Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
Ola to myślę że spokojnie możesz zaczynać czuć ruchy dziecka:) i pewnie w środę poznasz już płeć:)) pewnie masz rację z tymi bolami i piersiami a ja już chyba fiksuję:// heh A gdzie reszta dziewczyn? Halo?? Brzoskwinka, Stymulowana, Maćkowa, Zoneczka, Iza? i cała reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
wrrr jeszcze nie ma mego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Dziewczyny robiłam sobie wczoraj morfologie i mam niską hemoglobinę i hematokryt a podwyższone RDW-CV nie mam pojęcia co to takiego:/ coś czytałam ale nic nie zrozumiałam czy to coś poważnego czy nie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Jestem jestem wlasnie spalilam pizze. Ale na szczescie są jeszcze dwie. Jestem nieudola w kuchni odkąd jestem w ciazy. Odezwę sie potem, po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karciaaa mam nadzieję,że już poznam płeć, ale wolałabym najbardziej usłyszeć, że z maleństwem jest wszystko w jak najlepszym porządku :) czytałam teraz w internecie o podwyższonym RDW-CV i piszą, że może być spowodowane niedoborem żelaza. Kiedy masz teraz wizyte u lekarza??? Żoneczka też robiłam dzisiaj pizze :) tylko u mnie się nie spaliła a wylądowała na podłodze :/ strasznie niezdarna się zrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a wiec jeszcze raz.... olala no to moga byc czasem ruchy twojej kruszynki a jesli to ona to juz nie dlugo pojawia sie silne kopniaki :-) a co do tych srodkow to nie koniecznie on musi dzialac na ciebie tak jak na mnie bo jednak kazda z nas jest inna lecz mysle ze warto sprobowac bo jednak roznica w cenie i pojemnosci :-) & a co do kryzysow partnerskich to i u mnie od wczoraj jest ostro, wiele niepotrzebnych przykrych slow, mijamy sie i nie odzywamy do siebie :-/ a ja z natury jestem wredna i krzykliwa w ciazy dwa razy bardziej :-/ caly blok mnie slyszal pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Zoneczka ja tez ostatnio wszystko przypalam hehe :) i generalnie nie chce mi się gotować ... W takich sytuacjach tesknie do domu rodzinnego gdzie mamusia wszystko robiła za mnie ;) Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja marzę żeby juz zrobiło się chłodniej .... Te upaly to jakaś masakra ... No i te bóle bioder w nocy mnie wykoncza jakby mi kto kości miazdzyl :/ No to se ponarzekalam :) Ola możliwe ze juz czujesz szkraba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka Kochana widzę,że każda z nas musi przeżyćchoć jeden kryzys małżeński w ciąży.. Z natury też jestem krzykliwa, ale mieszkając z teściami nauczyłam się to kontrolować :) co do środków to właśnie chce wypróbować, a olejek nie jest drogi więc warto.. Mam nadzieje, że to kruszynka daje o sobie znać.. :) To takie miłe bulgotanie, dzisiaj po lewej stronie.. a nawet jak jestem głodna to inaczej burczy mi w brzuchu.. Kaasik nawet mężowi ostatnio mówiłam, że chciałabym żeby była już jesień.. :) a on puknął się w czoło i stwierdził, ze nie wiem co mówie.. Faceci :) teraz już rozumiem czemu siostra mówiła mi, że powinnam się cieszyć że w te upały nie mam jeszcze dużego brzuszka.. a i tak się męcze.. dzisiaj dałam rade tylko odkurzyć mieszkanie a już cała mokra jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) Olala czuje w brzuchu to samo co Ty i właśnie mam wrażenie, że to dzidziuś:) ja w sobotę zaczynam 18 tc:) Jutro musze dzownić umówić się na prenatalne, eh i znowu stres i czekanie Karciaa mnie też czasem brzuch boli jak troche polatam po mieście itp, trzeba odpoczywać:) U mnie wczoraj kolejna burza z mężem, awantura na 102, ja wpadam normlanie w jakieś szały! wrzeszczę, nie płaczę a WYJĘ jak wariatka, za 2 tygodnie jedziemy na wakacje, mam nadzieję, że tam nie będę miała ochoty go zabić i przejdzie mi to wszytsko, bo na dzień dzisiejszy to chciałabym go usuić gołymi rękoma i sama nie wiem za co! Pogoda dziś cudowna, zero słońca, wiaterek, chmurki, 25 stopni:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Jestem i ja. Nadrabianie zostawilam sobie na siedzenie w poczekalni :) wizytę mam o 17.45 ale jeszcze 4osoby przede mną....ciekawe czy usłysze serduszko i czy wszystko jest dobrze... Trochę się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i dalej siedzę...jeszcze jedna osoba przede mną... Ale za to słyszałam dwa pięknie bijace serduszka strasznie głośno ma to włączone :) ciekawe czy ja usłysze w końcu 8tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala trzymam kciuki . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Alaaa i jak słyszałaś serduszko?? Napisz jak po wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala i jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
No i nasza Ala trzyma nas w niepewności, chyba od Eski się nauczyła:P a ja dziewczyny mam dziś taki duży brzuch jakby wzdęty no masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karciaa ja taki mam zawsze jak się napije wody :) Alaa wzywamy Cie :) Mackowa jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEPRASZAM ale najpierw musialam wykonac telefonizacje potem kolacja z moim o i zlecialo do gabinetu weszlamm dopiero o 18:40 widzialam bijace serduszko baaa nnawet slyszalam!!!! uczucie nie do opisania krusznka ma 19mm od glowki do pupci widzialam raczki zarys nozek i pepowine tez:))) za 3 tyg mam isc bo to bedzie 11tc. bedzide jakas przeziornosc sprawdzac i sterte badan mam do zrobienia. a i z racji tego ze kuzynka urodzila maluszka z wada serca bedzie mi robic jakies badania genetyczne troche sie tego przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Alaa super, że się odezwałaś :) te badanie to normalka, potem jeszcze kilka razy bedziesz musiała zrobić. Dobrze, ze lekarz zrobi Ci badania w kierunku tych chorób genetycznych. Będziesz spokojniejsza Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
