Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Goscdarka my z mężem też planujemy tylko czekamy aż brzuszek będzie większy czyli też pewnie na przełomie września :) już umówiłam się z koleżanką która zajmuje się fotografia:) ooooo gościu jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to idz sobie stąd denerwować innych ludzi którzy na to zasługują. Będziesz miał wtedy większą satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala tak to ta książka:) goscdarka my też chcemy taka sesje, ale dopiero koło listopada:) jeszcze 3h;/ a ja jem i jem, obym bąków nie puszczała na wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, jestesmy po dlugiej nieobecnosci, najpierw urlop jak pisalam a mielismy tez male problemy, we wtorek zaczelam krwawic ale na szczescie sytuacja jest juz opanowana, jestem juz w domu bo 3 dni spedzilismy w szpitalu, z dzidzia jest wszystko ok dzis jeszcze bylismy na usg w 4d wszystko w najlepszym porzadku, maz widzial wiecej ale mi tez gin pokazywala. Plci jeszcze nie znamy bo w koncu gin zwatpila i nie wie sama kazala jeszcze poczekac. Strasznie sie przestraszylismy, ze mozemy stracic malenstwo ale na cale szczescie tak sie nie stalo, teraz mam odpoczywac nie przemeczac sie, z pracy narazie zwolnienie mam. Nie zycze nikomu takiego przezycia bo to bylo cos strasznego...:( wogole chyba zmienie gin bo teraz bylam u innej bo moja byla na urlopie, zdenerwowala mnie swoim podejciem, a ta ma i lepszy sprzet. Jeszcze ta decyzje mamy do przemyslenia. Nie przeczytalam Was jeszcze ale sie postaram. Trzymajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
eska jejciu wspolczuje to musialo byc cos strasznego.... dobrze ze teraz wszystko jest ok i odpoczywajcie ile sie da :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eska dobrze wszystko dobrze sie skonczylo. wiem przez co musialas przejsc bo mialam tak samo... i teraz najwazniejsze nie przemeczac sie; jak najwiecej lezec, nie dzwigac zadnych ciezarow, zdrowo sie odzywiac i stosowac sie do zalecen lekarza. no i przede wszystkim nie stresowac sie i nie denerwowac! dobrze ze z malenstwem wszystko dobrze. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska wspolczuje przezycia. Najwazniejsze ze teraz jest wszystko dobrze, lez, wypoczywaj i nie dzidzia rosnie zdrowo :) & Stymulowana jak po wizycie?? & Alez mnie dzis krzyz znowu bolal w pracy.. tragedia.. no i te upaly mi nie sprzyjaja, z tej duchoty raz tak mi sie zakrecilo w glowie ze ze musialam sie przytrzymac blatu. Ja nie wiem ciezarowki jak wy to wytrzymujecie, wspolczuje wam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Eska dobrze ze wszystko dobrze:* tak myslalam co tam u was:* Wiecie co.. brzuch mnie boli ze stresow. Jestem niezdecydowana. Bylam wczoraj na rozmowie. Gosc super ekstra fajny. Juz nie wyrabia bo spi tam i wszystko ma na glowie. Bylam u niego prawie 2h. Zadzwonil o 21 czy jestem chetna i ze ma dylemat. Ja co znam sie na tym programie czy ksiegowa ktora nie zna sie ale moze sie nauczyc. Ja powiedzialam ze dam mu znac w pon. A mam dylemat, bo... autobus wycofali i nie jezdzi tam w ogole tylko prywatna linia. Samochod by wyszedl to samo ale wolalabym autobusem. Praca 10-18. Umowa na najnizsza a pozniej podwyzka. Mowi ze albo niedlugo jego firma padnie albo rozwinie sie. Stac go na pracownikow. Szczerze wolalabym poczekac miesiac az mi sie skonczy tu umowa i podjac prace na czarno i byc na kuroniowce. Nie daj boze firma upadnie i co ja zrobie? 10km dojazd na wioske to jest. Praca biurowa w masarni. Co wy myslicie? Jestem klebkiem nerwow od wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu stymulowana:) U lekarza Wszytsko Oki. Mały rosnie jak na drożdżach. Wazy 240 gram. nie było szans zeby zerknąć mu miedzy nóżki bo siedział sobie prawie po turecku heheh my i tak juz wiemy:p mam troche za niskie cisnienie i bakterie w moczu, ale najważniejsze ze Oliś zdrowy:) 15 jedziemy nad morze jupi a 26 mam kolejna wizytę :) Eska tak jak mówią dziewczyny leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć i pachnieć:) mi sie dzisiaj śniło ze krwawilam:/ Paola przedyskutuj ze Swoim za i przeciw. Oblicz czy Ci sie opłaca. A to jakaś nowa firma mam rozumieć która