Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Żoneczko - ja skończyłam mieć mdłości dokładnie z końcem 5-go m-ca, więc lipa... Nie pocieszę Cię;) W 6. m-cu miałam jeszcze może ze 3 razy, ale generalnie ustąpiły nagle, tak jak się pojawiły. Życzę Ci, żeby u Ciebie trwały krócej;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć i czołgiem! Jovanko, trafiłaś w 10! Rzygam jak kot, czy zjem czy nie zjem, czy pusty żołądek czy pełny... Na sam widok sedesu zastanawiam się którą stroną ciała mam do niego podejść, twarzą czy dupskiem ;) mam też problem z jedzeniem. Ssie mnie dziś i źle mi jest i jeść się chce ale nie moge sobie znaleźć rzeczy która nie powodowałaby odruchu wymiotnego :) do tego wczoraj to już myślałam że mi przełyk wypaliło, tak mnie od tego wymiotowania gardło bolało że szok. Ostatnio mama zrobiła gołąbki (uwielbiam!) z młodymi ziemniaczkami, w połowie obiadu dostałam takiego spida na sedes że aż się kurzyło, wyszła z wc a mama siedzi smutna i mówi "szkoda ten obiad nie wyszedł" więc żeby ją pocieszyć mówie "wyszedł mamo wyszedł i to z jakim impetem" :) 🌻 Kasik śliczna sukienka, taka delikatna :) buty to już mniejszy problem, na pewno znajdziesz odpowiednie :) 🌻 Giubelli kochana gratuluje Ci serdecznie i zdrówka dla Was dziewczyny życzę! :) wracajcie jak najszybciej do domu i powodzenia w nowej roli :) :* 🌻 Zmieniłabym się ja w tej tabelce ale weny twórczej nie mam, obiecuje poprawę. Czytam Was na bieżąco ale sił nie mam na odpisywanie. No i do tego cały czas mam złe przeczucia odnośnie mojego maluszka. Nie wiem czy se wmawiam, czy po prostu czuje że badanie prenatalne wyjdzie źle :( 🌻 Do tego nie wiem czy słyszałyście, w Białymstoku i okolicach panuje zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Męża chrześniaczka, ma 4 latka miała ostatnio wycinany migdałek i w związku z tym jest troche osłabiona. Chodzi już normalnie do przedszkola i dzwoni wczoraj wychowawczyni do szwagierki i mówi że Sara wymiotuje i ma temperature. Szwagierka zabrała ją z przedszkola do domu, wieczorem dzwonie do niej i pytam jak mała się czuje, a ta wymienia wszystkie objawy typowe dla zapalenia opon. Więc pytam czy słyszała o tej małej epidemii panującej w przedszkolach i że objawy identyczne właśnie, nie wiedziała. Pojechali z Sarą do szpitala, porobili badania i zostawili na noc na obserwację. Mam nadzieję że wszystko w porządku :| 🌻 Olala ale Ty chudzina jesteś! :) ale z czasem pokarze się i u Ciebie brzuszek :) życzę Ci żebyś miała taki jak Izulinka :) 🌻 Izulinka co do brzuszka to masz co nosić Kangurku :) ciekawa jestem jak będzie wyglądał w 30 tygodniu ciąży?! :) 🌻 Nessaja kochana ściskam mocno kciuki żeby udało się za pierwszym razem strzelić w 10! żebyś mogła jak najszybciej dołączyć do grona rzygających! :) ściskam Cię mocno :) 🌻 Iza jak po usg? Wszystko już w porządku? Czyściutka macica i gotowa na przyjęcie maleństwa? :) 🌻 PauliśC hejjj po długiej przerwie :) fajnie że się odezwałaś i dobrze że wszystko w porządku u Ciebie :)odpoczywaj teraz, relaksuj i zbieraj siły przez ten ostatni miesiąc :) nim się obejrzysz maluszek będzie z Tobą :) 🌻 Paola doczekasz się i Ty swojego maleństwa :) zobaczysz :) póki co ciesz się wystawami psiaka (Majlo? dobrze pamiętam), gratuluje sukcesów i pamiętaj że jak będziesz w ciąży to i sił i ochoty pewnie nie będzie nawet na codzienną pielęgnację psiaka :) 🌻 Agniesia fooootki z gór! No wyjśłij proszę :) dobrze że wyluzowaliście ze staraniami :) u nas tez się udało w momencie kiedy se odpuściłam :) 🌻 Paulinka noooż Ty, każda ma dużo na głowie, jak nie włosów to łupieżu, jak nie łupieżu to mumek jakichś ale żeby nie mieć chwili napisac nam "jestem, żyje o mnie