Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny, mam migrene no kurwa mac ;(!! A podobno jak ma sie ja cały czas to w ciazy ustępuje, podobno! Ja jak zwykle wyjątek ;( chyba sie z lozka dzisiaj nie zwleke ;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa pęcherzyk ma 18 mm :* kurcze ale to bedzie długi tydzień :) Alaa mam nadzieję że to fasolka :) Żoneczka gdybys dzisiaj robiła bete powinna być już koło 3 000 lub większa :) eska jak chcesz możesz powtórzyć ale napewno jest wszystko okey :) u mnie lekkie mdłości są ale jak coś zjem to przechodzą :) mama mówiła wczoraj że ze mną w ciązy miała mdłosći cała ciąże,a do 6 miesiąca jadała tylko gotowane ziemniaki i od czasu do czas suchą bułkę,po wszystkim innym rzygała jak kot,nawet po herbacie,i miała straszną anemię,i pobyty w szpitalu ją nie ominęły. izulinka no owulację miałam przesuniętą napewno :) dziś koszmarnie spałam a raczej nie spałam :) usnełam po 4 i rano miałam straszny sen ;/ że byłam na izbie przyjęć z męzem i że miałam poronienie,ale ...nie ja krwawiłam tylko mój mąz,siusiakiem...i fasolka też wyszła przez susiaka,i to było okropne...w snie płakałam i krzyczałam i mój mąż mówił że przez sen tez coś belkotałam i piszczałam ...wrrr ;/ okropny sen ;/ nie chce więcej takich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dzis w sumie ładna pogoda - poki co :) W nocy padało ale teraz słoneczko sie przebija i jest całkiem przyjemnie :) Xxxxx Stymulowana kochana bardzo Ci współczuje :( Biedna sie męczysz :( Zycze Ci aby jeszcze dzis migrena sobie poszła !!! Trzymaj sie :) Xxxxx Brzoskwinka No sen to rzeczywiscie beznadziejny mialas :( :( Biedna. Ja tez nie cierpię takich snów. Na szczescie i Dzieki Bogu w rzeczywistości jest inaczej i jest wszystko okay :) :) Xxxxx Alaaa kochana sukienka przyszła juz około 18 maja i pisałam Wam ze jest taka sama jak na zdjęciu :) :) Ma jeden mały mankament a mianowicie materiał na piersiak wychodzi troche spod spodu ale to jest mały problem bo ja sama to sobie złapie pod spodem nitka i nie wdzięczni wychodził. Jakość wykonania, podszycie itd jest naprawdę okay :) :) Ja jestem bardzo zadowolona :) Teraz tylko pod spod dokupilam halkę z kołem zeby odstawała bo poki co jak ha założę to taka oklapnieta jest :) A zdjecia sa na mailu :) :) Takze jak cos to sie Alaa nie zastanawiaj tylko kupuj :) Warto za tak mała kase :) Z wysyłka tu do mnie za 300zl?? To Orawie ja za darmo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko to twoja lekarka albo bardzo młoda albo nie,a dobra skoro mówić takie głupoty :( Zachowuje są tak jakbyś tylko ty była jedyną pacjentką która się o dziecko stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wyobraź sobie że nie mieszkam w Warszawie ani w innym wielkim mieście,i wbrew pozorom nie ma tu aż tylu pacjentek z problemami z płodnością.a tak wgl to gówno mnie twoje zdanie obchodzi! jak Ci się nudzi to idz sobie ksiązkę poczytaj albo czymś pożytecznym się zajmij ,a nie ludzi od samego rana wkurwiasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja uwielbiam gosci którzy przeczytają jeden wpis, nie znają całej historii i sa wszech obeznani i komentują!!! Nie znasz gościu historii Brzoskwinka to sie nie wypowiadaj. A jesli tak bardzo Cie interesuje to przeczytaj od początku co sie z Brzoskwinka działo i co przeszła a wtedy wypowiadaj sie na ten temat!! Tyle na Twój temat gościu!! Xxxxxx Brzoskwinka nie denerwuj sie :) Fasoleczka potrzebuje chillout'u :) :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA no weź się