Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@03.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04. 2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@17. 04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie za szybkie tempo :) zanim skończyłam czytać to zapomniałam o czym czytałam i teraz nie wiem komu co odpisać :) Stymulowana no co to za nastawienie ?:) a chcesz klapsa ?:) mysl pozytywnie :) dziewczynki życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i staraczkom owocnych starań :) ja lece już do łóżka przed tv i bede oglądać na tvn style o 21:00 porody :) bedzie płacz i emocje :) jak się napatrze na te dzieci to może mi sie uda :) oglądajcie wy tez :) do jutra :) pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ochocho widzę, że tu dzisiaj temat alkoholowy został poruszony... Jak wiadomo alkohol nie jest żadnym rozwiązaniem, ale znowu popadanie w drugą skrajność też jest nijakie. Tak na dobrą sprawę chociaż z miesiąc przed staraniem się należałoby nie pić nawet tej przysłowiowej lampki wina i to się tyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. To samo z lekami. Ale na miłość boską jak Wy będziecie tak bardzo skupione że tego mi nie wolno i tego też nie, mimo ze w ciąży nie jesteście, to zaczniecie świrować i nic z tego nie wyjdzie bo będziecie pod PRESJĄ! Kochane umiar po prostu trzeba zachować we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz nie piłam bo doktorek kategorycznie zabronił, ale za to z tego stresu zapalę zaraz papieroska....pozwalam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
i żeby nie było nie jestem za promocją alkoholu, chodzi mi tylko o umiar we wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
stymulowana Ty o ile dobrze pamiętam bierzesz hormony, więc Ci nie wolno pić alkoholu. Ja też za niedługo zaczynam przygodę Duphastonem więc mi też nie będzie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no właśnie a jak to jest z tym kwasem foliowy m te ktore sie staraja tak jak ja 13cykli juz jecie go caly czas? Moze idiotyczne pytanko ale sie zagubilam. stymulowana kobieto nie badz taka pesymistka ja mam jakos przeczucie ze beta ciaze pokaze i bedsie wszystko ok jutri bede odswiezac forum non stop! w ogolw u mnie w mieście jest wrozka....duzo rzeczy sie sprawdza. ..wyslalabym cie do niej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Dziewczyny jest Was tu tak dużo nie gniewajcie się na mnie bo troche mi zejdzie zanim Was wszystkie poznam:)) ja spodziewam sie miesiaczki koło niedzieli i akurat mi wypada pracująca ponad 10 godzin:/ nie dość że jestem przeziebiona to jeszcze to:/ mocno osłabiony organizm. a czuje takie pieczenie u dołu brzucha już tak od soboty pobolewanie i takie dziwne jak nie na okres myślicie że gdybym jutro zrobiła test to może coś już pokazać? pozdrawiam Was i jak już spicie to słodkich snów i owocnych nocy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana PAPIEROSKA? No trzymajcie mnie bo buty Jej ukradnę!! I atrapa kamery mi nie groźna, szczególnie że na codzień w pracy na każdym kroku jestem obserwowana przez kamery! Już od pierwszych dni życia Twojego potencjalnego dziecka częstujesz je nikotyną?! Nu nu! Iza zmyj Jej głowe, dobra w tym jesteś!! :) Stymulowana a co do tych panów co to chodzili na "inspekcje" patrz żeby się nie okazało że to banda złodziejaszków i właśnie wizje lokalną zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa moim zdaniem najlepiej jest pić