Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość ŻoneczkaKrk
Angelus ja tez dzis odebrałam wyniki z moczu. I miałam 25 leukocytów. A norma to jest chyba do 10. Czytałam o tym koniecznie idź z tym do lekarza. Ja mam wizytę we wtorek o jej to zglosze i będziemy tego bardziej pilnować. Bo byc moze mam jakies zapalenie , lub nerki są przeciazone. Ale noc sie nie martw. Pod opieką lekarzy nic ci nie grozi zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa cieszę sie fajnie ze ok. Tylko do prenatalnych miesiąc czekania. Ja troszke ponad miesiąc. Supcio, gratuluję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do lekarza dopiero we wtorek w pon ide di poloznej to z nią pogadam ale nerwy mam niesamowite bo aż 500 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja angelusdominus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) To ja Eweelka, musialam zmienic mój login bo od kilku dni za cholera nie moglam wejsc na swój, nie wiem czy mi sie ktos włamał czy co jest, wiec nieobrażcie ale bede teraz Ewe82:) ciezko znalesc cos wolnego:) U mnie wsio ok,dzis byłam u fryzjera,strzeliłam sobie baleyaze i odrazu lepszy humorek:) Od paru dni zaczelam biegac codzien po troche i ogolnie czuje sie juz duzo lepiej. Odliczam do wakacji i wyjazdu nad morze:) Jeszce tylko miesiac:) 🌻 ciesze sie Maćkowa ze po wizycie wsio ok, byle tak dalej:) 🌻 nessaja jak miaja wakacje:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87srem trzymam kciuki żeby to była kruszyna twoja :) stymulowana to mnie nie pocieszyłaś :) ale jak wczoraj wziełam sobie na noc dopochwowa to mnie chociaż zołądek nie bolał :) kasik89 jak się czujesz ?:) kasia 12 ale mogłabyś się ubezpieczyć na własna rekę,no w krusie nie ale są inne jakies różne firmy.a jak jesteś zarejestrowana w UP to bedziesz miała macierzyńskie i wgl ?:) ola dbaj o siebie :) Jovanka odpoczywaj :) dobrze że torba spakowana :) :*** a wgl to jak w domu sobie mierze to mam zawsze ok,górne nie większe niż 125 i dolne nie większe niż 85 a w czwartek w przychodni 148/90,no kuźwa :) nie wiem co jest :) Maćkowa :***** fajnie że serducho bije i jest okey :****** to teraz juz wskakuj w tabelce do góry :) Jovankaaaa :)) fasolka :) jejku :***** aż mi w brzuchu zaczeło burczeć :) a o 10 jadłam śniadanie :) kurde dziewczyny ja nie wytrzymam chyba z tym ciągłym żarciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Eska trzymam kciuki dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka ja teraz wizyty mam co 2-3 miesiące. bo i tak mają mało ofert dla mnie. a jak mają cos to albo jest potrzebne doświadczenie min2-3 lata albo mają dla facetów typu magazynier albo jakieś cięższe... ja mam handlowca i jest ciężko znaleźć jesli nie mam doświadczenia. brzoskwinka z tego co czytałam to nic z tego nie bede miała. a kasy teraz nie bede miec bo musze kupic wyprawke dla dziecka. niby mam jescze pół roku ale i tak we wrześniu bede musiała zacząc chodzic po sklepach i kupić. myslałam ze po siostrze cos bede miec ale to nie ta pora roku bo ona rodziła w kwietniu wiec ma wszystko takie wiosenne a mi na zime potrzebne. wózek i łóżeczko też bede musze kupic nowe bo nie mam od kogo kupic używany. do tego jeszcze za mieszkanie dochodzi ponad 1000 miesięcznie. tak ze jest lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :* cos czuje ze teraz bede miala dla was duzo wiecej czasu... zapowiadaja ze pogoda ma sie popsuc, burze z piorunami i najwyzej 20 stopni... juz dzis lalo jak z cebra. Zobaczymy czy sie sprawdzi bo na szczescie juz cos sie przebija slonca przez te chmury. *Giubelli snilas mi sie dzis :) ze bylas u mnie na kawie i odeszly Ci wody i w iozlam Cie do szpitala, Ty zadowolona i spokojna niczym mnich a ja o malo