się nie martwcie?" :) odzywaj się częściej :) 🌻 Wiecie co se pomyślałam siedząc głową w sedesie? Może powinnyśmy napisać maila do Marty, Bejbe i innych dziewczyn na które mamy namiar a się nie odzywają z pytaniem co słychać, jak żyją? Co Wy na to? :) 🌻 Już wiem co bym zjadła... zapiekankę z warzywami z dworca PKS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Hej. Giubelli gratuluje z całego serducha :-) zdrowia dla Ciebie i maleństwa. Pokoik piękny na prawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no jestes :) wspolczuje rzygania, ale mimo tego Ci tego zazdroszcze :) dlaczego myslisz ze prenatalne wyjda zle? badz dobrej mysli, ja gleboko wierze ze wszystko z Zabkiem jest okej :) i o tym mailu do dziewczyn tez myslalam juz jakis czas wiec sadze ze to nie bedzie zly pomysl ;) & Paola doczekasz sie tez na swoj maly cud :* mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz czekac, moze to ten cykl? ;) & PaulisC ciesze sie ze wszystko z malym jest dobrze. Macie imie wybrane? :) zostaje Mikolaj? dobrze pamietam ze Ty to pisalas? moze jakies zdjecie brzuszka nam wyslesz? :) & Angelus jak sie masz? jestes/ bylas w tym szpitalu? & Izulinka ooooo jaki cudny brzuszek :) kiedy Ci zaczal rosnac? :D & Kasik85 cudnie wygladasz w sukni :) a ten przystojniak no no no :) bardzo gustownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewczyny, jestem i ja. :) Jesteście kochane, że jeszcze tu o mnie pamiętacie! ❤️ Nie było mnie tak długo, bo kupiliśmy mieszkanie i byłam pochłonięta sprawami z nim związanymi. Nareszcie już zbliżamy się do końca urządzania. :) Proszę o wybaczenie. :) Witam nowe dziewczyny! :) Gratuluję nowym Ciężaróweczkom! Zobaczycie jak ten ciążowy czas szybko Wam minie. :) Te, które dobrze się czują niech się nim cieszą póki trwa, a te, które żygają, mają mdłości i inne przykre dolegliwości, niech się nie zamartwiają, bo zleci jak z bicza strzelił. I mówię Wam to ja - kobieta w 37 tygodniu ciąży, która nadal nie dowierza, że już za chwilę zostanie mamą! :) Giubelli, nasza nowa mamusiu, GRATULUJĘ! 🌻 Drzewko jest tak piękne, że się napatrzeć nie mogę! Ja też planowałam namalować drzewko w pokoju Synka. :) Nawet swego czasu zrobiłam takie ptaszki z filcu, które chcę na nie nakleić. Jak mi jako tako wyjdzie moje dzieło i nie trzeba będzie go zamalowywać, to pochwalę się Wam zdjęciami. :) Jovanko, teraz my! AAAA! :) Doczekać się nie mogę. Byłam wczoraj na wizycie i mam 1 cm rozwarcia. Doktorka powiedziała, że za dwa tygodnie powinnam urodzić. Wciąż nie przestaje mnie zadziwiać podobny bieg wydarzeń w naszym życiu. My też w weekend się przeprowadzamy! Nie zdziwię się jak urodzimy tego samego dnia. :) Też mam problem z ogoleniem się "tam". :D Zabrałam się za to w środę, przed wizytą u gina. I tak się przy tym nagimnastykowałam, że pewnie stąd to rozwarcie. :D Wystraszyłam się okrutnie wczoraj u lekarza. Zawsze po badaniu mnie bada tętno Maluszkowi. No i przyłożyła mi ten detektor do brzucha, a tu serduszko bije wolniej niż zwykle (110/min), a pani doktor ma minę nieciekawą. Kazała mi wstać z fotela i przejść na leżankę. Nogi miałam jak z waty, myślałam, że coś nie tak z Misiem. Położyłam się na lewym boku i puls wrócił do normy. Okazało się, że jak leże na wznak, to macica uciska naczynia i Mały odczuwa dyskomfort. Teraz tak się boję, coby Go nie podduszać, że ciągle pilnuję jak leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry bobry!;) Agniesia - na odległość albo na ilość:P Ja raczej bym była dobra w tej drugiej konkurencji;) PauliśC - no witaj kochana:)To teraz trzymamy Cię za słowo i liczymy na pościk każdego dnia:) I niekoniecznie jesteś trzecia w kolejce, bo różnie to może