Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jeny ostatnio wstaje z potfornym bólem głowy.... Dziś to samo na szczęście już piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Agniesia wczoraj był 16 dc, ciekawe czy pęknie? Mój też w moje dni płodne mnie unikał, ale w tym miesiącu mu powiedziałam już dosłownie że mam płodne i jak chce mieć dziecko to musimy się kochać, bo najpierw wybrał kolegów, ale zrobiłam małą awanturę i myślę ,że trochę lepiej jest. Pita :* xx Gośćdarka to dobrze że wszystko ok:* xx Zoneczka moja siostra niestety tak ma. Musi być w centrum uwagi a wie że jeśli ja będę w ciąży i szwagierka (dodam że z siostrą mamy jedną teściową) to uwaga będzie skupiona na nas a jeszcze nasz ślub. Cały czas wszystko kręci się wokół niej i jej związku bo cały czas się kłócą i ona mówi że ma już dosyć a za chwilę jest wielki love i kochanie koteczky itp., a nam wszystkim już się rzygać chce od tego. najpierw psują nerwy bo oczywiście cała rodzina musi wiedzieć jaka jest nieszczęśliwa. O ciąży nie powiedziała ani swojemu ani naszej mamie, bo wie że nie będą szczęśliwi, a mama wręcz wściekła bo to ona będzie musiała się dzieckiem zajmować. Sorki że was tak zanudzam opowieściami o niej ale mam już jej dosyć. Postanowiliśmy z A że jeśli się uda i zajdę w ciąże to na razie nie będziemy mówić wszystkim tylko mamie i szwagierce i szwagrowi. xx Ala mnie też często głowa boli i inne dziewczyny też coś o tym pisały. Co się teraz dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:)) Kasik_85 butki napewno sliczne i rozchodz je delikatnie żeby Cię nie cisnęły:)) ja rozchodziłam na ślubie a tak mnie obgnietły ze co chwilę stopkę wysuwałam ale nie wyjmowałam i zastanawiałam się co mnie tam tak gniecie... i wkońcu patrzż a tam 200 zł które mi tata włożył do bucika jak się ubierałam(taki zwyczaj u nas):P heh dobrze że nie zgubiłam bo znalazca napewno by się ucieszył:P a i gratuluję pięknych pęcherzyków;D a co do siosrty to nie zanudzasz... szkoda że taka jest ale wiesz ja mam 8 lat młodszą i idzie do liceum i taki leń że uhhh:/:/ w ciąży jestem wie że wcześniej poroniłam to zamiast jakoś pomóc to ja muszę latać z odkurzaczem i wogóle obiady gotować bo ona ma wakacje i jeszcze powie dlaczego ona a ja nie mogę tego zrrobić... niestety muszę z nią mieszkać bo sie budujemy i do d**y to wszystko... Maćkowa ma rację nie nakręcaj się i nie przejmuj rodziną:)) Pita82 a masz jeszcze jakieś rodzeństwo? heh może nie miał siły do Ciebie dolecieć:) ale z tymi bocianani to tak jak z tymi biedronkami co kiedys pisały dziewczyny:)) nie zawracaj sobie głowy co ma być to będzie a narazie życzę udanego weekendu wypoczywaj ile wlezie:*** Olala jak tam u Ciebie? coś ucichłaś... jak sprawy z mężem? mamy wszystkie przyjechać i nakopać mu w du**ko? jak maleństwo? Agniesia88 trzymam kciuki za Ciebie:* a jak mąż Cię unika w czasie dni plodnych to w tych dniach ubierz się w seksi bielizne i napewno nie odmówi:D Goscdarka super że jest wszystko ok:)) opisz nam dziś wszystko:* Eska właśnie znowu po badaniu znikła i cisza... ona lubi nas potrzymać w niepewności:P Ala to są uroki ciąży:)) to oznacza że z dzidziusiem wszystko dobrze:) Ja ostatnio wstaję z okropnym bólem nóg...:/ już sama nie wiem gdzie je mam sobie założyć nie mam pojęcia dlaczego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
