Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
ja sie niestety dolanczam :-/ juz ponad 2 miesiące nic: nudnosci totalny brak chęci z mej strony i nie zanosi sie na poprawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) _nessaya_ - wrzucę, wrzucę:) Mały jest tak fantastyczny, że muszę się nim pochwalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ja mam kacperka :-) charakterne dzieciaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kurka ponad 2 miesiace? :( Chociaz powiem Ci ze jak tylko sie u mnie plamienia zaczęły to juz tez wogole nie myslalam o seksiku :( Jedynie Pana Meza zadowalam :P Pamietam przy pierwszej ciąży totalnie odeszła mi ochota na seks :( W pierwszym trymestrze wogole mi sie nie chciało :( Moj biedny M skwitował to ze jak juz zrobił dzidzie to teraz do niczego nie jest potrzebny :P Rozumiał ze mi sie absolutnie nie chce, ale z drugiej strony ja tez go rozumiałam :) Wiec teraz zeby nie poczuł sie tak jak wtedy - wynagradzalam mu brak seksiku :) :) Nessaja i goscdarka musze stwierdzić ze Wasi mężowie wytrzymali sa :) Moj by tyle nie wytrzymał :) Formy zastępcze musza byc :P Message teraz wynagradzaj mezusiowi i nadrabiaj bo jak w ciąży teraz nie bedziesz miała chęci to znów mężu na przegranej pozycji bedzie :) .... Goscdarka rozumiem Cie ze przez te wymioty nic Ci sie nie chce ale musze stwierdzi ze biedny Twoj mezus :( Ale napewno rozumie Cie :) Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci aby mdłości i wymioty szybko minęły i zebyscie mogli z mezusiem cieszyć sie seksikiem :D .... Dobra idę sprzątnąć reszte chaty i idę kąpieli zażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja miało byc a nie mi sie Message wpakowalo :( Przepraszam ale to słownik był!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak mnie mdliło to faktycznie nie miałam ochoty na bzyku, ale cały czas tak jakby mi się chciało, więc każdą chwilę kiedy mnie nie mdliło rzucałam się na męża. Ale kiedy dowiedzieliśmy się, że są nieprawodłowości w ciąży, to chcąc nie chcąc, obojgu nam się nie chciało. :( Są sprawy ważne i ważniejsze... Ale jak już jest po wszystkim , po tak jakby żałobie, to stwierdziliśmy, że przecież kochamy się nadal, i wróciłam do "gry". W tygodniu średnio 2 razy kochamy się. Chyba że mam okres to odpuszczamy. Jest cudnie. My śpimy pod dwiema kołdrami, i jak np. chcę się do męża przytulić, albo on do mnie, albo jak jest strasznie zimno i wchodzimy pod jedną kołderkę to już po spaniu. Pewnie jakbyśmy non stop spali pod jedną kołdrą to znudzilibyśmy się tym, że się tulimy. A jak nie mamy tego na co dzień to "magia" została. :):) POLECAM gorąco na co dzień dwie kołderki. Jedna niech zostanie magią.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka my tez mamy dwie kolderki bo ja musze byc pozawijana i opatulona jak w kokon :D nie moze mi nigdzie po ramieniu wiac ani po nogach, jedynie wyjatek stanowi lato jak jest cieplo :P a ja straszny zmarzluch jestem wiec zakrywam czasem sie po same uszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś cały dzień w domu nie było,i mówiłam męzowi że wróce o 17 i na 18 ma być gotowy do kościoła ;] bo on się dłużej niz ja szykuje czasami ;] wracam...a w domu,mąż leży nawalony,ledwo do łazienki dolazł,rzyga jak kot...i weź tu faceta zostaw samego.wujek z ciocią przyjechali i sobie popili i jeszcze do kompletu mój tatuś i melanż jest.no wiecie jaka ja byłam wkirwiona jak wróciłam.teraz