Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny dziekuje Wam za wsparcie ;) Powiem Wam ze traktuje to jak zwykły @ :( Czasami sama sie zastanawiam czy ze mną wszystko ok? Zamiast ubolewac nad tym ze dziecko straciłam to ja traktuje to jak zwykły @ :( :( Ale chyba tak mi lepiej. Nie laze i nie płacze ciagle. Chyba wlasnie w taki sposób musze to sobie tłumaczyć bo inaczej bym zwariowala :( W nocy miałam takie bóle jak przy pierwszym porodzie :( Tylko tym razem dzidzi nie urodziłam :( Bolalo ze ja pierd....... :( ale przeszło. Teraz co jakis czas mam dośc mocne skurcze ale po paru sekundach odpuszcza. Lecą ze mnie skrzepy i to takie mega :( Juz nawet nie zaglądam w kibelek co to ze mnie wylatuje :( Ehhh. Dziwne i beznadziejne uczucie :( :( jak masz świadomość ze moze wypaść z Ciebie twoja fasolka :( Stymulowana domyślam sie co czułas jak musiałaś "złapać" swoja zeby oddac na badania :( :( A tak poza tym ze leci ze mnie i brzuch boli to jest okay :) :) Jeszcze tylko jutro dzien do d**y bo musze na usg jechac :( :( Ale dam rade :) Miłego dnia dziewczyny :) I jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 trzymaj sie dzielnie, mnie tez tak bolalo w nocy wtedy macica podobno sie obkurcza,a potem jest juz lepiej..... bedzie lepiej....potem zaś nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej dziewczynki Weszłam tu z nadzieją że może kolejne kreseczki sie pojawiły a tu co? Znów smutne wieść od Izy :( kochana strasznie mi przykro :( ale dobrze że masz takie podejście, że się nie załamujesz. Szkoda ze w tej Anglii jesteś, tu mogłabyś iść badania porobić wszystkie, hormony przede wszystkim. Leki od razu na podtrzymanie byś dostała... Ehhh kurcze :( bądź dzielna, wszystkie Cie wspieramy! ❤️ :* Kurde, smutno mi że kolejnej z nas się taka strata przydarzyła :( 🌻 Brzoskwinko na która masz tą wizytę jutro? Będę bardzo mocno trzymać kciuki za ciałko żółte, za pęcherzyki i za Ciebie!! :) ja we środe ide na monitoring... :| 🌻 Żoneczka do domu już wróciłaś z delegacji? :) 🌻 Marta gdzie jesteś? No odezwij sie do nas. Martwie się o Ciebie. 🌻 Eweelka jak córcia? I przede wszystkim Ty? Jak się czujesz? :) 🌻 Giubelli i Jovanka do cholery jasnej, jedna i druga na L4 i żadna paluchem nie kiwnie żeby pokazać że żyje i wszystko z Nią w porządku! Co to ma w ogóle być ja się pytam? I odpowiedzi pewnie nie dostanę... :( Bejbe Ciebie też się to dotyczy!! Pisać, pisac i jeszcze raz pisac co sie u Was dzieje, jak dzieciaczki się mają?! Izulinka jeśli dobrze się doczytałam to Ty na inne forum nam uciekasz bo nie chcesz tu nam pisać. A kopniaka w tyłek chcesz? Ja Ci uciekne Bździągwo jedna!! Siedzieć tu z nami i się na krok nie oddalać! Du ju kapi?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny tak sie wczoraj ucieszylam ze znalazlam cos co smakuje mojej fasolce i nie powoduje wymiotow: kanapki z salata pomidorem i rzodkiewka , tak sie zajadalam :-) a dzis jak tylko spojzalam na te produkty to wszystko mi sie coflo i nic nie moge zjesc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa niby od 13 do 15 :) ale żeby być w pierwszej 10 muszę wyjechać z domu o 10 gdzieś i koczować tam aż przyjdzie lekarka :) mogłabym oczywiscie pojśc o 13 ale byłabym 30 albo i dalej a ja wolę wcześniej poczekać :) Maćkowa życzę Ci kochana żebyś w środe zobaczyła na usg wielkieeegooo balona :) :*** goscdarka szukaj dalej :) coś wkońcu musi posmakować twojej fasolce :) dzisiaj mnie od rana boli brzuszek troszkę,ale nie tak jak zawsze tylko to taki rwący,czasami kłujący ból dokładnie po srodku tak nad spojeniem łonowym,jajniczek raz się odezwał i jest cicho.jak wchodziłam na 3 piętro to tak mnie ciągnęło że myślałam że nie wlezę ;) jeszcze takich objawów owu chyba nie miałam ,przynajmniej sobie nie przypominam.i od wczoraj czuje się trochę jakbym coś nieświeżego zjadła,nic mnie nie boli,ale tak jakby mi się troche wymiotować chciało,chyba...wiecie że ja nawet nie wiem co to sa te mdłości ;/ nigdy