Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witajcie laski dawni mnie nie bylo ale nie mam czasu, na nic ostatnio mam bardzo duze zaleglosci w czytaniu, wiem tylko ze tak oto ja urodzila i wielkie gratulacje dla Ciebie i malutkiego:) jak sie ogarne w pracy to obiecuje ze wszystko przeczytam. Nie zapomnialam o Was i mam nadzieje ze Wy o mnie tez nie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje przeczucia odstawiam na bok, to nie ciaza to @ sie zblizaa wieeeelkimi krokami:/ szkoda,ale co tam...kiedys w koncu sie uda;) Izka fascynujaca opowiesc;) usmialam sie z rana ze hoho Izulinka nie ogladaj sie tylko uciekaj na l4:) Yjs no tyle mialam napisac i zapomnialam co:( Gdzie giubelli??? Halooo! Nessaja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska No sporo Cie nie było :) a my nie zapomnialysmy :) Na którejś stronie nawet o Tobie wspominałam :) :) Super ze powróciłas :) Nadrabiaj nas i pisz z nami :) :) .... Karolcia15031 a co z Tobą?? 21.03 miała byc @? Pisalas cos czy nie? Bo możliwe ze ja juz cos przeoczylam :) Napisz do nas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Witam Was dziewczyny:) tak się cieszę że wkońcu udało mi się znaleść forum m gdzie jeszcze ktoś coś pisze:) ja staram się o dzidziusia od tego cyklu miesiączka ma wystąpić 31 marca. wcześniej zaszłam po 6 cyklach i w grudniu straciłam ciążę bliźniaczą.:( niestety w styczniu trafiłam od nowa do szpitala i przechodziłam ponad miesiac z martwą ciążą:/ teraz już mineło troche czasu i z mężem chcemy od nowa zostać rodzicami chciała bym z Wami się cieszyć i smucić. A najważniejsze gratuluję tym dziewczynom którym sie udało i trzymam kciuki za resztę!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dober:) U mnie też pada i pogoda do d**y... Korki mi odwołali, więc dziś mam wolne. Ale i tak mi się nic nie chce. Czekam tylko do weekendu, bo od piątku do niedzieli ma być u mnie słonecznie i do 20-tu stopni:) A że jedziemy z M. do mojej psiapsióły na wieś na sobotę i niedzielę i szykuje się gryl :P to...aż mnie nosi! :) Stymulowana - może rzeczywiście zadzwoń tam później kontrolnie i spytaj czy jakimś cudem nie przyszły wyniki? Najwyżej Ci powiedzą, że nie. 🌻 Giubelli - dziś jest wtorek. Gdzie Ty się podziewasz? ;) Dziewczynki, niech mi któraś poda nowe hasło, co? :) Idę śniadaniować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny :( zdołowałam sie dzis juz na maxa ...\ stymulowana mozesz zerknac na poczte nasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelka nie moge na [poczte wejsc :( -marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC jestes z Torunia? Ja moze bede w wakacje bo prawdopodobnie bedsie tam wystawa psow. Musimy sie spotkac;-) Daleko nie mamy do siebie w sunie;D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a ty skąd jesteś? Z tego co pamiętam większość naszych dziewczyn jest ze śląska, jest nas tak dużo że już nie pamiętam która skąd dokładnie, a ja myślałam że samiusieńka z centrum jestem :P Kochane ciężaróweczki znalazłam świetną stronkę o szpitalach z oddziałami położniczymi. wszystko jest tam opisane, dotyczące znieczulenia, porodów rodzinnych, opinie rodzących i wiele przydatnych rzeczy. Polecam. gdzierodzic.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykrakalam. Dostalam @... wrrr. Nosz kurde:/ Ale ja mam pokickane te cykle. Teraz @ przyszla jednak wczesniej cale 3 dni. Zmiencie mnie w tabelce. Planowana @ na ok 29.