***Kasik85 nie zazdroszcze siostry. Po Twoim poscie wnioskuje ze jest niezbyt odpowiedzialna skoro jej dzieckiem ma die zajmowac Twoja mama. ***ZoneczkoKrk nie bardzo zrozumialam :-) moge Ci napisac, ze dzis juz ewidentnie pobolewa mnie brzuch na @ wiec moze sie zjawi nawet szybciej hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Alaa ja też się dalej męczę z bólem głowy:( Jovanko rodzisz??? urodziłaś?? Twój mąż miał Nam dać znać, a tu cisza, więc WTF? się pytam??:) eska hop hop czy któraś z Was używa bio oil?? ja za radą Jovanki zaczęłam z początkiem 4 miesiąca, z tym, że w aptece kupiłam 60 ml za 37 zł!! mam go tydzień i już się kończy, więc na allegro kupiłam 200 ml za 58 zł i niby wszystko ok, wszytstko to samo tylko ten z apteki w skladzie ma witaminę E, a ten z allegro ma E i A ni dupa nie wiem co jest grane i czemu tak i czy mogę go używać??? ktoś coś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 buty świetne!! wszytskie 3 pary:) a swojemu przyszłemu mężowi gdzie kupowaliście? bo muszę coś kupić mojemu do garnituru;/ kaaasik89 jaki śliczny brzuszek!!! boski jest!! ja też chcę mieć taki!! ale jakoś nie wierzę, że mi do 18 tc urośnie;( jutro zaczynam 16 tc, jaki miałaś w 16????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana w 16 TC miałam bardzo podobny ze juz ludzie zaczęli zauważać ze w ciąży jestem ale ja generalnie jestem kosciotrup ale brzuszek zawsze miałam wiec może dlatego ;) Ale na pocieszenie ci powiem ze koleżanka jest 6t więcej i dużo większego ode mnie nie ma więc to zależy od kobiety .... Ja uzywam bio oil ale nie wiedziałam ze on taki drogi bo koleżanka mi go dala i na butelce składu nie ma i tak jak pisalas po paru smarowaniach jest juz go malo choc nie smaruje sie codziennie dlatego smaruje sie na zmianę z oliwka i bslsamem zwykłym ... Karcia i goscdarka super ze dzidzie rosną zdrowo ;) Pita a bociek po prostu przyleciał do twojego rodzinnego domu bo nie wiedział ze się przeprowadziła z ;) Dziewczyny ten bol głowy to chyba przez ta pogodę bo mnie tez boli szczególnie wieczorem ... Jovanko odezwij się ! Eska tak samo , Iza i cala reszta :) Kasik dziwna ta twoja siostra i malo odpowiedzialna ehh OOo cos grzmi u mnie a pranie kończy się prac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest strasznie nieodpowiedziana, ale szkoda gadać:( Ciągle mi mówi : " Nie weźmiesz chrześnicy?" Albo do małej : Widzisz ciocia nie chce Cię wziąć" No po prostu ręce opadają. Dzięki że wam mogę się wypisać o tym bo już mam jej dosyć. Gdyby sama zajmowała się swoimi dziećmi i była odpowiedzialna nie piła i nie paliła jak wie że jest w ciąży to bardzo bym się cieszyła,że kolejny dzidzuś będzie, a tak oo Stymulowana buty kupiliśmy w takim małym sklepie w naszym miasteczku, są z mięciutkiej skórki i nie były bardzo drogie.Nie ma jeszcze garnituru, ale jak je zobaczyliśmy to stwierdziliśmy, że kupujemy wszystkie 3 pary :) oo Właśnie co się dzieję z naszą Jovanką, eska Gdzie jesteście? oo Karcia to też masz nieciekawie z siostrą, ja jak byłam w pierwszej ciąży to też mieszkałam u mamy z siostrą wiem jak to jest. Moja jest tylko 4 lata młodsza, ale nieźle dawała popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Kasik_85 