Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej dziewczyny akuku musialam do was napisać po dlugim czasie wszystkie pozdrawiam u nas pomału jakos leci maly taki juz duzy i w koncu weszlam w ten podwójny rytm szkoda ze nie dostalam tego hasla op które w tedy prosilam chcialam wyslac wam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilka ja slyszlam ze nie powinno sie chodzić na solarium z @. No chyba ze jest to juz końcówka i w sumie sa plamienia. Nie wiem dokładnie o co chodziło, ale chyba to ze ogolnie organizm jest ciut osłabiony przy @ i jak polezysz pare minut w gorących lampach to mozna nawet krwotoku dostać :( W sensie ze z pipy bedzie sie lalo!!! Tak słyszałam ale ile w rym prawdy? Ale sama w trakcie @ nie chodziłam na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja ale ja Ci wysyłałam hasło. Wysle dzis po pracy jeszcze raz. Pewnie nie czytałas ale mamy 3 ciężarówki :) Brzoskwinka, Stymulowana i Mackowa :) :) Mam nadzieje ze zobaczysz moj wpisik :D :* buziaki dla dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!:) Nooooo, z tym spaniem dziewczynki to jedna z najnieprzyjemniejszych rzeczy w ciąży, niestety. U każdej jest inaczej, wiadomo, ale ja spać mogę jako tako (!) od około 7. miesiąca... Wcześniej to była jakaś masakra. Wiercisz się na tym łóżku, w*******z, że mąż tak bezczelnie bezproblemowo śpi i nie zwraca na ciebie biedną uwagi (co jest raczej logiczne jak śpi, ale weź to wytłumacz w****ionej, niewyspanej kobiecie w ciąży), aż ci się momentami w głowie kręci z tego zmęczenia i wycieńczenia, jak już uda ci się przysnąć to akurat wtedy musisz iść siku (u mnie to było tak co 45 min do godziny) no i rzecz jasna śpisz tak, że budzi Cię nawet kapanie kranu w łazience... Naprawdę, momentami odechciewa się wszystkiego, szczególnie jak to trwa, 2 tygodnie, miesiąc, 2 miesiące, trzy, sześć (fak!!!)... I od razu Wam mówię - nie miejcie do siebie pretensji ani wyrzutów sumienia jak któregoś razu pomyślicie sobie, że macie dość tej całej ciąży. To całkiem normalne i zrozumiałe;) Maćkowa - no to cieszę się, że pomalutku to do Ciebie dociera:) Tak naprawdę dopóki nie widać żadnych zmian w obrębie brzucha to ciężko uwierzyć w ciążę:) Ja już nawet jak usłyszałam serduszko to w domu to wszystko wydawało mi się takie nierealne...;) Cycki mnie bolały okropnie, ale to też do mnie nie przemawiało jakoś:) Dopiero to lekkie wybrzuszenie nad piczunią;) Wtedy jakoś tak poczułam się dumna, że ja przecież w ciąży jestem:):):) Zakładaj nowy folder na pulpicie i wrzucaj tam wszystkie informacje ze szkoły rodzenia:) I zorientuj się czy w Twoim mieście lub w okolicach działa jakaś bezpłatna szkoła - możesz w niej uczestniczyć już od 21. tygodnia (uwierz, że to tuż tuż:) ). Ja oczywiście też chodzę do bezpłatnej. Kasik_85 - jeśli zauważyłaś zwiększone oddawanie moczu (nawet do 3 l na dobę) to albo jest to kwestia upałów (bo i pragnienie się wówczas zwiększa), albo może masz problemy ze stężeniem cukru we krwi. Zrobienie testu z krwi kosztuje kilka złotych i warto to zrobić, bo wykrywa bardzo wcześnie wszelkie problemy cukrzycowe. Masz kogoś w rodzinie z cukrzycą? Nawet jeśli nie to zrób sobie to badanie dla świętego spokoju. Nie straszę, tylko staram się pomóc:) Izulinka - czuję się w miarę ok. Póki co kostki puchną mi tylko ciutkę i to