Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Stymulowana jakie sa koszta inseminacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana najpierw Twoja kolej :) Jutro po poludniu :) :) Ja tez czekam na dobre wiesci :* ..... Paola slonce jak Ci juz wczesniej Jovanka pisala alkohol to nie jest dobre wyjscie :( szczegolnie ze jednak staracie sie o dziecko a Ty piszesz ze czasami kwas foliowy wezmiesz i tyle :( Sorry, nie obraz sie na mnie, ale jak dla mnie masz do tego olewczy stosunek :( Olewasz branie kwasu foliowego ktore jest potrzebny do rozwoju dzidzi plus do tego alkohol :( Nie powiem bo i ja wypije sobie lampke, czasmi dwie ale nie codziennie. Co trzeci dzien albo wogole raz w tygodniu :( Rozumiem ze masz problemy rodzinne ale skoro narazie chcesz zalatwic sprawy rodzinne to uzywajcie zabezpieczenia bo takie olewanie w braniu kwasu moze miec wplyw na dzidzie :( A jesli chcesz sie starac mimo problemow rodzinnych to skup sie na tym zeby dziecko bylo zdrowe a do tego potrzeba mu kwasu foliowego i na pewno nie potrzebuje alkoholu :( Sorry jesli sie na mnie za ta szczerosc wkurzylas ale jak przeczytalam Twoj wpis to nie wytrzymalam :( Starasz sie o dziecko juz 8 cykl a tu takie jaja odwalasz :( Zimny prysznic dziewczyno, zastanow sie czy chcesz sie starac o dziecko i podejmij odpowiednie kroki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu zależy od miasta i klinik, u mnie sama iui 490 zł plus leki plus wizyty wychodzi ok 2 tys, zależy tez właśnie czy leki sa potrzebne czy nie. Paola chciałam Ci napisac ze alkohol to nie wyjście ale jak jutro odbiore wynik to tez sie pewnie upoje, a nie piłam juz ani lyczka ponad miesiac-pewnie jeden drink mnie zabije:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - nic tym razem nie dostałam:( Nie zapijaj smutków Dziubek bo to naprawdę prowadzi donikąd. Nie ułatwia niczego, powoduje wyrzuty sumienia, nie pomaga we właściwej ocenie sytuacji... Nie warto. :* Dziękuję za życzonka:) Mój słodki mąż wrócił z pracy i z okazji wspomnianej dwumiesięcznicy - trzymając mnie za brzuch, zaśpiewał mi w kuchni: "Żono moja, serce moje, nie ma takich jak wy dwoje..." :):):) Kocham go nad życie po prostu:) Giubelli - martwię się o Ciebie i wyczuwam, że coś się stało nieprzyjemnego u Ciebie. Jak tylko będziesz mogła to pisz do nas:* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem.. wiem musze wziac zimny prysznic jak to Iza napisala. Kwas foliowu biore co jakis czas bo dluugo dlugoo juz go biore wiec witaminy dostarczam jak trzeba. Pije witaminki rozne w puszce. Nie podchodze tak do tej sprawy. Pic codziennie nie pije. Moze tak to ujelam dziwnie. Kurcze:/ Ale wezme sie w garsc i dam z siebie wszystko co najlepsze. A ja do forum dolaczylam 2 mies i 2 dni temum Jednak te dwa miesiace temu sa magiczne. Wtedy mielismy 3 lata z Piotrkiem. Jovanka:* wszystkiego dobrego. Izus nie zlosc sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witaj Karcia na naszym pokładzie🌻 🌻 Stymulowana Ty juz masz ten wynik z bety? świetujemy juz tu coś czy jeszcze nie:)? Kurka tak żescie sie dzis rozpisaly ze po przecyztaniu 3 str juz nie pameitam co miałam napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to niech ktoras dziewczyna Ci wysle bo ja nie wiem co jest nie tak:/ wysylalam dwa razy juz grr. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa czytam regularnie pisze z telefojubglownie to troche niewygodnie. Stymulowana trzymam kciuki i nie wkrecaj soboe ty mackowa tez napisz co po wizycie moj jutro idzie na badania. W następnym cyklu ide na monitoring w tym moja gin na urlopie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to niebieski gość.... Ewelka jutro wyniki, ale juz wiem ze nie bedzie dobrze, tak jak każda z Was mowila E ro czuła i wiedziała ze to "to", to ja nie czuje nic, czułam tydzien temu ale pewnie mi sie wydawało, teraz jestem juz pewna niepowodzenia, musze tylko odstawić te leki i dostac @ i Wszytsko od nowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda sie dzieja z moim profilem heheh stymulowana a bierzesz jakies leki co moga zatrzymać@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tak, duphaston, nie