Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@03.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04. 2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz________@23.04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam po długim czasie my już od czwartku w domku. na meila wysłałam zdjęciqa naszej kruszynki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja - :D slicznosci, slicznosci, slicznosci!!!!!!!!!! Jak ja sie ciesze :D Super ze wszystko git i czuprynka jaka :D Slicznosci!!! 🌼 A ja sobie wstalam i jestem jeszcze bardziej zmeczona niz bylam zanim sie polozylam. IZA85 jak synek?? I ty jak sie czujesz?? Milego dnia kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdarka
hej brzoskwinka z chęcia oddam ci za darmo to opakowanie clostilbegyt chociaż wierze z całego serduszka ze tak jak mi uda ci sie w drugim cyklu. jakby co daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie. Brzoskwinka weekend przyszedł to wszystkie wywialo;);)już się nie mogę doczekać poniedziałku ;) piękna pogoda dzisiaj a ja źle się czuje;( m w pracy masakraa wy jak kobiety? Takaotoja ślicznosci i te włoski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Weekend leci a tu taka cisza ze szok:D Pogoda dzis dopisała wiec starałam sie ją wykorzystac na maxa:) Poza tym porządki,zakupki itp standarcik w sobotę:P 🌻 taka oto ja ale ślicznosci, tylko schrupać:D jak ma na imie:)? 🌻 Pita82 kochana jak sie czujesz? jesteś nadal w szpitalu? daj znac jak najszybciej. 🌻 agniesia88 przykro mnei ze tam małpa sie rozkręcila:( 🌻 Stymulowana co tam u Ciebei kochana? @ nie widać? 🌻 angelusdominus skad to złe samopoczucie? poprawiło sie? Miłego wieczorku Staraczki, pora przygotwac sie do działan -tyle mąż padlina:( ehhhh wiecznie pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo weekend. W poniedziałek wroci do normy a ja mam zwalony weeknd:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was.:) Taka oto ja śliczny maluch :) buziaczki dla was. Już jestem w piątek jeździliśmy po towar, a dziś rano byłam z moim A w pracy (na targu handlujemy:) ), wróciliśmy to byłam tak padnięta że nie miałam siły na nic, nawet na obiad zajechaliśmy do mojej mamusi (ona zawsze ma coś dobrego), bo nie miałam siły nic robić. Kurczę myślałam że dziś zobaczę wpis że są II kreseczki u którejś z was ,a tu nic. :( Pita mój na wrzody codziennie pije len i mu się zagoiły, w ogóle nie boli go żołądek i nie ma z nim problemów, a wcześniej jeden mu pękł. Szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 strasznie tu cicho jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nie było mnie bo musiałam wszystko sobie przemyslec i porozmawiac z mezem .... A wiec bedziemy starac sie poprzez inv !!! doszlismy do wniosku ze tyle sie staramy ze sie poddamy zabiegowi W poniedziałek jade juz robic badania ktore zalecił mi lekarz mam nadzieje ze w niedługim czasie bede mogła wam sie pochwalic pozytywnym wynikiem >) Za was wszystkie trzymam mocno kciuki abyscie naturalnie zafasolkowały bo wiadomosc o inv nie nalezy do najfajniejszych... 2 noce przepłakałam ale coz teraz musze ie wziasc w garsc i działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja jaki on jest piekny :) az sie rozmarzylam ze tez bede miala takiego synka :P Pita pisz nam koniecznie co sie dzieje, jestesmy z Toba! Marta kochana wazen ze jestescie zdecydowani, trzymam kciuki zeby pierwsze podejscie bylo juz tym ostatnim i byla fasoleczka :) wszystkim pozostalym przesylam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Kurna od rana miałam zajęcia i nawet nie było czasu zeby cos do Was napisac :) Ale widzę ze za duzo sie tu dzis nie działo wiec mam mało do nadrobienia :) Dziekuje Wam :D ... Brzoskwinka jak u Ciebie z tymi plamieniami? Przeszły? Jak test owu dzis? Rozumiem ze pozytywny :) A ja kochana nadal cierpliwie czekam :) :) Co chwila mam wrażenie ze @ nadchodzi :) Raz mnie brzuch boli, za chwile juz nie!!! Albo juz mam jakies zchizy :) :) A