Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
Hej Dziewczyny ja Was czytałam rano ale nie mam siły cały dzień... u mnie jest tak fatalna pogoda że ledwo żyję... ciśnienie 90/60 i ciągle mi się w głowie kręci...:/ Ala cieszę się że wszystko jest dobrze:) teraz już do przodu i następne wizyty pełne emocji:)) Goscdarka dobrze że lekarz Cię uspokoił i takie dobre wiadomości:) napewno wszystko będzie dobrze:) a Ty jak się teraz czujesz? I Wy wszystkie dziewczyny jak się macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mamy tu cisze.. Może jak się zrobi chłodniej każda z nas poczuje się lepiej i znowu będzie ruch jak na Marszałkowskiej ;) Karciaaa ja dzisiaj też mam niskie ciśnienie 96/59 i mroczki przed oczami jak wstaje. Ale zaraz przyjedzie mąż z pracy i idziemy na spacer się dotlenić :) Znów słyszałam dzisiaj bąbelki w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka to dobrze ze wszystko dobrze u Ciebie :-) i jeszcze lepiej ze trafilas na znajomego swojego gina :-) przynajmniej wiesz ze dobrze sie Toba zajal :-) &&& Olala mi tez dzis jakies robactwo lata przed oczami, poszlam do skrzynki sprawdzic czy cos listonosz przyniosl, ze 100 metrow moze do niej mam, wrocilam do domu i padlam jak dluga bo mi sie w glowie krecic zaczelo i mumki lataja przed oczami. Mimo tego ze jest pochmurno i wieje witerek na podworku robi sie coraz cieplej :/ jak na zlosc. &&& Dziewcyny czy Wy tez tak macie ze co chwile po kilka razy "czkacie"? I nie jest to typowa czkawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Maćkowa niestety się dobija i pewnie jutro w największe upały będzie najgorszy dzień. Ala wspaniale że słyszałaś serduszko, pewnie będziesz spokojniejsza o maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
oj ja sie dziewczyny dopisuje co do dzisiejszego stanu, ledwo sie poruszam bo co chwile zawroty glowy, slabizna na calego, mial 3 podejscia do umycia wlosow i do tego kiepsko dzis z apetytem... wczoraj byla idealna pogoda, bez slonca, chlodno, wiaterek i drobny deszczyk no poezja, a dzis podobnie lecz brak deszczu, strasznie goraco i duszno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam na nic czasu i z niczym się nie wyrabiam, może jakbyśmy się sklonowali obydwoje z mim to chociaż trochę byśmy nadrobili, zaległości. A wracając do mojej @ nawet bardzo się nie przejęłam i olałam to wszystko. mam już tego dosyć, nie wiem czy kiedykolwiek nam się uda :( najgorsze, że dziś i wczoraj miałam tylko plamienia, a dziś prawie ich już teraz nie było, a teraz siędzę w domu a jak mam weekend wyjazdowy to pewnie mnie dopadnie. Chociaż trochę dziwne te moje plamienia bo brałam luteinę i raczej powinnam mieć normalne krwawienie. A na dodatek wczoraj zmarła młodsza siostra mojej mamy:( i mam doła. Ja też ostatnio chodzę wściekła jak osa i bez kija lepiej nie podchodzić, sama nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik przykro mi z powodu smierci cioci :( a ta @ to moze nie @ nie robilas drugiego testu? :-) nie poddawaj sie, jak nie w tym cyklu to w nastepnym uda sie zajsc ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa jeszcze nie robiłam miałam dziś rano, ale troszkę poleciało i myślałam że się rozkręci a tu nic, może jutro zrobię chyba ż nie będzie takiej potrzeby. Ciocia przynajmniej już się nie męczy, była chora na raka. ale miała dopiero 62 lata. To życie jest niesprawiedliwe, była wspaniałą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik na prawde Ci wspolczuje z powodu straty cioci :( ale tak jak mowisz Ona juz sie nie meczy. Teraz Wam jest ciezko pogodzic sie z sytuacja i z tym ze odeszla ale przynajmniej juz nie cierpi. I moge sie zalozyc ze bedzie teraz czuwac nad Toba i w mgnieniu oka zajdziesz w ciaze. I moze ktos pomyslec ze to glupie ale ja wierze ze tak to dziala. Sciskam Cie mocno kochana i trzymam kciuki za dwie kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik przykro mi z powodu twojej cioci... jak sie @ nie rozkręci to zrób test. ja po luteinie też miałam plamienia. takie brunatne. myślałam ze sie rozkreci ale tak sie nie stało. czekałam ponad dwa tyg i nic. zwykle do 9 dni po luteinie @ przychodziła ale w kwietniu nie przyszła. wiec kto wie?? może u ciebie bedzie podobnie?? trzymam kciuki za dwi kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Maćkowa ja też