znam nikogo komu zatrzymał, ale u mnie na pewno tak sie stało. Na ulotce jest napisane ze mniej niz 1 osobie na 10 moze zaniknac @ -padło na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to gdzie mieszkasz ze wyniki musza isc do Katowic? :) Karciaaa witaj, dolacz do nas, zobaczysz ze to forum Cie uzalezni :) pozytywnie oczywiscie :) okrutnie Cie zycie potraktowalo ale mam nadzieje ze teraz po burzy wyjdzie slonce i uda sie :) Co do snu PaulisC i tego ze dzieci moglyby sie rodzic juz wieksze to ja wam powiem ze dla mnie wlasnie ten pierwszy okres ich zycia jest najpiekniejszy :) nie tylko dziecko uczy sie swiata ale my uczymy sie bycia matka, i poznajemy i zakochujemy sie bezgranicznie :) za to dzis pilnowalam syna kolezanki z pracy bo nie miala z kim zostawic iiii myslalam ze wybuchne... tak mi juz dzialal na nerwy ze mowie to mojego P. "ty sie zastanow napewno czy chcesz miec dziecko" :P Nie wiem czy pamietacie jak pisalam wam o moich znajomych co staraja sie x lat, ona i on nie moga miec dzieci i u niej podejrzewali raka. Otoz, idac dzis do sklepu z moim spotkalismy ich i co? zaskoczylo!! a bylo zero szans! tak sie ucieszylam jakbym to ja sie dowiedziala o ciazy :P oczywiscie na podtrzymaniu jest ale grunt ze zaskoczylo :) U mnie w pracy sie wyjasnilo co nie co, ale tez to nei znaczy ze tej notatki sluzbowej nie ma, ale kazda osoba z punktu obslugi dostala, w sumie po napisaniu wyjasnien kierowniczka uwierzyla w moj opis zdarzen i teraz ta baranina co zrobila mi kolo d*py ma przesrane :d A z mezulem no fajnie, ale staranka chyba od czerwca :( co mu tez padlo na mozg z tym czerwcem to ja nie wiem.... :( dzis sie dowiedzialam ze kolezanka w pracy w ciazy jest... jestem zla... bo przez mojego musze czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie coś na pamięć , bo co was nadrobię z czytaniem to już nie pamiętam co której chciałam napisać ;p Witam nową koleżankę ;) Stymulowana trzymam kciuki za fasolkę ... Nessaja współczuję tego czekania do czerwca bo ja po poronieniu nie mogłam się doczekać na I @ a co dopiero dłużej ze staraniami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana Ty Osle! Wlasciwei to Oslico :-) No taki sam uparciuch jestes jak Marta :-) laski po co Wy se najgorsze rzeczy wmawiacie? Skad ten pesymizm? :-) ja tam jestem dobrej mysli, beta bedzie pozytywna a armia Marty meza bedzie silna jak rosyjska :-) ........ Paola ale Ci sie dostalo :-) ja nie jestem zwolennikiem prochow, tabletki biore jak juz doslownie umieram ale... o kwasie foliowym pamietam co wieczor :-) bo wiem ze nie robie tego dla siebie :-) nie wiem ile juz opakowan opedzlowalam i ile jeszcze bede musiala ale pije dzielnie :-) ......... Jak tylko wroce od lekarza natentychmiast napisze czego sie wywiedzialam :-) .......... Cwiczylam dzis z Jillian i teraz ledwo dupa ruszam hehehe :-) .......... A pogodynka mowi ze jutro slonce bedzie swiecic!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessajka jestes :-) ćudnie :-) Kochana patrz jak ten czas leci, marzec sie konczy. Nim sie obejrzysz bedzie czerwiec :-). mysle ze maz juz w maju odpusci i zaczniecie dzialac :-) i ja jak najbardziej podzielam Twoje zdanie, pierwsze miesiace zycia dzieciatka sa chyba najpiekniejsze dla rodzicow... ajjjj nie bede sie rozpisywac na ten temat bo zaczynam tesknic za takim malym cialkiem, tym zapachem, dotykiem delikatnej skorki... ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bralam codziennie tylko sporadycznie. Ale teraz juz bede brala codziennie. Tak mi sie dostalo, ze nie zasne dzis:p Co myslicie o moich cyklach? Terminy @: 18.10, 2.12, 31.12, 8.02, 8.03 Widze ze chyba unormowaly sie. Ost u gin bylam przed zapiskami i mowila ze wszystko w porzadku ale nie pytalam nic wiecej bo staralismy sie ze co bedzie to bedzie. Dopiero od grudnia staram sie trafic w dni plodne w owu.. i teraz widze ze lepsze cykle sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 wiem o czym mówisz ja byłam dziś rano,a tu już kolejna strona:D witamy nową koleżankę :) 🌼 Mi też moja gin mówiła że mogłam być w ciąży nie wiedząc o tym w