Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzieki Dziewczyny, dzięki IZa85 Iza 85 a Ty kiedy starujesz z nowymi staraniami?:) 🌻 witaj angelus jak sie masz? wszystko juz w porzadku u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Witam jestem tu nowa. dopiero zaczełam starania,ale juz bym chciała moja sytuacja wygląda tak ..2 razy w tym miesiacu staralismy sie w raz w okolicach owulacji potem pare dni pozniej..okres spoznia mi sie tydzien wczoraj testowałam i niestety negatyw :( od ostatniego stosunku mineło 12 dni dodam jeszcze że w terminie spodziewanej miesiączki bolał mnie brzuch jak na @ i miałam bardzo wrażliwe sutki po 2 dniach wszystko ustało co o tym myślicie? bo ja już zgłupiałam :) wszystkim starającym życze 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ależ mi ostatnio lecą te dni:) Cieszę się, bo już nie patrzę co chwilę na zegarek, myśląc, że każdy dzień dłuży się niemiłosiernie. Nie mam czasu:) Jednak jakiekolwiek zajęcia są najlepsze na nudy i narzekanie:) Dziś mija tydzień jak zaczęliśmy nasz maraton po sklepach i nawet nie wiem kiedy zleciał. Wczoraj kupilismy fotelik samochodowy iiiiiiiiiiiiii...zamówiliśmy wózek! Jest robiony na zamówienie, więc musimy czekać do 4 tygodni. Ale 4 tygodnie to już taki max. No i kupiliśmy kolejnych kilka drobiazgów z naszej listy rzeczy niezbędnych:) Już naprawdę niewiele zostało. Teraz nabardziej przeraża mnie malowanie w domu. Zaplanowaliśmy to na 6,7 i 8 czerwca. Będzie malował M. i jego tata. Jezu, muszą poodsuwać meble, pościągać z nich niektóre rzeczy, potem umyć ten syf z podłóg... Potem wracam ja (bo na czas malowania będę z teściową) i będę prasowała pieprzone firanki po praniu, poprawiała podłogi, wycierała meble, drzwi, układała wszystko z powrotem na tych meblach i patrzyła czy M. dobrze myje okna:P Jak sobie tylko pomyślę ile to pracy to aż mi słabo... A jeszcze w międzyczasie muszę poprać wszystkie ubranka dziecka, kocyki, sryki, pościel itp., poprasować, ładnie pochować... A od przyszłego wtorku zaczynamy batalię z naszym przedpokojem - wszystko z szafem i pawlaczy sru, 30% do wywalenia, reszta do pięknego poukładania. Matko! Jak ja dam radę??? Idę zjeść śniadanie, bo już się zdołowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) ależ pogodaaaa, siedzę już na balkonie i opalam buzke i nóżki:) karciaaaa brzuch boli bo macica się rozciąga więc tym się nie stresuj,masz coś na podtrzymanie? a nogi...ja mam to samo, w nocy tak mnie nogi rwą, że spać nie mogę, ale wczoraj wieczorem przed spaniem wzięłam magnez i nóżki się uspokoiły, więc spróbuj:) ja jeszcze mam problem z (.)(.) dopiero co mówiłam, że nie bolą, ale już zaczęły, jak tylko ściągnę stanik zaczyna się jakaś masakra, a w nocy nie daj Boże się na nich położę ło matkooooo, pamiętam, że kiedyś któraś z Was o tym pisała tylko nie wiem czy miała taki problem właśnie po zdjęciu stanika czy jak go miała na sobie???? Ewelka dobrze, że już pracujesz, możesz troszkę myśli zająć:* Pita a cos Ty taka chorowita jest? zdrówka kochana, jedz witaminki, warzywa, owoce, musisz być zdrowa i silna, a wtedy fasolka zawita:* dziewczyny co do biedronek to olać je! mówię Wam bo jeszcze się będziecie stresować jak znajdziecie jakąś padniętą, tak jak ja i Iza;/ angelus super, że już w domku jesteście, jak się czujecie??? jak dzieciaki i mąż? dali sobie radę? Maćkowa daj znać po becie 🌼 brzoskiwnka trzymam kciuki, żeby zrobili Ci USG:) żoneczka jak swędzenie i reszta dolegliwości? zwiastują coś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka czuje się ok;) jest w miarę mam masę leków oszczędzać się dużo odpoczywać;( a z mała jest wszystko ok i to najważniejsze a ty jak się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia i tak trzymaj :) Pozytywne myślenie i bedzie dobrze :) :* .... Angelus