sie dopiero rozkręca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana zapraszam w drodze nad morze po drodze do mnie;-) To fajnie ze rosnie jak na drozdzach i jest ok:* ciesze sie;) Moze nie nowa, ale mieli sklepy a teraz dodatkowo maja masarnie. Moj mowi ze jak zima zasypie to jak dojade i co bede marzla na przystanku i czekala. I te godziny 10-18. Ze na dojazd wydam. No ale niby pozniej podwyyzka. Ciezko mi bylo zaproponowac ze za miesiac dopiero i na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana i po coz byl ten stres ;-) swietnie ze maluda ma sie dobrze, do tego wypoczynek i wizyta juz nie dlugo :-*:-* & paola trudna sprawa hmmm a moze jednak ta nowa praca bo normalna umowa? wiem chcecie odlozyc staranka lecz moze wtedy tak z przypadku sie uda a tu smieciowa umowa albo kuron.... heh pogadaj z tym swoim :-* & na weekend pewnie tu cisza zapanuje wiec zycze wszystkim udanego wypoczynku.... uwazajcie na siebie bo nie wiem jak u was lecz u mnie skwar ponad 30 stopni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skwar u Ciebie darka? U mnie jakos tak w miare pogoda. Rano troche zmarzlam. No masz racje. I o tym tez mysle. Ale wolalabym tu zakonczyc umowe i tam isc jak juz. Bo nie wiem czy bym po nowej pracy miala kuronia skoro tu bym rozwiazala przed umowa. Nie mam zielonego pojecia nie znam sie. Moze Jovanka cos wie? Ale ona jest pochlonieta Kacperkiem;) ciekawe kiedy zajrzy Giubelli i Jovanka. Stesknilam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
oj paola nie wiem masz racje jovanka na pewno by wiedziala :-( tez tesknie za jej wpisami... wypytam sie mojej cioci jak sie ma twoja sprawa :-)www.powinna wiedziec co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola ja jak odchodziłam z pracy, tzn. ja dałam wypowiedzenie szefowi przed zakończeniem umowy, to normalnie dostałam "kuronia" po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy. Ale to było 6 lat temu, a nie wiem jakie teraz są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola cos sievdowiedzialam lecz nie wiem czy o to ci chodzilo :-p a wiec jesli teraz zwolnisz sie sama z pracy i w tej nowej odrazu cie zatrudnia i np po chwili oni cie zwolnia z jakiegos powodu lub tez wlasnie z powodu likwidacji zakladu pracy to kuron platny ci sie nalezy. inaczej gdybys sama sie zwolnila nie majac przepracowanych 3 msc to wtedy nie przysluguje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczynki. U mnie wrocily ciezkie chwile, chyba druga fala uderzeniowa wymiotow :/ dobrze ze juz jutro wizyta u doktorka. Nie mam sil nic wiecej pisac. Chcialam tylko Olili zyczyc wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy slubu. Kochana zycze Ci duzo milosci, cierpliwosci dla meza, zebys nie musiala przez niego plakac i sie smucic, jak najmniej spiec z tesciowa i stresow, szczesliwego rozwiazania i oby spelnily sie Twoje marzenia :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa kochana nie masz pojecia jak mi cie zal :-( niech te wymiotki juz odpuszcza i do tego te upaly :-( przechodzilam przez to samo :-( & olala dzieki mackowej i ja ci zycze wszystkiego najlepszego , spelnienia marzen i spokoju wsrod rodzinki :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tu cisza. W sumie weekendy zawsze byly spokojne. Ja miło go spędziłam. Odwiedzalismy znajomych. Już malo co mnie mdli. Moge wreszcie zacząć dbać o siebie. Biedna esko musialas koszmar przejść. A czemu krwawie? Mówili coś lekarze czemu ? Iza ślub tuż tuż <3:-*:-) Biedna mackowa... Ciekawe czemu ci wróciły wymioty. Czy zjadlas coś nie tak? Nessaja ja zapytałam mojego meza o to czy byłby skłonny podpisać intercyze to mnie wysmial. Powiedział ze jesteśmy na dobre i zle. Więc po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie juz leżę ale Mysle sobie co tam u naszych mam. Kiedy opisza dzien porodu. Jak jovanka sobie radzi. Wiem ze pewnie wam ciężko bo to początki ale sklejcie ze dwa do stu zdań. :-) my czekamy i czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hallllo dziewczyny budzimy sie :-* wymyslilam dzis sobie sprytna ze chce placki ziemniaczane na obiad i zaraz mi reka odpadnie od tarcia a gdzie tu reszta :-p a tak poza tym to czekam sobie za