nie denerwuj :) jak Ci taki gość tylko ciśnienie podnosi :) poza tym gościu ja nie napisałam że jestem jedyną pacjentką z takimi problemami tylko o co innego wgl chodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko kochana wiem ze łatwo sie mowi :) Dziekujemy gościowi za opinie i NIE zapraszamy ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tak się składa że jestem na tym topiku dosyć długo :D i wiem z czym się brzoskwinka borykaa raczej borykała . Teraz już od d**y odmokło co? Zaciązyła i szczeka :D Twoja lekarka mało widziała powtarzam !!!! Skoro jesteś u niej jedyną pacjentką która się o dziecko starała z tylko a niepowodzeniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam nie jestem jedyną !!! po prostu powiedziała mi że jak na swój wiek ( 21 lat) jestem silna w tej walce o dziecko,i że mało po prostu jest takich zawziętych pacjentek,bo inna by sobie odpuściła .weź gościu tu nie mądruj bo nie potrzebujemy tu takich ludzi .taka odważna jesteś to czemu z nicka nie napiszesz tylko anonimowo ?hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Gosciu znajdz sobie inne foru m albo sobie zaloz nowe i daj na looz. Wchodzisz od dawna to po ch... czepiasz sie zamiast podpisac sie i napisac jak czlowiek:) wku... mnie ci goscie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie podpisze sie bo jest cio...ta. Taaak masz racje bo ku... lekarz nie zna sie. Jak ie o smieci sie przyp... to o co innego. Widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaciazyla i szczeka" jestes gosciu bezczelny. Szczescia szukasz na naszy forum? To raczej go nie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nie odzywałam się przez weekend bo jak na złość nie miałam internetu:/ dopóki ja i mój P byliśmy w pokoju z ruterem to wszystko było w porządku. Ale teraz jesteśmy na swojej górze a tam buszuje taki mały niedobry człowieczek i coś już popsuł.. Na szczęście znalazłam swój bezprzewodowy i już jestem z Wami :) Nie byłam w szpitalu, wziełam nospe i poszłam spać.. w sobote cały dzień przeleżałam i odpoczęłam. Jak na razie jest wszystko w porządku tylko ciągle jestem głodna.. Stymulaowana odpoczywaj kochana :*:*:*:* Eskaaa ja na Twoim miejscu zrobiłabym bete, tak dla własnego świętego spokoju.. Brzoskwina nie przejmuj się tym gosciem.. Tacy ludzie biorą satysfakcje z tego, że wk.....ją ludzi.. Najlepiej nic im nie odpisywać wtedy może dadzą na luz.. My wiemy jaka jest Twoja sytuacja a gościu niech spada. Dziękuje dziewczyny za mega wsparcie.. Miło, że jestem tutaj z Wami i mam takie kochane "siostry" :*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko kochana nie możesz się denerwować, olej gościa, to pewnie ten sam co czepiał się ostatnio jovanki, trzeba bagatelizować takie wpisy:) olala cieszę się, że jest ok uffff tyle się nie odzywałaś, a my tu włosy z głów rwałyśmy, widzisz takie skurcze się zdarzają bo jakby nie było to tam w środku jest ktoś kto rośnie, rozpycha się, robi sobie miejsce i myśli sobie "matka co tu tak ciasno, porozciągam Cie trochę, tylko nie panikuj" ;) ja tak wczoraj miałam :) przeczytałam, że słodka herbata pomaga na migrenę więc piję, co jest dla mnie katorgą bo ja w ogóle się słodzę feee zapisałam się na prenatalne - 30 czerwiec:) Paola Ty też się słońce nie denerwuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka3456