test??? Nie wiem, nie zastanawiałam sie nad tym :) Co Bóg da - to bedzie :) :) .... Agniesia przykro mi ze @ sie rozkręcił :( :( Za pare dni kochanie nowe staranka beda i bede trzymała mocno kciuki zeby następny cykl był Twoj :) ... Taka oto ja super ze juz w domciu jestescie :) Ja jeszcze na maila nie wlazlam ale zapewne cudnego masz synka :) :) Buziaki dla Niego od wirtualnych ciotek :) ... Goofcia Kuba juz lepiej, tylko jeszcze resztkę Kataru ma i pokasluje :) A ja zatoki zawalone mam, na uszy głucha,zielony katar :P No a tak poza tym to okay - dziekuje :) :) A Ty jak tam z maleństwem??? Twoja mama szczęśliwa ze babcia zostanie?? .... Eweelka a czemu maz padlina?? Chory??? .... Alias co sie dzieje??? Czemu zwalony? Pisz mi szybciutko?? .... Kasik mam nadzieje ze handel na targach, rynkach itd.kwitnie?? My tez jeździliśmy z moim wiec wiem jak czasami człowiek padnieta wraca :( Ale najważniejsze zeby sie kręciło :) A kiedy dostaniemy namiary na ten sklep internetowy? Czy to tylko na Allegro mialas sprzedawać? ... Marta super ze ustaliliscie wszystko z mężem :) Juz teraz trzymam kciuki zeby sie udało za pierwszym razem :) :) Wszystko bedzie dobrze :) :) Najważniejsze ze walczycie i sie nie poddajecie :) :) ... Pita kochana co z Tobą?? Napisz nam co sie dzieje?? .... Karolcia co z Toba?? Pisalas nam czy @ jest?? Jak u Ciebie sytuacja? ... Stymulowana jak u Ciebie sytulejszyn?? Czemu nic nie piszesz?? .... Mackowa kochana a Ty gdzie?? Dziewczyny co jest?? ... No i cała reszta dziewczyn? Pisać co u Was? Cokolwiek!! Bo nam forum przez weekend zaśnie :P .... Idę ja spac bo mi sie oczy kleją :) Zajrze do Was jutro i Wy tez zajrzyjcie i chociaz DZIEN DOBRY napiszcie :) Buziaki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - specjalnie dla Ciebie - Dzien dobry :D jak na codzien nie pijam kawy tak dzis taka mala oszukana musialam sobie zrobic.. wczoraj z mezem zrobilismy sobie kolacje, uscilismy film, poszlismy spac po 23 i tak sie fajnie gadalo ze kilka minut po 24 mowie 'ej nie zagaduj mnie juz bo nie wstane' a on nagle zaczna sie smiac i mowi 'nie wstaniesz na bank, dzis godzine przesuwamy' - moja mina bezcenna, w sumie spalam jakies hmmm dobre ponad trzy godziny :P -- no wlasnie, Mackowa? co sie dzieje ze tak malo Cie tutaj? :( a Paulinka? tez sie cos ociaga w tym.. chyba ze to mezulo wrocil? a reszta? Giubelli jak tam, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dziewczyny dziekuje Wam za wsparcie, ze jestescie ze mna. Dochodze juz do siebie. To byl koszmar. Teraz nie jest zle, bol jest niewielki, dostalam nawet kleik na sniadanie:-) No ale teraz musze sie wziac za siebie,na poczatku beda leki ale przede wszystkim dieta, dieta i jeszcze raz dieta i zero papierochow(tego to chyba nie przezyje). Ale ogolnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaniutkie, Czesc iza szczególnie:) Jestem i melduję w miare regularnie;) .... 🌻 Izuś- Mąż padlina bo ostatnio sporo pracuje, w pracy stresy, nerwy, wczoraj też był w pracy do 13, potem go wyciagłam na zakupy i jak wrócilismy to mówi ze pada z nóg:( ale udało sie na szczęscie wieczorem porbykać , na szczescie na brykanie jest powera ma:D:D 🌻 Pita dobrze ze juz ok u Ciebie, a rzucenie palenia dobrze Ci zrobi:D:D 🌻 Martuś dobrze ze podjeliscie decyzje, mniej kłótni i nerwów, bedziesz pewnie szybciej szczęsliwą mamusią niż my intesywne zapragnione staraczki...ehhhh bedzie dobrze Kochana zobaczysz... 🌻 nessaja podziwiam Cie ale ja to zaś za dużo pijam kawy, 2-3 dziennie choc ostatnio ogrniczam do 1-2 dziennie bo przy 3 serce mnie w nocy boli, ehhhhh 🌻 Kasik 85 jak tam wypoczęłas juz cosik? 