Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nie chce miec potem pretensji do siebie, ze nie zrobilam tego co trzeba. a to zdjęcia usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest juz 8t1d, czyli 9 tydzien leci, ale na razie nie biore na powaznie pomiarow z USG dlatego ze nie byl to zbyt dobry sprzet. zobaczymy w piąteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona co do podwyzszonego Alatu, to moj luby mial podobna sytuacje tyle ze jeszcze mial trojglicerydy i chlesterol, nie jadamy nic smazonego tlustego i ma wyniczki super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do badan moczu, to jezeli wyjda nablonki plaskie liczne, to znaczy ze jest zakazenie w pecherzu moczowym lub w drogach moczowych. Na bakterie w moczu dobra jest zurawina, sok z jablek i winogron, dla mogących piwo, i koniecznie jest wazne ze jak idzie sie do toalety to majtki i spodnie spuszczac do kostek a nie zostawiac w kolanach, bo kobiety mają taką anatomie ze miednica wtedy sciska pecherz i sie nie wysikujemy do konca, a co za tym idzie, jezeli mocz zostaje to sie namnazaja bakterie. Do kąpieli nie nalezy dodawac zadnych detergentow, plynow , polecam zaparzyc sobie dzbanek herbaty z kilku saszetek z kory debu i dolac do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia zdjęcia faktycznie kiepskie w 9mialam ladnt zarys człowieka. U mnie wszystko ok. Widziałam mojego aprobate plci jeszcze nie znam :) wyniki w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jejciu ala zakochalam sie w twoim bobasku :-) ktory to tydz ? & stymulowana napisz mi ile masz tych bakteri ze tak sie przejmujesz? cos czuje ze ja mam wiecej a nie ma powodow do niepokoju :-* :-* & przeczytalam wszystko lecz reszcie odp jutro bo padam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Stymulowana to wózek mój a raczej mojego Filipka bo jest chłopak tak jak czulam ! Właśnie wrocilam z wizyty i wszystko dobrze i lekarz kazał juz trochę odpuścić i się tak nie martwić bo wszystko gra ;) przede mną badanie glukozy blee ... No ale trzeba to swinstwo jakoś wypić ... Ala ale śliczny ten twój bobo :* Dziewczyny dobrze ze po wizytach wszystko gra a ty mackowa w końcu wiesz skąd te wymioty i może w końcu przestaną cie męczyć jak znasz ich przyczynę ... 3 trzymam kciuki żeby minęły jak najszybciej ale najważniejsze ze dzidzia zdrowa ... Usia wiec byle do USG pewnie będzie zdecydowanie lepsze bo to zdjęcie faktycznie kiepskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem zakochana po uszy :) to 13tc. Spytała czy chce prenatalne robic. Nie wymaga ale mówi ze jest możliwość 400zl badanie co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik89 swietnie ze z twym malym mezczyzna wszystko dobrze, wiec jak ci gin czas wyluzowac :-) i powodzenia z glukoza bleee oj zle wspomnienia mam :-P & jejciu ala no ja bym to zdjatko wielbila ja nie mam tak cudnych :-) maly zawsze sie tak dziwnie ustawi... co do badan to ja gdybym miala kase to bym zrobila bez wachania a tak to nie wiem :-( za duzo to ci nie doradzilam lecz pewnie dziewczyny ci dobrze doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa a to samo badanie, znaczy usg czy i test Pappa z krwi też będzie Ci robić? Ja byłam na samym usg, lekarz podał mi jakie jest prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka i to mi wystarczyło. Zresztą jak ma się urodzić zdrowe to się takie urodzi, a jak ma być chore to i tak będzie. Czy to zespół downa, czy wada serca... Twoja decyzja :) jeśli Cię stać i czujesz potrzebę to rób to badanie :) a maluszek boski!! oby tak już rósł zdrowo i rósł :) brzuszek już coś widać troszkę? :) wysłał Ci ktoś hasło? :) 🌻 Nessajka a Ty dlaczego nic nie piszesz? Jak samopoczucie? Jak sytuacja w domu? Z mężem się jak układa? :) 🌻 Kasik_85 Ciebie też się to tyczy, co słychać? :) jak samopoczucie? Działania, starania? :) 🌻 Usia dzięki za cenne uwagi :) cholesterolu lekarz nie kazał robić. No zobaczymy czy po tych lekach sie sytuacja poprawi. Mam nadzieje że tak bo jak se pomyślę że piję to ohydne paskudztwo na darmo to na wymioty mi się zbiera ;) co do zdjęcia to faktycznie jest fatalnej jakości. Ja nie mam nic do lekarza, pewnie to świetny specjalista, chodziło mi tylko o to, że lekarze prywatni mają usg o wiele lepsze. Wiem po sobie. Chodziłam do lekarki, bardzo zresztą cenionej przez pacjentki ze mną