Twoja siosrta to jednym słowem chce się gdzieś pozbyć dziecka żeby mieć czas dla siebie... bo albo do Ciebie albo do mamy Twojej... to jak taka zapatrzona w siebie to po co jej drugie dziecko... masakra ale jest duzo takich ludzi i wywierają na kimś poczucie winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Kasik 85 gratuluję pęcherzyków :) teraz to się napewno uda :*** gdzie Jovanka ?:) pewnie rodzi już :):* Stymulowana jak bede miała chwile to zrobie jakieś i wyśle :) Żoneczka a Ty kiedy masz prenatalne ?:) jak się czujecie dziewczyny ?:) matko mam dosyć ;/ pisałam wam że przyjechały jeszcze 2 siostry cioteczne na wakacje ? a moja 19 letnia siostra,rodzona nawet sobie sniadania nie zrobi sama,tylko mi d**ę o wszystko zawraca a co dopiero żeby mi w czymś pomóc,więc robię za kucharkę,za sprzątaczke,przynies wynies pozamiataj,każdej trzeba wszystko podać,no ja pierdziu,już mnie to denerwuje bo nie mam wgl chwili dla siebie,cały czas po nich sprzątam i cały czas jest bałagan,wieczorem wszystkie oblegają nasz pokój,nasz telewizor,i tak do północy albo do 1 ,nie mamy z mezem wgl prywatności,bo zanim one łaskawie nas opuszcza to my juz śpimy ,a jeszcze potrafia spac u nas na podłodze a jedna nawet do łóżka nam włazi,no nie mamy się nawet jak pomiziac ;/ niech te wakacje się juz skończą.no i te ciągłe krzyki.wiem wiem że narzekam ale to juz jest przesada co oni mi tu wyprawiają,i najlepsze jest to że najmłodsza 9 latka,jest najgrzeczniejsza,jakby jej nie było czasami,a te kozy maja 12 lat,17, no i moja siostra 19 ,a zachowują sie jak 5 latki.no .a jeszcze moja siostra sobie wymysliła że zaprosi jeszcze koleżankę ze szkoły na trochę,nie miałabym nic przeciwko ,ale to ja bede musiała jej usługiwac itp.ach,szkoda gadac. miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ojej Stymulowana ja zamówiłam na allegro Bio Oil ale jeszcze nie przyszedł witamina A chyba nie zaszkodzi?? Łeb mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Karcia ja tez z m buduje dom. Tzn narazie papiery załatwiamy. Moge zapytać na jakim etapie wy jestescie w budowie. ? Brzoskwonko prenatalne mam 28 lipca.. jestem ostatnia. Tak sie stresuje ze szok. Staram sie nie myśleć ale jednak. Myślałam zeby zadzwonić do tej kliniki i poprosić zeby Choc o parę dni mi przesuneli, zeby bylo wczesniej. Ah bo to mi nie bedzie robic moj gin bo akurat teraz jest na urlopie. Dał mi juz miesiąc temu skierowanie. Bo mnie sie należy za darmo takie badanie . Bo poprzednia ciąża była z wadami genetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko czyś Ty oszalała? :) zostaw tą dzicz nie nakarmioną raz, zobaczysz głód w tyłki zajrzy to same se zaczną jedzenie robić. Swój pokój zamykaj na klucz, co to, hotel? Innych pokoi nie ma? Masakra jakaś jak czytam co się tam u Ciebie wyrabia. Biedna Ty. Pokaż kierunek to przyjade i porządek zrobie. Irytują mnie strasznie takie smarkule. Na szczęście ja mam młodszego brata, pyskate szczenie ale i jak trzeba to pomocne. Tym bardziej teraz jak w ciąży jestem. O 5.30 potrafi mi od mamy jedzenie przywieźć jadąc do pracy chociaż mu to nie po drodze i wstać przez to wcześniej musi ;) 🌻 Kasik_85 śliczne butki, szczególnie te Twoje :) poszukiwałam podobnych na ślub siostry ale nie było bo akurat zaczął