codziennie. Moja lekarka zresztą też to powiedziała :) 🌻 Karciaaa jeśli moge Ci coś doradzić to nie testuj jutro, poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni żeby się niepotrzebnie nie rozczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjęłam te moje testy, żeby instrukcję sobie poczytać i zaczął mnie znowu jajnik napierdzielać:( W ogóle jak tylko pomyślę, że mogę być w ciąży to zaczyna mnie tak skręcać na dole, że od razu wracam na ziemię. Nawet pomarzyć sobie nie można... Stymulowana papieroska?!?! feee, nie ma chyba gorszego widoku niż kobieta w ciąży z papierosem! ;) Karciaaa słuchaj co ciocia Maćkowa mówi! My tu już jesteśmy doświadczone i wiemy, że z tym testem to lepiej się nie spieszyć. Poczekaj jeszcze przynajmniej do terminu @ :) I oby wyszedł pozytywny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jestem takiego samego zdania jak Ty odnosnie niemowlakow :) Ten okres kiedy zaczynaja poznawac swiat, pierwsze gesty itd :) Cos pieknego :) Ja pamietam jak Kuba zaczynal glowke podnosic :) Pozniej kulal sie z plecow na brzuch :) Siedzialam przy nim po pare godzin dziennie i patrzylam co wyczynia :) Mam duzo filmow i zdjec jak byl taki malutki :) Mam nagrany film jak sie pierwszy raz przekreca z brzucha na plecy :) Jaki byl zdziwiony :) Pamietaj do dzis Jego mine - bezcenne :) ... Mackowa dobrze pocisnelas Stymulowanej :) Dobrze :) hihihi Ale naprawde oslica z niej, tak samo jak z wiekszosci z nas :D Czekamy na wiesci jutro po wizycie :) ... Paola mam nadzieje ze jednak koszmarow nie bedziesz miala dzisiejszej nocy :P Dobrze ze teraz bedziesz codziennie kwasek wcinala :) Cykle wedlug mnie ok :) ... Kasik jestesmy dumne :) A jak firma??? Dziala juz??? .... Agniesia rzeczywiscie :) Zapomnialam jak jakis czas temu mowilas ze wypisujesz sie :) Dobre postanowienie - nie rob narazie testu :) ... Mackowa ja ze swoim jak sie zapisywalismy do przychodni w UK to wypelnialismy takie druki w ktorych jest zawarte czy po smierci zgadzamy sie na oddanie narzadow. Oboje sie zgodzilismy. Po co mi one pod ziemia??? A komus na ziemi moga uratowac zycie :) Moja mama kiedys tez nam wspominala ze to co sie nadaje to niech biora :) Takie jest moje zdanie :) Kochana ale pocieszylas Stymulowana odnosnie tych panow :) .... Karolcia przykro mi ze przylazla @ jedna :( Ale glowa do gory kochana :) Razem damy rade :) ... Brzoskwinka klapsa chcesz dac dla Stymulowanej??? :P NAlezy jej sie :) .... Stymulowana zabraniam papierosa!!!!! Absolutnie !!!! Ale ja zaraz se winka naleje :P hihih. Zartowalam :) MACKOWA specjalnie dla Ciebie - Stylulowana sproboj wogole tego fajka w dziub wlozyc !!!!! Ja przed staraniami rzucilam fajki zeby nie truc dzidzi a Ty co???? Tyle na dzidzie czekalas a teraz zamiast powietrza to jej dym bedziesz wciskala??? Wredna Ty!!!! Mam nadzieje ze Ci ten glupi pomysl wylecial z glowy :) ... Alaa to Ty lec do tej wrozki i o nas sie pytaj :) Ale szybciutko :) Przeslij na emaila nr konta to sie wszystkie zrzucimy dla wrozki :) No nie moge ze dopiero teraz o tym mowisz :) hehehehe :D .... Karcia jestes okolo 4-5 dni przed okresem wiec mysle ze za wczesnie :( Poczekaj jeszcze przynajmniej do piatku :( A najlepiej czekaj do niedzieli bo nie ma nic gorszego jak jedna kreske zobaczyc :( .... My dzisiaj bylismy z Kuba u lekarza i dostal krople do oczu z antybiotykiem!!! Osluchowo pluca i oskrzela ma czyste wiec o tyle dobrze :) A infekcje oczu leczymy juz!!! Lece ja spac bo dzis sie wylenilam w domu a