już się uspokoiłam,ale myślałam że z siebie wyjdę.a wczoraj jeszcze nie było staran bo mój mąż był tak zmęczony że nie mógł sie skupic wiadomo na czym :D ale dzisiaj żeby simnie dziś cały dzień w domu nie było,i mówiłam męzowi że wróce o 17 i na 18 ma być gotowy do kościoła usmiech.gif bo on się dłużej niz ja szykuje czasami usmiech.gif wracam...a w domu,mąż leży nawalony,ledwo do łazienki dolazł,rzyga jak kot...i weź tu faceta zostaw samego.wujek z ciocią przyjechali i sobie popili i jeszcze do kompletu mój tatuś i melanż jest.no wiecie jaka ja byłam wkirwiona jak wróciłam.teraz już się uspokoiłam,ale myślałam że z siebie wyjdę.i wczoraj starań nie było bo maż się skupic nie mógł wiecie na czym bo był podobno bardzo zmęczony,ale na picie dzisiaj miał siły.:) miłego wieczorku Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki :) mam nadzięje że dojdziecie ładu :) klawiatiura mi się wiesza i bóg wie co wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny caly dzien probowalam do Was napisac ale za spam mi uznawalo i dopiero teraz na spokojnie moge Wam napisac co nie dawalo mi spokoju caly czas ;) Eweelka uszy do gory!! :) Kruszynka rosnie i to jest najwazniejsze!! Super, gratuluje Ci serdecznie :* Jovanka Bzdziagwo mala wreszcie sie odezwalas :) pisz do nas czesciej i poglaskaj Kacperka ode mnie :) Paola fajowy ten Twoj Majlo :) a Ty genialnie wygladasz w okularkach. Jesli po wygladzie mialabym dopasowac Ci jakas prace to ewidentnie biurowa, najlepiej prezeska jakiejs duzej swiatowej firmy :) Goscdarka Iza dobre mowi, jak pojdziesz na wizyte do lekarza to sie wszystkiego dowiesz :) poki co nie stresuj siebie i malenstwa. Mysle ze przeziebienie ma wplyw na wyniki badan wiec spokojnie :) Brzoskwinko wyobraz sobie ze nie kazal mi doktorek na monitoring juz przychodzic. Jutro mam se zrobic zastrzyk na pekniecie i mamy dzialac, dzialac, dzialac ;) co do Twojego meza to no coz, tak to juz z facetami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ta wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :D .... Kurde musze Wam powiedziec ze nie wyobrażam sobie ze my spimy pod dwoma koldrami. Mamy duuzzee (szerokie) łóżko, bo sam ma teraz ma 1,50m szerokości ale i tak mamy jedna kołdrę. Po 10 latach razem zasypiamy blisko siebie ale każde w swoja stronę :) W nocy jak jedno drugiemu zabierze kołdrę to siła rzeczy pakujemy sie blisko siebie, przytulamy i robi sie cieplutko :) A w razie jak nas najdzie na bzykanko to nie przekopujemy sie przez dwie kołdry zeby sie pokiziac :) :) Wystarczy ze łóżko mamy szerokie, bo trzeba sie do siebie przeciągnąć :D wiec gdzie u nas jeszcze dwie kołdry :) Choć nie powiem jestem ciepłolubna i kiedys powiedziałam mojemu ze jak dalej bedzie mi kołdrę w nocy zabierał to kupie sobie druga i każde z nas bedzie spalo pod swoja :) To powiedział mi ze wypierdzieli ta moja :) bo jak beda dwie kołdry to sie do niego nie bede przytulala :P No i nie kupiłam :) Ale nie mam tez nic do tego jeśli Wy wolicie spac pod dwoma :) :) .... Brzoskwinka No to Ci mezus podpadł :) Teraz bedzie musiał ładnie przepraszać. Faceci..... :) Gorzej jak z dziećmi czasami :) :) Ale nie złość sie na niego :) :) Musiał sie troche odstresować :) Ale co do zostawiania faceta samego w domu..... Pojechałam dzis do pracy zostawiając moich dwóch facetów samych w domu :) :) Starszy facet juz od dłuższego czasu kombinowal zeby kupic sobie nowe felgi i opony do auta :) Siedze