona się z niego śmiała,ale faktycznie okazało się potem że jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka nie okłamałaś, tylko masz prawo nie pamiętać:) wtedy tyle się działo w Twojej głowie, że to zrozumiałe:) Widzę co się dzieje u mnie. Jak już tak totalnie świruję to wtedy się modlę:D To serio pomaga mi się uspokoić. Maćkowa co to za załamki?! Ty??? Nie wierzę! Stymulowana czyli jest jeszcze nadzieja. o apropo nadziei! Wczoraj jak umierałam w łóżku to sobie mówiła, że muszę mieć nadzieję, że to jednak ciąża. I powtarzałam sobie to kilka razy, a w tle grał telewizor i w tym samym czasie padło to słowo NADZIEJA. Nie wiem w jakim kontekście i co tam w tej telewizji leciało, ale uznałam to za znak!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc kobiety ja juz po wizyciue i niestety ale tylko in vitro nam zostaje mam zrobic badanie AMH i TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dostał Androvit :( po badaniach na TSH i AMH od razu mam kwalifikacje i zaczac moge działac :( dzis musze pogadac z mezem czy sie decydujemy czy nie koszt 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana lekarz powiedzial ze tyle trwa czekanie na badanie. Strasznie sie boje :( czytalam opinie dziewczyn ktore przez to przeszly i jestem przerazona :( jak mialam wymrazana nadzerke to dopadl mnie taki bol glowy ze myslalam ze zwale sie z tego stolu i wcale nie bylo tak zle jesli chodzi o sam zabieg. W sensie ze nie bolalo. Co do moich pecherzykow to lekarz dopatrzyl sie na jednym ze 20 na drugim troche mniej wiec tez pco podejrzewa. Nie ma zadnego dominujacego. Mimo wszystko dzieki dziewczyny za wsparcie. Marta mam nadzieje ze chociaz Ty dzis przyniesiesz dobre wiesci po wizycie. Agniesiu mam nadzieje ze Ci sie udalo i jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zesz ja pierdziele :( Marta myslalam ze chociaz od Ciebie lepsze wiesci uslyszymy. Ja na Twoim miejscu bym sie jeszcze skonsultowala z innym ginem bo ten moze jest nastawiony na zarobek tylko. Cos tu jest nie tak wydaje mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ten gosc to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On prowadzi klinike bezpłodnosci w sz-nie Vitro live Zabieg jest refundowany wszystkie badania rowniez tylko cena dityczy lekow i to moze byc 200 zł a moze byc 1500 zalezy od tsh i amh powiedział ze nie ma szans na inseminacje i nie bedzie mnie oszukiwał 9% ruchomych zywych jest malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Panie :) Ale Wy od rana dajecie :) ... Jovanka juz sobie odpalilam filmiki i bede ogladala :) Ja w sumie pare lat temu ogladalam je :) Byly bodajze na TVP2 w niedziele :) Ale chetnie obejrze znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka dziekuje za mile slowa :) Az mi sie cieplo na serduchu zrobilo :) :) Izulinka wiadomo ze nie jest latwo tak odrazu na L4 pojsc :( Ja tez nie wiem jak ja to wszystko rozegram!!!! Chcialabym pracowac ile bede mogla ale jednak codziennie cos tam malego dzwigam, latam jak glupia, po schodch brykam itd. Ale nie chce tez z siebie lebiegi robic :( Takze doskonale Cie rozumiem :) Jesli chodzi o Twoj katar to sa w aptekach krople dla kobiet w ciazy - Euphorbium. Byly w kazdym badz razie i nie wiem czy nadal sa pod ta nazwa. Ale w aptece zapytaj i Ci dadza :) Albo zrob sobie inhalacje :) Poczytaj na wujku google z czego kobiety w ciazy moga robic inhalacje na katar :) I nie wychodz z lozka :) .... Agniesia skoro Twoj mowi Ci ze jestes to moze on jakis wrozek jest :) :) Oby :) Trzymam kciuki :) I czekamy jutro na wiesci co Ci lekarz powiedzial :) ... Brzoskwinka u mnie cisza :) Zamknelam wszystkie okna :) Drzwi zaryglowalam i nie wpuszczam takich gosci :) :) heheh A Ty kochana rob testy owu i mierz temp i najlepiej to juz od dzis garnij meza do przytulanek i to co drugi dzien :) :) I musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ale to forum czasami denerwuje!!! Wrrrrr. Spam, spam, spam ,.....ehhhh i musze dzielic :( ... Marta :* Kurcze co sie dzieje z tym naszym forum :( Zamiast wiesci o 2 kreskach to ...... Marta tak jak radzi Mackowa - skonsultuj sie moze z innym ginem!!!! Pamietasz sytuacje naszej Izulinki :( A teraz fasoleczke ma :) Warto zasiegnac porady jeszcze gdzies indziej :) Trzymaj sie kochana :) Tulam Cie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta moj maz po pierwszych badaniach miał 11% tych szybkich plemników lekarz wtedy odrazu powiedział ze nie mamy szans z taka armia ale trzeba znalezc przyczynę i zaczac leczenie. Po 5 miesiącach miał juz 25%, a po kolejnych 5 - 35%, nie wiem czeku Twoj lekarz odrazu kieruje Was na invitro bez jakiejkolwiek próby i chyba nawet chęci załatwienia tego w inny sposób, moze faktycznie skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Maćkowa co do hsg to mije 2 kolezanki to miały (juz kiedyś tu o tym pisałam chyba) i nie poczuły praktycznie nic bo jajowody były drożne, mije niestety były zatkane wiec w czasie zabiegu wilam sie jak dżdżownica i krzyczałam jak czarownica mimo znieczulenia, ale ten bol trwa tylko chwile a pózniej łóżeczko i glupawka cały dzien bo znieczulenie schodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta moj maz ma podobne wyniki i lekarz powiedzial ze nie jest zle. Tez bylismy w klinice leczenia nieplodnosci, w bialostockim Bocianie. Mozliwe ze moj lekarz sie nie zna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mackowa stymulowana marta będzie ok trzymać mi się tam i leczyć się;*;* jovanka coś mi się te filmiki nie działają nie wyświetlaja ie linki ech. W pon ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulisC glos oddany :) W sumie to juz 3 dalam dzisiaj :D Jutro nastepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus mi tez nie wyswietlalo tych filmikow :( Ale jak juz bedziesz na stronie vod.pl to wpisz w miejscu gdzie mozna wyszukac sobie film tytul "odyseja zycia" i wyskocza Ci wszystkie 3 odcinki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×