Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
nessaja dziękuję czuję się w miarę dobrze. Z pewnymi faktami trzeba się pogodzić. Widocznie tak musiało się stać. ESKA gratuluję :-) KASIK85 zrób powtórz jeszcze bete w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny ze tak spamuje ale teraz znowu mi buzki nie wstawilo na koncu!! coraz mniej mi ie to podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja mi też się nie podoba to nowe kafe,jakoś to stare mi bardziej pasowało.obrączki bardzo ładne :*** maćkowa zlituj się :) wracaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Pewnie test zrobie jutro rano. Jutro jedziemy na 50 rocznice ślubu mojej cioci.robia impreze na ponad 100 osob ma byc tez orkiestra. Lubie takie rodzinne imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że Maćkowa zobaczyła swoją dzidzie i z wrażenia zaniemówiła:) no i nie może dojść do siebie z tego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test moze zrobie jutro,ale boje sie ze wyjdzie negatywny. Jutro mam impreze 50 lecie slubu mojej cioci i robi na ok 100 osob z orkiestra. jak usiade do komp pokaze wam jakie ja wybralam obraczki. Dziewczyny macie jakis kalendarz ciazy na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka mogliby tak jednym sposobem a nie mętlik w głowie robią :) nessaja czyli u mnie jest taka sama sytuacja.. troche się tym zdołowałam bo myślałam że to już 9 i nie długo skończy się ten niepewny I trymestr :/ brzoskwinka my fartem daliśmy 900zl za dwie.. zrobił nam facet który kiedyś pracował w Aparcie a teraz robi sam w domu kasik ja nawet nie słyszałam o czymś takim :) chyba zgrzybiałam do końca.. :) z wrażenia przez dzisiejszą wizyte tak mnie boli brzuch że nie idzie wytrzymać.. mackowa czekamy na wiadomości i fasolince :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Siedzę już nie wiem od której i ciągle odswierzam i czekam na wiadomość od Maćkowej a ta ma nas w nosie normalnie nie ma litości!! Olala tak sie cieszę że u Was wszystko dobrze a tygodniami sie nie martw może faktycznie raz liczył tak a raz tak: najważniejsze ze jest wszystko ok:))) Eska gratuluje Ci bardzo i uważajcie teraz na siebie z fasolką:** A u mnie już lepiej już mniej brzuch boli sporo poleżałam mam nadzieję że jest wszystko ok:) ja ide dopiero za dwa tygodnie na wizyte takze jeszcze mam czas:) Bardzo ładne macie obrączki a powiem Wam tylko tyle ze pracowałam w sklepie jubilerskim i powiem Wam ze każda obrączka się będzie rysowała ale wystarczy w sklepie poprosić o szmatke do polerowania złota i robi super robote:D jeśli chodzi o cene to naprawde są rożne zależy w jakim sklepie i jaka marża:) Ciekawe jak tam sie ma Stymulowana nic dziś nie pisze ani Iza85 dziewczyny?? Brzoskwinka nie przejmuj sie ceną może faktycznie troszke drogie ale soczewka to jest super sprawa i tylko sie cieszyć:) Kasik85 spróbuj jeszcze raz ten test i na spokojnie cos musi w tym być skoro nie ma okresu może owulka sie przesuneła... a u niektórych kobiet późno test pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa czekamy !!!! Pita82 jakos to niby bedzie tyle ze ja musze czekać aż rok zeby wogole zacząc starania wieć Agniesia88 nie martw ja zostane na koncu kiedy juz wszystkie z Was pozaciążaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa pliiiis zlituj sieee, juz prawie cale paznokcie spilowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa Kochana odezwij się do nas! Miałam iść się przespać, ale nie dam rady bez wiadomości od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka smutasie! nie pitol! na żadnym końcu nie będziesz. W ostateczności obie razem będziemy na końcu i będziemy się duchowo wspierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelkaa i Pita82 ja dołącze do Was:)) Alaa66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
