Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

pff moglam z wami zostac, odwrocil sie wczoraj w moja strone, zasnal i chrapal mi do ucha.. :P Paola mam identyczne :D :D z grawerem w srodku :D ile dalas za nie? Eska gratuluje :* kibicowalam Ci z calego serca :) Mackowa bardzo bym chciala juz byc w ciazy ale jeszcze musze poczekac do tego czerwca. Nic nie kombinuje ale pytam przed urlopem bo potem was nie nadrobie a zaraz po wczasach ide do gina i chce juz go podpytac jaki ma stosunek do L4 po jednym poronieniu itp i moze wy wiecie cos czego ja nie wiem i bede mogla uzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem po becie wlasnie wrocilam, babka spoko powiedziala ze moja krew da w pierwszej kolejności do badania bo przeciez to jest dla mnie bardzo wazne:) wyslalabym wam zdjecia testow ale nie mam jak podlaczyc tel do komputera w pracy niestety. Jejku jak by sie udalo to bym skakala z radosci, u mnie to tak naprawde minely dopiero by bylo z dwa tyg to czy beta wyjdzie? jak cos to w poniedzialek powtorze jeszcze raz, dziekuje wam dziewczyny ze jestescie ze mna, juz myslalam ze nigdy sie nie uda... Stymulowana szkoda ze nie bedzie blizniakow ale super ze z malenstwem wszystko dobrze gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska i o której wynik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) eska super wiadomośc :) pochwal się jak tylko wynik odbierzesz :) Maćkowa spokojnie :) wszystko bedzie okey :)pamiętasz co nam wczoraj napisałaś ?:) to twój cud :) :* musi być wszystko dobrze :*** mnie też koło jajniki coś boli jak niewygodnie leże albo się przekręcam :) a wczoraj cały dzień bolał mnie tak jajnik z którego była owu że mysłałam że wybuchnie :) kasik85 tak jak izulinka napisała :) beta zaczyna rosnąć około 48 h od zagniezdzenia :) więc powtórz bete bo mogło byc jeszcze za wcześnie :*** a tak wgl to na dniach łukowa byłaś ?:) izulinka gdzie ty masz kochana słonce ?:) u mnie pochmurno :) ale nie narzekam bo po tych upałach przyda sie kilka dni chłodniejszych :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik tak gdzies 16-17 no to beda sie godziny dluzyly, ale wiesz co mackowa ja tez wierze ze gora na nami czuwa i ze nam pomogl bo modlilam sie dluzszy czas i w koncu na s wysluchano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 to Ty tak samo jak ja czekasz na okres ;) u mnie też się jakoś nie zapowiada aby miała przyjść @ ale może być tak jak w ostatnim cyklu. Dostałam @ dopiero w 57 dc więc się nie nastawiam. U mnie prawdopodobnie cykl się rozregulował po tab. anty. Wizytę mam 16.06. to zobaczymy......@ jak ma przyjść to niech przychodzi bo sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Jestem zła na wszystko i na wszystkich.Ostatnio się wściekałam i popłakałam bo naczynia nie zostały pomyte(wariatka nie?) Wczoraj w końcu sobie siadłam popłakałam ale tak porządnie i dziś trochę lepiej ...... pozdrawiam Was Dziewczyny w ten zimny i pochmurny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrkto ja
Eska ja tak miałam ze test wyjsc pokazał mi jedną kreskę, potem bladaa po jakimś czasie jak wyjęłam z kosza. Po dniu juz odrazu była blada. A jak kupiłam inny test to juz była ciemniejsza. Kochana jesteśmy w tym samym tygodniu ! Hihi. Ja juz siedzę na urlopie zeby ładnie sie wszystko tam na dole poukladalo. A za tydzien idę na serduszko. Bo w tym tygodniu zacznie nam bić drugie serduszko. ! Ciesz sie. Podejrzewam ze betę masz z 500.00 do 800.00. . Ten maj jest piękny. Tylko biednej picie sie nie udalo. Tak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka czy ten antybiotyk nazywa sie nystatyna?? ja ten biore i też jest spory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka ja to juz nie wiem jak liczyc te tyg sama nie wiem bo u mnie przeciez owulka sie przesunela mialam ja ok 23-25 dc to pozno, jejku jak mnie brzuch boli zeby nic sie nie stalo kurcze, ja nie wiem kiedy isc do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ten mój to Pimafucin :) ale antybiotyki chyba po rpostu są takie wielkie :) my się śmiejemy że teraz wieczorami pcham do środka rakietę :) taka wielka ta tableta hehehe tylko nie jest to tabletka, to jest takie jakby miękkie no nie wiem jak to powiedzieć, ale nie tabletkowe :D Twoje też takie miękkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrkto ja
Eska ja mam taki plan zeby nie panikowac. Ja wzięłam sobie teraz 2 tyg urlopu. Jeśli nic zlego sie w tym czasie nie wydarzy to idę na l4 ciążowe czyli płatne 100 procent. Ale za tydzien Okolo pójdę posluchac serduszka. Eska jak ja czekam na twoja betę to nawet nie zdajesz sobie sprawy. Tak by było cudnie. Byśmy razem rodziły hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka3456