nie miałam no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćkowa wróciłam. Ah fajnie bylo. A teraz trzeba do pracy wracać od jutra normalnie . Czekam na drugi okres lada Dzien powinien byc. Oby jutro. Miała bym z glowy. To idźmy spac kobietki bo jutro nowy tydzień sie zaczyna. Dobranoc kochane. Żoneczkakrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przykro mi.. mialam nadzieje ze jednak sie wszystko ulozy :( sciskam Cie mocno :* -- Mackowa kochana co u Ciebie? ostatnio malo pisalas, jak tam pan F? -- Eweelka i jak sie czujesz? obawy mniejsze? -- Alaa jak po weselu? wybawilas sie? :) -- Goscdarka az tak zle z tymi mdlosciami? mam nadzieje ze fasolka wkoncu sie zdecyduje na stale menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) Ja juz w pracy:P Ogólnie czuje sie ok, nie mi nie dolega, moja córcia juz zdrowa i idzie dzisiaj z chęcią do przedszkola:) Tak naprawde kazdego dnia sie martwie czy nie zaczne plamic itp ale cóż zrobic, powtarzam sobie bedzie co ma byc, a moze sie uda tym razem:)? nie wiem , zobaczymy, narazie jest ok. A jak u Was? nei które dzieuszki to tu juz wogole nie zagladają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dobry :) Nessaja u mnie bez zmian wiec nie ma o czym pisac :) co do pana F. to mialam przyjemnosc rozmawiac z nim w tamtym tygodniu, czuje sie psychicznie w miare dobrze, fizycznie jest gorzej. Ma przerzuty, ostatnia chemie mu podali. Na szczescie ma genialna pania doktor ktora walczy wraz ze swoim pacjentem do ostatnich sil :) nie wierzylam wlasnym uszom jak uslyszalam jego glos :) zawsze jak cos sie dzialo i trzeba bylo sie skontaktowac z nim to jego zona odbierala za kazdym razem. A tu nagle taka niespodzianka :) .... Brzoskwinka kciuki juz zacisniete, niech Ci tam wszystko jeszcze do wizyty zdrowo rosnie!!! :) widze ze z ginem masz tak samo jak i ja. U mnie babka do ktorej chodze na fundusz nie zapisuje w kolejki. Zachodzisz po prostu i czekasz az przyjmie. Na szczescie przyjmuje dziennie tylko 10 pacjentek i ewentualnie te co w ciazy sa i przyjda w miedzyczasie :) ... Iza jak sie masz? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelko i oby tak zostalo, ze ok :) wiesz co Ci radze? Wiem ze to nie latwe ale nie mysl ciagle o tym co zobaczysz jak pojdziesz do lazienki. Skup sie na czyms innym zeby nie wywolywac wilka z lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 miesięcy mam strasznie nie regualne okresy co 14 dni w sumie nawet, i długie trwają ok. 7 dni (plamienie plus właściwy okres) . Okres miałam 5 marca, potem 22 marca, następny 17 kwietnia , 21 jeszcze teoretycznie mając okres uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, przy takim rozjechaniu trudno coś określić, skończył mi się 22, i 22 miałam już biały śluz jak przy owulacji i bóle brzucha , czy możliwe że zasżłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja tylko tak weszłam aby się przywitać :) Ja właśnie wychodzę do lekarza :) Mam nadzieję, że wszystko będzie oki :) Miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Iza Boże nie wiem co napisać;* trzymaj się i pisz nam tu. Ja dzisiaj mam wizytę u gina. Boję się strasznie że znowu okaże się że coś nie tak;( ewelka mackowa ma rację postaraj się o tym nie myśleć;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja oj wybawilam się wesele super było. Teraz lecę zrobić mój estradiol ciekawe co mi wyjdzie w sobotę bolaly mnie jajniki cos się tam działo... Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka zaczełam mieć od dzisiaj lekkie plamienia ciemnie, jasno brunatne, zastanawiam sie czy to tak ma byc, czy to juz koniec mojej małej radosci? MIałam isc do gina po weekendzie majowym a moze powinna isc w tym tygodniu? sama juz nie wiem...... Czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA trzymaj się kochana i daj znac po USG, ściskam mocno ❤️ Ewelka pędź do lekarza, nie ma co się zastanawiać, widzisz co się dzieje;/ Ala daj znać jak estradiol 🌼 może ktoś rzucił zły urok na to forum? że nasze ciąże, kończą się tak jak się kończą? Trzeba je odczarować !