mam takie czkanie nie kontrolowane heh nawet zdaża mi się w miejscach publicznych:P i to coś głośno:PP Jak czytalam to co napisałas o cioci Kasi to aż łezki mi się zakręciły i ja też w to wierze!!! Kasik bardzo mi przykro naprawdę z powodu Twojej cioci... to straszne kiedy odchodzą nam bliskie osoby ale straszne napewno było też patrzenie jak cierpi i aż serce pękało... ona teraz jest szczęśliwa i czuwa nad Wami wszystkimi i zobaczysz UDA CI SIĘ!!!!! ja Ci życzę tego z całego serduszka i trzymam za Ciebie kciuki!!!:*** Olala i Mackowa dupki w domu i się nie ruszać nigdzie... ja tak caly dzień siedzę i mam takie problemy z oddychaniem tak jakbym z pulsem nie nadążałam takie palpitacje serca... i zaraz mi się kręci w głowie a jak mocniej oddycham to mnie w piersiach boli... i nie wspominając że boli mnie dzisiaj znowu brzuszek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tez sie troszke kreci w glowie. Dlatego chodze i robie wszystko pomalutku. Brzuch mi juz troszke widać kupiłam sobie sukienki ciążowe, i tak słodko brzuch wygląda. W krakowie ani grama wiatru nie ma. A moj termin porodu sie zmienił na 1 luty z usg. Jakby ktoś zmienił bo na tel siedzie ostatnio. Nie wiem czy to możliwe ale od 5 Okolo dni czuje codziennie wieczorem takie trzepotanie skrzydełek motylka w brzuchu. To dzidziuś pływa ? Możliwe. Teraz jestem e 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Jesteście wspaniałe. kasiaa12 powiem Ci że też się zastanawiam o co chodzi, właśnie mam takie brunatne i czasem różowe ale taki brudny róż ze śluzem. Nie nastawiam się na nic. Brzuch mnie boli i czuję mrowienie w piersiach, ale to pewnie przez clo i luteinę. Staram się zająć myśli czymś innym i szukam piosenki na pierwszy taniec. Mój DJ przysłał mi sporo propozycji. A wy co miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27*********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014*********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******* Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014*******Kacper Angelusdominus ****24 ********17.07.2014*******Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******* :) CIĘŻARÓWKI 🌼 bejbe27 *******27 ********* 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013******24**********5cs*********1dz********tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona***27********16cs********1dz********tp 24.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz****** tp 10.03.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs_______2dz______@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85__________29______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801________22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85____________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989____25____13cs________1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27*********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014*********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******* Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014*******Kacper Angelusdominus ****24 ********17.07.2014*******Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******* :) CIĘŻARÓWKI 🌼 bejbe27 *******27 ********* 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013******24**********5cs*********1dz********tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona***27********16cs********1dz********tp 24.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz****** tp 10.03.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs_______2dz______@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85__________29______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801________22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85____________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989____25____13cs________1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Czesc. Robilam test dzis rano i niesteyy negatywny:-( okresu jeszcze nie mam ale to pewnie tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik a masz mozliwosc bete zrobic? Bo to wszystko jest troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik_85 ja nie bede cie nakrecac ze moze sie jednak udalo chociaz baaardzo trzymam kciuki i mocno w to wierze .... jak bys sie cofla daleko daleko w naszym forum