sobie w pracy i dostaje MMSa ze zdjęciem naszego auta a na nim nowe felgi i obok młodszy facet pozujący przy błyszczących felgach :D No to pisze ze bardzo przepraszam ale wydaje mi sie ze auto jest nasze, dziecko rowniez nasze ale te felgi......?? W odpowiedzi dostałam "a felgi tez juz sa nasze". No nie se mysle od dzis w soboty do pracy nie jeżdzę - zostaw dwóch facetów samych w domu. Jednak okazało sie ze felgi jeszcze nie były nasze, ale jak wróciłam do domu to obydwaj przekonywali mnie jakie to świetne, nowe i błyszczące one sa i jakże cudnie pasują do passata :P No i juz sa na aucie :) :) Faceci....... :) .... Lece spac laseczki :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi felgami to mi przypomnialas jak ja rok temu od mojego wtedy jeszcze narzeczonego , na urodziny dostałam.... CZARNE kołpaki. Faceci, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hahaha Zoneczka na serio dostalas kolpaki? No nie, po prostu rozwalaja mnie niekiedy faceci :-) domyslam sie za bardzo Ci na nich zalezalo i byl to Twoj wymarzony prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam analizuje wyniki mojego... I niestety pomimo tego że piszą że nie norma wyniki są kiepskie i to bardzo ciekawe czy kiedykolwiek nam się uda mieć dzidziusia. Kazała nam pić prenatal pro baby ale narazie zmieniamy tryb życia i odżywiania na jeszcze lepszy. Jakie zastępcze witaminy poprawiające jakość nasienia podjęcie swoim mężczyznom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być ze jest norma. Masakra z tym telefonem. Mackowa a Twój cos dostaje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem i ja :D a ja wam powiem że u nas też 2 kołdry nie przejdą :) my ciągle się tulkamy, i często kochamy więc to nie dla nas :) ja ogólnie nie mam aż tak dużego libido jak K ale też spore :) a od kiedy w ciązy jestem to chce mi się naokrągło, fakt że nie kochamy się codziennie - właśnie przez mdłości i wymioty, ale u nas zawsze prawie codziennie jest seksik :) a jak zasypiamy też czasami odwrócimy się plecami, każdy na swój bok, ale my mamy taka ogromną kołdrę i powiem wam że mi tam nic nie wieje, a w nocy też zmarzluch jestem :) a teraz lubie tak spać że jak K leży do mnie tyłem to się wtulam w plecy i wywalam sobie prawą nogę na jego biodra :D i tak mi jest mega wygodnie :D jako że pogoda jest brzydka to K jest nieszczęśliwy bo my zawsze na majówkę na konwalie chodziliśmy :P taki zwyczaj hehe a tam mamy swoje tereny, w środku lasu :) a w tym roku dupa hehe ale my takie czubki już jesteśmy i co poradzić :) trwa majówka, tyle wolnego jest a pogoda taka do doopy że aż szlak trafia :( mimo wszystko życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa az usmiechnelam sie do siebie jak przeczytalam Twoj wpis. Kochana;** rzadko nosze okulary bo ciezko sie do nich mi przyzwyczaic. Ala moj na poprawe ma.do obiadu brac witaminy. Duzo pic wody. Jak nie pomoze to sam wypisze recepte na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa Ty sie wyluzuj troche, porobilas badania, wiesz na czym stoisz i poki co przestan o tym myslec. Nie analizuj, nie doszukuj sie, nie wymyslaj!!! Moj maz tez ma wyniki nie do konca zadowalajace, przynajmniej mnie bo zdaniem lekarza nie jest zle. Zadnych specyfikow mu nie przypisal. Oddychaj gleboko, wez sie w garsc i nie mysl caly czas o ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam dość luzowania samo nie przyjdzie trEba cos robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa ale Ty z tego co czytam zdecydowanie za bardzo sie nakrecasz niestety. To Twoje zycie, Twoje starania i walka o dziecko, zrobisz jak uwazasz ale pamietaj ze psychika tez ma bardzo duze znaczenie. Juz nie raz dziewczyny o tym pisaly. Bedziesz swojego M. szprycowac lekami a okaze sie ze niepotrzebnie bo to moze wszystko w Twojej glowie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala idziesz do apteki i mowisz ze chcesz witaminy w tabletkach. Tak takie zwykle;) duzo wody cisowianki niegwzowanej. Regularny sen i piwa jedynie pol perly chmielowej w szklance. To jego zalecenia byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam cały dzień gości więc nie mam za bardzo czasu dla was ;/ ogólnie nie mam nic przeciwko piciu,bo mój mąż naprawdę bardzo rzadko piję,ale nie lubie takich zaskoczeń i niespodzianek ,ja miałam plany na wieczór i wgl. nie złoszczę sie na niego bo nie można się na niego długo złości :) jak jest pijany to jest bardzo miły dla mnie :D mówi mi cały czas jak to mnie kocha i jaka dobra jestem dla niego :) więc miło mi się robi :) i ma większą ochotę :) jutro jadę zbadać progesteron czy jest ok :) miłego wieczorku i miłej niedzieli :** Maćkowa działaj tam!!!! :*** trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola pytam czy normalne bo są też witaminy dla mężczyzn starajacych się o dziecko jak prenatal pro baby i inne tego typu ale o tym pisalam wcześniej. I Mackowa nie nakrecam się, mi lekarz powiedział że ma kiepskie wyniki i trzeba. Coś z tym robić i będę robić odpuszvzalam nie. Myslalam i dalej dupa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór laseczki. Byłam z mężem w ikei. Kupiliśmy sobie komodę. Składa bo nie wytrzymał do jutra. W krakowie zimno, wieje i nieprzyjemnie. Jakbym nie musiała cały weekend bym z domu nie wychodziła. Jak myślicie bardzo bym zgrzeszyła jakbym już w tym cyklu z moim mężem nie uważała? niby 3 okresy miały być a ja właśnie skończyłam drugi. owulacje mam mieć równo za tydzień w niedziele. Rozmyślamy nad pierwszą próbą, tylko czy nie za wcześnie. Nic mnie nie boli, nie krwawie jak nie trzeba, skrzepów nie ma. Elegancko wszystko się ma tam na dole. Ahhh jak myślicie? poradźcie bo już sama nie wiem czy czekać jeszcze ten jeden cykl. Niektóre kobiety po porodzie wpadają prawie od razu i wszystko jest ok. Ależ mamy z mężem myślenice na ten tydzień. A boję się cholernie. Ale tak myślę że do odważnych świat należy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) wyslalam wam nowe zdjecia mojej corci kochanej:) 7 konczy 2miesiace, ale minelo. Ewelka, gratulacje. Juz powinno byc widac na usg dzidzie:) jejku, pamietam jak ja czekalam ja wynik bety...z reszta ile ja tych bet zrobilam:P ile testow...ile bladych kresek wychodzilo...eh...pisalam tu ze bezplodna jestem;) a teraz moje szczescie spi grzecznie w lozeczku Powodzenia wam wszystkim i oby wasze starania byly owocne jak moje. A mamuski przyszle pozdrawiam goraco. I staraczki rzecz jasna tez:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk wczoraj też byłam w Krk i wieliczce ale zimno było niemiłosiernie.... W kolejce 3godziny ale warto zazdroszczę ci tej ikei tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) :) ... Alez u nas dzis piękna pogoda była :) Słoneczko świeciło, cieplutko było :) Zabraliśmy nasze dziecko na wycieczkę do sklepu Disneya i do sklepu LEGO :) Nirmalnie w siódmym niebie był :) Latał po tych sklepach jak szalony :) Chciał sobie cos kupic ale sam nie wiedział na co sie zdecydować :) :) Takie to słodkie było :) :) Wreszcie wybrał :) Rodzicom przez kieszeń przeleciało 50 funtow ale warto było :) :) Jutro u nas dzien wolny od pracy wiec do znajomych na grilla jedziemy :) :) ale i tak za mało wolnego :( 1 maja tu sie nie obchodzi :( 3 maja tez nie :( W sobote w pracy byłam i tyle co niedziela i poniedziałek wolny!! Ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :D .... ZoneczkaKrK hehehe to cudny prezent dostałaś :) :) To znajomy nasz kiedys miał dylemat co kupic swojej dziewczynie na prezent. No i wreszcie sie zdecydował - kupił jej wieże :P Taka na płyty i z radiem :) Ja myślami ze sie poszcze ze śmiec****ak to usłyszałam i jak zobaczyłam ten prezent :P No same kwiaty były by lepsze :) :) Kochana jeśli chodzi o to czy mozecie nie uważać to ja bym spróbowała :) Nie jest powiedziane ze odrazu Wam sie uda ale jeśli tak to mysle ze bedzie okay. Ja zreszta jestem zdania ze jeśli organizm bedzie wiedział czy jest gotowy. Jak ja poroniłam to czytałam masę wypowiedzi na forach i pisały dziewczyny ktore były czyszczone w szpitalach i niektóre juz w pierwszych cyklach po lyzeczkowaniu zachodziły w ciaze i wszystko było okay :) Ja mam podobny dylemat. Krwawienia nie mam juz ale za to masę sluzu. Zastanawiam sie czy my tak mozemy teraz odrazu nie uważać i nie stosować gumek :) Tak w srodku kończyć??? Czuje sie okay, nic mnie nie boli. Czasami mnie jajnik zakuje tak jak we wcześniejszych cyklach na owulacje. Sama w sumie sie oczyscilam itd. Ale ja zaczekam chyba do 14 maja na usg niech sprawdza wszystko dokładnie w srodku i wtedy po nastepnym @ bedziemy dzialac. Mysle Zoneczka ze jeśli czujesz sie ok, nic Cie nie boli, nie masz dziwnych @ tylko takie jak wczesniej to mozecie nie uważać :) :) :* .... Alaa odnośnie witamin na nasienie poczytaj na necie. Ja kiedys czytałam i jest mnostwo ziół na nasienie ktore normalnie w tabletkach w aptece mozna kupic. .... Izulinka my z moim M tak samo plecami do siebie :) A kopytko tez lubię wywalić na biodro mego M :) :) Przypomniało mi sie jak kiedys w Polsce jeszcze mieszkaliśmy razem i ksiądz chodził po kolędzie :) Pytał sie nas czy my małżeństwo itd. No mówimy ze nie :) A ksiądz do nas ze ma nadzieje ze my na jednym łóżku nie spimy :) A jeśli juz tak to spimy pod dwoma koldrami...... Moj M widzę ze zamierza cos palnąć wiec go delikatnie stuknelam :) Ksiądz wyszedł no i pytam sie co chciał powiedziec, a moj M do mnie ze jak ksiądz powiedział ze ma nadzieje ze pod dwoma koldrami spimy to chciałem księdzu powiedziec ze jeszcze sie krzyżami do siebie odwracamy :) :) Faceci :) Oj mam ja wesoło z tym moim :) .... Brzoskwinka trzymam kciuki za progesteron :) Koniecznie pisz jak beda wyniki. I powieś tej babie w laboratorium zeby nie badała Ci cholesterolu :) .... Fiona cieszymy sie ze czasami znajdujesz chwilke zeby do nas zajrzeć :) :) Dziekujemy za zdjecia a ja jutro na poczte wejdę i zobaczę Twoje szczescie :) .... Dobranoc lachonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.najzwyklejsze witaminy. Powiedzial ze jak one nie pomoga to wtedy on juz jakies przepisze. Poki co nie pomoge ci. Wg mnie duzo problemow tkwi w psychice czlowieka. Witam z rana ja juz od godzw pracy :/ nic mi sie nie chce.. Wczoraj jak mnie sutki bolaly oboshhhhhh .. dzie jakies klucia czuje. Masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×