Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Mackowa slonce ty moje!!!!!! Gratuluje!!! Jestem w szoku a gebe mam mega rozesmiana! Jejku jak super! Szok:* cudowny dzien! Juhuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziekuje dziewczyny, jestescie cudowne i kochane :-) Maz juz wie, nie moglam sie powstrzymac i mu powiedzialam, zreszta gdybym chciala to zachowac w tajemnicy nie mialabym jak jechac jutro na bete :) .... Witajcie mamy ja staralam sie 16 cykli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka :* to teraz kolej na Ciebie :-) planujesz testowac w najblizszych dniach? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Ojejku to strasznie długo ale cieszę się że tobie się udało trzymam mocno kciuki . Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa naprawdę szczerze gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilka trzymam kciuki zeby za pierwszym razem sie udało :) .... Paola ja żadnych hormonów nie brałam :) Poprostu dwie sztuki mi urosły :) I to nawet nie chodzi o bliźniaki, poprostu czasami sa dwa. Moja znajoma na monitoring chodziła i raz miała 3 pęcherzyki i w tym cyklu im sie udało a tylko jedno jajeczko zostało zapłodnione i ma synka. Możliwe ze te 2 pozostałe nawet nie pękły :) Ja w styczniu miałam 2 pęcherzyki. Działaliśmy z M co drugi dzien i wogole nie zaszłam w styczniu :( .... Witajcie mamy a Spróbuj w nastepnym cyklu z testami owulacyjnymi. Kalendarzyk wylicza Ci kiedy powinna byc owulacja ale przecież mogła Ci sie przesunąć o 2 dni i nietrafialiscie :( Spróbuj z testami, powinny Ci bardziej określić kiedy masz owu. .... Brzoskwinka ja całymi dniami pisze do Was na telefone i dlatego tyle byków jest w tym co pisze :) :) I tel mam zawsze pod ręka wiec czytam Was na bieżąco :) :) Wygodniej mi poprostu z telefonem. A na laptopie ostatnio jak zaczęłam Wam pisać to mi co chwila spamowalo :( Dlatego wole telefon :) .... Mackowa starała sie o dziecko 16 cykli :( Ale teraz sie udało :) :) .... Ale dzis bede miała z******ty humor. Dziekuje Mackowa :) To Dzieki Tobie i Twojej fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa wiedziałam że tak bedzie :*** mówiłam Ci że razem zaciążymy :*** jejku ale mam banana na gębie :*** tak się cieszę słońce :**** gratuluję :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka czekamy na relację z wizyty :) mam nadzieję, że jednak nie będziesz tak długo czekać :* a wszystko będzie z dzidzią ok ❤️ -- Paola to jak masz takie cud, miód pęcherzyki to teraz Twoja kolej, żeby uszczęśliwić ciotki co ? :* -- Iza skarbie przykro mi, że tak się to wszystko ułożyło :) ale zdrowie i szczęście są najważniejsze i bezcenne, a teraz przy tych wszystkich przygotowaniach to czas do sierpnia zleci Ci błyskawicznie, i na fali tych emocji uda sie od razu, zobaczysz !! tylko nie próbuj nas opuszczać !! cieszę się, że Kubuś już lepiej się czuje :* -- Jovanka kochana ty nasza skarbnico wiedzy !! poród Kacperka zbliża się tak szybko, że nim się obejrzysz to będziesz nam wysyłać real foto, a maluszek chce zrobic mamusi super niespodziankę, więc teraz się troszkę ukrywa :) żebyś nie spodziewała się jego wyglądu - to w końcu niespodzianka :* -- Paulinka bziągwo nasza no !! do @ jeszcze tak daleko a ty już przesądzasz sprawę no! teraz taka pogoda, wypocznij sobie, zrelaksuj się i zobaczysz, że wszystko się zdarzyć może :* tulkam Cię :* -- moonlight więc trzymamy kciuki, oby do poniedziałku :) -- a ja wczoraj ze szwagierko - bratową posprzatałam troche ogród, pobyczyłysmy się na kocyku, na świeżej trawce, pojadłyśmy lody, a dziś wstałam o 9.30 :) jak nigdy, bo ja teraz 7.00 i juz jak budzik szaleje, a dzis takie spanko :) uwielbiam taka pogodę :) ale dziś pięknie dzień się nam rozpoczął no !! Maćkowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa nie bede testowac bo w ciazy nie jestem, czuje to:p pozatym brzuch juz zaczal bolec. A do @ jeszcze ponad tydzien. Napewno przyjdzie. Ale