Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wlasnie zadzwonilam na NFZ i taka pani fajna ktora przyjmuje tez prywatnie termin ma na sierpien... ale sa tez tam dwie inne. I okienko jest na 29 kwiecien. To miesiac! Moze pojde do przycbodni so mnie do takiej starszej pani na nfz ;d kurcze bym poszla prywatnie ale za tydzien mam tyle wydatkow ze szok. Wszystko po zlosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka ja też mam teraz 13 cykl starań więc może ta 13 przyniesie mi szczęście,i nawet termin @ mam na 13 :) giubelli trzymam kciukasy aby wszystko się ułożyło :) dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam już test owulacyjny dziewczyny i negatywny.kreseczka testowa juz bardzo dobrze widoczna,ale słabsza niż kontrolna wię negatywny. czyli to chyba nie plamienie owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie beznadziejnie czuje przez to przeziebienie :( :( Oczy mnie bola, zatoki z******** glowa pulsuje.....i tak bym mogla wyliczac :( :( Bleeeee :( .... Izulinka ja juz kiedys widzialam ten film :) Uwielbiam go :) Jeszcze ktos kto to robil dopasowal do tego taka muzyke ze az ciarki po plecach przechodza :) ... Jak musisz na cos innego przeznaczyc kase to zapisz sie na 29 kwietnia :) Ale dzwon do nich codziennie, albo co drugi dzien i pytaj czy nie zwolnilo sie miejsce wczesniej :) Jak sie zarejestrujesz to daj nam znac na kiedy masz wizyte :) ... Brzoskwinka a zrob sobie jeszcze jeden wieczorem np.okolo 19-20??? .... A ja robie dzis na obiadek chinszczyzne :) Ale nie w sensie ze makaron z przyprawami zaleje woda :) Kurczaczek z warzywami skwierczy na patelni :) Ale ja na to patrze to........rzygac mi sie chce :P Pozniej wszystko do garnka, zaleje sosem z czarnej fasoli, troche ostrej papryki i ryz z warzywami do tego :) Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytalam sie troche o tej pani co blisko mnie w przychodni przyjmuje. Pali przy pacjentkach. Dmucha im w twarz dymem i w ogole jest bardzo nie mila.. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola o matko!!!! Ze ta kobieta pracuje jeszcze w zawodzie :( :( Polska sluzba zdrowia :( Nie dosc ze czekasz w kolejkach nie wiadomo ile, to jeszcze tacy lekarze przyjmuja :( :( Porazka :( :( .... Brzoskwinka fajnie by bylo :P Ale przeziebienia daje mi sie we znaki :( Dawno mnie tak nie wzielo :( Ide sobie jakies cieple piciu zrobic. Caly czas mi zimno, rece mam jak lody i siedze w 2 bluzach :( A moze ja tak zimno w domu mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam ze pojde prywatnie i wybiore gin ktora leczy nieplodnosc, reguluje cykle itp. Ma dobra opinie. Jutro przedzwonie i umowie sie na wizyte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja chcialam do niej isc bo kolezanka ktroa jest w 12tc byla u niej i chwalila.. ale co teraz sie naczytalam i dobrze ze poszukalam opini nie pojde do niej. Poczytalam troche i ciarki mnie przeszly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola dobrze ze najpierw o niej poczytalas :) Az nieprawdopodobne :( Tacy ludzie nie powinni pracowac z kobietami w ciazy :( Nie mowie ze ona wogole nie moze palic, ale jesli prawda jest to, ze ona pali przy pacjentce - to juz gruba przesada :( Daj znac jutro na kiedy masz wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie oglądam interwencje i jest o sprzedaż pozytywnych testów ciążowych. Wypowiadała się nawet policjantka, która twierdzi że sama sprzedaż takich testów jest legalna. Właściwie to rozumiem, bo skąd taki sprzedający może wiedzieć do czego zostały użyte. Nie wiedziałam że takie rzeczy też można kupić. .. Widzę że zaczął się temat naszej służby zdrowia. Ja na szczęście trafiłam na naprawdę fajną babkę. Już prędzej do niej chodziłam, jak jeszcze się nie starałam po tabletki anty, więc już trochę ją znałam. .. motnka fajnie że wszystko w porządku, mnie glukoza jeszcze czeka, a już się zastanawiam czy wszystko ok. .. Paola ja też w większości nie orientuję się o czym dziewczyny piszą, ja miałam od nowego roku zacząć dokładne badania siebie i partnera, ale na