polozna bo tak za godzinke powinna byc :-) a wy kochane jak sie czujecie ? co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam suknie. Jedna byla przepiekna ale z neta i okazyjna cena ale kazdy nagadal ze z netam to dzis poszlan do salonu sama. Przymierzylam wybralam i pol kwoty wplacilam :-) na emaila moge wyslac zdj ale taka zgarbiona i w ogole ze szkoda gadac i bez humoru haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka współczuje ci tego tarcia . dwa tygodnie temu tez tak sobie wymyśliłam placki ziemniaczane i sobie zrobiłam. pychotka:):) nastepnego dni żałowałam bo mi zaszkodziły i co chwiła w łazience siedziałam.... pogoda masakryczna. za oknem skwar 33 stopnie. ledwo wytrzymuje. jestem ledwo przytomna. zamiast wziac telefon zeby zadzwonic to wziełam kalkulator....... zakupy teraz dla mnie to jest męczarnia. dziwiłam sie swojemu jak musial ze mna chodzic wczesniej, teraz juz go rozumie jak musiał sie nacierpiec jak cos mierzyłam . byliśmy w sklepie bo on chciał sobie jakies wkrety kupic i pare takich rzeczy. ledwo stałam jak on tego szukał. jak ja sobie bede chciala jakies ubranie kupic to nie wiem jak ja to zrobie jak bedzie taka pogoda. dlatego zakupy dla małego planujemy na jesień. wcześniej nie ma takiej opcji. wole sie meczyc jak bedzie chłodniej niz jak jest gorąco. zresztą wtedy mi jeszcze siostra pomoze jak czegos nie bede wiedziec. i ona moze mi pare rzeczy kupi u siebie taniej a potem tylko kase jej oddam. kupiła mi ostatnio kombinezon na zime dla małego:):) juz pierwsze ubranko jest:):) tatus pierwsza zabawke tez już przyniósł hehe oczywiście ciężarówke taką jaką sam jezdzi tylko wersja mini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej moje Kochane:)) jestem i ja po weekendzie powiem Wam że takie gorąco że nic się nie chce...:/ a dzisiaj obchodzimy z moim mężem 2 rocznice ślubu:)) ehh jak ten czas leci a tak się cieszę że jest nas troje a nie dwoje w ten piękny dzień:)) mnie dziś mdli od samego rana że szok...:/ Cisza tu taka że nawet nie ma co nadrabiać:)) Olala nie pamiętam czy pisałam ale śliczną będziecie mieć księżniczkę i jakie imie? dziękuję że pamiętasz o mnie i wysyłasz zdjęcia na forum bo nie mam meila a tak to Was zobacze:)) Paola to szybko się zdecydowałaś na sukienkę ale najważniejsze żeby Tobie się podobala i tyle!:)) jak może wrzuć na forum np bez głowy:** Iza chyba już stresik zaczyna łapać:) nasza Kochana już coraz bliżej ślubu:) No dziewczyny wracać po przerwie i pisać co u Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
A goscdarka i kasiaa12 ja też lubię placki ziemniaczane ale nie lubię trzeć i wiecie co? ja trę ziemniaki nie na najdrobniejszej tylko ten drugiej takiej po środku i super wychodzą takie chrupiąće:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
oj dziewuszki nadal cisza.... polozna byla ja cisnienie jak zwykle 90 na 60 a alanek tetno 143 <3 & kasia nie dziwie ci sie ze zakupy to taki wyczyn dla ciebie, mam to samo a ostatnio to sie poplakalam ze nawet chwili nie moge ustac w sklepie bo juz mi slabo :-( no i siedze wciaz w domku.... i chyba juz depresja mnie dopada bo coraz bardziej niezdarna i wolniejsza jestem a tu jeszcze 3msc... & karcia wszystkiego najlepszego dla was :-* :-* a co do plackow to sie uraczylam oj mniam lecz reke do teraz czuje :-) kiedys tez z lenistwa zrobilam na tych wiekszych oczkach i masz racje ze tez dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bylam dzis na hcg. Mniej niz dwa. Czekam na @, juz sama nie wiem kiedy ma byc, zas jakis sluz podbarwiony mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia to wszystkiego najlepszego w takim razie ;) Dziewczyny za mną tez chodzą ostatnio placki ale nie mogę się zebrać żeby je zrobić ... Nessaja szkoda ale nie przejmuj się ...jeszcze się doczekasz na swoje kreseczki ... A ja się dziś zryczalam wiecie dlaczego ? Bo wczoraj na aukcji znalazłam śliczny biały regal z przewijakiem znanej firmy na który normalnie mnie nie stać a ten był używany i za 100zl dziś dzwonie i dupa ... Sprzedany a ja w ryk i lament ah te hormony :) Dziewczyny naprawdę chyba zapomnialy ze dziś jest poniedziałek i na forum trzeba wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×