być;) Chociaż nie powiem - nie będę narzekać jak będę pierwsza;) Jeśli mój lekarz zdziała cuda (albo inaczej - jeśli moja szyjka macicy zechce współpracować z tym przemiłym człowiekiem) to między 8 a 10 lipca zostanę mamą:) A jeśli dupa blada z tych wszystkich starań to...to nie wiem kiedy:P No i masz absolutną rację - ostatni miesiąc dłuży się jak cholera... Ja już ostatnio miewam myśli, że ta ciąża jest mi pisana do końca życia i będę chodzić z tym brzuszyskiem nawet jako emerytka...;) Maćkowa - no tak właśnie czułam... W sensie nie Twoje rzygi :P, ale że rzygasz non stop;) Jak piszesz o swoich objawach to jakbym widziała siebie. Bardzo, ale to bardzo Ci współczuję, kochana:* Niby wiem, że wszystko dla tej maleńkiej istotki, że niejedna kobieta oddałaby wszystko, żeby tak rzygać, ale nie oszukujmy się - jak przychodzi kryzys, bo 15-ty raz lecisz do kibla i rzygasz już tylko pianą oraz jak nie możesz NIC zjeść to człowiek naprawdę ma dość i świętemu trafiłaby się załamka. Pocieszające jest to, że w 90% mdłości ustępują najczęściej najpóźniej pod koniec 4. m-ca (niestety 10% kobiet rzyga całą ciążę) i tego się trzymaj:* Spróbuj pogryzać wafle ryżowe (naturalne, bez żadnych dodatków) - u mnie nie zniwelowały mdłości całkowicie, ale w dużej mierze je złagodziły. I podobno wielu kobietom pomagają - warto spróbować. 🌻 Dziewczyny, kupiłam dzisiaj w sklepie brzoskwinie ufo:) Serio - taka nazwa:) Są płaskie i wyglądają jak talerze obcych;) Wczoraj myślalam, ze mi brzuch urwie, a plery rozerwie... Między innymi wyprałam ręcznie (schylona nad wanną) 2 ochraniacze na szczebelki do łóżeczka, kocyk bawełniany, myjki i śliniaki. Ochraniaczy bałam się wrzucać do pralki, a reszty było zbyt mało, żeby ur******** maszynę. Boziu... Nawykręcałam się, napłukałam, gęba jak śliwa, oczy zaszłe mgłą, włos nad czołem i na karku spocony, nogi drżące... To ciekawe jak ja podczas porodu będę wyglądać:P Ochraniacze i tak kapały całą noc, teraz dopiero są mokre jak po wyjęciu normalnie z pralki! Ja nie wiem czy wyschną do wieczora. A muszę je jeszcze dziś wyprasować, podobnie ten kocyk bawełniany i resztę. Wczoraj też prasowałam. Jezu, całe życie przy żelazku... Ech!;) Jutro raczej się nie odezwę, bo od rana mamy tę przeprowadzkę, ale postaram się coś skrobnąć w niedzielę. Ale dzisiaj jeszcze się pojawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siedze na Waszym temacie cale dnie. Przeczytalam natomiast co sie dzieje u kazdej z Was i postanowilam sie podzielic nowina. Minelo sporo czasu abym mogla sobie wszystko poukladac, wiec nie oceniajcie mnie jako zlej matki. Dziekuje wszystkim za mile slowa. I gratuluje Giubelli Smerfetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka:) Jesteś:) ❤️ Ale się cieszę!:* A ja ni mom rozwarcia:( Ani milimetra. Ale może spróbuję golenia - może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi:P Poza tym mam zamiar nie oszczędzać się podczas tej przeprowadzki ( w sensie, że będę sprzątać na całego, ale nie dźwigać czy przenosić meble). I zobaczymy;) Serio przeprowadzacie się w ten weekend??? Naprawdę dużo tych zbiegów okoliczności w naszych życiach:) Dziewczyny, smutno mi - dziś po raz pierwszy musiałam zdjąć z palca obrączkę:( Ledwo ją zdjęłam. Puchną mi już nie tylko stopy, ale i palce u rąk. Minimalnie, ale na tyle, żeby obrączka była stanowczo za ciasna. Nie lubię jej nie mieć:( A co jak mi już tak zostanie i nigdy już jej nie włożę? Bo jej się nie da powiększać ani zmniejszać, taki model se durny wybraliśmy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 - bardzo ładna suknia:) Masz zgrabne, ładnie wyprofilowane ramiona i świetnie dobrałaś krój:) Talia podkreślona, nóżka