🌻 Alaa, mackowa a co u Was Kochane? jak wam mija weekendzik? ❤️ Maćkowa juz wogole ucichła.....Kochana co tam? Dzisiaj zapowiadam sie również ładny słoneczny dzionek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) marta trzymam kciukasy aby udało się za pierwszym podejściem :)bedzie dobrze :) IZA test owu dalej negatywny,wczoraj nawet ta testowa kreska jakby słabsza niż w piątek. wczoraj do wieczora sie uspokoiło i starania były.ale zauważyłam że te plamienia pojawiają sie po starankach kiedy ja jestem na górze.w środe wieczorem ja byłam na górze i w czwartek plamienia,w czwartek wieczorem była inna pozycja i piętek nie było plamienia i w piątek wieczorem tez byłam na górze a w sobotę rano znowu plamienie się pojawiło,wczoraj wieczorem pozycja inna i dzisiaj czysciutko. nie wiem co tam się dzieje :) dzisiaj rano spadła mi temperatura do 36.26 więc to pewnie spadek przed owu był.zobaczymy jak test owu dzisiaj wyjdzie :) IZA a u Ciebie dalej cisza ?:) kiedy test ?:) Stymulowana a u Ciebie co tam ?:) kiedy tą bete masz zrobić ?:) odezwij się :** Maćkowa coś się nie odzywa :) co u Ciebie ?:) Alaa ❤️ Tak oto ja całusy dla maleństwa 🌼 Eweelka dobrze że mąż na brykanie siły ma :) :* brykajcie tam brykajcie :D Miłego dnia wam życze :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta życzę powodzenia i żeby udało się za pierwszym razem 🌼 Iza na razie allegro, ale jeszcze chwilę się zejdzie zanim wystawię pierwsze aukcje, niestety :( 🌼 Eweelka cokolwiek wypoczęłam :) niestety dziś niedziela a ja musiałam troszkę domek ogarnąć, od kilku dni prawie nas nie było i tylko się wszystko zostawiało gdzie popadło, ale na szczęście już ok :) 🌼 u mnie też dziś piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ciesze sie ze zagladacie od rana :) :) .... Nessaja to Ty grzeczna dziewczynka jestes, ze kawki nie pijesz :) :) Ja pierwsze co rano pije to kawa. Czasami w pracy i na pewno po powrocie z pracy ze 2 :) Ale to sa z reguły rozpuszczalne kawy albo latte :) Nessaja No to good luck :) Ja poszłam spac około 24 :) A wstałam o 10 zmienionego juz czasu :) :) Ale mi sie super spalo :) ... Pita super ze juz lepiej :) :) Kochana dasz rade rzucić fajeczki :) Bedziemy Cie wspierać :) Ja w listopadzie z dnia na dzien rzucilam :) bo rozpoczęliśmy staranka i stwierdziłam ze czas to rzucić :) Kup sobie desmoxan. Znam 4 osoby ktore z nim rzuciły papierosy, a moj M bedzie następny :) Za tydzien w weekend bedzie moja mama ktora przywiezie mu desmoxan i zobaczymy :) ... Eweelka szkoda ze maz takie stresy ma i zmęczony jak cholera wraca :( :( Ale tak jak dziewczyny pisały - super ze ma sile na brykanie :) I korzystaj ile sie da :) Po dniach plodnych dasz mężowi odpocząć od brykanka :) ... Brzoskwinka No wyglada na to ze trzeba zmienić pozycje :) Ty jutro masz wizyte - dobrze pamietam? Jak do tej pory testy owu negatywne to moze dopiero bedzie owu. Kochana a u mnie cisza :) Cierpliwie czekam :) Test? Nadal nie wiem :) Jakos tak spokojniej do tego podchodzę :) Miesiąc temu juz bym ze 2 testy zrobiła :) Lepiej znoszę porażkę jak @ przyjdzie niż jak zrobie test i 1 kreska :( Wiec czekam :) :) .... Kaski dobrze ze jakos sie kręci :) :) Najważniejsze :) Odpoczywaj dzisiaj :) :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA85 mowisz ze ten Desmoxan taki skuteczny? Ja na razie drugi dzien nie pale, ale nie wiem jak bedzie jak wyjde ze szpitala. Eweelka wszyscy sie weekenduja stad ta cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee ciszaaaaa :) No cóż w końcu weekend :) Życzę Wam miłego wieczoru dziewczynki :) i owocnych starń nam staraczkom :**** Buzioleee :) ❤️ :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bardzo was proszę o poprowadzenie jak mogę zobaczyć zdj dzidziusia taka oto ja. :) już się nie mogę doczekać... :D:D:D a tak po za tym mam mały problem.. bo już mija miesiąc od mojej tragedii życiowej i chciałam sobie pobrać krew żeby ocenić czy już wróciłam do normy. Tak więc krew ogólnie wyszła mi bardzo dobrze, tylko troszke obniżony potas, ale to połykam tabletki z potasem i będzie ok, ale najgorsze że przed ciążą miałam ok wyniki z tarczycą a teraz są fatalne. Tzn: TSH 3 wyszło mi 0,058 (a norma to 0,550-4,780) kurcze jutro będę dzwonić do endokrynologa żeby się umówić na wizytę. Ale powiedzcie mi jak wy to widzicie. czy to jest jakiś problem? czy powinnam się bardzo martwić? koleżanka mnie wczoraj nastraszyła że mogę mieć przez to problemy z zajściem w ciążę. ale czy tak łatwo przez tabletki sobie to urególować? boję się :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnka060689