włącznie, ale miała sprzęt bardzo stary, słabej jakości (po każdej wizycie mówiłam dla męża że jak wygram w lotka to zasponsoruje jej nowszy model). Zmieniłam lekarza na prywatnego i różnica w sprzęcie jest kolosalna :) więc jeśli chodzi o wizyty przy tak wczesnej ciąży to lepiej już iść prywatnie. Chociaż jak Ci się teraz tak sytuacja pokomplikowała to pewnie każdy grosz zaczniecie liczyć. Ale mam nadzieję że przyszły tatuś stanie na wysokości zadania, znajdzie nową pracę i będzie w stanie Was utrzymać :) 🌻 Kaasiak89 chłopak jednak? :) ejj no to fajnie :) ciesze się że wszystko u Was gra :) oby tak juz do porodu :) 🌻 Eweelko cześć :) jak się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK dostałam haslo. Nie mówiła na czym to polega tylko ze bezinwazyjne. Robi się w innej klinice I ze moja decyzja ze ona nie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa66 śliczny bobas i jaki duży MaćkowaŻona Mam nadzieję że te cholerstwo Ci pomoze. I dziekuje za mile slowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala a ona robiąc ci to badanie usg mowila jaka ma twoje dzidzi przeziernosc karku ? Czy przepływy są ok i czy nosek jest uwapniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala a ona robiąc ci to badanie usg mowila jaka ma twoje dzidzi przeziernosc karku ? Czy przepływy są ok i czy nosek jest uwapniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala jaki duzy juz a jaki super twoj bobo :**** Stymulowana noo tort najlepszy hehehe;)));* Karcia nie potrafie zdj wrzucic na forum :( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko mówiła ze wszystko w porządku ale parametrów nie mówiła ile co i wgl tylko ze wszusyko ok. Zoneczko rzdcz jasma w twojej Sytuacji napesno bym się nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w ten zimny i deszczowy dzień:) śniadanko zjedzone, 2 herbatki wypite, siedzę przed kompem, obok lampka się świeci bo ciemność dziś na oknem straszna:( i tak sobie czekam na kuriera z paczuszką dla mnie:) i dla męża:) muszę umyć włosy, a wcale mi się nie chce, obiadu dziś nie gotuję bo ledwo co mój D z pracy wróci i będziemy jechać do lekarza:) Od miesiąca dostrzegam u siebie kolejną dolegliwość ciążową, myślałam, że przejdzie, ale nie, a mianowicie są to krwawiące dziąsła podczas szczotkowania ble....któraś też tego doświadcza??? Maćkowa no to Ci historia, to człowiek nie pije %, a wątroba siada no koniec świata, oby Ci pomogło to świństewko które pijesz:* goscdarka nie wiem ile mam bakterii na wynikach jest napisane tylko "liczne" :/ Ala bezinwazyjne to usg genetyczne i test podwójny (tzn ja tak miałam) i 400 zł to dużo:( ale ja bym zrobiła a tak dla własnego spokoju:) słodki Twój bobo wiesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej. Ciesze sie, że wszystkie wczorajsze wizyty przyniosły tyle dobrych wieści. Alaa super zdjęcie maleństwa. Można się zakochać :* Mackowa moze teraz jak już wiesz co jest łatwiej będzie Ci zapobiec.. Czytam Was cały czas, ale nie mam weny do pisania. A wszystko przez bliskosc tesciowej.. :/ męża siostra też sie nie odzywa bo odwazylam sie jej zwrocic uwage. Kupila sobie pralke ale postawila na dole u matki a codziennie pierze w mojej, bez zadnego zapytania. Korzysta jak wychodze z domu. Wiec w koncu sie wkurzylam i zapytalam czy jak sie nasza popsuje czy ktokolwiek dolozy sie do naprawy. Powiedzialam ze juz koniec mojego milczenia. Dosyc. Milego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie wiem jak się nazywa to usg miedzy 19 a 22 tygodniem :) połówkowe chyba :) lekarka ma dokładnie pomierzyc dzidziusia ,raczki,nóżki itp :) i mam nadzieje ze dowiem sie kto tam mieszka u mnie :) zdjęcia zaraz wysle :) karcia tylko odpisze i wstawie na forum linki :) Stymulowana fajnie ze już dobrze się czujesz :*** Mackowa :** mam nadzieje ze te leki pomoga i watroba zacznie pracowac jak nalezy :) :* ala twoja lekarka musi miec naprawde dobry sprzet :) moj wydruk z 12 tygodnia nie równa się z twoim :) u mnie tez widac człowieczka,raczki,nózki ale jakość dużo gorsza :) świetne jest to zdjątko :* i bobasek :) nie wiem która z was pisała że krwawią jej dziąsła :) chyba stymulowana :) nie martw się mi tez :):* ola to faktycznie troche dziwnie że siostra męza ma swoja pralkę a przychodzi prac w twojej i to jeszcze pod twoją nieobecność.dobrze że zwróciłas jej uwage.bo potem twoja