kochana dobrze ze w domciu juz jestes. Dał sobie maz rade z dzieciaczkami? :) Dbaj o siebie i dzieciaczki :* ..., Eweelka :* Ja nie wyczyscilam sie w srodku do konca :( :( Cos mi tam zostało :( Mam czekac teraz do @. Jak sie skończy to mam jechac na usg i jesli "to" nie wyleci z okresem to dostaje leki i antybiotyk i w ten sposób beda mnie "czyścić". Miałam tez pobrana krew na badania tarczycy i zobaczymy co wyjdzie. Bo jak wyjdzie ze cos jest nie tak to jeszcze leczenie na tarczyce. A jesli wszystko bedzie dobrze to najwcześniej w sierpniu ruszamy z działaniami bo w sierpniu slub bierzemy w Polsce. Jedziemy autem i do pokonania mamy około 2000 km w jedna stronę, około 24 godziny w aucie i jak zajdę wczesniej w ciaze to sie bede stresowala czy nie zaszkodzi to fasolkę itd :( Takze my ruszamy najwcześniej od sierpnia :( Ale szybko zleci :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dali radę musieli teściowa pomogła;) m musiał wziąć trochę wolnego ale jest dobrze. A jkjak ty 2 fasoleczki dają popalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie również jest piękna pogoda ;) To i ja się wpiszę do tabelki :) tylko @ podam mniej więcej bo i tak narazie przychodzi jak chce.. MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@8.06. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.0 5.2014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) witaj Pita, Angelus :) Dziewczyny od jakiegoś tygodnia mam strasznie sucho w buzi i nie ważne ile piję. Miałyście tak może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Angelus cieszę się ze wszystko dobrze się skończyło u was :) Majowa staraczko witam ... Lec na bete to będziesz miała wiarygodny wynik a wczesniej spoznial ci się @ ? Mackowa jestem za l4 ;) taka pogoda to skorzystasz hehe ja na koniec miesiąca jak wszystko z fasolka będzie ok to tez chyba IDE na l4 bo mnie denerwuja w pracy ... Wczoraj np nie było żadnego faceta na magazynie , przyjechała kobitka po operacji ja w ciąży i kto ma te worki dźwigać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
nieraz mi się spozniał tylko teraz jakoś inaczej się czuje..i zastanawia mnie to że bolał mnie brzuch jak na @ myślałam że za chwile go dostane bo zawsze tak miałam taki ból a za pare minut @ a tu wszystko przeszło :/ jestem strasznie nerwowa i oczywiście narobiłam sobie nadzei bo czytałam dużo o tym że mimo negatywnego testu była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Elilka pewnie że musiała ale wierzmy tylko w te dobre biedronki:)) Wzystko będzie dobrze i nie testuj czasem za wczasu bo tylko może niepotrzebnie sie zdołujesz:) Angelusdominus cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze i oszczędzajcie się dziewczyny :)) Majowa staraczko witaj:)) odczekaj jeszcze kilka dni bo jednak test pokazuje dopiero po 2 tygodniach czy jest ciąża czy nie a może do zapłodnienia doszło poźniej i dlatego wyszedł negatywny? a najlepiej zrób sobie bete i wszystko bedziesz wiedziała:)) Trzymamy kciuki:) Jovanka matko tyle roboty przed Tobą... współczuje bo ja nienawidze remontów:P ale rób z myślą o dzieciątku i oszczędzaj sie ile się da:)) życzę powodzonka:)) Stymulowana dzięki bo naprawde mówię że już schizuje:P ale masz racje jedynie martwiły mnie te nogi ale pomyśle o tym magnezie:) z tydzień temu drgała mi powieka to pewnie mam niedobór:) a z (.)