raczej jak pochodzę w danym dniu, więc luzik. Nie chodzę też jakaś mega wyczerpana, mam nawet sporo energii ( ale to pewnie z tego podniecenia, że to już niedługo:) ), nie mam się tylko w co ubrać:) Dziś mąż obiecał mi kupić jakąś sukienkę ciążową i spodnie na lato. Będą to pewnie namioty, ale jak jest gorąco to już nawet o tym nie myślę;) Może w H&M będzie coś ładnego. Giubelli - czy ty masz nas zamiar poinformować już tylko, że urodziłaś? Czemu się nie odzywasz? Dzieje sięcoś? Martwimy się gupku!!! P.S. Wrzucam na mail nowe materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Wczoraj mały strasznie się rozpychał i przyłożyłam do brzucha (a właściwie pod moje żebro...) rękę M. I poczuł Kacperkową pięteczkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja mam dzisiaj humor do doopy ;/ a nawet nie wiem czemu ehhh ..... W nocy się strasznie przewracałam, nie mogłam spać.... .... Paulinka sny się czasami spełniają ;) ..... Paola mi się marzy termin na marzec:) hehe ale będzie jak będzie ważne aby było ;) ...... Elilka szkoda że @ przylazła ;( następny cykl będzie Twój! ;) ....... Iza tak jak mówisz ciężko Ci się będzie uzbroić w cierpliwość ale dasz radę Kochana trzymam kciuki ! ;* ...... Jovanka jak byś mogła to poproszę również o te materiały tutaj na stronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się robi Moonlight: Wyprawka dla niemowlaka: Odzież: • body bawełniane z długim rękawem 6-7 szt. • body bawełniane z krótkim rękawem 6-7 szt. • śpioszki bawełniane rozpinane 3 -4 szt. • pajacyk bawełniany 6-7 szt. • skarpetki bawełniane, frotte 3-4 pary • czapeczki po kąpieli bawełniane • czapeczki welurowe lub polarowe • łapki niedrapki 1-2 szt. • rajstopki 2-3 pary • pampers- ubranko na lato • półspiochy 2-3 szt. • Kaftanik- wtedy tylko gdy decydujemy się na śpiochy • kombinezon zimowy (zależy od pory roku) • rękawiczki, szalik • pielucha tetrowa 15-20 szt. • Śliniak (od ok. 3 miesiąca) minimum 10 sztuk Pielęgnacja: (na kosmetykach musi pisać dla niemowląt lub od którego miesiąca) • wanienka (jak największa) • leżaczek do kąpieli, lub siateczka • okrycie kąpielowe frotte, ręcznik • oliwka • puder • oliwka lub płyn do kąpieli - NIE MYDŁO! • chusteczki nasączone • krem do twarzy i ciała • krem na odparzenia • preparat do czyszczenia uszu – NIE PATYCZKI! • bezpieczne nożyczki • termometr do pomiaru temperatury ciała i wody do kąpieli lub pokarmu • szczotka do włosów miękkiego włosia • gaziki jałowe • sól fizjologiczna • aspirator do nosa np. Nosfrida, woda morska do zmiękczania zawartości noska, lub sól fizjologiczna • pojemnik na wodę (do przemywania pupy) • AFTIN na afty w buzi, Paracetamol- czopki, Viburcol- czopki Karmienie: • butelki 250ml (można nie trzeba) • butelki 125ml (można nie trzeba) • kapturki do karmienia piersią (można nie trzeba) • szczotka do mycia butelek i smoczków • smoczki uspokajające (0-3 miesięcy)- zależy od rodziców, czy chcą uczyć ssać smoczek • smoczki na butelkę do płynów (0-3 miesięcy) • smoczki na butelkę do mleka (0-3 miesięcy) • podgrzewacz do pokarmu- jeżeli wybieramy karmienie butelką Akcesoria: • łóżeczko • materac • prześcieradełko • kołdra- Nie kładziemy noworodka na poduszce! • pościel • ceratka na materac • kocyk- grubszy i lżejszy • becik lub rożek • przewijak na łóżeczko lub komodę • wózek • śpiwór