sral pies moja @. Opowiadaj jak maz zareagowal. I ty! Opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ciesze sie bardzo ze i Wy sie cieszycie :-) Kurcze zawsze bylam po stronie osob gratulujacych innym i powiem Wam szczerze ze dziwnie sie czuje :-) Jeszcze raz dziekuje :*:*:* i wiecie co? Jeszcze to do mnie nie dotarlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka;*;* wypoczywac kocimoszko a nie lataj jak szalona;) Mackowa no kurde caly czas banana na gebie mam!;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Kurcze, Mackowa gratulacje!! :* Czytam Was od dawna i trzymalam za Ciebie kciuki :) Az mnie przez te Twoje dwie kreski ochota na test naszla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka brzuch moze bolec ale @ nie musi sie zaczac. Nie jedna ze staraczek juz tak miala przeciez :) ja tez nie czuje sie w ciazy :-) moze i nie jestem, test mnie oszukal :p jedynie piersi mnie bolaly dosc mocno a teraz wlasciwie to juz tylko sutki. Zadnych plamien implantacyjnych nie mialam, temperatura 36,80 wiec spisalam ten cykl na straty :-) mam nadzije ze w Twoim przypadku bedzie tak samo :-) ... Dla meza zakomunikowalam to w nastepujacy sposob. Poszlam do lazienki, wzielam zrobiony juz o 5 rano test i poszlam do pokoju gdzie M jeszcze lezakowal. Schowalam rece za soba i powiedzialam ze mam cos dla niego. Wiecie, ence pence w ktorej rece ;) oczywiscie zgadl od razu ale oszukalam go i przelozylam test do drugiej :p wskoczylam na lozko i podsunelam mu test pod oczy. Najpierw wygladal jakby nie skumal a pozniej z orbit mu prawie wyszly ;) usiadlam obok niego po turecku a ten szaleniec do mnie z tekstem ze mam nie dusic naszego dziecka. I tyle tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kuuurcze Wy cieszyscie sie chyba bardziej niz ja!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ale kiedy ze mną nie wszystko jest ten tegez więc na doopie nie usiedzę :) Maćkowa to jeszcze jakis czas do Ciebie nie dotrze :) dopóki nie pójdziesz do lekarza, nie usłyszysz serduszka, nie zobaczysz fasolki, ale ja ci to mówię że teraz to już pójdzie z górki :) sama nie zobaczysz kiedy :) ja tez mam wrażenie, że dopiero co beczałam, że nie mogę mieć dzieci, muszę sie leczyć, i w ogole najnieszczęśliwsza na całym świecie byłam, a teraz leci mi już 15 tydzień, bębenek rośnie, wczoraj pojechalismy na cpn na hot dogi i była taka młoda dziewczyna, krejzolka taka i się śmiała do nas, że ona tez w ciąży by być chciała, mieć Vanesskę :D wiązać jej kokardki itp ja zawsze jem hot doga z kabanosem i sosem czosnkowym i mówi że jak dzidzia tak lubi sos to mi go nie pożałuje i 1 raz w życiu jadłam hot doga z którego sos się doslownie wylewał :) mniam :) więc mam korzyści z dużego brzucha hehe a pan od nalewania paliwa który też był w środku śmiał się do mnie, że może mam tam 2 a nie wiem :) no cóż mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Mackowa a jaki masz cykl i kiedy zblizenie bylo??Bo mysle nad swoim 'przypadkiem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Mackowa super normalnie aż się wzruszylam hehe super ze Ci się udało :* gratuluję :) ale normalnie ostatnio wysyp fasolek aby tak trwalo jak najdłużej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie na fotelu, spokojnie przeglądam nasze forum, czytam o Maćkoweeeeej i... nagle z mych ust wydobywa się piskliwe "o Jezuuuuuuuuuuu". M. jak nie skoczy na równe nogi i równie piskliwym głosem jak nie wrzaśnie: "Żaba, no nie mów, że się zaczęło! Przecież torba jest nie spakowana do cholery!". Ja na to: "Nic się nie zaczęło, MaćkowaŻona zaszła!" On: "Czyja żona?" I prawie zszedł:):):) Boże, chłop by mi odleciał, ale nic to - no normalnie gęba mi sie nie chciała zamknąć! Maćkowa! Gratuluję Ci!