szczęście nie było takiej potrzeby, wtedy bym wiedziała dokładnie o co chodzi. .. izulinka zdrówka kochana! Ja na szczęście podczas ciąży nie miałam takiego porządnego przeziębienia więc ci nie pomogę, jak tylko mnie zaczynało coś łapać leciałam do apteki po syrop Prenalen i mi pomagał. .. giubelli w końcu się pojawiłaś! Myślałam już że coś się stało, ale najważniejsze że ze zdrowiem wszystko ok, i trzymam kciuki żeby w życiu prywatnym się ułożyło :) .. Paola ja też przed wybraniem jakiegokolwiek lekarza czytam opinie pacjentek :) Moja ma na szczęście dobre, a już chciałam się zapisywać do innej lekarki, ale tak jak ty przeczytałam opinie (niezbyt dobre) i wybrałam sprawdzoną :) .. Reszta dziewczyn: Uszy do góry! Cycki do przodu! Będzie dobrze! Śle wam ogromne buziaki! :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka wczoraj urodzila.. wstyd sie do tego przyznac ale jestem zazdrosna ;/ ja bym jutro skonczyla 27 tydzien... ehh niech juz bedzie czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochanie nie smutajcie się, Stymulowana, Mackowa , Martuś bedzie dobrze, tak sobie mysle ze jakby na dłuższa mete nic by mi nie pomogło to bym sie zdecydowało na in vitro:) 🌻 nessaka rozumiem co czujesz, mam podobnie:( gdybym nie poroniłam miałabym juz jakis 20tc:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Cześc dziewczyny ja dopiero teraz miałam ciężki dzień w pracy do tego pobolewa mnie dół brzucha pewnie na okres ehh:((( już sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejna w ciazy pokazuje zdj z brzusiem. Ahh.. ostatnio jem za pieciu kurcze dzis kawal ciasta kupilam 1/4 kg. Pije kubusia i czekaz az skoncze prace a juz nie dlugo bo kolezanka dzis szybciej bedzie. Iiii jade do mc donalda;) co zjem to glodna i jadlabym i jadla.. Wiecie co nigdy nie puscilam buraka jak ktos cos powiedzial albo jak cos zrobie.. nigdy. Pierwszy raz poczulam jak sie czerwienie. Klient spytal sie "CHLOPIEC CZY DZIEWCZYNKA?" On mowil serio.. a mi glupio sie zrobilo bo w ciazy nie jestem a ostatnio tyle jem. A ja co zjem to wywala mi brzuch. Maaa saaa kra. Haha teraz sie smieje ale powinnam cos z soba zrobic;d a moze jestem i nie wiem o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Takaotoja - jesteście już w domku?:) Jak maluszek? Czekamy na zdjęciaaaaaaaa:) 🌻 Giubelli - kochana, wiedziałam, czułam, że coś Ci się prywatnie posypało:( Jakaś taka przygaszona jesteś, taki smutek i rezygnacja z Ciebie biją:( Chciałabym Cię przytulić i pogłaskać:* Pamiętaj, że zawsze możesz nam o wszystkim napisać, wyżalić się - pamiętaj ❤️ A w wolnej chwili wróć do swoich pierwszych tu wpisów - gwarantuję Ci, że to super przeżycie. I pośmiać się można, oj, można:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka - wzruszyłam się:) Wyobraziłam sobie Ciebie jak głaszczesz brzuch i mówisz do synka:) Buziak! PauliśC - no i co? Zdecydowałaś już gdzie będziesz rodzić? Pamiętam, że wysyłałaś nam niedawno adres jakiejś stronki z informacjami o placówkach; ja tam nie wchodziłam, bo już dawno zdecydowałam, że Kacperka urodzę w szpitalu, do którego niedawno trafiłam:) Taką decyzję podjęłam jeszcze w styczniu, a pobyt tam upewnił mnie tylko, że nie ma co szukać gdzie indziej. Angelusdominus - jak tam samopoczucie? :) Już się tak nie złościsz?:) Bejbe_ - a Ty co tak rzadko do nas zaglądasz?:( :* Goofcia - miały być newsy o wizycie położnej. Czekaj (bo nie pomyliłam nic?) - ona już była u Ciebie, tak? Izulinka - wzruszyłaś mnie, że pamiętasz moje wypociny:* Wczoraj natrafiłam na jeden swój post do Ciebie - pisałam, że marzę, żeby "założyć" szufladę na ciuszki swojego przyszłego dziecka, ale że się boję...:) Stymulowana - też mam tak, że często doszukuję się w otoczeniu różnych znaków:) Ale z tą biedronką to przesadziłaś;) Ja myślę, że ta biedronka tak mocno trzymała (i gdyby żyła, nadal by trzymała) za Ciebie kciuki, że...zacisnęła je na amen:P Karolcia15031 - jak tam nastrajenije?:) IZA85 - to był właśnie fragment tego pierwszego odcinka:) To szuje, że uniemożliwiają obejrzenie tego w UK, no...! Ale