O WIDZE ZE SIE NIE ZALOGOWALO...PADAM NORMALNIE JAK PRZECINEK LECE SPAAAAAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa super że słyszałaś serduszko :) Słodko :) Dobrze że lekarz zrobi Ci te badania :) Będziesz miała pewność że z maleństwem wszystko jest okay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala swietne informacje :-* dobrze ze dal ci skierowanie bynajmniej bedziesz miec pewnosc ze kruszynka zdrowa :-) a poprosilas o zwolnienie czy nadal praca? & a ja dzis na 12:30mam endokrynologa wiec trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczynki :) Dzięki za zainteresowanie moją skromną osobą ;) wyobraźcie sobie wczorajszy dzień minął z delikatnymi mdłościami ale dopiero wieczorem i bez wymiotów :) za to środa była masakryczna. Nie dość że gorąco to jeszcze było mi tak nie dobrze, biegałam wymiotować dwa razy :/ i czipsy nie pomagały. Dzisiejszy dzień zaczął się fenomenalnie! Zero słońca, niebo zachmurzone, z rana pokropiło jak ksiądz kropidłem ale to już coś no i temperatura... cud, miód i malina - 20 stopni!! :) ale na jutro niestety znów zapowiadają ponad 30 :( 🌻 Tak poczytałam o tych Waszych kłótniach z mężami i powiedziałam dla swojego że jak zacznę się dziwnie zachowywać, kłócić z nim o byle pierdołe czy czepiać bez powodu to ma po prostu podejść i mnie mocno przytulić. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na szczęście póki co nie mam bojowego nastroju (tfu tfu przez lewe ramie) ;) 🌻 Alaaa bardzo się cieszę że słyszałaś serduszko, pewnie biło najpiękniej na świecie co? :) widok nie do opisania prawda? :) i ciesz się że lekarz kazał badania zrobić, będziesz miała pewność że wszystko jest dobrze, a nawet jeśli nie daj Boziu okaże się że nie to przecież w dzisiejszych czasach można operować dziecko kiedy jeszcze siedzi w brzuszku mamy :) więc nic się nie martw tylko leć oddać krew :) ja też musze się zmobilizować i na badania jechać :) a na kiedy masz termin porodu? :) już chyba teraz ze spokojem możesz się zaktualizować w tabelce :) 🌻 Goscdarka trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze! :) 🌻 Paola jak tam poszukiwania sali idą? :) 🌻 Kasik_85 jak sytuacja na froncie? Opowiadaj co u Ciebie? Mam nadzieje że @ sie nie zaczął! :) 🌻 Kaasik89 a przypomnij mi, z tym biodrem to Ty byłaś u jakiegoś lekarza? Konsultowałaś się z kimś? 🌻 Agniesia czy ta franca już Ci odpuściła? Możesz już normalnie funkcjonować? 🌻 Paulinka, Nessaja Eweelka, Pita co z Wami? :( 🌻 Izulinka jak samopoczucie? :) 🌻 Jeszcze coś miałam Wam napisać ale nie pamiętam już co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka trzymam kciuki :* Dziewczyny czy któraś z Was była w Kazimierzu Dolnym i może polecić nocleg?? Planujemy z meżem jechać tam na weekend na rocznice ślubu i moje urodziny.. Nic innego nie przychodzi nam do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa termin mam ma 10.03 no mam nadzieje ze fasolek będzie rósł zdrowo... Współczuję ci z Tych wymiotow...zaltualizuje sie w domu chyba se ktos ma ochote zrpbox to za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa no to aktualizuję :) MAMUŚKI 😍 Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ******25.06.2014********Antonina motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 CIĘŻARÓWKI 🌻 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 24.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66********28*******14cs********1dz****** tp 10.03.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85___________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ala super ze slyszalas serduszko ;) piękny dźwięk :) Mackowa nie byłam z biodrem u lekarza ale czytalam ze to normalne i u niektórych nasila się bardziej a chodzi o to ze hormony rozluźniają cos tam w stawach chyba i przygotowują organizm do porodu i jedyna ulga to poducha miedzy nogami ale u mnie pomaga tyle co nic a wiec trzeba się męczyć do końca ciąży :/ A gdzie nessaja ,ewelka ,Eska i cala reszta ? Mamuski odezwijcie się jak sobie radzicie w nowej roli :) jovanka kryzys minął ?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
i po wizycie :-) wszystko jest ok guzy nic sie nie powiekszyly wyniki tez ok , maluszkowi nic nie zagraza i na chwile obecna nie ma przeciwskazan do porodu naturalnego :-) nastepna wizyta we wrzesniu i wtedy zrobi przedporodowy wykaz do mojego gin :-) a po porodzie jak dojde do siebie to biopsja... a no i glupi ma zawsze szczescie bo ten endokrynolog okazal sie bardzo dobrym znajomym mojego gin wiec latal nade mna jak nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Alaa66 tak kochana tarczyca a w sumie to niby guzy tarczycowe poniewaz brak nadczynnosci i niedoczynnosci... moja szyja jest straszna i czesto sie podduszam a to wszystko wybila ciaza :-( & a ty kochana mi nie napisalas czy dostalas l4 & DZIEWCZYNY CO Z WAMI GDZIE WSZYSTKIE JESTESCIE :-( cisza tu straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×