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 🌻 Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę! :):):) I to, że nie wierzysz jest całkowicie normalne - nie wiem czy pamiętasz, że ja zrobiłam 6 testów, wstawałam po kilka razy w nocy, żeby sprawdzić czy nie wywietrzały te kreski testowe i pisałam Wam, że może one wyszły pozytywne, bo ja mam jakiś dziwny skład moczu, a TY mi pisałaś, że na pewno z moim składem moczu jest wszystko ok:) Potem się bałam różnych innych rzeczy i dopiero jak usłyszałam serduszko to odetchnęłam:) W ogóle nie myślałam, że coś może pójść nie tak, więc pamiętaj o mega pozytywnym nastawieniu!:) A który to jest tydzień wdług Twoich obliczeń? Powtarzałaś test z innej firmy? Kiedy idziesz do gina? Kiedy beta?Jeju, jeju! Z tego wszystkiego zjedzenie śniadania wydaje mi się takie prozaiczne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie henryka
Dziewczyny, trzy miesiące temu zaczęliśmy starania, ale już powoli zaczynam się denerwować ze to za długo trwa, albo ja jestem taka niecierpliwa albo może podsunąć mężowi jakiś kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co, zapomniałam wam wczoraj powiedzieć, że w lewym cycku (który urósł bardziej niż prawy :D ) zaczyna mi się chyba pojawiać mleko :classic_cool: sutki w ogóle zrobiły się mega duże, i ten lewy na czubku zrobił się taki jakby popekany i jak go naciskam to tak się troszke rozchodzi i właśnie wczoraj jak wstałam, to ta czubku tego lewego sutka miałam taki jakby malutki strupek z ropy :) boje sie teraz dotykać tego cycka, bo jakbym zaczeła produkcje już teraz to do listopada to bym produckę otworzyła chyba :) mam teraz tylko nadzieje, że jeżeli się zaczyna u mnie proces produkcji, to w prawym cycu też się zacznie, bo różniły się troszkę zawsze, ale teraz różnica jest tak sporo zauważalna :D eh najwyżej będę matką z 1 cycem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Ja łykam kwas foliowy od chyba pół roku mój mąż też ze mną łyka zawsze rano. Też 3cykle u nas bezowocne ale tak jak piszą dziewczyny że nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
A ja zwariowalam i zrobilam test :P Oczywiscie negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ojejejeje jak się cieszę :*:* ❤️🌼 wiedziałam, że Ci się teraz uda, wiedziałam i wierzyłam kochana !!! bardzo się cieszę bardzo!!!! gratuluję i poklep męża po chu... z gratulacjami ;) co za maj dziewczyny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia gratuluje :) juz myslalam ze nas opuscilas :) fajnie ze sie udalo, teraz ciesz sie szczesciem, nie zamartwiaj i pisz nam wszystkie dolegliwosci ciazowe :) -- Mackowa!!! :D :D :D :D :D łał no widzisz udalo sie, bedziesz mamusia :D gratuluje szczesciaro :* haha a reakcja meza swietna, nie dus naszego dziecka :D kochana a jak Ty zareagowalas? jakie uczucia, emocje? no mow mamusiu :) -- co do meza to czasem wydaje mi sie ze nie stara sie tyle co na poczatku bo twierdzi chyba ze ma mnei juz na zawsze.. wcoraj sie poklocilismy ale potem mnie zaskoczyl swoja czuloscia.. :D no i najwazniejsze. Mowil ze jesli wyniki badan beda okej to mozemy starac sie juz wtym cyklu. Ale sama nie wiem.. gin mowil zeby przed staraniami do niego przyjsc. Ogormnie chce juz zaczac ale chce tez miec pewnosc ze wszystko bedzie wporzadku i ciaze donosze. Wiec chyba zaczekam ten jeden miesiac jeszcze.. -- Ach Mackowa, bede myslec o Twoim szczesciu dzis caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka - spoko, suty, które wyglądają na czubkach jak...popękane babeczki wyjęte prosto z piekarnika to normalka;) Ważne, żebyś ich nie wyciskała, bo wtedy możesz pobudzić laktację, która w tej chwili jest Ci niepotrzebna. No i jak pobudzisz laktację na dobre, to uniemożliwisz dzidziusiowi skorzystanie z tzw. siary, czyli pierwszego mleka, które ma najwięcej cennych składników i substancji ochronnych. Więc - łapy precz:) Mnie się produkcja pokarmu zaczęła kilka tygodni temu i mój M. z tęsknotą w oczach nawet nie dotyka moich piersi, bo - jak mówi - miałby potem wyrzuty sumienia;) Pisałaś o zaschniętej ropie - to nie ropa, tylko właśnie kropelki tej