do wózka lub pościel • fotelik samochodowy (0-13kg) • urządzenie do monitorowania oddechu Pamiętaj, nie kupuj zbyt wielu rzeczy w małych rozmiarach, czyli 56. Większość ubranek najlepiej zakupić w rozmiarze 62. Lepiej, żeby twój maluch miał ubranka troszeczkę za duże, niż za małe. Dzieci rodzą się duże i na niektóre 56 od razu po urodzeniu są za małe, a przecież maluchy rosną w błyskawicznym tempie. Ubranka mające bezpośrednią styczność ze skórą powinny być wykonane z naturalnych materiałów - np. bawełna, batyst, frotte. Nie powinny mieć ostrych szwów ani guzików, które mogłyby uwierać. Przed pierwszym założeniem należy je wyprać i wyprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pieluszkach: PIELUSZKA NA PIĄTKĘ: Dobra pielucha powinna być: Po pierwsze - chłonna. Powinna chronić skórę dziecka przed nadmierną wilgocią. Jednorazowe pieluszki pod wierzchnią warstwą włókniny mają chłonny wkład celulozowy, który gromadzi płyn. Niektórzy producenci wzbogacają go w specjalne superabsorbenty, które zamieniają wilgoć w żel, dzięki czemu pieluszka nie przesiąka ani do wewnątrz ani na zewnątrz. Po drugie - delikatna. Wewnętrzna i zewnętrzna warstwa pieluszki, jak również ściągacze wokół nóżek powinny być zrobione z miękkiej w dotyku i przewiewnej włókniny. Takie pieluszki rzadziej podrażniają delikatną skórę dziecka. Po trzecie - przewiewna. Porowata struktura zewnętrznej i wewnętrznej warstwy pieluszki zapewnia swobodny dostęp powietrza. W takiej pieluszce trudniej o odparzenia. Po czwarte - dobrze zaprojektowana. Pieluszka o anatomicznym kształcie i odpowiednim wykroju na nóżki lepiej przylega do ciała dziecka. Falbanki po bokach wewnątrz pieluszki stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem. Po piąte - wygodnie zapinana. Najlepiej sprawdzają się zapięcia na szerokie rzepy, które można wielokrotnie odpinać i zapinać. W przypadku rzepów nie trzeba się też martwić o tłuste plamy z oliwki czy kremu, które utrudniają zapinanie na taśmy klejące. Rozciągliwe ściągacze na górze pieluszki zapewniają większą wygodę dziecku - pieluszka nie uciska brzuszka. ... z plusem Producenci co chwila wprowadzają nowe, ulepszone wersje pieluch dla różnych grup wiekowych. Na przykład pieluszki dla noworodków z wycięciem ma pępek (nie podrażniają świeżego kikuta pępowiny) czy pieluszki z balsamem pielęgnacyjnym (powleczona nim wewnętrzna warstwa pieluszki ma dodatkowo chronić i pielęgnować skórę dziecka). Dla starszych niemowląt, które więcej się ruszają, próbują siadać, wstawać czy chodzić stworzono również specjalne wersje pieluszek z rozciągliwymi boczkami. Rozciągają się one i kurczą nawet o kilka centymetrów, aby jak najlepiej pasować do *****iwych malców. Niektórzy producenci mają w ofercie pieluchomajtki, które dużo łatwiej wkładać większemu dziecku. Niestety nie każda nawet idealna z pozoru pieluszka jest odpowiednia dla wszystkich maluchów. Są dzieci uczulone na produkty niektórych firm. Pieluszka wygodna dla szczupłego malca, dla jego bardziej pulchnego rówieśnika wcale taka być nie musi. Wybór jest więc w dużej mierze sprawą indywidualną. Czas na sprawdzian Wybrałam do niego pieluszki dla niemowląt w przedziale 5-9 kilogramów 12 różnych marek: Pampers, Huggies, Happy, Rossmann, Wiodąca marka, Pieluszki jednorazowe Carrefour, Tesco, Auchan, Dada, Pupsy, Bambi