(.) to ja mam podrażnione czasem i sutki jak dotykam a tak to spoko brodawki mam wieksze i sutki czasem białe ale pamiętam przy tamtej ciąży to tak jak Ty normalnie spać się nie dało:/ już myślałam że w staniku będę spała a i napuchnięte były a teraz inaczej jest:)) Kasik 89 dokładnie nie czekaj tylko idź tam nikt Ci nie pomoże i nie bedzie patrzył że Ty w ciąży jesteś bo to nikogo sprawa ja wiem jak u mnie w pracy jest jeszcze patrzą krzywo że za niedługo będzie jednej osoby mniej i tym bardziej nie pomogą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka dobrze ze beta spada :) jak się masz wgl ?:) paulinka idz tego 27 tak jak C***isze Maćkowa :) niektore badania na poczatku cyklu trzeba robic i akurat Ci bedzie pasowac :) Alaa trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :) uda sie zobaczysz :), IZA może to tylko przypadek z tymi biedronkami ,nie wiem ;/ a wiecie w ostatnim cyklu tego dnia kiedy wypadła mi fasolka,wiecie o co chodzi nie ? przy moim łóżku siedział wielki okropny pająk z takimi grubymi nogami .wrrr...może to też jakiś zły znak.nie mam pojecia skąd taki pajak znalazł się w domu. 87srem trzymam kciuki żeby sie udało :) Pita czuję się dobrze :* dziękuję ze pytasz :** a u Ciebie co tam jak zdrowie ?:) po 15 mam usg.a tak wgl to nie czuje się w ciazy jakoś.nie ma mdłości,cycki mnie przestały boleć,tylko sporadycznie jakiś zaboli czasami,no tylko te plecy czasami i to spanie w nocy mi troche dokucza.a tak wgl to powiem wam że troche się boje.wczoraj u nas był pogrzeb 4 tygodniowego dziecka.wcześniej też wam pisałam że 2 miesięczne dzieciątko zmarło.ostatnio tez mojej znajomej dzieciątko umrało miało troche ponad 3 miesiące.kurcze co się dzieje.nie dość że człowiek się martwi czy donosi szczęsliwie ciąże i wgl to potem cały czas matce towarzyszy ten strach,że może się coś złego wydarzyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa o której masz doktorka :) jeszcze któraś dzis ma wizytę tak ?:) kurcze tyle nas tu jest ze nie pamiętam .karcia może ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
mam nadzieję karciaaa że masz racj****aardzo bym chciała :) mój TŻ mówi żebym była cierpliwa że może w przyszłym miesiącu się uda ..łatwo powiedzieć jak co noc śni mi sie że jestem w ciaży :) ostatnio też zastanowiło mnie że miałam zgage po rosole:) ale to chyba za wczesnie na jakie kolwiek dolegliwości :) ostatni naczytałam się też że mimo negatywnych testów ciąża była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa staraczka witaj :) Mi w tamtym miesiącu bardzo się okres spóźniał robiłam test, wyszedł negatywny a i tak samo myślałam jak Ty, że może jednak jest ciąża :) nawet objawy miałam ciągle mi się odbijało, zgaga itp. jednak okres przyszedł. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie inaczej, może po prostu za wcześnie zrobiłaś test ;) powtórz test za kilka dni i trzymam kciuki aby wyszły 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa staraczka może nie potrzebnie Ci to napisze ,ale czasami tak jest że testy nie wychodzą.ja jestem najlepszym przykładem.za pierwszym razem testy były negatywne przy becie 1100,a testy mają czułość 25,więc powinny być pozytywne,za drugim razem robiłam testy i negatywne,nawet rano przed beta i beta była ponad 900,a potem już przestałam robić testy i chodze tylko na bete . niektóre kobiety w ciązy maja bardzo malutko tego hormonu w moczu i testy mogą nie wychodzić pozytywne wgl,albo dopiero bardzo poźno,znajomej dopiero po 3 miesiącu wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 to generalnie po następnym okresie mofglabys juz cos zacząć jesli wszystko bedzie oK? A do sierpnia to juz rzut beretem:) Brzoskwinko mam sie dobrze jako tako daje rade, wróciłam do pracy i na niej sie skupiam, choc w sercu nie raz smutno jak widze inne małe bobaski no ale cóż:) A Ty jak sie czujesz Brzoskiwnko Kochana? nie wiem czy juz Ci gratulowalam bo chyba wtedy byłam w szpitalu....który masz teraz tc i jak sie czujesz? Mackowa czekamy na wiesci po doktorku.....:) Witaj majowa staraczka:) czesc moonlight86:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