wyeksponowana - czegóż chcieć więcej?:) I synek fantastyczny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ahh a ja dzis zjadłam 4 takie brzoskwinie ufo. Nie są takie bardzo slodkie ale w sam raz.. a jakie soczyste. Mmmm. A na drugie danie zjadłam marchewkę. Chrupalam jak króliczek. Mackowa biedna ty.. dasz rradę. Może napisz tez emaila do eski ? Bo ona tez nagle znikła. Może tez w misce siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy :) Jovanko ja się ostatnio sama zastanawiałam jak to będzie jak będę miała duży brzuchalek :) zapowiedziałąm już nawet mężowi, że go to nie ominie, a ten już chce zacząć ćwiczyć :) co do brzuszka to już chciałabym tą piłeczke :) ale najważniejsze żeby środeczek był zdrowy :) izulinka nie wiem w jaki sposób tak wyszło.. :) co tydzień robie sobie zdjęcie brzuszka i uwierz, że na zdj wygląda jakbym w 8tc miała większy niż w 10 :) a staram się nie robić zdj na wdechu.. pewnie byłam najedzona ;) agniesia jak my z mężem wyluzowaliśmy ze wszystkim, z ciążą, z dniami płodnymi, bo nie damy rady bo nie podołamy finansowo to na następny miesiąc miałam dwie kreseczki na teście... Nie było ciśnienia, płaczu jak co miesiąc a już tylko same szczęście.. Trzymam kciuki żeby u Was też było wszystko dobrze :) Maćkowa zdrówka.. Czasami sama chciałabym wymiotować a nie mieć same mdłości.. Wtedy wiedziałabym że z dzieciątkiem jest dobrze.. Ale tak czytam i patrze jak się męczysz to już sama nie wiem. Ale wiem że wszystko może być przede mną :) Nie wiem czy pytałam się już Was czy uczucie zimna w ciąży jest normalną rzeczą?? U mnie w domu wszystcy chodzą na krótki rękawek a ja muszę zakładać bluze bo marzne.. Na noc wyciągnęłam nawet puchowa kołdre czym rozbawiłąm mojego kochanego męża :) Muszę się Wam pochwalić, że wygrałam dzisiaj miśka :) w miejscowym sklepie cosmos moda wypełniłam kiedyś ankiete i dzisiaj do mnie zadzwonili. Będzie dla Alanka albo Lenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Olala - takie uczucia zimna lub ciepła są oznakami zmieniającego się (czasem zaburzonego - ale nie w sposób niebezpieczny) krążenia. To całkiem normalne:) Co do mdłości i wymiotów - nie ma takiej teorii, która mówiłaby, że jak się wymiotuje to z ciążą wszystko ok, a jak są tylko mdłości to może coś nie grać, także wyluzuj;) Bywają kobiety, które nie mają ani tego, ani tego i to też jest całkowicie normalne. Rzyganie czy mdłości to indywidualna reakcja każdej kobiety na zmiany hormonalne w ciąży. Do dziś nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie skąd te reakcje się w ogóle biorą, jakie kobiety są na nie najbardziej narażone i dlaczego jednym pomaga np.zjedzenie jabłka, a innym wypicie mleka. Wiadomo tylko, że wg statystyk co druga babeczka rzyga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za napisaniem do dziewczyn! Nawet sama o tym myślałam, głównie o Marcie, bo tak zniknęła nagle i jej ostatnia wiadomość była bardzo niepokojąca. Trzeba do nich zaklikać! Reszta pewnie też nie będzie miała nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No to ustalone, napiszemy do dziewczyn tylko ja dzis weny tworczej nie mam wiec jesli ktoras z Was ma ochote to pisac pisac i jeszcze raz pisac :-) Olala no mdlosci sa meczace ale wymioty tez do najprzyjemniejszych nie naleza chociaz lzej na zoladku sie robi :-) A chrzesniaczka mojego meza jednak ma zapalenie opon mozgowych :( 2 najblizsze tygodnie spedzi w szpitalu zakaznym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mackowa przykro mi z powodu chrzesnicy, mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie. Dzieki dziewczyny za pozytywne opinie na temat mojej sukienki,bo na poczatku nie bylam pewna