hej, pisalam juz tu kiedys ale nie pamietam hasla i loginu. przede mna 4 cykl starania sie o dzidzi. Strasznie sie boje.zaczelam robic testy owulacyjne. boje sie ze znow sie nie uda. co radzicie na stres. wogole mnie uz to wszystko zaczyna przygnebiac. moja najlepsza przyjaciólka zaszla w ciaze. i powiem wam szczerze ciesze sie, ale mam zal w sercu ze ja wciaz nie jestem , a jej sie udalo za 1 razem. nie wiem jak to bedzie wtym cyklu owulacje mam miec niby 4 kwietnia juz za 5 dni. nie chce myslec ale sie nie da. mam czeste zmiany nastroju.płacze na doluje sie a potem smieje sie. ostatnio nawet nie zdarzyłam zrobic testu bo dostala okresu 2 dni przed czasem, ze 2 dn i lezalam i plakalam. podchodze do tego zbyt emocjonalnie ale nie poradze nic na to taka jestem . pragne miec dzidziusia ,wariuje. pomozcie jestem z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) Cicho tu dzis znowu ale pewnie jutro wszystko zostanie nadrobione :) :) Do południa napewno beda ze 2 strony :) :) ... Brzoskwinka jak bedziesz po wizycie to daj koniecznie znac kochana co Ci ginka powiedziała :) Na ktora masz wizyte? Jak plamienia? Zniknęły? :) ... Pita No słyszałam ze dobry i skuteczny :) Ale jak nie palisz juz 2 dni to moze nie bedzie Ci potrzebny :) :) Zdrowiej szybciutko :) ... ZoneczkaKrK dziewczyny kiedys założyły emaila i Taka oto ja wysłała zdjecia na emaila :) :) Masz haselko do naszego maila? Jeśli nie to napisz nam tu swojego prywatnego maila i wyślemy Ci hasełko :) Mysle ze dziewczyny sie zgodzą :) Co dziewczyny??? Mysle ze Zoneczka powinna dostać hasło :) :) A jeśli chodzi o wyniki to ja za bardzo Ci nie pomogę bo nigdy nie miałam z nimi styczności. Tez słyszałam ze prze problemy z tarczycą mozna mieć problem z zajściem w ciaze ale nie wiem ile w tym prawdy :( .... Malinnka nie ma chyba niestety złotego środka na Twoje (i nasze) dolegliwości :( :( Powiem Ci ze chyba czasu potrzebujesz. Tak jak pisalas teraz przed Tobą 4 cykl starań. Mysle ze tak do około 5 cykli zastanawiamy sie, głowimy, liczymy, obliczamy itd. Nie mozemy sie doczeka na 2 kreski. A pozniej (moim zdaniem z przyzwyczajenia) nie przykładamy tak bardzo do tego wagi. Nie robimy wszystkiego "na sile", maksymalnie zestresowane :( Mysle ze musisz dac sobie czas. Jedyny sposób na to zeby o tym nie myślec to wyłączenie mózgu na ten czas ale tego nie da sie zrobic :( :( Mysle ze u Ciebie jest jeszcze ten problem, ze Twoja przyjaciółka w 1 cyklu zaszła wiec teraz Tobie musi sie udać jak najszybciej - musi!!!!!!!! I to jest kolejny problem. Niestety jedynym rozwiązaniem jest sie troche wyluzować i nie myślec tak o tym. A wszystkie wiemy ze ze to nie jest proste :( :( .... Lece spac kochane :) :) Do jutra i dobrej nocki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend był ciężki.... Fochy okropne o cykl poszedł się paść bo akurat były płodne no trudno życie....nie zwracam na to uwagi dziś dzień był ok. Rower 30km po górach potem grill bo pogoda była przepiekna Zaglądam czytam i trzymam kciuki za inne bo ja na stracone pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Dziewczyny:) Witam juz po weekendzie;) Zanim zacznę prace to sie wpierw przywitam:) Żoneczko KRK moze nie są tak złe wyniki, słyszalam ze czasem endokrynolog przepisuje hormony dzięki którym szybciej nawet zachodzi sie w ciaże, tez ostatnio robiłam badania coś tam niby wyszło jakies podwyższone antyTG i okazało sie ze nie musze nic brać tylko kontrolować co jakis czas i tyle. Ledz do ednokrynloga i daj znac, moze to nic wielkiego:P Alaaaa głowa do góry nie ma co sie kłócic, bedzie ok. Miłego dnia Dziewczynki kochana❤️ 🌻 Maćkowa, nessaja, bejbe halo co tam u Was ?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×