i Eco Plus. Pieluszki różnią się między sobą już na pierwszy rzut oka. Zewnętrzna powierzchnia większości testowanych pieluszek pokryta jest delikatną, porowatą włókniną (Pampers, Happy, Huggies, Rossmann, Dada Komfort, Pieluszki jednorazowe Carrefour, Pieluszki Wiodąca marka). Są dzięki temu bardziej przewiewne. Pozostałe pokrywa bardziej szczelna powierzchnia przypominająca ceratkę (Pieluchy Auchan, Eco plus, Pupsy, Pieluszki Teslo, Pieluszki jednorazowe uniwersalne Jedynka, Bambi plus). "Ceratkowe pieluszki" zapinane są na nieco mniej praktyczny plaster, który zabrudzony oliwką trudniej ponownie przykleić. Sprawdzałam również najbardziej miarodajne kryterium czyli chłonność. Do każdej pieluszki wlałam stopniowo szklankę wody. Obserwowałam w jakim tempie woda wnika w głąb pieluszki i czy po naciśnięciu wewnętrzna warstwa pieluszki pozostanie sucha. Pół szklanki wody wszystkie pieluszki wchłonęły bez problemu. Po godzinie dolałam drugie pół szklanki. I tu pojawiły się pierwsze różnice. Na wewnętrznej powierzchni niektórych pieluszek (Eco, Pupsy, Bambi, Wiodąca marka, Pieluszki z Auchan) pojawiły się wyraźne krople wody. Ich chłonność okazała się mniejsza niż pozostałych. Następnie do każdej pieluszki docisnęłam chusteczkę higieniczną. Sucha chusteczka była widomym znakiem, że wilgoć została zatrzymana wewnątrz pieluszki. Pieluszki Pampers, Huggies, Happy i Rossmann wypadły w tym teście najlepiej. Stosunkowo dobrze sprawdziły się też pod tym względem pieluchy sprzedawane w sieciach Tesco i Carrefour. Kurczę, nie mogę wkleić ostatniej tabelki - tam jest porównanie wszystkich pieluch wraz z opisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenk ju wery macz dobra Kobieto ;) Mój synek ma już prawie 8 lat i trochę się zapomniało jak był niemowlaczkiem ;) i co trzeba mieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ile tych wiadomosci ♥ Zasmucilyscie mnie wiescia ze nie mozna spac na plecach :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ dziewczyny :) U mnie tak pięknie że szykuje się nad jeziorko troszke na słoneczko :) IZA85 Jestem jestem :) Czytam was na bieżąco i ciesze się z każdej nowej informacji :) Dzięki wam czuje że nie jestem sama i wiem na czym stoje :) Dziś o 19 00....3 zastrzyk ale chyba zmienie stronę brzucha bo już prawa mnie boli hehe :) ale czego sie nie robi dla maludy :D Miłego dnia dziewczynki ja mykam sie relaksować Buziaki dla WSZYSTKICH !!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA wiem wiem że nie można :) ale czy to nie jest tak że nie można leżeć na plecach w bardziej zaawansowanej ciązy?kiedy dzidziuś jest juz spory i macica duża bo wtedy uciska na żyłe taką głowną.nie umiem spać na plecach :) w nocy jak się na plecy położe to tylko na chwilę żeby się na chwilę zrelaksować i się przekręcam :) ale w ciągu dnia jak odpoczywam to tylko na plecach,czasami w takiej pólsiedzacej pozycji,bo jak się inaczej ułożę to mnie automatycznie zaczyna coś ciągnąć :) Jovanka to nas pocieszyłaś z tym spaniem :) no ale cóż,wiedziałyśmy na co sie piszemy :) przetrwamy wszystko :)zazdroszcze CI :) ja jeszcze tyle czasu muszę czekac na pierwsze ruchy :) tak oto ja całusy dla malucha :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA wiem wiem że nie można :) ale czy to nie jest tak że nie można