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz sie do poczty dostałam :) a czy ktoras znajaca sie kolezanka moze zerknac na wynuki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dziewoje :) U mnie tez pogoda z d*u*p*y jest!! Pada :( jak ja nie lubie jak pada. Nooo my z IZA85 jestesmy "spóźnione" hahha o cala godzine :P Marta mam nadzieje ze wyniki beda ołkej...osobiscie ja sie nie znam. Stymulowana - ja tez jak w PL robilam bete to najwcześniej wlasnie na nastepny dzien popoludniu - patalachy jedne nie wiedza ze my sie tu wszystkie doczekać nie mozemy :P IZA85 - mam nadzieje ze oboje z synkiem zaraz sie wykurujecie. Zdrowka kochana. Z tymi testami online to juz jestem obeznana bo moj brat jakis tydzien przed terminem @ mi wyslal link do takiego hahahhahaha ale sie usmialam a potem jak do mnie wpadl to sciagnal sobie na tel. Taka aplikacje co sie przykłada palec i skanuje o mowi czy.jestes w ciazy czy nie hahahhaha.to dopiero beka :D wedlug tego skanera nie jestem w ciazy takze jeszcze lepiej hahahhahahahahh Ja dzisiaj lenia mam takiego w d*u*p*i*e ze szok! Wlosy tluste, burdello w domu a ja siedze królowa i sie bycze!!! Kopnijta mnie w d**encje :) Milego dnia kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta odpisalam Ci na maila:) Goofcia ja tez mam burdel i to jaki, ale nie mam głowy do sprzątania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pamiętam o Was, nie mam niestety czasu i głowy do pisania, bo mam spore zawirowania i jak się wszystko skończy i dobrze potoczy to się odezwę. Z nami wszystko dobrze, Tosiek ładnie kopie więc to jest najważniejsze, choć mama ma sporo stresów. Ściskam mocno, nadrobię Was kochane i trzymam kciuki dalej. Do spisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sa zywe plemniki i to jest wazne bo zywe mozna leczyc, martwych nie, macie umowiona wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Iza nie no Ty powinnaś zdecydowanie dołączyć do grona naszych pisarek! Ja Wam laski mówie stwórzcie razem jakieś dzieło! :) jesteś bezbłędna. Siedziała w pracy i rżałam jak durna do telefonu :) zdrówka życze i Tobie i synkowi. Kurujcie się i za razem odpoczywajcie od pracy i szkoły :) 🌻 Marta! Zostaw Ty te wyniki, ja Ci mówie. Nie stresuj się tym az tak! Kiedy masz tą wizyte w klinice? Ja mam jutro, może Ty też? :) lekarz Ci wszystko wytłumaczy, podpowie, doradzi i pewnie zleci leczenie jeśli jest źle więc daruj sobie dziś te nerwy, zrelaksuj się bo siwych włosów sie dorobisz! I myśle że fakt iż jesteś fryzjerką wcale ich nie przestraszy ;) więc poki co uszy do góry!!! 🌻 Fiona rany julek jaka ta Twoja córcia śliczna (sól w oczy... żeby nie urzec) jaki nosek ma cudny :) rety patrze się na Nią i o całym świecie zapominam :) 🌻 Stymulowana a to Cie urządzili. Ale to nic. Szczęście rodzi się w bólach więc pocierp jeszcze troszke :) a my dzielnie stoimy przy Twoim boku i cierpimy razem z Tobą! :) 🌻 Giubelli tak się w Bieszczadach spodobało że zapomniałaś o nas? Hę? ;) 🌻 Paulinka o to teraz po @ może leć badania porobić?! :) 🌻 Alaa co tak rzadko i mało do nas piszesz? Co słychać? :) 🌻 Taka oto ja - bardzo ładne imie wybrałas dla synka, ja też o nim myślałam :) jak maluszek? :) 🌻 Izulinka no wiesz Ty co? Żeby ciotki bardziej się troszczyły o maleństwo niż matka rodzona? ;) A sio na zwolnienie a nie przepracowujesz się bez sensu. I tak pewnie nikt tego nie docenia. Zastosuj procedurę z mojej firmy tj: nasrać, nasrać i podeptać! :) 🌻 PauliśC nawiązując do Twojego snu, ale by było gdyby dzieci rodziły się od razu odchodowane i ubrane co? ;) 🌻 Jovanka smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karciaaa :) Przykro mi ze juz dwa razy w szpitalu bylas i tracilas swoje fasolki :( A robili Ci po tych dwoch razach jakies badania??? Trzymam kciuki zeby Ci sie teraz udalo i zeby tym razem nic zlego sie nie wydarzylo :) .... Paola dziekuje za haselko :) Juz odwiedzilam nasza poczte :) ... Wikusia jest przesliczna :) Cudenko :) :) ... Marta nie przejmuj sie kochana wynikami, chociaz wiem ze lekko mi mowic :( Nie mozesz sie tym tak bardzo dolowac bo wtedy to juz Wam wogole nie wyjdzie :( Skonsultuj sie ze swoim gin i zapytaj o jakies witaminy dla Twojego meza. Wydaje mi sie ze te 9% jest malo ale ja sie na tym nie znam :( .... Paulinka przykro mi slonce :( ehhhh dlaczego to musi byc takie trudne :( Czasami ma wrazenie ze odkad zaczelismy z moim starania o dzidzie to nasze zycie toczy sie tylko wokol tego :( Juz nie tylko mowie tu o sprawach lozkowych bo to napewno ale cale codzienne zycie i powoli zaczyna mnie to denerwowac!! caly czas o tym mysle itd. i chyba mojego M zaczyna to juz denerwowac :( Trzeba odpuscic!!! Koniecznie!!! .... Goofcia ja tez mam taka nadzieje :) I tu wlasnie zaczyna sie juz ten "obled" ciazowy :( Bo jestem przeziebiona ale nie wezme lekow bo przeciez moge byc w potencjalnej ciazy..... Qrwa denerwujace to jest :( Test nawet jak bym zrobila to i tak wyjdzie 1 kreska bo ja przed @ jeszcze jestem, a poza tym to mnie boli brzuch na @ itd. Masakra :( :( I jak ja mam szybko wyzdrowiec ja wbilam sobie w lepetyne ze moge byc w ciazy i lekow nie wezme :( Ludzie!!!! Goofcia w ciazy jestes, na dodatek z przebojami na poczatku wiec musisz sie byczyc :) Zostaw te burdello i siedz dalej jak krolowa :) I zadna z nas Cie kopala nie bedzie bo ciezarnej nie mozna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny olejcie to sprzatanie :) Stymulowana spodziewasz sie odwiedzin Komorowskiego????? Nie!! no wiec nie sprzataj :) Goofcia a do Ciebie Elzunia sie wybiera??? Nie!! to tez to olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dzieki :) :) Zaczelam studiowac dziennikarstwo ale zostawilam studia i przyjechalam do UK ale moze zaczne cos pisac :) heheheh. Moze jakies romanse albo erotyki :) hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a może połącz w jedno i napisz erotyczny romans? :D pierwsza stanę w kolejce po Twoje dzieło!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa good idea :) :) Musze cos pomyslec :) Ale znajac moj humor ktory sie rozkreca w trakcie pisania to wyjdzie erotyczno - komediowy romans :D ..... Ja ze swoim nigdy badan nie robilismy ale caly czas wcinamy oboje CENTRUM w ktorym jest masa witamin i w nim jest tez kwas foliowy w dawce 400. Wiec codziennie oboje faszerujemy sie witaminami :) :) Ale tak piszecie o tych wynikach i powiem Wam kurna ze mam chec zrobic badania jego nasienia wylacznie dla mojej ciekawosci :) :) Glupio to brzmi ale ciekawa jestem jak u niego z armia :) Ale tutaj to o tym moge zapomniec. Najpredzej pewnie zrobimy jak do Polski pojedziemy!!! Macie jakies pomysly na obiad???? Skoro mam dzis wolne to zrobilabym cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczulam cos w brzuchu cos podobnego do@, i slysze jak cos we mnie przelewa rety rety odbija mi :/ Mackowa o ktorej jutro wizyta???? Posprzatalam jeden pokoj i lazienke, reszte zostawiam na jutro bo inaczej chyba wlosy z glowy sobie powyrywam, sloneczko wychodziiii jejejeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza u mnie dzis losos, warzywa i ryz mniam Chy a caly dzien spedze na forum zeby czas szybuej minął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana na 15 jutro idziemy. Troche się martwie i ma stresa bo LH mam 2,03 a norma jest 2,04 - 12,6 :/ No ale zobaczymy co lekarz powie :) Zostaw to sprzątanie, na forum lepiej posiedz :) Przelewać niech się przelewa, oby @ się nie zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×