czemu się nie da? Bez sensu:/ Nessaja - już jest prawie kwiecień! Głowa do góry - czerwiec za pasem:) Ani się obejrzysz, zobaczysz:* Kasik_85 - melduj jak zakup towaru:) I jak się czujesz jako Szefowa?:) ŻoneczkaKrk - uwielbiam takich ludzi w otoczeniu jak Twój kierownik:) Aż się odzyskuje wiarę w ludzi:) Paola - no mnie też szlag trafia jak słyszę ile się czeka na wizytę na NFZ:/ A co do tej lekarki, która pali przy pacjentkach - ooooj, raz by przy mnie zapaliła... Raz. I na pewno bym tego tak nie zostawiła. A swoją drogą (jeśli ona rzeczywiście tak robi - w co wątpię, bo przecież żaden szanowany lekarz by sobie na to nie pozwolił; może to jakaś niezadowolona pacjentka zamieściła o niej taką opinię?... a może ktoś wszedł do gabinetu jak puszczała ukradkiem dymka przy oknie między jednym a drugim pacjentem?...) no to żadna pacjentka nic z tym nie zrobiła i nadal do niej chodzą? Niewyobrażalne. Eska - bardzo często o Tobie myślę:* Zaglądasz do nas czasem? Brakuje Ciebie na tym naszym forum:( Wróć! :) Brzoskwinka - no piękny ten fragment, piękny:) Wpisz w wyszukiwarkę odyseja życia (nie korzystaj z tych moich linków, jeśli jest tam jakiś problem) i obejrzyj sobie wszystkie 3 odcinki:) Znając Ciebie będziesz ryczeć prawie cały czas :P, ale naprawdę warto. Te filmy rozwiały wiele moich wątpliwości, odpowiedziały na tyle pytań, przybliżyły marzenia... Czemu ja nie natrafiłam na nie przed zajściem w ciążę? Nie bałabym się tak, nie panikowałabym, że się nigdy nie uda, że coś pójdzie nie tak:) Po prostu byłabym o niebo spokojniejsza:) Alaaa - Ty też malutko ostatnio bywasz tutaj:( Kaasik89 - następna:) Wzywam do większej aktywności:) Nie tylko seksualnej:P Marta - jestem z Tobą ❤️. Tak jak pisały dziewczyny - spróbuj poszukać jeszcze innych placówek, lekarzy... Nie jestem lekarzem, ale tak od razu in vitro? Eweelka - nie smutamy się! Zobaczysz, że i Tobie niebawem się uda:) Maćkowa - nasz forumowy Murzyn na pasach: pojawia się i znika:P Gdzie Twoja zielona łopatka? Może tak raz użyłabyś jej dla siebie? 🌻 Pita82 - skrobnij co tam u Ciebie:* Paulinka121989 - dawaj dziuba i pisz co tam dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, sprawdziłam. Rzeczywiście jest jak mówisz. Ale to czemu wydawało mi się, że jakoś tak mało?... Wybacz nierozgarniętej, ślepej i dość żałosnej w takim razie Jovance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żrem lody. Takie w małym, platikowym pudełeczku. I mało mi. To co? iść po drugie? Bo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi ten wolny dzien szybko zleciał :( Na szczescie jutro juz piatek i weekendzik :) ... PaulisC co Ty gadasz? Pozytywne testy?? O kur....! To jak teraz jakas laska bedzie chciała wrobić bogatego gościa w dziecka to kupi sobie pozytywny test ciążowy i po sprawie :) hihihi ... Nessaja ja tez tak mam ze jak sie dowiem ze któraś urodziła to robię sie tak dziwnie zazdrosna :( Ciesze sie ze dzidzia jest zdrowa, ze wszystko jest ok ale zastanawiam sie dlaczego to nie ja :( Beznadziejne uczucie :( ... Karcia a moze nie koniecznie na @ :) :) :) Ja to dzisiaj juz padło "nadzieja" kochana nadzieja :) :) I tego sie trzymajmy :) Ja wiem ze nadzieja jest matka głupich ale pamietajmy ze każda matka swoje dzieci kocha :D ... Paola niezle :) Jak sie nie mylę to w zeszłym cyklu tez Tobie jakis pan mówił o ciąży :) Mam ogromna nadzieje ze ten pan sie nie myli :) bo to nie był ten co w zeszłym cyklu?? :) ... Jovanka jestes boska :) Nawet mnie bijesz w odpisywaniu wszystkim na raz i każdej z osobna :) Ktos kiedys te słowa tu umieścił i mi sie spodobały :) Chyba wszystkie zostały przez Ciebie wywołane wiec teraz niech sie melduja :) Lec Jovanko po lodziska :) Ale weź odrazu dwa opakowania cobys za chwile znów nie musiała isc :) hihihi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo - jesteś niesamowita, jeśli chodzi o odpisywanie każdemu:) mam wrażenie że każdą z nas traktujesz indywidualnie. :) jesteś cudna :*** motynka - poprostu jesteś najszczęśliwszą osobą pod słońcem, też kiedyś będę taka szczęśliwa:) jak czytałam