jutro znowu do pracy musze isc :( buuuu :( Dobrej nocki laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przeglądam dobie forum od pierwszej strony i na 3 stronie juz znalazłam Izulinke7 :) Pozniej na 4 str dołączyła eska22 :) Na 6 str pojawiła sie Giubelli, ktora rozpoczęła tabelkomanie :) Na 8 str wynalazlam PaulisC i Fione_88 :) Na 9 str Taka oto ja :) Dziewczyny ale Wy juz długo tu piszecie :) :) Super :) :) Dobranoc :) IZA85 - nie chciało mi się logować :) :) Ale to napewno ja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię jakichkolwiek antybiotyków :( :( 4 razy na dobę mamy Kubie zapuszczać krople :( czyli 7.00, 13.00, 19.00 i 1.00 :( Po 7 rano znów zajrze :) Ale po trzech niedospanych dobrach bede wygladała jak zombie :) :) Dam rade :) Aby tylko Kubie przeszło :) To do pozniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski stymulowana otworzyłam oczy i od razu ponyslalan o tobie dawaj nak sYbciorem znac. Kobiety ale sobie dalam czadu w poniedzialek z nike + wczoraj poprawilam z chodakowska i ewa ZAKWASY NIE Z TEJ ZIEMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżin dybry:) Wyniki jadę odebrać koło 18 bo moj maz chce przy tym byc wiec dopiero po jego pracy pojedziemy. Maćkowa to nie byli złodzieje raczej, na dole na klatce wisiała kartka ze bedą chodzić, ale faktycznie lepiej uważać:) Przyjęłam Wasze kopy na klatę;) Iza zdrowka dla Kubusia Slonce dzisiaj pięknie swieci spac nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeny cały dzien przed nami....no to czekamy z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja :) .. Alaa Ty tak sie nie przemeczaj :) Nie bedziesz miala sily na dzialanka :) ... Stymulowana czekamy z niecierpliwoscia do 18!! .... Kolejna dawka kropli dana :) A placzu ile bylo :( O Matko!!!!! Do pozniej laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeny cały dzien przed nami....no to czekamy z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzis moj ma badania wiec byla stopka niestety ale od dzis mozna wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) melduje sie w ten zimny poranek;) siedze juz w pracy i zawijam te sreberka:) hehe ze tak powiem;) Czekamy zatem na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) u mnie też dziś piękna pogoda :) ajjj to słoneczko :) Alaa ja tez już 13 cykl biorę kwasik i codziennie do łykam:) to napewno ci nie zaszkodzi :) ja jeszcze trochę nim męza faszeruje :) Stymulowana papieroska !?!?!? :) grabisz sobie ,grabisz :) my Ci tu zaraz damy papieroski ! :) bądz grzeczna :) no i czekamy z niecierpliwością na wynik :) kciuki :*** ❤️ Ewelka przesyłam troszkę słoneczka :) 🌼 IZA trzymajcie się tam z synkiem i wygońcie choróbsko na dobre :) :* ja zaraz zaczynam się szykowac do lekarza ;) od rana mnie dzisiaj brzuch boli jak na @.niedługo chyba szału dostane,ciągle coś mnie boli jak nie cycki to brzuch, jak nie brzuch to jajniki, i tak w koło :) ale dam radę ;] dla dzidzi wszystko :) Miłego dnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widzę że pojawił się temat oddania organów po śmierci. Ja od 3 lat w portfelu noszę zgodę na pobranie tkanek i organów po śmierci do przeszczepu. Tak jak wy uważam że po co mi to po śmierci, skoro innym może pomóc. Kiedyś jak pokazałam moim znajomym to mówili że aż dreszcze ich przeszły, ja nie widzę w tym nic strasznego. Iza85 no trochę zleciało już jak tu piszę, nawet nie wiem kiedy ten czas tak przeleciał, choć ja miałam ok 1,5 miesiąca przerwy bo za granicą