nas nie zabilam pedzac jak pedziwiatr :P *moge prosic was zebyscie zmienily mnie w tabelce? cykl bez zmian bo to pierwszy cykl staran po poronieniu ktory zaczynam a @ ma byc 16 lipca. Oby nie przyszedl :P *jesli pogoda sie nie poprawi myslimy zeby wrocic wczesniej, a jesli bedzie ladnie to nocleg mamy do piatku *buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ja tylko na chwilke wczesniej nie pisalam bo nie mialam neta, niestety nie dostalam sie dzis do gin bo miala jakis wyjazd pilny, za tydzien jade. Odezwe sie w poniedziałek, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Tyle czekania do za tydzien. :-) eska w takim razie ja będę pierwsza zdawać relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co tu dziś tak cicho ? Tylko żoneczka się pojawiła :) jeszcze chyba tak nie było,żeby cały dzień była taka cisza. Ja wiem że jest weekend, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) jaka tu dzisiaj cisza... moje wytłumaczenie jest takie ze wczorajszy i dzisiejszy dzien przyjmowalam gosci.. a teraz padam z nog.. wiec zycze wszystkim milego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy moje :) Ale cichutko :) Cały weekend cisza :) A jutro pewnie sie zacznie :) My juz zaproszenia rozeslalismy :) świadkom zaproszenia daliśmy :) Juz sie sierpnia doczekać nie moge :) Buty kolejne wypatrzylam i chyba bede ej kupować :) podobają mi sie :) Jak dam rade z telefonu to pozniej na koniec linka z butami Wam podeśle :) Xx Kasik89 jak sie czujesz? :* Xx Olala ciesz sie ze wszystko jest dobrze :) I stosuj sie do zaleceń lekarza :) Xx Jovanka ja rowniez gratuluje spakowanej torby :) Teraz jestesmy przygotowani na ewentualne wcześniejsze przybycie na swiat :) Xx Mackowa i widzisz :) Mowilysmy Ci ze serduszko bedzie biło i ze wszystko bedzie okay :) I jest :) Bardzo sie ciesze :) :) Xx Angelus kurczę :( Nie martw sie kochana. Jutro położna cos Ci pewnie podpowie a we wtorek z lekarzem sie zobaczysz wiec na pewno cos z tym zrobi :) Uwazaj na siebie i maleństwo i nie martw sie :) Xx Eweelka przypominaj nam przez pewien czas ze Ewe to teraz Ty bo któraś z nas moze zapominać :) Super ze poprawiała sobie humorek r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy moje :) Ale cichutko :) Cały weekend cisza :) A jutro pewnie sie zacznie :) My juz zaproszenia rozeslalismy :) świadkom zaproszenia daliśmy :) Juz sie sierpnia doczekać nie moge :) Buty kolejne wypatrzylam i chyba bede ej kupować :) podobają mi sie :) Jak dam rade z telefonu to pozniej na koniec linka z butami Wam podeśle :) Xx Kasik89 jak sie czujesz? :* Xx Olala ciesz sie ze wszystko jest dobrze :) I stosuj sie do zaleceń lekarza :) Xx Jovanka ja rowniez gratuluje spakowanej torby :) Teraz jestesmy przygotowani na ewentualne wcześniejsze przybycie na swiat :) Xx Mackowa i widzisz :) Mowilysmy Ci ze serduszko bedzie biło i ze wszystko bedzie okay :) I jest :) Bardzo sie ciesze :) :) Xx Angelus kurczę :( Nie martw sie kochana. Jutro położna cos Ci pewnie podpowie a we wtorek z lekarzem sie zobaczysz wiec na pewno cos z tym zrobi :) Uwazaj na siebie i maleństwo i nie martw sie :) Xx Eweelka przypominaj nam przez pewien czas ze Ewe to teraz Ty bo któraś z nas moze zapominać :) Super ze poprawiała sobie humorek robiąc włosy :) Jeszcze jakies małe zakupy i bedzie super :) Ja tez chce zacząć biegać ale nie moge sie zmotywować i do tego pewnie przebiegne pare metrów i sie zasapie z moja waga :) Xx A teraz sprawdzę czy dam rade przesłać Wam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdublowalo mnie i na dodatek pierwsza wiadomosc nie dokończona jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wyslac z telefonu :( Musze to na laptopie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonlight moje zdjęcie jest 25 i 26. Mam nadzieje ze znajdziesz :) Biała, bez ramiączek i z czerwonymi kwiatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Hej kochane ;) Ja czuje się w miarę ok ... W głowie się czasem zakreci i mnie zemdli ale wtedy szybko się klasę i mi przechodzi no i krew mi z nosa leci wiec myślę ze może jakiś witamin mi brakuje ... A u nas cisza na forum ze nie ma czego czytać ;) Iza buciki sliczne wiec kupuj bez wachania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, naprawde cisza u nas. Tak jak juz pisalam nie dostalam sie do gin niestety probuje dzis ale nie moge sie dodzwonic a dzis przzyjmuje na nfz. Troche mnie brzuch pobolewal i sie boje troche w nocy juz mi sie snilo ze poronilam:( zeby tylko sie nie sprawdzilo. Jovanka fajnie ze torba spakowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjo moje piękne :* Iza buty piękne :D i teraz już jak większość formalności załatwione to zleci ci z górki :* my cieszymy się razem z Toba i czekamy na ten wielki dzień :* xx Kasik 89 jak jak byłam mała to miałam mnóstwo problemów bo mi właśnie ciągle krew z nosa leciała i nikt nie wiedział czemu, i wyszło że to reakcja obronna organizmu, wtedy gdy jestem strasznie przemęczona, gdy mam dużo stresów i nie dojadam. Teraz tez mi czasem się to jeszcze zdarza w powyższych sytuacjach. Więc witaminy witaminami (wspomnij koniecznie lekarzowi o tym na wizycie) a teraz dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się, i unikaj wszelkich stresów - ile się da :D xx miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak udalo mi sie zapisac i jade dzis do gin tak ok 19 wiec pewnie jutro zdam Wam relacje:) ciesze sie ze sie dostalam i juz sie troche uspokoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Izulinka leże prawie cały dzień wiec nie wiem czy to może być z przemęczenia ... Stresy są bo ostatnio miałam ciężkie tygodnie w związku z operacja Meza i kłopotami rodziców ;/ Eska jak dasz rade to jeszcze dziś cos skrobnij jak po wizycie bo wiesz ze tu same niecierpliwie babki :) Jak to jest ze zawsze weekendy są deszczowe a od poniedziałku słońce grzeje ? U was tez tak ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie cały weekend była brzydka pogoda :( Dzis w sumie chłodniej jest ale słońca nie ma :( Buciki juz zakupione :) Wczoraj leżąc w wyrku juz je kupiłam :) :) Czekam teraz aż przyjdą do domciu :) Xx Eska super ze udało Ci sie jeszcze dzis dostać do lekarza :) Bedziemy niecierpliwie czekały na wieści :) Xx Kasik89 kiedy masz wizyte teraz? Odpoczywaj :) Należy Ci sie :) Xx Izulinka :* dziekuje :) A Ty jak sie czujesz? Ktory to juz tydzien u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Byłam dzisiaj u lekarza. Wyniki cytologii wyszły dobrze. A że okresu nadal nie mam to dała mi skierowanie na badania w tym kierunku. A więc jutro na badania i zobaczymy... ... Iza bardzo ładna sukienka :) i buciki też :) do sierpnia już niedaleko zleci jak z płatka ;) Miłego dnia Kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA buciki bardzo ładne :**** kaasik89 odpoczywaj dużoooo :) eska napewno wszystko jest okey ;] postaraj się jeszcze dzisiaj nam dac znać co i jak :) u mnie tez cały weekend deszczowo i szaro a dziś słońce ;/ ale w sumie troche chłodniej czasami jak jest to tez dobrze :) dziewczyny muszę sie zmobilizowac i zaczać sprzątać :) mam w planie myć okna i firanki zmieniać :) a wgl w czwartek przyjeżdza do mnie 9 letnia dziewczynka na całe wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli jakbym zaraz biegunki miała dostać :/ jak nie zaparcia to biegunka ,uroki ciąży :)nie moge się doczekac usg :) a jeszcze tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×