się sezon na bosopięty i sandały :( a co do Twojej siostry to nikt jej jeszcze nie powiedział że jest bezczelną, nieodpowiedzialną smarkulą? Ja pierdziele... i jak tu sie nie wkurzyć na ten świat kiedy kobiety zachodzą w ciążę tylko po to żeby np faceta przy sobie zatrzymać, a nie z potrzeby serca a te które chcą swoje życie dziecku poświęcić nie są w stanie zajść w ciążę?! Co za niesprawiedliwość :( w każdym bądź razie Ty osobiście skup się teraz na sobie, na przygotowaniach do ślubu swojego własnego i staraniach o dziecko. Niech cała reszta świata wraz ze swoimi zasranymi problemami zostanie daleko w tyle :) 🌻 Stymulowana ja se Bio oil też kupiłam, jeszcze nie stosuje bo za wcześnie ale na moim nie ma nawet wzmianki o zawartości witaminy A. Tylko że ja mam ten mniejszy właśnie. 🌻 Kaasik89 ale fajny brzusio :) niech zdrowo rośnie jago zawartość :) 🌻 Pito Tobie również miłego dnia i mnóstwa bocianów w drodze powrotnej do domu ;) 🌻 Karciaaa Ty dla swojej siostry też zafunduj dzień głodówki. zobaczysz jak szybko nauczy się sama karmić ;) Rany ale mam dziś bojowe nastawienie ;) pewni etemu że mnie kręgosłup nagwiżdża nieziemsko :( 🌻 Paulinka jak tam? Co słychać? Paola a Ty czemu się nie odzywasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa omijaj szerokim łukiem wszystkie suplementy, kosmetyki i inne dziwactwa które zawierają witaminę A!!! Ona jest toksyczna dla płodu a jej przedawkowanie może powodować poronienie a także różne choroby u dziecka. Poczytaj se w necie najlepiej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zoneczko a który to dokładnie będzie tydzień i dzień ciąży tego 28 lipca? :) wytrzymasz kochana!! :) wiem że jest ciężko ale dasz rade!! :) 🌻 Ola gdzie jesteś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-* <3 :-* brzoskwinka uwazaj na siebie w natloku tych obowiazkow masz wypoczywac a reszta niech sie ruszy a nie im uslugujesz bidulko & eska hallllo gdzie jestes? mialas tak wiecej nie robic... & jovanka ta cisza do Ciebie nie pasuje czyzbys rzeczywiscie rodzila :-) & kasia12 gratuluje synusia chociaz rozumiem cie bo tez tak w glebi duszy chcialam corcie a tu drugi chlopak :-) & kasik89 piekne pecherzyki mocno trzymam kciuki :-* & pita82 a ty jak tam sie dzis czujesz? mam nadzieje ze cos lepiej & karcia swietnie ze malenstwo ma sie dobrze i niech sobie fika w brzusiu u mamusi,a tatus niech litry lez wylewa bo to piekne niezapomniane chwile. a co do twoich duzych (.)(.) to nie wiem czy dobre okreslenie ale wspolczuje takiego rozmiarku, mi z b przeskoczylo na c i nie daje rady :-p a no i tez mam wizyte 7 sierpnia :-) & mackowa kochana jak zwykle mialas racje dobrze ze zaklad nie przeszedl ;-) :-* & a moj maluszek calusi i zdrowy jeju taki slodki widzielismy z M oczka buziulke i nosek, a te male raczki kocham kocham <3 juz nie pamietam wymiarow bo tyle tego bylo ze szok, strasznie dlugo trwalo to usg... bynajmniej wszysciutko ma prawidlowo ,kazde narzady obecne i zdrowe,kregoslupik zdrowy itp itd rozwija sie idealnie jak na 23 tydzien :-* mamy zdjatko jak lezy na boczku cudne no patrze godzinami... a no i gdyby wczoraj bylo okreslanie plci to by sie nie udalo bo strasznie sie z tym kryl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Goscdarka tak się ciesze że wszystko dobrze z maleństwem:)) po co bylo tyle tego stresu:) ehh 23 tydzien to 10 tygodniu dalej niż ja:D a jeśli chodzi to (.)