hehe no to już jesteśmy we czwórkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej dziewczynki, troche mi sie zeszlo. W klinice byla obsuwa czasowa bo jeden lekarz w pracy sie nie zjawil i rozozyli jego pacjentki na 2 pozostalych. I tym oto sposobem zamiast o 15.40 do gabinetu weszlam prawie o 17 :( Pecherzyk ciazowy jest, cialko zolte jest, serduszka nie bylo widac :( lekarz powiedzial ze to dlatego ze ma mniej niz 1 mm :( na zdjeciu mam napisane ze to 6 tydzien i 3 dzien. Wedlug OM jest to 5 tydzien i 6 dzien. Mam straszny metlik w glowie, zle przeczucia i wyszlam z kliniki z placzem. Eska idz do lekarza okolo 9 tygodnia. Serio Ci mowie. Nie bedziesz przezywala tego co ja teraz i sie zamartwiala czy wszystko jest ok, wtedy powinnas juz widziec serduszko. U mnie natepna wizyta za 2 tygodnie. Najdluzsze dwa tygodnie mojego zycia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeejuu dziewczynyyy ale mnie momentami boli... o co chodzi z tym? raz macica, raz jajniki.. duzo sluzu przezroczysto bialego, ciagnacy.. owulka juz byla raczej, do zaplodnienia nie doszlo napewno bo raz ze nie w srodku a dwa ze omijalismy te dni, dzien po owulce tylko.. fuck co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie boje.. tak mnie kregoslup i brzuch boli ze nie wytrzymam :-( identycznie jak na @, mam nadzieje ze wsztystko jest dobrze.. chodze do lazienki i tylko patrze czy nie ma krwi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no wkoncu jestes :* nie martw sie, musi byc dobrze, kiedy nastepna wizyta? kochana ja jak bylam w 7 tygodniu tez serduszko nie bilo, dopiero na nastepnej. Takze Ty sie nie martw :* a co lekarz mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana to wlasnie przezywalam dwa tygodnie temu a teraz widzisz serduszko jest :-) wiec to napewno kwestia czasu. Ile Twoja fasolinka mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa nie denerwuj się nie potrzebnie. dwa tyg szybko zlecą. i zobaczysz ze niepotrzebnie tylko sie denerwowałas. ja byłam na pierwszej wizycie w 7tyg. więc spokojnie, na następnej zobaczysz jak bije serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa musisz być dzielna i przetrzymać jakoś te 2 tygodnie. Na pewno będzie wszystko Oki zobaczysz :* u mnie w 8 tyg dopiero serduszko bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa 5/6 tc to jest za wczesniej na widok serduszka ale 7/8 juz powinno byc, zobaczysz ze następnym razem juz bedzie serce jak dzwon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
maćkowa za chwilę wszystkie sie zbierzemy do ciebie i "szturchniemy" :-* na następnej wizycie będzie sliczne serduszko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Lekarz mowi ze jest wszystko ok i nie ma sie czym martwic. Srednica pecherzyka ciazowego wynosi 1.34 cm. Ale wiecie jak to jest z nami babami. Nabierze to to do lba i sie pozniej zamartwia i siwieje jak golebica :/ Olala o kurcze! A bralas nospe jakas? Jak sie tak zle czujesz to moze faktycznie lec do szpitala. Moze Ci stres odchodzi w taki bolesny sposob?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa napewno bedzie wszystko dobrze :) co ty już przeżywasz :) założe sie że wszystko jest w porządku :) nie stresuj się tylko bo to nie jest dobre :) często tak jest że z usg fasolka jest za mała albo za duza,i z usg wychodzi inny tydzień niz z OM a za tydzień czy dwa już jest wszystko w porządku :) :*** olaa nie denerwuj sie :) mnie też bolą plecy i brzuch tez czasem boli :) teraz juz rzadziej ale wcześniej ,jakiś tydzień temu,może ciut dłużej tak mnie bolał brzuch czasami że myślałam że mnie rozerwie i brałam dwie nospy max za jednym razem .ale mineło.teraz też boli ale rzadziej i lżej :) moja lekarka mówi że w tych początkowych tygodniach brzuch może boleć i czasami mogą to byc nawet silne ból,ale po jakimś czasie przejdzie.a narazie nic się nie martw i bierz nospę :) maćkowa wkońcu mogę się udac na kolację :) już mi w brzuchu burczy strasznie :) a czekałam na wiesci od Ciebie ;*** ale mam ochotę na kebaba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×