leżeć na plecach w bardziej zaawansowanej ciązy?kiedy dzidziuś jest juz spory i macica duża bo wtedy uciska na żyłe taką głowną.nie umiem spać na plecach :) w nocy jak się na plecy położe to tylko na chwilę żeby się na chwilę zrelaksować i się przekręcam :) ale w ciągu dnia jak odpoczywam to tylko na plecach,czasami w takiej pólsiedzacej pozycji,bo jak się inaczej ułożę to mnie automatycznie zaczyna coś ciągnąć :) Jovanka to nas pocieszyłaś z tym spaniem :) no ale cóż,wiedziałyśmy na co sie piszemy :) przetrwamy wszystko :)zazdroszcze CI :) ja jeszcze tyle czasu muszę czekac na pierwsze ruchy :) tak oto ja całusy dla malucha :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Iza a ja nie ciężaróweczka?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz*********tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@8.06. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.05.2014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05.2014 nie liczyłam cykli starań wiec nie wpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdarka w części brzemiennej juz nie jesteśmy na ostatniej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gość to ja :) cosik mnie nie zalogowało :) a tam zaraz jeszcze kolejne dziewczyny się dopiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem śniadanko, za oknem słoneczko i...dupa robotnika:P Właśnie ocieplają nam blok:) Hm... Lato w pełni! Moonlight - nawet jeśli pamiętałabyś co nieco, to i tak warto poczytać o wszystkim od nowa, bo przecież przez te 8 lat wiele się zmieniło:) Z tym spaniem na plecach to Iza ma rację. Podczas takiego spania czy długotrwałego leżenia uciskana jest tzw. żyła wrotna (jej nazwa wzięła się stąd, że tą żyłą właśnie wraca krew do serca i dotlenia również łożysko, a zatem i samego dzidziusia). Czyli - przesadzając z przebywaniem w tej pozycji można przyczynić się do dostarczania mniejszej ilości tlenu maluszkowi. Ale! To nie jest tak, że w tej pozycji w ogóle nie można przebywać - można, ale niezbyt długo. Najlepsza jest pozycja na boku - wtedy dzidziuś ma wszystko dostarczane jak trzeba. Ostatnio słuchałam wypowiedzi jednej pani ginekolog i ona mówiła, że nawet jeśli kobieta zaśnie tak w nocy to i tak w pewnym momencie odruchowo przerzuci się na bok, gdy organizm da jej znać, że coś jest nie tak, więc żeby się tak bardzo nie bać, ale żeby w miarę możliwości zwracać na to uwagę. I to niezależnie od wieku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, oczywiście najlepsze jest przebywanie na boku lewym, bo nie dopisałam, ale to już Iza Wam wyjaśniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87srem :* :* .... Brzoskwinka ja gdzies czytałam ze od początku nie powinno sie spac na plecach :) I nie wolno sie przeciągać :( .... Karciaa wybacz!!!! Przepraszam ze Cie pominelam :( Jesli jeszcze jakas ciężaroweczke pominelam to bardzo przepraszam :( Kurna tyle tu nas jest ze zapominam :) Niedługo sie kuzwa pomylę i sama sobie za ciężarówkę wezmę :P A co najlepsze to ja ostatnio byłam pewna ze moonlight w ciąży jest :) :) .... Olala a Ty gdzie sie podziewasz? Oznajmilas nam ze mamusia zostaniesz i ucieklas?? .... Jovanka Ty naprawdę jestes VADEMECUM tak jak Cie Izulinka nazwała :) :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Iza ja też tak myślałam ale organizm splatał