byłam bez dostępu do internetu :) Kochana zdrówka dla Kubusia :D Niech jak najszybciej wraca do zdrowia! :* Jak już pisałam kiedyś z koleżanką śmiałyśmy się że mogłyby się wieksze te dzieci rodzić, jak się nawet nie starałam, a teraz mój punkt widzenia się zmienił, też uważam że te pierwsze lata są najpiękniejsze, kiedy to my jako rodzice musimy wszystko pokazać maleństwu, nauczyć... mmmm rozmarzyłam się :) Muszę wam się kochane pochwalić że wczoraj wieczorem leżąc pozułam pierwsze porządne kopniaki mojego maleństwa, i to takie że trzymając rękę na brzuchu czułam jak kopie, aż łzy mi się w oku zakręciły :) Stymulowana to do 18 czekamy za wynikiem, a ja nie przesteję trzymać kciuków, dopóki nie napiszesz :) U mnie pogoda na szczęście lepsza (śniegu nie ma), ale jest mgła więc to może oznaczać że dziś cieplutko będzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też ja. Dołączam się do oczekiwań na wyniki;-) Musiałam skarcić tego mojego, bo wczoraj powiedział szwagierce, że jestem w ciąży!!! W ogóle cały czas gada i gada, że to ciąża, a mnie nerwy biorą, bo skąd on ma takie informacje?! Faceci to jednak prości są... Nie ma okresu, nie ma objawów na okres - to musi być ciąża. A przecież jest milion innych powodów, przez które nie ma małpy. Poza tym gdyby się chociaż spóźniala, ale nie, dziś jest jej termin. Ach ten mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie oczywiscie z pracy :/ Wiecie co ten moj d**ek wczoraj mi powiedzial ! Ze mam sobie szukac faveta ktory da mi dziecko bo on sie nawet do tego nie nadaje ;( nosz myslalam ze go trzepne w ten glupi lep .... Stymulowana ja tez trzymam mocnooo kciuczki :* Mackowa za cb tez kochana :* I za reszte naszych kochqnych bqbeczek! Witam nowa kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki, a firmę otwieram jutro, i w nocy jedziemy po towar. :) Stymulowana, ale trzymasz nas w niepewności, ale Cię rozumiem ja też bym poczekała żeby wynik odebrać razem.:) Dziewczyny ja w tym cyklu jakoś tak dziwnie, bo do tej pory w drugiej połowie starałam się nic nie robić żeby dzidzia się mogła zagnieździć, a w tym jakoś w ogóle o tym nie myślę i maluję myję okna i sprzątam. zostało mi 8 dni do niespodziewanej @, pewnie jak zwykle przylezie. Już zaczynam tracić nadzieję że kiedyś się uda.:( Tłumaczę sobie że przy dziecku się nie wyśpię, a ja bardzo lubię spać, nie będę mogła siedzieć godzinami z książką tak jak robię to teraz, młodego wyprawiam do szkoły i siedzę i czytam. Pauliś ja też pamiętam pierwsze ruch i kopnięcia, niesamowite wrażenia nie do opisania. :) Każdej życzę żeby mogła tego doświadczyć. Agniesia 88 a może jesteś, ale jeszcze o tym nie wiesz :) 🌼 U mnie dziś piękny i słoneczny dzień dlatego już od rana piorę i zaraz biorę się za okna żeby jakoś wytrzymać do tej 18 i nie zwariować czekając na wyniki stymulowanej :D 🌼 wyślę wam na maila wyniki mojego A, zajrzyjcie i napiszcie jak wam się wydaje. moja gin powiedziała że są ok, ale mam wrażenie że nie bardzo wiedziała o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh brzoskiwnka daj znac po:) dzisiaj jakis sądny dzien tylw wizyt i wyników trzymam kciuki za Wszytskie ❤️ Marta moj maz ten mi tak mówił jak sie okazało Ze jest duzy problem z nasieniem:/ potrzebował czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam. Iza zdrowia dla Kubusia, mój Kacper dopiero od 3 lat nie choruje ,a tak to cały czas na antybiotykach. brzoskwinka czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×