czy dobrze wybralam. a co sie dzieje z nasza Iza? Halo kochana odezwij sie. Jestem za napisaniem maili do naszych kobitek. pisze z tel wiec na dzis wystarczy;-) milego wieczoru życzę. Ogladam szabat czarownic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ja tez oglądam koncert z czarownicami. Jak ładnie mucha wygląda. Po 2 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Troszke mnie nie było ale nie miałam weny do pisania, ale czytałam Was :) Xx Karcia dluuggoo Cie nie było :( Jest nas naprawdę duzo i czasami nie sposób każdej odpisać. Ale my tutaj nauczylysmy sie ze jak piszesz a dziewczyny nie odpisują to albo sie upominasz albo poprostu przypominasz o sobie :) Czasami piszemy tu ze 3-4 strony dziennie i jakis wpis zawsze umknie takze nie gniewaj sie na nas kochana i pisz częściej. A jak nikt nie bedzie Ci odpisywal to upominaj sie kochana :) Xx Olala moze któregoś razu jak postawiła sie teściowej to sie obrazi :P i na jakis czas bedziesz miała spokoj :) Xx Paola nie smutaj sie :) Ja tez nadal w niższej części tabelki jestem :) Razem z Tobą i innymi kochanymi staraczkami :) Na nas tez przyjdzie cza i awansujemy :) :* Xx Kasik85 jestem :) :) :* Cudna jest Twoja kiecka :) :) Bardzo mi sie podoba :) :) Buty to juz pikus :) Najważniejsze ze kiecka jest :) :* Xx PaulisC witaj :) Ciesze sie ze z maleństwem jest okay :) Oszczedzaj sie i pisz do nas :) :* Xx Maćkowa kochana współczuje Ci :( Musisz sie biedna męczyć :( Ale mam nadzieje ze juz wkrótce odpuszcza Ci wymioty i bedziesz mogła sie cieszyć rosnącym brzuszkiem i kochanym ZDROWYM maleństwem :) I juz nie wymyślają sobie w tej swojej główce noc innego :) Wszystko jest dobrze i tak bedzie :) Pojechałam wczoraj do szpitala, Poczekalam grzecznie w kolejce. Weszłam do położnej i mówimy cała sytuacje a ta do mnie ze ogolnie to oni takiego usg nie robią :( Jesli prEstalam krwawią i ogolnie jest okay to znaczy ze jest okay!! Oczy na wierzch mi wylazly!! Mowię ze ostatnio jak byłam to w srodku cos jeszcze tam było i jestem tu po to zeby sprawdzić bo jesli nie to miałam dostać leki!! Położna była miła i mowi do mnie ze zrobi to dla mnie i sprawdzi czy wszystko jest okay, ale ogolnie oni tego nie robią!! "Niby" sprawdziła i mowi ze jest czysto wiec jesli tylko wyrazami chęć to mozemy zaczynać dzialac. Napisałam "niby" bo miałam dziwne wrażenie ze zrobiła to odwal, szybko zrobiła to usg i tyle. Całe szczescie w sierpniu bede u mojego gina w Polsce to on dokładnie wszystko sprawdzi :) No wiec kochana według położnej tutaj - macica jest czysta i gotowa :) Xx Motynka kurczę juz bliżej niz dalej :) Ale super :) Dobze ze z maleństwem wszystko okay :) Czekamy teraz niecierpliwie na wieści o rozpoczynającym sie porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli gratulacje :********************* kiedy zobaczymy zdjęcie kruszynki ?:) wszystkiego dobrego kochana :*** ola cudowny brzuszek :) :*** taka piłeczka fajnusia :*** Stymulowana w poniedziałek zobaczysz swojego okruszka :*** fajnie :*** ja w następny poniedziałek dopiero :) Stymulowana i Maćkowa a jak tam wasze brzuszki ?:) widać już coś ?:) u mnie cos sie zaczyna dziac :) i mój brzuch nie zaczyna rosnąć tylko na dole a od góry pod biustem też.tak mnie juz talia ciągnie że budze sie po 7 i potem niemoge zasnąc bo nie moge sie ułożyć :) Stymulowana ciebie plecy przestały boleć a mnie znowu zaczynają :) wygnałaś ból do mnie :) ty niedobra :) Jovanka poproś męza niech ci pomoże wykosić trawniczek :) :*** ja jestem w chełmie z siostrami i tesknie za meżem :) już go od wczoraj nie widziałam ;/ a dopiero jutro wracam ;/ zaraz wleze na maila pooglac nowe foty :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laseczki