(.) to idealnie to ujęłaś mój się cieszy i mówi daj mi te moje cycuszki ale mi ciężko już... a takie mam żyly że hej:P Brzoskwinka łał nie daj się kurde zrób jutro tak: powiedz dziewczynom że dzisiaj one robią Ci śniadanie tak na odwrót a jak zrobią to powiedz że takie dobre i żeby codziennie Ci robiły:P moja siostra też taka dziecinna a chce zgrywać nastolatke... ZoneczkaKrk powiem Ci tak że my rok załatwialiśmy pozwolenie... naprawde strasznie długo z tym schodzi i te urzędy i wogóle wszystkie zalatwienia masakra a teraz już jest wybudowany mamy ścianki działowe i strop wylany i w przyszłym tygodniu będziemy dach stawiać także my na końcówce budowy bo o reszcie to łooo nie wspomne:P my mamy dom ancona http://www.tooba.pl/projekt-domu-Ancona/a,s_pd,idp,8088.html nie chcieliśmy dużogo a i tak jest wystarczający:)) naprawdę życzę Wam powodzenia w budowie:)) Dziewuchy czyli nie zamawiać z neta bio-oil-u? ja narazie jadę samym balsamem i co jakiś czas oliwka ale też o nim myślałam bo podobno dobry ale też słyszałam o jakimś czymś z ziaji że też dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
brzoskwinka nie daj się określ jakieś granice, ja tak robię jak się dzieciaki zjeżdżają, nie wstydź się mówić żeby sprzątnęły, albo coś zrobiły, i wrzuć na luz nie przejmuj się bałaganem i zacznij się zachowywać tak jak one, czasem to działa, np. zawołaj je i powiedz że jesteś głodna, bagałań roznoś ubrania po domu i zostawiaj w różnych miejscach, wiem że nie jest to łatwe, ale lepiej przez to tak przejść niż się denerwować. a jestem przed najazdem, ale w tym roku chyba biorę tylko te grzeczniejszą część :P Zoneczka prenatalne masz w moje urodziny. Na prezent poproszę piękne zdjęcia maleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka wspaniałe wieści :D i oby więcej takich My z moim nie próżnujemy;) jak mu powiedziałam wprost, że mam płodne to nie muszę go szukaći nawet w ciągu dnia się zdaży;) Chyba też się trochę wkurzył moją siostrą i bardziej mu zależy. Rozmawiałam z moją starszą siostrą o młodszej i ona ma nadzieję że się okaże że nie jest w ciąży ta młodsza. oooo A tak w ogóle to ile macie rodzeństwa ? Ja mam 4 siostry, 3 starsze i jedną młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Karciaaa bio oil mozna od 2 trymestru stosowac. Od Stymulowanej sie dowiedzialam dzis ze jest taki z wit A. Moj takowej nie zawiera ;) kurcze zazdroszcze zalatwionej papierologii. My tez myslimy nad budowa i juz na samym starcie sa problemy :/ &&&& Goscdarka hehe bardzo sie ciesze ze z Maluszkiem wszystko dobrze i ze sie nie mylilam co do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynina
Hej dziewczyny, piszę z prośbą o pomoc. Moja sytuacja wygląda tak. W marcu miałam stwierdzoną niedrożność obu jajowodów. Przyjęłam to w miarę spokojnie. W sumie odpuściłam myśl o dzieciątku. Wyluzowałam w 100% zero liczenia dni płodnych itp no bo po co . Bawiłam się, imprezowałam, po prostu odpoczywałam psychicznie bez tych co miesięcznych myśli "a może się udało". Planuję invitro ale to w następnym roku teraz odpoczywam. No i tu mam klops. Ostatni okres miałam 9.06 cykle mam 28-30dni. 14lipca dostałam delikatnego różowego śluzu i utrzymywał się do 17 lipca zrobiłam test ciążowy i jedna kreska (jak rozebrałam test na części to jakby był cień cienia drugiej widoczny pod pewnym kontem). 