to opisywalm moj pierwszy cykl z clo, w dniu miesiaczki czy nawet dzien po brazowe delikatne plamienie ktore trwalo bodajze 2dni zas tydzien nic i wszelkie niby objawy ciazy a na 9 dzien czy tam 10 przylazla straszna @ i to w nocy :-/ plakalam i plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie musze. Zaczyna sie rozkręcać. W sumie dobrze to do poniedzialku najgorsze przejdzie. I zaczne nowy cykl z clo. A myslicie ze moge brac go od 3 dnia czy poczekac do 5 tak jak bralam pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik mi sie wydaje ze bierz tak jak zalecil gin czyli od 5do 9 dc sama lepiej nic nie zmieniaj, ja tez bralam wlasnie od 5 dnia..... w drugim cyklu sie uda zobaczysz :-) a bierzesz sobie kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik ja myśle tak jak Darka, bierz clo jak lekarz zalecił. Ja drugi cykl konsultowałam telefonicznie z moim ginem i kazał brać tak jak w pierwszym. I włala, 16 tydzień dziś zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Kasik przykro mi z powodu cioci ;* Szkoda ze @ sie rozkrecila bo juz dawno u nas nie bylo dwoch kresek ... Dziewczyny nie chce was martwic ale chyba zaczynacie miec takie zawroty i omdlenia jak ja ;/ takze uwazac na siebie i samej nigdzie nie chodzic zeby nie fiknac ... ja koncze 20tc i nic mi nie przechodzi niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Cześć Dziewuszki:)) u mnie znów piekiełko na polu:P ale w domu na szczęście w normie:) ja właśnie umalowałam sobie paznokietki na czerwono u rąk a u nóg frencza se strzeliłam a co:D póki jeszcze mogę:P Kasik_85 nie załamuj się tymi dwoma kreskami pomalutku i Ty zobaczysz dwie kreseczki:)) Co się dzieje z resztą dziewczyn?? Nessaja, Pita, Stymulowana, Brzoskwinka??? Iza rozumiem wesele a reszta? Ewelka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik szkoda:( wredna @!!! już myslałam ze tobie teraz sie uda.. ale nic w nastepnym miesiącu napewno sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka biore kwas foliowy i magnez. Chyba zaczne brac tez wiesiolek do polowy cyklu. Jest strasznie goraco uwazajcie na siebie szczegulnie ciezarowki. A reszta pewnie gdzies na plazy sie wyleguje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik_85 o ile dobrze pamietam to brzoskwince zaproponowalam oddanie clo bo mam jedno opakowanie lecz by jednak nie okazaly jej sie dalej potrzbne i aby zobaczyla dwie sliczne kresunie no i sie udalo :-) wiec i tobie proponuje ;-) liczac ze i tobie przyniesie to szczescie :-* :-* :-* & ja dzis umieram upal boli mnie glowa straszna zgaga i maly wciaz sie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik u mnie cięzko o plaże... mam do niej jakies 600km dokładnie nie wiem. a w taki upal nie chce mi sie nigdzie wychodzic. siedze w domu i odpoczywam. co do zawrotów głowy to tez mi sie zdarzaja. jak jest goraco i jak szybko wstaje z łózka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem tutaj nowa, szczerze nie czytałam żadnych historii wcześniej, ale chciałabym podzielić się Wam moją. Od paru lat walczyłam z torbielami na jajnikach, wielu lekarzy twierdziło że to PCOS, nadmiar prolaktyny i insuliny, niedobor DHEA, nieregularne miesiączki, ale pokonałam to, na początku lipca z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się na dziecko, poszłam do ginekologa na wizytę, cytologię, zaczęłam brać kwas foliowy, pierwsza nasza próba była 14.07. bo tak wg moich obliczen powinna byc owulacja, zresztą robiłam sobie test owulacyjny który w ten dzien wyszedł pozytywny, w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test 2 kreseczki, jedna jasna ale była, zrobiłam 2 test innej firmy wynik taki sam, poszłam do ginekologa i tu zaczęły się schody, Pani ginekolog nastraszyła mnie i spytała po co ja wogole do niej przyszlam, bo dla niej ciaza to dopiero od 8 tygodnia. Poszłam do innego lekarza w innym miescie usg dopochwowe w poniedziałek, martwi mnie tylko to , że objawy jakby mi ustały, dokucza mi tylko ból brzucha (? ) raz z lewej raz z prawej, brak apetytu, czasami w nocy zgaga, no i częste siusiu, martwię się że na usg wyjdzie puste jajo płodowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Wam powiedzieć że sukcesem do zajścia w ciążę jest poznanie własnego ciała i uregulowanie hormonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×