Giubelli zdjęcia wysłała na maila!! :) Matko z córką (dosłownie i w przenośni) jaka Tosia jest urocza!! Aż mi się łezki w oczach zakręciły ze szczęścia i wzruszenia!! :) Giubelli życze Ci takiego uśmiechu na każdy kolejny dzień Twojego nowego życia!!! :) ciotka całuje, ściska i idzie nos wysmarkać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka brzuszek zajebiaszczy :***************** taki fajniusi :) kiedy ja taki bede miała :):* Kruszyna Giubelii cudowna :*** taka śliczniutka :***** Kasik sukienka bardzo ładna :):* naprawde :** dziewczyny co to za próba logowania zablokowana ze St zjednoczonych ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ale tu cichutko. Widać ze sobota. Przebralam sobie ubrania... W polowe sie nie mieszcze... :-( guzika nie dopne, w cyckach ciasno... Jejku trzeba isc na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejooo. No i co podobal wam sie szabat? Za rok przyjedzcie w kieleckie strony to was tam zabiore;) Do mnie niebawem zawita @ pewnie w ciagu tygodnia bo chodze caly czas wkurzona;) jutro koncze brac luteine. Jest paskudna ale mam na nia sposob. Tabletka pod jezyk a na jezyku tic tac mietowy;) Kasia sukienka przez******ta!!!! Smerfetka, alika itp...no wiesz powiem tak. Jesli naprawde jestes w ciazy to gratuluje. Izaa butki masz fajowe, zgrabniutkie! Alez ty bedziesz super wygladac. Giubelli czekamy na zdjecia tosi;) moze daj jej na imie giubelli juniorka;) hihi nasza mala amerykanka hihi Nessaja ogladalam twoje zdjecia. Jestes przepiekna!! Zakochalam sie w tobie ;) hihi Paola jade wypoczac bede w gdansku od 14 lipca;) aaa i nie smutaj bo ja juz ponad rok staran i nul zero,takze ja tez jestem na cornym koncu tabelki;( Jovanka ty to jestes przepieron! Jak czytam twoje wpisy to morda mi sie tak cieszy ze hoho Uwielbiam cie:*:*:* Mackowa pamietasz jak pisalysmy ze mozemy zygac, nie spac itp byleby dzidzi w brzuchu bylo? Wiec teraz masz za swoje;*;* hehe teraz ja ci zazdroszcze tego rzyganka;) buziak dla ciebie ogromny!:* A ewelka gdzie? Jak sie czujesz kochana? Wszystko ok? Jejku nie wiem co jeszcze napisac wam mialam...kazda caluje z osobna!:* milego dnia laseczki;) Kielecka czarownica paulinka 121989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) potrzebuję porady... Staramy się i staramy już tyle miesięcy, póki co nic nie wyszło, ale zawsze jest jakaś nadzieja, że jednak małpa nie przyjdzie. No ale mam jeszcze jakieś 9 dni do małpy, może się udało może się nie udało, tego teraz nie wiem. No i właśnie się zastanawiał, czy w tej sytuacji mogę sobie pozwolić na jakieś szaleństwa na koniu?!?! Szukałam czegoś w necie i wszędzie piszą, że raczej nie wolno jeździć konno w ciąży, nawet jeśli jest to dopiero początek ciąży, bo można upaść, bo są niebezpieczne wstrząsy.. Co myślicieli??? Muszę podjąć jakąś decyzję do jutra i totalnie nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Co tu taka cisza? :-) Dzien sprzątania czy imprezy ? Nie ma co czytać. Ja rano pisałam ale nie widze mojej wiadomości. Ah to kafe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ej co jest z kafe? Caly boży Dzien nic odemnie nie dochodzi.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tu tak cicho ja sie pytam?? Albo mi sie żadna wiadomosc od Was nie wyświetla :( Ja dzis wolne miałam i dzien na luzaku :) Siedziałam, piłam kawke, cos tam sprzatnelam i ogolnie leniuchowalam :) Lubie takie soboty :) A jutro jadę ze znajoma na zakupy :) Super :) Bez moich chłopaków, tylko my dwie - kobiety :) No i tak poza tym to nic ciekawego :D Do jutra kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee działa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×