mi figle. Może dlatego że @ mi się dość długo spóźniała i wyszukiwałam objawów a one się pojawiały :) teraz nie myślę nic nie wyszukuję po prostu będzie co będzie ;) ;) pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, bo ja potrzebuje fachowej porady :) ponieważ jest tak gorąco że się rozpływam, prysznic w domu na odświeżenie to żadna przyjemność z miłą chęcią na basen bym się wybrała, ale nie wiem czy mogę, znaczy wiem że normalnie ciężarne chodzą, ale jak czytam w internecie to mówią, że najlepiej iść z tamponem :( i tu jest problem bo ja nie cierpię, nie używam i nigdy nie używałam. Jak pójdę bez owego tampona to cos mi może się stać?? od poczatku ciąży oprócz tego śluzu to nic mi się nie dzieje, żadnych plamień, zakażeń, infekcji - idealnie czysto, jak po domestosie :P co myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA, przestań, bo jest mi głupio, że się tak wymądrzam. :) Po prostu lubię wiedzieć wszystko, nawet skąd się wzięło jakieś słowo, to zboczenie filologiczne, więc wybaczcie;) Jeśli będę się za bardzo wymądrzała to palnijcie mnie w łeb mój z łupieżem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana, Izulinka, JA NIE WIEM!!! :):):) Ale w czym niby ten tampon miałby pomóc? Utrudnić dostęp bakteriom? Hm... A z drugiej strony nie jest dobrze zakładać tampon że tak to ujmę na sucho, bo to grozi otarciami, podrażnieniami i ewentualnym stanem zapalnym, dlatego nie poleca się zakładać tamponów np. przed spodziewaną @, awaryjnie. Cholewcia, nie wiem, a zaraz zaczynam korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka kocham Cię ❤️ tak to właśnie chodzi o utrudniony dostęp dla bakteri, żeby nic nie załapać :) a w internecie jest tyyyyyle na ten temat, a przecież ciężarne chodzą na basen :) z tym że ja do tego tampona się nie przełamie i nie włoże go :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka slonce ale my sie bardzo cieszymy ze mamy taki skarbiec wiedzy na naszym forum :) Bo w razie jakichkolwiek pytań otrzymujemy konkretna odpowiedz :D i dziękować Ci za to ;) A bić Cie nikt nie bedzie bo by nam ręce uschly :) .... Izulinka oczywiscie ze ciężarne moga chodzić na basen, ale koniecznie na sprawdzony wczesniej i bardzo czysty!!!! Chodzi o to ze jesli nie dbają o porządek i higienę na basenie to mozesz załapać infekcje psiutki :) co jest niebezpieczne dla kobiet w ciąży. Takze basen jak najbardziej ale koniecznie bardzo czysty, sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Na razie czekam na nieprzyjście @, aczkolwiek moja nadziej po dzisiejszym teście spadła o połowę, ale cały czas jest :) *** Dzięki Jovanka mój tata choruje na cukrzyce od niedawna dlatego ja też badam sobie cukier mamy glukometr :) ale na razie nic złego nie wykrył. *** Izulinka @ mam mieć 27.05, może za wcześnie ale już nie mogłam się doczekać :) *** Zastanawiałam się czy na czas wakacji i przygotowań do wesela nie przerwać staranek, ale mój A powiedział, że NIE. Mamy też wesele mojego brata ciotecznego w maju 2015 i pewnie nie pójdziemy bo dzidziuś będzie za malutki :) Ale tyle już czasu się staramy mam tylko nadzieję, że przy clo nie będę miała skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonlight :) :) hehehe :* ;* ..... Izulinka nie pchaj tam żadnego tampona :) :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×