lutym tamtego roku (tak czułam) i poronić. Możecie być ze mnie dumne , w końcu pomalowałam ścianę w pokoju jeszcze wejście do domu mi zostało, ale dziś już za późno. Stymulowana też Cię podziwiam że umiesz takie rzeczy trzymać w tajemnicy przed mamą, ja nie umiem i zawsze wszystko jej wypaple, chociaż np. o ciąży chciałabym poczekać i powiedzieć jej np. w święta albo inną okazję, ale znając mnie to gdy tylko się dowiem od razu do niej pojadę i jej powiem. brzoskwinka trzymamy kciuki za twoje pęcherzyki. Paola czasem nawet w stresie można zajść, wtedy się tak o tym nie myśli :) życzę Ci tego :) Maćkowa czekamy na dobre wieści. ... Dziewczyny jak mi się uda to też wyślę wam wyniki mojego , bo już sama nie wiem czy są dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę rozmawiałam z bratową i ona mówiła że mogłaby nie być w ciąży tylko mieć już tak pół roczne dziecko. Ja mimo że rzygałam strasznie, to okres ciąży wspominam bardzo miło. Czuć jak pod sercem rośnie mały człowieczek:) rusza się super już nie mogę się tego doczekać. A jak się już urodzi to przytulać całować uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie ma w tabelce, bo mieliśmy przerwę w staraniach. Za względu na podejrzenie jakiegoś stanu zapalnego, tudzież GRZYBA stosowaliśmy gumowe zabezpieczenia:-) chociaż mąż twierdzi, że w 11 dniu cyklu się przytulaliśmy i wtedy mogło się coś udać. Ale ja jestem ostrożna, coby się znowu nie rozczarować i nastawiam się raczej na przyjście @ jutro!!! Choć nie ukrywam, że gdyby nie przyszła to nie miałabym nic przeciwko:-) :-) :-) Jovanka - gratulacje z okazji tych dwóch miesięcy:-) Co do popijania, to chyba warto odpuścić w czasie starań. Ja np nie pamietam kiedy ostatnio wzięłam choć łyka alkoholu i jestem z tego dumna:-) A tak w ogóle to kupiłam dziś test:-P :-P niby się nie spodziewam, ale ten mój facet już mi w głowie namieszał:-) ale obiecałam, że jeśli coś to pierwszy test zrobię w 29 dniu, podobno kilku z Was to przyniosło szczęście:-) no chyba ze małpa przyjdzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja❤️ Kochana szybko zlec****atrz jak mi zleciało od grudnia.... juz marzec i zaczyniamy na dobre juz brykac a tak narzekałam... jeszcze 2 miechy i ruszycie z koksem tez od maja pewnie zobaczysz.. jeszcze pewnie szybciej zajdziesz niż ja:P Damy rade głowa do góry:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola nie zloszcze sie :* Ale mnie chyba tez troszke poniosło - przepraszam :* Napięcie przedmiesiaczkowe :P Ale ciesze sie ze wiesz co robisz i panujesz nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Maćkowa nie smutaj mi tu się i Ciebei to szczęscie dopadnie zobaczysz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze raz tebelkę , bo jakieś przeskoki są MAMUŚKI 🌼 :) Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌼 :) Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 :) Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@03.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04. 2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eeej laski Taka oto ja trzeba juz do mamusiek w tabelce przeniesc :-) ......... Eweelka dzieki, goraco w to wierze i mam nadzieje ze juz niebawem mi sie uda :-) ......... Wiecie co? Ogladam panorame, fakty i teraz wiadomosci i placze. Wzruszyla mnie ta historia z chlopcem ktoremu przeszczepili serce. Taki trudny temat porusze, myslalyscie o tym czy po smierci oddac swoje narzady do przeszczepu? Rozmawialyscie o tym ze swoimi polowkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mackowa, nieraz rozmawiałam o tym z mężem i oboje jestesmy za tym zeby oddac swoje organy, jeśli tylko moga komuś pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej wpiszcie mnie do tabelki 17 kwietnia .. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie odbierajmy takiej oto ja tej przyjemności i niech sama to zrobi :) Maćkowa myślę o tym bardzo często i rozmawiamy z moim A i obydwoje stwierdziliśmy że jeśli to może komuś pomóc a dla nas to i tak niczego nie zmieni, bo nas już nie będzie to jesteśmy za oddaniem organów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×