Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
Stymulowana no ja też bylam w szoku tym bardziej że to szpital w którym będę rodziła wiesz są dwaj lekarze do d**y... ten co mi robil łyżeczkowanie i nic nie wyczyścił i ta... ale ja tam mam swojego lekarza także się nie martwie.... ona też także on tam odrazu wkroczył do akcji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Goscdarka wspólczuję Wam naprawdę...:/ cały czas pod górkę ale bądz dobrej myśli dopóki pracuje... pamiętaj że nie możesz martwić dzidziusia i Ty też staraj się nie martwić chociaż latwo się mówi...:/ może jeszcze da się to jakoś załatwić:/ a jak nie to może uda się mu coś jednak znaleść... bądź dobrej myśli:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Angelus piekna masz corke a na zdjeciach na noworodka nie wyglada:) Goscdarka wspolczuje Wam naprawde ale moze jeszcze sie uda ze nie zwolnia meza z pracy trzeba myslec pozytywnie. Wiecie co mnie dosc czesto bola plecy na dole przewaznie jak sie duzo nachodze na sprzatam to nie moge sie wyprostowac jak sie do lozka poloze. I te upaly mnie juz wykanczaja... Dzis to wogole kiepsko sie czuje boli mnie glowa strasznie chce mi sie spac. Ciekawe co u Jovanki? I mamusiek? Giubeli Motynki i Angelus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska właśnie na zdjęciach wygląda na dużą a naprawdę taka kruszyna że strach złapać w dniu wypisu miała 2485 kg czyli jo malusia taka.... Ale jest kochana je śpi i tak w kółko... Starsi bracia dobrze najchętniej to by tylko przy lozeczku siedzieli i pilnowali zuzki;) mackowa biedna t wykocza cie te mdłości.. Gośćdarka smutne ciężko macie rozumiem cie dokonale ale musicie się trzymać dla tej kruszyny małej;* i już nie pamiętam co miałam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angleus zgadzam się z eska, zuzka wygląda na sporą babeczkę, aż trudno uwierzyć, że to taka kruszynka:) goscdarka to na prawdę okropna wiadomość:( musicie być silni, nie łamać się! i coś znaleźć, macie dla kogo spiąć poślady! mieszkasz w dużym mieście czy małym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goscdarka nie martw się na zapas .nie stresuj dzieciątka.może wszystko sie ułozy i nie zwolnia twojego męża .trzeba byc dobrej mysli kochana :* Mackowa biedactwo :* alez Ty się namęczysz kochana :) ale to wszystko dla dzidzi :) ja bym wolała chyba rzyganie niż te bóle żołądka ;/ Stymulowana może dzisiaj wysle jak bede miała czas zrobić :) eska jak wakacje ?:) jak się maleństwo czuje ?:) kurde co się dzieje z tą Jovanką ?:) trzyma nas w napięciu :) u mnie dzisiaj troche chłodniej,przyjemny wiaterek wieje,lekko zachmurzone niebo,lubie taka pogode :):* miłego dnia dziołchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskiwnka14
dziewczyny przypomnijcie mi jakiej kwoty nie może przekroczyc dochód zeby dostac becikowe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana mieszkam w malym miescie gdzie ciezko z praca a jesli jest juz jakas oferta to z 1500-700 zarobku a my musimy miec minimum 2200 wyplaty zeby starczylo na czynsz i raty... tyle tego mamy :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!:* Wczoraj poszlam w koncu z cv i na rozmowe. Szef nie dzwonil. Bylam w agacie. Zadzwonili jakos po godzinie. Bylam wczoraj na 4h a dzis na 4,5. Pozniej inna ma sie uczyc i w czw inne z cv. Ahh bylam tak zestresowana ale juz pozniej przeszlo. Odpuscilam przez to staranka ale jak dziw nie za pozno to wznowie jej bo juz mam mi3szane uczucia czy mnie wybiora czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki! 16 lipca o 21:30 zostałam mamą Kacperka:). 3880 i 57 cm - to wymiary i waga mojego Bączka. Miałam trudny poród, bo po 18 godzinach musieli zrobić mi cc, dlatego nie miejcie mi za złe, że nie powiadomiłam Was wcześniej. Jesteśmy w domku od wczoraj. Płaczę ze szczęścia codziennie. Piszę tak krótko, bo mam tylko 1 wolną rękę - mały wisi przy cycu:) Odezwę się w najbliższym czasie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka gratulacje kochana:* ucaluj kacperka i jak bedziesz miała troszkę czasu to napisz Nam co to sie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku Jovanka, urodziłaś w moje urodziny!!:D Wycałuj małego. Gratulacje:):) agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Jovanka gratulacje!! Dużo zdrówka teraz i przespanych nocy Wam życzę:)) ucaluj Kacperka:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Gratuluję jovaneczko :-P:-):-) super czekam na opis wydarzeń. Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Wiedziałam ;) czulam to w kościach ze Jovanka jest juz mama :) Ale kawał chłopa ten twój Kacper ale musialas się męczyć bidulo ... Gratuluje :* !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana normalnie zaczął się już 14 tydzien ciąży, dokładnie 13 t. i 3 dni. Jutro sie zważę i zobacze czy ciałka nabieram czy trace. Ale z tym raczej problemu nie mam. Ostatnio jak się ważyłam to waga stała w miejscu. Nawet grama nie zyskałam i nie straciłam. 🌻 Karciaa współczuję Twojej koleżance, nie wyobrażam sobie nawet przez co musiała przejść :( i to jest właśnie nasza służba zdrowia, szkoda słów po prostu :( mam nadzieje że Jej maluszek będzie zdrowo się rozwijał i uda się jej donosić ciążę :) co do bólu nóg to mnie czasem biodro boli, lewe. Za to dziś moje nogi tak kręca że zastanawiałam się nad uwaleniem ich przy samym tyłku i nagotowaniem na nich galarety na którą mam TAK WIELKĄ!!! ochote ;) wydaje mi się, że zanosi się na zmiane pogody, może w końcu deszcz popada bo susza u mnie... już nie pamiętam nawet jak krople deszczu wyglądają ;) 🌻 Co się dzieje z Olą? Kurcze znikła tak nagle :( Kochana jesteś? Czytasz nas? Jak Ci się układa w małżeństwie i przede wszystkim jak się czujesz? Odezwij się :| 🌻 Eska Ty Dziabągu, my tu od zmysłów odchodzimy że coś się stało a Tyś se w najlepsze nad morze pojechała?! Mam nadzieję że się chociaż opaliłas :) ciesze się że z maleństwem wszystko ok :) 🌻 Kasik_85 heeej :) co słychać? czy czujesz jakieś zmiany w swoim organizmie? :) masz dobre przeczucia? :) trzymam kciuki żeby podrasowane przez clo pęcherzyki spełniły w tym cyklu swoje zadanie!! :D 🌻 Paola trzymam kciuki żeby Cie do Agaty przyjeli :) a rozmowe z aktualnym szefem miałaś już? :) 🌻 Jovanko kochana gratuluje Ci z całego serca :) ciesze się że już jesteście w domu i przede wszystkim że poród masz już za sobą, aż strach pomyśleć przez co Ty musiałaś tam w szpitalu przejść zanim lekarz zdecydował się na cesarke. Oby Ci się rany wszystkie szybko goiły a Kacperek był najwspanialszą nagrodą za Twoje cierpienie i poświęcenie :) ściskam Was mocno :* 🌻 Eweelka powróciłaś juz z wojaży? :) wypoczęta, zrelaksowana, z uśmiechem na opalonej twarzy? :) 🌻 Kurcze dziewczyny jak mnie dziś w prawym boku zakuło jak kaszlnęłam! myślałam że wyjde z siebie, stane obok i zjem poduszke żeby nie wyć z bólu. Przeraziłam się śmiertelnie. To był ból w rodzaju tych co pojawiają się przy kichaniu ale po stokroć większy. Jakby mi ktoś włócznie w brzuch wbił :( i od razu najciemniejsze scenariusze w głowie się pojawiły że pewnie coś z Żabkiem jest nie tak :( wiem że któras z Was tak miała, (Stymulowana?) i rozmawiała o tym ze swoim lekarzem, to jest normalne, nie powinnam się martwić czy wręcz przeciwnie leciec do lekarza na kontrol? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanko, Angelus, ogromne gratulacje!!!!! Tak się cieszę, że już możemy tulić w domach swoje okruszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jovanka gratuluje. dziewczyny w ktorym tc najlepiej jest wykonac usg polowkowe? dzis zaczelam 19tc i jutro chce jechac i sie zapisac. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jovanka gratuluję, ucałuj Kacperka :) Maćkowa :* Na razie nic nie czuję poza tym że mam straszny katar przez co zatkało mi uszy, a od niedzieli usztywniło mi szyję:( Nie mam siły pisać, głowa mnie boli i nic mi się nie chce:( Przeczucia mam chyba dobre, pęcherzyki urosły ładnie i pękły, przytulanka były, więc zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieję że się uda bo jak nie to pewnie będę wyć, bo siostra chyba jest w ciąży. Zaczęły jej się plamienia :( Mam nadzieję ,że wszystko będzie ok. Jutro idzie do lekarza. Mimo ,że mi przykro że ona jest to nie chciałabym, żeby coś było nie tak z fasolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka jejku jak fajnie gratuluje! ale kacperek zrobil niespodzianke :-* buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Xx Jovanka kochana serdeczne gratulacje :) Cieszymy sie bardzo ze jednak urodziłaś wczesniej :) :) Bardzo sie ciesze ze jestescie w domku i z tego wszystkiego popłakałam sie z Tobą :) Czekamy na zdjecia i opis wszystkiego :) Pogratuluj tatusiowi :) Xx Karcia Ty Uwazaj na swoja Katarzynke coby wiecej nie łapała żadnych bakterii :) :) :* Xx Zoneczka mam jednak nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z dzidzia Twojej koleżanki!! Jak bedziesz cos wiedziała to napisz nam prosze jak niunia :) Xx Alaa z Twoja fasolka jest wszystko okay - nie martw sie :) Nie stresuj dzidzi :) Xx Mackowa kochana współczuje Ci :( Co chwila z wc sie witać :( Mam nadzieje ze wkrótce Ci przejdzie biedna :( Ja mysle ze fasoleczka przypomina Ci ze jest w srodku :) Tyle czekalas na swoje małe serduszko wiec daje Ci znac w ten sposób ze dobrze jej w brzusiu i ze wszystko jest okay :) Nie wiem dlaczego ale jakos tak mi sie wydaje (przeczucie??) ze pod sercem nosisz mała pipe :) :) :) Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze to dziewczynka :) Xx Goscdarka nie stresuj sie kochana i przy okazji niunii :( Ja wiem ze łatwo mowić bo wiem dokładnie co teraz przebywasz ale postaraj sie :) Jak mialam podobna sytuacje w Polsce :( Moj wkoncu stracił prace, Kube ju urodziłam, mieszkaliśmy na stancji :( Ehhhh. Dokładnie Cie rozumiem! Dlatego my siedzimy w UK. Nie jest tu łatwo bo tęskni sie cholernie a poza tym nie jestes u siebie :( To nigdy nie bedzie Twój kraj i ostatnio moj M usłyszał od Angolą ze wszyscy Polacy to świnie :( :( Orzykro sie robi jak cholera ale mam świadomość ze nie jest to moj kraj i moze by tal ze częściej bedziemy to słyszeć :( Ale w takich momentach najbardziej chce sie wracać do "siebie" :( Ja wierze ze Twój maz nie straci pracy :) Trzymam mocno kciuki aby wszystko sie udało :) Xx Paola trzymam mocno kciuki aby Cie przyjęli :) I Ty tez zacznij wierzyć w siebie :) Na pewno dostaniesz ta prace :) :* Xx Agniesia to Ty ostatnio urodziny mialas :) I nic nie pisalas :) A wiec wszystkiego kochana najlepszego :) Duzzoo zdrowka i spełnienia tego największego marzenia :) :) :* Xx Maćkowa wydaje mi sie ze nie ma co panikować. Jesli ból przeszedł i był po kaszlnieciu to mysle ze jest okay :) Ale jesli bardzo Cie to niepokoi to idz na wizyte do lekarza i niech sprawdzi czy u zabci wszystko okay. Ty jestes mama i jesli jest cos co Cie niepokoi to Zmykaj do lekarza :) :* Xx Kasik85 trzymam za Ciebie kciuki :) :) Nie nakręcaj sie kochana zebys własne pozniej nie płakała! Wiem ze łatwo mi mowić ale spróbuj. I mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z fasolka Teojej siostry. Daj znac co jej lekarz powiedział. Trzymam kciuki za Was dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa ja miałam taki bol przy kichaniu i kaszlu i lekarz powiedział ze to normalne, ostatnio mocno Kichnelam i tak nieoczekiwanie ze nie zdążyłam zwinąć sie w kulkę i nie zabolalo mnie nic! Jakie było moje zdziwnie i rozmyślanie czemu nie zabolalo? Przecież zawsze boli! Cos jest nie tak, ale myśle ze jest ok:) Kasia12 jak bedziesz sie rejestrować na polowkowe to sami Ci powiedzą kiedy masz przyjąć na podstawie ostatniej miesiaczki, u mnie w klinice tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, no miałam, miałam:-) ale nie ma z czego się cieszyć, bo to już dziewiąty raz obchodzę osiemnastkę;-) i zawsze mi życzą spełnienia marzeń, a one i tak się nigdy nie spełniają. Ale dziękuję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Tez mam takie bóle w jajnikach jak ja to okresle właściwie to w jednym jak kichne czy kaszlne. Padam na ryj idę spać Mackowa ja mam już +1:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam focie jak będę wyglądać na weselu bo teraz szykują się dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie w tym cyklu jak jestem wiatropylna;d dzis juz 16dc to luteine biore a staranki byly ostatnia 11dc Motynka jaki bobo :***** Ala wygladasz rewelacyjnie ;-) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tragedia! Mam dziś wolne, pogoda piękna, a nie mam z kim iść na plażę. Wszyscy pracują:-P przyjdzie mi iść samej chyba, a tak nie lubię. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa będziesz wyglądać bardzo ładnie, tylko się uśmiechnij:):) Dzień dobry drogie Panie:) Agniesia wszytskiego Naj:* oj jak ja bym poszła na plażę, nawet sama;) Mam dziś wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki, żeby bejbisek się ułożył tak, żeby było widać płeć no i żeby było wszystko oki:) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×