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza trzymaj sie :-* caly czas modle sie za twoja fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki Eweelka ja na twoim miejscu bym pojechała do lekarza może byś dostała cos na podtrzymanie ... A mnie z kolei czasami jak wstaje albo się schylam to tak boleśnie mnie ciagnie jajnik ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Kaasik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co z pracy sie nie wyrwa do 17 nie ma szans wiec musze wysiedzieć a mam nadzieje ze moze sie uspokoi do wieczora, jak nie to zadzownie do niej i umowie sie na wizyte a przyjmuje i tak dopiero jutro. Ehhh oby to nie było najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka a na podtrzymanie cos bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Eweelka a w ktorym jestes tygodniu? jesli cos sie dzieje to powinnas wypoczywac a nie chodzic do pracy :-* Brzoskwinka trzymam kciuki za twoj pecherzyk, daj znac po wizycie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa moja ginka właśnie tak przyjmuje w przychodni :) 10 osób i międzyczasie cięzarne na ktg :) ale w pracowni usg jest tylko dwa razy w tyg i tylko dwie godziny więc dużo ludzi ;/ jak trzeba to mi na odział każe przychodzić .dzisiaj jak na złość zachodzę pod gabinet i karteczka że nie przyjmuje....wrrr...ale już do niej pisałam i mam jutro na odział do niej iść po 15 :):* Ewelka trzymaj się :) Może to dzidzia się zagnieżdża :) dzisiaj już mnie za bardzo nie boli brzuch tylko czasami ciągnie :) zastanawiam się dziewczyny czy zrobić jeszcze dzisiaj jakiś trening czy już odpuścić ?:) kurcze ja się już tak przyzwyczaiłam i uzależniłam od tych ćwiczeń i treningów że teraz tak jakoś dziwnie się czuję jak sobie myślę że dzisiaj mam nie ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że wczoraj wieczorem test owu znowu pozytywny. ciekawe czy już jest po owu .mam nadzieję że dopiero dzisiaj była albo w nocy,to może jajeczko ciut podrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, plamie juz bardzo mocno, chyba juz po wszystkim, ale zaraz lece do gina, udało mi sie wyrwać po 14:( co za masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka jesli masz mozliwosc powiedz w pracy ze zle sie czujesz i zwolnij sie dzis i pedz do lekarza, niech da Ci jakies leki na podtrzymanie. A to jest taki sluz podbarwiony? ja taki mialam wlasnie cos 6-7 tydzien i wtedy niby bylo wszystko wporzadku ale lepiej niech gin Cie zbada :* Trzymam kciuki aby to nie bylo nic zlego. -- Mackowa to dobrze ze pan F lepiej sie czuje psychicznie. Duzo nastawienie pomaga :) a Ty w ktorym jestes teraz dc? -- Alaa to czekamy na wyniki estradiolu -- Iza jak tam? odezwij sie kochana -- Marta jestes? -- Angelus nie martw sie, musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie mogę czytać ze kolejna dziewczyna w ciąży krwawi to takie niesprawiedliwe ;( ale mam nadzieje ze tym razem skończy się dobrze ... Daj znać eweelka i Iza jak tam ? Ja tez mam dziś wizytę i denerwuje się czy bedzie serduszko ...3 majcie kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka o cholera :( pedz ile sil w nogach i pisz co wyszlo :* ... Brzoskwinko no to Cie wystawila babka, i znow tyle czasu w niepewnosci czekaz :/ cholibka. Pocwicz sobie ale nie za intensywnie :) ... Nessaja u mnie chyba z 10 dzien cyklu. Nie wiem, nie licze ;) wiem tylko ze 30 jade do kliniki na warsztat sprawdzic podwozie i pecherzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi napisala smsa ze tata wczoraj poszedl do szpitala bo strasznie kaszlal i go bolalo. Okazalo sie ze ma zapalenie pluc. Zrobili mu rezonans i wyszlo ze ma zatory w plucach. Teraz lezy pod pompa i ma zakaz wstawania. Nie wiadomo czy to pomoze rozbic zatory... i jak ja mam teraz spokojnie isc do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×