18 lipca mam dużo śluzu takiego przezroczystego i śliskiego ciągnącego. Już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a i zapomnialam napisac ze liczac od wagi do ktorej schudlam przez te wredne wymioty do dnia wczorajszego przytylam rowne 8kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Katarzynina witaj :-) zrob badanie z krwi BETA hcg :-) to da Ci odpowiedz na nurtujace Cie pytanie :-) badanie mozesz zrobic o dowolnej porze dnia, nie musisz byc na czczo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynina
Chyba jutro rano zrobię znów teścik bo bete to dopiero w poniedziałek, ale czy to możliwe, że po zdiagnozowaniu niedrożności zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Katarzynina ja wychodze z zalozenia ze wszystko jest mozliwe :-) cuda sie zdarzaja:-) zrob test domowy z porannego moczu i w poniedzialek lec na bete :-) powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Katarzynina a szukalas na innych forach informacji o niedroznosci i przypadkach kiedy to kobietkom po hsg udalo sie zajsc w ciaze? Ponoc ten kontrast ktory jest wpuszczany podczas badania udraznia jajowody :-) wiec heej, glowa do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia piękny bedziecie mieć domek. My w marcu zaczęliśmy załatwiać ale zlecilismy to pani architekt a bo my urzędów Noe lubimy. I obiecała nam pozwolenie na wrzesień , ze będziemy mieć juz w rękach. A my mamy projekt : dom w godecjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik85, brzoskwinka współczuje wam ze macie takie siostry. poprostu to sie w głowie nie mieści. nie rozumiem dziewczyn czy też kobiet które, mając jedno dziecko planują drugie skoro sie jednym nie zajmują i tylko podrzucają innym zeby sie nimi zajmowali... przecież to tylko dziecko sie krzywdzi... dzieci nawet małe wiele rozumieją... ja jestem najmłodsza. mam siostre i brata. i on też czasami zachowuje sie jak dziecko. talerza nie umyje od razu tylko wstawi do zlewu i trzy dni tak stoi. i tylko dokłada następne. on już jest tak nauczony. kilka razy z mamą sie o to kłóciłam ale ona i tak swoje. ma wolne to pozmywa za niego. brzoskwinka a nie masz możliwości zamykania pokoju na klucz?? czy one nie rozumieja ze wy chcecie miec czas dla siebie?? przeciez nie jesteś ich służącą ze masz im wszystko pod nos podstawiać... poprostu olewaj je. chcą jeść to niech zrobią sobie. a ty tylko ich pilnuj zeby po sobie posprzątały, nie wypuszczaj ich z kuchni i nie wpuszczaj do swojego pokoju. przecież siostra ma swoj pokój to niech u siebie siedzi. ja sobie kupiłam bio-oil w poniedziałek tydzień temu. też ten mały. kupiłam go w leclerku za 36zł. powiem wam ze nawet nie patrzyłam czy ma wit. A, ale jak przeczytałam tutaj ze są tez z wit. A to aż zerknełam na skład. ale u mnie jest wit.E tylko. gośćdarka może następnym razem ci się uda i bedzie córcia.. ty nie pamietasz wymiarów a u mnie nie mogła zmierzyć bo sie kręcił cały czas wiercioch mały:) na usg musze sie dopiero zapisać. ale myśle ze gdzies w połowie sierpnia bede mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×