te objawy to chyba same wymyślamy ale zawsze jakaś iskierka nadziei jest :) piszą różnie właśnie dużo jest takich przypadków że testy pokazują jedną kreske. Ten test oglądałam z pod każdym kątem :) nawet zobaczyłam cień ale zawołałam męża i powiedział ze tam niema żadnej kreski zobaczyłam co chciałam :) a jak u was to wszystko wygląda ,który miesiąc starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny czekam z niecierpliwoscia za wieśćiami z wizyt :-) *** u mnie tez upał tyle ze mnie wykancza znów trace sily :-( boje sie czy za duzo nie chodze bo od rana codziennie po 6km :-( do tego w nocy nie moge spać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
widze że niektóre z was już wyczekują gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ale u mnie piekny dzien 28 st w cieniu:) Mackowa to teraz musisz kupic telewizor, jestesmy swiadkami ze obiecalas:) dziewczyny czekamy dzis na wasze wiadomosci od lekarzy:) Giubelli gdzie jestes? Przywolujemy Cie kochana 🌼 u mnie dalej to samo brzuch pobolewa a raczej jajniki, piersi bola strasznie chyba jeszcze bardziej niz wczoraj...drugi dzien bez luteiny jestem ciekawe kiedy przyjdzie @. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko, dziewczynki jestem juz po wizycie i becie. Wynik 777 :-) maz mowi ze trzy siodemki musza przyniesc szczescie ;) oby nie zapeszyl. Lekarz usg nie robil, zapytal jak sie czuje, powiedzial ze beta dobrze rosnie, dal luteine i kazal w przyszlym tygodniu przyjsc albo za dwa tygodnie, jak mi tam wygodniej :-) Zwolnienie wezme po nastepnej wizycie. Dzis jest tak goraco ze masakra, tak mnie nogi pala ze szok, a jeszcze troche posiadzialam w samochodzi w tym upale... W kazdym badz razie po wizycie pojechalismy do media. Nienie, nie kupilismy telewizora. Maz stwierdzil ze nie bedziemy brac bo ja nie chce wiec kupilismy... sokowirowke i wlasnie opedzlowalam szklane soku marchwiowo jablkowego :-). Pyyyycha :) a teraz zabieram sie za jedzenie truskawek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje super ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa ja też chcę truskawki !!! od wczoraj mam smaka! byłam w Lidlu w biedrze i dupa nie ma;( podrzuc trochę;) piękna beta kochana ❤️, uwierzyłaś już w to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eweelka ;) Wiem,że tylko fajnie się mówi ale chcę Cię pocieszyć więc..... rok szybko minie zanim się obejrzysz ;) będzie dobrze :* ....... Maćkowa no to super, że beta rośnie :) sokowirówka to super wybór! Teraz Ci będa potrzebne witaminy a świeży sok to jest to! Ja pamiętam jak byłam w ciąży to piłam soki właśnie z sokowirówki i dodawałam jeszcze buraka bo miałam niską hemoglobinę. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no pieknie:) fajnie cieszymy sie niezmiernie:) wlasnie wierzysz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana zapraszam na truskawki i sok! :-) u mnie w biedrze tez nie ma truskawek, dostalam je na gieldzie rolnej :-) fajne, smaczne :-) Niee dziewczynki dalej nie wierze w to ze sie udalo :-) ale chyba zaczyna to do mnie maluskimi kroczkami docierac :-) szczegolnie jak lekarz powiedzial ze w pierwszym trymestrze szczegoln trzeba na siebie uwazac i tu uwaga, moj zabronil farbowania wlosow i nawet malowania paznokci (noz kurde a slub juz jutro) ;) ale poza m mam zyc jak zylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowania włosów i malowania paznokci?? hmm.....ja mam za tydzień fryzjera, w sumie mój doktorek nic nie wspominał, że nie mogę włosów farbować, muszę zaczerpnąć informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia ja generalnie nie narzekam na prace nawet dziś dostalam umowę na czas nieokreślony ;) no ale czasami nie pomysla o tym ze ja juz wszystkiego nie mogę robić ... Ale chce juz iść na to zwolnienie bo stresu mniej i wyspie się w końcu :) Mackowa dobra inwestycja ;) będziesz teraz potrzebowała dużo witaminek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×