Hejka dziewczyny nie jest konieczne l4 po poronieniu. Moja koleżanka od razu jak się dowiedziała to l4 leżała a i tak musiala w 5 miesiącu. Urodzić martwego dzidziusia :( zaś moja szefowa w ciezszej pracy została po poronieniu pierwszej ciąży fo 5 miesiąca i wszystko ok. Jak masz donosic to donosisz :) ja sama mam zamiar zostać jak najdłużej jeśli uda mi się zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala gdzie Ty i relacja z wizyty? :-) pisz nam szybko bo doczekac sie nie moge!!! Mam nadzieje ze wiesci masz tylko i wylacznie dobre:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny czytam was od rana lecz mam zakrecony dzień a za chwilę lece na występ mojego synka z okazji dnia mamy i taty :-) heh znów bede plakac gdy będzie recytowac wierszyk... eska czekam za twoja beta i wierze w dwie kreseczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
hej dziewczyny jak się macie w tą beznadziejna pogode? u mnie dzis od rana wystepuje ból taki rwący jakby jajnik prawy i noga cała...:/ nie wiem z czego to a troche sie martwie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, ale tu zmiany, nie wiedzialam jak sie zalogowac:P a na dodatek juz co druga zachodzi w ciaze:) Gratulacje kochane:) Nie wiem co by tu napisać- ale czy w ogole ktoś tu jeszcze o mnie pamięta?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka jak narazie to Dziewczyny są przejęte swoimi pierwszymi badaniami :) tak między sobą się podtrzymują na duchu ;) a na pewno pamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka no pewnie ze pamietamy jak bysmy pogly zapomniec no cos Ty kochana:) ciekawe co u Oli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka12198999
Pewnie znow mi postu nie doda. U mnie @ powinna sie niebawem pojawic bo juz w****iona chodze. Gratuluje eska;* niestety mam mega z******tego dola. Laski powiedzcie mi na co dziala ta luteina? Mam brac od 16 dc do 25 po 2 tabl Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka ja jak na szpilkach siedze dzis i chyba zupe dla meza przesolilam. Ale pamietamy o Tobie kochana :* jak Twoja beta? Kiedy teraz bedziesz ja mierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka luteina ma dzialac na otrzymanie jesli jestes w ciazy albo na wywolanie @ jesli w ciazy nie jestes :-) a juz ja bierzesz czy dopiero od przyszlego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa strasznie CI kibicowałam i wierzyłam że Ci sie uda wiec bardzo sie ciesze:) Daj koniecznie znac jak wizycie:) RObiłam pierwszą bete 2 tyg temu wynik miałam 8 ( spadło z 1800) a na kolejną ide dzis, wiec teraz bede miec porównanie. Najgorsze ze od 3 dni non stop mnie brzuch potwornie boli, nie wiem czy to w zwiazku z operacją czy mi juz flaki nawalają:( same klęski w moim życiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Jestem w końcu! Półtorej godziny stałam w kolejce, jeszcze jedna babka chciała wejść przede mną, ale byłam czujna. Od razu zapytałam się na którą ma godzine. Okazało się, że na 11 a ja na 10:45 i obrażona że się upomniałam o swoje. Bezczelna kobieta! A fasolka rośnie, ma 9mm serduszko bije :) jest zdrowiutkia :) mam skierowania na badania, l4 do nastepnej wizyty czyli 23 czerwca, karta ciąży założona. A najlepsze jest to, że dwa tygodnie temu na wizycie doktor powiedział że to 6/7 tydzień a dzisiaj stwierdził 7 tc. Wtedy chyba liczył od ostatniej miesiączki a teraz od zapłodnienia. Jak myslicie??? Bo ja byłam taka zestresowana że się nie zapytałam... Maćkowa teraz będą dobre wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala no i fantastycznie kochana!! :-) ciesze sie bardzo :-) i gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam juz wyniki babka sie postarała:) Beta 290, 1 czyli na pewno ciaza jest!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja sie ciesze to gdzies 2-3 tydzien jak ja dobrze spojrzalam nie znam sie na tym dobrze, ale to sie zgadza na pewno, teraz powiedzcie mi kiedy isc do gin zeby bylo cos widac? W poniedzialek znow pojde zobaczymy czy rosnie, jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;* Mackowa zalamalas mnie tym ze moga sie rysowac ;((( Brylancikow nie biore. Po znizce 30procent i karta rabatowa zaplacilam 968zl. Moj P zepsol filtr od odkurzacza... nowy 100zl -.- Eska <3 Dzis bylam w.lumpku i kupilam dwa super ciuszki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×