o twojej radości to wyobrażałam sobie siebie i że ja się tak cieszę, (a że narazie nie mam z czego to cieszę się z Twojego szczęścia) aż łezka się w oku kręci, bo człowiek czeka wkońcu na te dobre informacje jeśli chodzi o ciążę. nessaja - kochana wyobraź sobie że 2 moje koleżanki są w ciąży, ponieważ jak się dowiedziały że ja jestem to odrazu się starały, i udało się im za 1 razem.. tak że ja już nie jestem a one są. na szczęście u nich wszystko OK, ale jest w serduszku u mnie czy u Ciebie, taka nutka żalu do losu. jak ja się dowiedziałam że są w ciąży to płakałam przez 2-3 godziny. Mąż był w stanie mnie tylko przytulić i stwierdzić że czuje to samo co ja. Ale że jest facetem to nie płacze. Oczywiście życzę im jak najlepiej i teraz często dzwonię i pytam czy nadal żygają i jak ogólnie u nich. Tak że musimy zęby zacisnąć:* Ty się będziesz starać o czerwca (bo Twojemu się tak uwidziało) a ja też od czerwca. !! :):) będziem bzykować wszystkie kąty, a potem Hop nóżki i bioderka do góry i pomożemy grawitacyjnie spłynąć tam gdzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze współczuję wszystkim kobietą, które muszą korzystać z zabiegu invitro. Jestem zielona w tym temacie, ponieważ nigdy nie musiałam się wgłębiać. Ale napewno jest to sprawa godna uwagi poświęcenia i wyrzeczeń. Wy musicie być silne, wytrzymałe fizycznie i psyhicznie, stanowcze i wogóle dla mnie jesteście wielkie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ No miałam iść po te lody, ale se myślę lodyyyyyyyyy? Czy ja wieeeeeeeeem? I oto w czaszce mej zabłysnęła diodka z napisem "kisiel truskawkowy". Se myślę ooooooł jeeeeeee. To jest to, maleńka! (Niestety już nie taka maleńka, ale co mi tam :P ) I zrobiła. Na opakowaniu napisane: 4 porcje. Mmmmmmm, pojem - kolejna refleksja. A potem k***a wszystko zmieściło się w jednej, marnej, PRL-owskiej flaczarce. Jak żyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie Top Chef? Ja oglądałam wczoraj,bo mój mąż bardzo lubi i doszłam do wniosku, że na najbliższy obiad też zrobię coś ekstra, a co! Jutro podaję zapiekane kłącza z przekwitających ziemniaków podane na musie z koguciego pazura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka kisielek tez dobry wybór :) :) Ale oczywiście banana na ryju miałam jak czytałam :) 4 porcje :) :) Jesli chodzi o top chefa to nie oglądamy ale musze powiedziec ze zaciekawiła mnie kurna ta potrawa :) :) Nie wytrzymałam i powiedziałam mojemu ze jutro na obiad serwuje "zapiekane kłącza z przekwitajacych ziemniaków podane na misie z koguciego pazura" - dziewczyny jego mina była bezcenna i zadał mi tylko jedno pytanie: " a co serwujesz do picia do tego dania?". Normalnie parsknelam śmiechem :) :) ..... Matko jakie męczące to wstawanie :( Kładę sie około 23, około 1 w nocy wstajemy na 10-15 min i pozniej przed 7 pobudka :( Nie przyzwyczajona jestem i czuje sie jak......wysrany ryż :( - tak to właściwe określenie :) :) Ale dzis ostatni raz :) Na szczescie pomagają -Dzieki Bogu ;) ;) Idę ja spac :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę na MUSIE miało byc a mi tu tel z misiami wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jakie okreslenie haha jak wysrany ryz;d A po co tak musicie wstawac? Ja mam pobudke bo moj do pracy idzie a ja dalej ide spac;))) No taka ktos opinie jej napisal a czy to prawda to nie wiem.. Kolezanka odradzila mi do tej isc co chcialam dzwonic bo nasza znajoma leczyla sie u niej pol roku na nieplodnosc a okazalo sie u innego ze musiala tylko nadzerke wyleczyc. I jak krwawila to ona do niej ze dzis sie nie umowia tylko ze jutro i jakby miala poronic to juz by poronila. Nie wiem czy to to ale pqmietqm ze lezala w szpitalu w zagrozonej ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka napewno obejrze w wolnej chwili :) Odpisze wam wszystkim w wolnej chwili bo dzisiaj mam remoncik mały kuchni ;/ dzisiaj od samego rana ciągnie mnie podbrzusze i czuję takie napięcie ;/ Miłego dnia wam życzę :) nie piszcie za dużo bo potem nie nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×