Hej dziewczyny mam nadzieję ze się uda :( w piątek w nocy się przytulalismy i owulacja prawdopodobnie dziś boli mnie brzuch i śluz jest bardzo zauważalny... ciekawe czy się uda to mój pierwszy msc starań nie lubię porażek :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dzięki Tobie nawet dzisiejsze mdłości nie są mi straszne :) tym bardziej ból brzucha.. Niech moja fasolka robi sobie miejsce i domek na te kilka miesięcy :) Wczoraj byłam w ZOO z chrześnicą.. Chyba ruch dobrze wpływa na mnie i dzidzie bo nic mnie nie bolało i czułam się bardzo dobrze :) jedynie musiałam się zdrzemnąć wracając do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm84
Witam, moja historia jest nieco skomplikowana. Po 6 miesiącach starań lekarze postawili diagnozę - przed nami długa i ciężka walka, ponieważ wyniki moje i męża nie wyszły zbyt dobrze. Jeden z lekarzy oznajmił nam, że musiałby się stać cud, bym zaszła w ciążę. Dokładnie 3 dni później test ciążowy pokazał drugą kreseczkę. Wyniki trzykrotnego badania HCG potwierdziły ciążę. Dziś najprawdopodobniej to dopiero 5 tydzień ciąży. W czwartek idę na usg ciąży w celu ostatecznego potwierdzenia, czy wszystko jest w porządku, czy faktycznie ciąża rozwija się prawidłowo. Po tym wszystkim, co przeżyliśmy z mężem trudno mi uwierzyć w to, że wszystko jest i będzie w porządku. Ale jak widzicie, nie warto tracić nadziei, lekarze, nawet ci najlepsi nie zawsze są w stanie wszystko przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem i ja:) U mnie @ się rozszalała dzisiaj i nie wiem czy z łóżka wstanę tak źle się czuje. Pogoda do dupy, ale to dobrze bo mi nie szkoda że nic nie robię. ola dobrze że już wszystko w porządku :) Eska i Żoneczka zróbcie bete dla świętego spokoju :) ale na pewno pięknie rośnie :) Jak po dniu dziecka? My w sobotę byliśmy na "weselu" pisałam wam już chyba:) I wczoraj byliśmy ledwie żywi nawet mój Kacper nie bardzo chciał gdzieś jeździć, a jak pojechaliśmy to nie miał siły korzystać z atrakcji, więc skończyło się na pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olala cieszę się bardzo:) a Ty masz już termin na prenatalne? bo ja się zastanwiam czy moje nie będą za późno;/ kasik_85 jak nie musisz to nie wstawaj:) ja też dziś łóżkowy dzień:) uwaga uwaga!! słodka herbata na migrenę nie pomaga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nigdy nie słyszałam o takich badaniach.. Widzisz coraz bardziej przekonuje się, że nie mam żadnych informacji na temat ciąży, badań i w ogóle.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala one chyba nie są obowiązkowe przed 35 rokiem życia może dlatego nie słyszałaś. Tj usg genetyczne na którym sprawdza się czy z fasolką wszytsko ok, czy wszystkie kości się rozwijają, czy nie ma wad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka3456
Szkoda ze jestem niewidzialna tutaj:( a potrzebuje psychicznego wsparcia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejjj. Czytam was na bierzaco ale nawet ochoty nie mam pisac przez to durne kafe. @ zaraz sie rozkreci. Oka powodzenia. Teraz tylko mozesz czekac. Coz wiecej mozemy ci pomoc? Mam nadzieje ze ci sie uda za 1 razem. Ja juz czekam na ten cud rok. ... Tyle mialam pisac ale nie wiem czy mi posta doda. Wrrrr Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana lekarz nic mi nie wspominał więc dlatego nie wiem. A jak zaczne czytać w internecie o tych wszystkich badaniach w ciąży to spuchnie mi głowa :) oka jedyne co możemy zrobić to podtrzymać Cię na duchu :) rzadko kiedy zdarza się, że udaje się zajść w ciąże w pierwszym cyklu starań, sama widzisz po naszych doświadczeniach ale Tobie życzę to z całego serducha :) będę trzymała kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×