siary, która ma taki żółtawy kolor. Aczkolwiek zwracaj uwagę czy wydzielina nie jest podbarwiona krwią na przykład. A słuchaj - mówisz, że jesteś w 15. tygodniu - kidy poznacie płeć? My poznaliśmy właśnie w 15. tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia Tobie też gratulujęęęę 🌼 Maćkowa wcale się nie dziwię, że nie możesz uwierzyć, ja już prawie 2 tygodnie wiem o mojej ciąży i w dalszym ciągu uwierzyć nie mogę, powiem Wam szczerze, że wczoraj nawet test zrobiłam, kreska testowa pokazała się szybciej niż kontrolna ufffff:) Brzoskiwnko daj znać po usg co tam, kto tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka jestes normalnie centrum wiedzy ;) wszystko wiesz. Wszystko masz zaplanowane i w ogole;-)) jak zajde w ciaze to poprosze Cie o wszystkie informacje haha;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka ja tak właśnie myślałam, że dotykac nie mogę, ale byłam tak ciekawa, że łapy mnie swędziały hehe i musiałam :D a teraz nawet jak nie będę dotykać to i tak będzie troszkę wyciekać ?? kurcze jakby nie to, że na prenatalnym Usg tak fasolka wymierzył to naprawde bym pomyślała że jestem w ciąży wyżej :) hehe a mój K śmieje się że może jestem wyżej ale w urojonej, bo ja już od dawna przecież czułam co miesiąc że jestem w ciąży hehehe a płeć to dopiero ok 20 tc, bo ja chodzę na nfz i należą mi się 3 Usg, chociaż będę teraz z nim rozmawiać, żeby mi zrobił 2 Usg, bo połówkowe robimy u niego, ale prywatnie, bo chcemy 3D więc tak sobie myślę, że wtedy to @ Usg co mamy w ramach Nfz nam przepadnie :) ale płeć bym już chciała znać :D ojeja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Elillka - Cykle mam rozjechane, raz trwa 32 dni, raz 34 a raz 28. W tym cyklu (a byl to cykl z tabletkami clo i zastrzykiem na pekniecie pecherzyka) przytulalismy sie z mezem 14, 16, 17 i 18 dnia. No i jak widac chyba sie udalo:-) ... Jovanko kochana ale sie usmialam z Twojej reakcji a tymbardziej reakcji Twojego M :-) nie stresuj go tak bo biedny na prawde zejdzie i kto nam oznajmi ze Kacperek juz przyszedl na ten swiat? :-) kurcze zaczynam chlonac wszystko co piszecie o laktacji, sutkach jak babeczki zeby sie pozniej nie martwic sie ze cos jest nie tak :-) .... Stymulowana hahahaha maz sie usmial jak przeczytalam mu Twoj post :-) a wiesz ze ten wysyp kreseczek to przez Ciebie? :-) tak tak, Ty rozpoczelas ten szal po dlugiej przerwie :-) .... Nessaja no ja jeszcze nie dowierzam, nie dociera to do mnie. Maz juz prawie remont zaczyna robic, juz meble chce przestawiac, jakos szybciej w to uwierzyl niz ja. Ale mowie, ja podchodze z dystansem, jestem dobrej mysli ale wiem tez ze wszystko moze sie stac... Dobrze ze maz zmienil nastawienie i mozecie wczesniej zaczac starania :-) jedzcie do tej Chorwacji odpocznijcie i tam dzialajcie :-) jak znajdziesz chwile to wpadnij na wizyte do gina zeby z czystym sumieniem przystapic do dziela :-) .... mam w telefonie zainstalowana aplikacje "asystent ciazowy" i wg niego to 4 tydzien i 4 dzien :-) Jovanko beta jutro, wizyta u gina noo nie wiem wlasnie. Jeszcze za wczesnie chyba isc bo nic nie wypatrzy ale z drugiej strony moze na podtrzymanie by cos dal. Zadzwonie dzis popoludniu i podpytam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - jak mi zaczęły cycki przeciekać to byłam zmuszona poszukać informacji o co cho, bo oczywiście zaczęłam sobie wkręcać różne rzeczy - jak to ja;) Izulinka - samoistnie też Ci się będzie ulewało :P, no ale w mniejszym stopniu niż przy nacisku. Ja często mam plamy na koszuli po nocy - pewnie przygniotę sobie gdzie cyca i dlatego. Ale w ciągu dnia też się zdarza, z tym, że nie codziennie. Tak w ogóle to ostatni raz coś mi wyciekło około tygodnia temu. Może mali pracownicy mojej mleczarni mają urlopy, nie wiem:) Powiem Ci, że to dziwne uczucie z tym napływającym pokarmem - chwilę przed czuję takie jakby delikatne swędzenie. Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×