by się popsuła i do naprawy czy kupna nowej nikt by się nie dołozył . ja to bym się chyba wstydziła mając swoja pralke,isc i prac w cudzej i to jeszcze nie pytając :) jak się czujesz ?:) wiecie co dziewuszki :) wczoraj z męzem się poprzytulalismy i lezymy sobie w łóżeczku przed zaśnieciem i połozyłam się na plecach z wyprostowanymi nogami i rece na brzuchu i mam zamiar spac,i poczułam normalnie swojego bobasa !!! :**** to był on na 100 % .takie bardzo bardzo delikatniutkie kopniaczki jakby,gdybym nie miała dłoni na brzuchu nie poczułabym tego. jejku :* cudowne :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http: //www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea405976659b690e.html http: //www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/faf0e028b568a5c9.html robione w środe :) http: //www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8426a4e03a2196e1.html robione w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczynki:)) Brzoskwinka usuwam spację a i tak mi sie nie wyświetlają:/ jakiś błąd pisze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny jaka ja mialam straszna noc, myslalam ze umre i zarycze sie z powodu zgagi :-( do prawie 3 sie z nia meczylam a do tego od 24 do 2 maly zrobil sobie turniej pilkarski w mym brzuchu co nasilalo zgage: chodzilam, siedzialam,lezalam i ryczalam :-( o 5 budzilam mojego do pracy a po 6 obudzil sie ksiaze kacper :'-( ledwo zyje ... wczoraj mialam zalatany dzien bo oboje z M mielismy lekarzy i z mam tarczyca jest zle :-( na dziecko niby nie wplywa lecz nie maja pojecia jak ja urodze :-( kupilismy tez wczoraj wozek :-) niestety nie mam jak wam wyslac zdjecia wiec jakby ktoras chciala zobaczyc jaki to to wpiszczie w grafike w google Baby design atlantic (jasny seledynowy czy tam zielony jak kto woli :-P) Pewnie wszystkim nie odp bo juz mam pustke lecz... & mackowa kochana mam nadzieje ze uporasz sie z twa wstretna watroba i da ci w koncu mozliwosc cieszenia sie jedzonkiem a wtedy zamowimy wieniec pozegnalny dla kibelka :-P super ze z maluszkiem ok a wizyta mega tania :-) tez bym tak chciala a nie 180 :'-( & brzoskwinka cudnie ze poczulas maluszka i gwarantuje ci ze twoja mama miala racje co do nocny wywijasow malenstwa w brzuszku oraz w trakie wypoczynku mamusi :-P & stymulowana trzymam kciuki za wizyte :-* co do bakteri to zaraz ci zapodam moje wartosci, zawsze mam bardzo liczne tylko w tym msc mialam w normie bo zastosowalam sie do rady poloznej czyli jedzenia kwasnych owocow, kapusty kiszonej czy ogorkow oraz raz dziennie witamine C w pluszu... 7.07 bakterie 1318,50 4.08 bakterie 1856 i teraz robilam to wyszlo rowno 260 a norma przeciez do 500 i nigdy nie dawal mi lekow mowil ze tak liczne bakterie w moczu w ciazy to normalne i mam sie nie przejmowac... & olala kochana bardzo dobrze ze sie postawilas i oby tak dalej a co do ksiezniczki to lada chwila cie tak kopnie ze dopiero zobaczysz :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Brzoskwinka dlatego się zdenerwowałam. Po chol****e wstawiła pralke do matki jak wiedziała, że tamta krzywo się patrzy na każdą kropelke wody która zostanie zużyta.. do tego używała jeszcze mojego proszku i płynu. Nie żałuje jej jakby raz na jakiś czas przyszła i się zapytała. Przecież zawsze można się dogadać.. A czuje się w miare dobrze. Mam zamiar odstawić leki, bo dziennie musiałam brać ich aż 8.. :/ może bóle pleców i brzucha nie wrócą.. Zazdroszcze Ci ruchów maleństwa.. Ja na nie czekam i czekam.. i doczekać się nie mogę:) Też nie mogę odtworzyc zdjęć.. Napisane jest że jest jakiś błąd.. :( A co do tego usg połówkowego to mój ginekolog mi ich nie zrobił.. :/ dopiero jak byłam prywatnie to mierzył wszystko, rączki nóżki główke.. Nawet nie wiedziałam że miałam badanie połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMONI
Do goscdarka. No to szczęsciara z Ciebie nie powiem. Jak z każdej która rodzi spokojne dziecko , ale zdarza się że, rodzą się też DARCIUCHY które drą się bez względu na to czy mają kolke czy nie, one po prostu DRĄ się nonstop. I właśnie te mamunie których dzieci tylko śpią i jedzą i raz dziennie zapłaczą bo KOLKA ,mają najwięcej do powiedzenia tym które nie mają tego szczęścia i muszą słuchać płaczu swojego dziecka cały czas i nic nie mogą na to poradzić ,aż wkońcu płaczą razem z dzieckiem bo ileż można wytrzymać. myślisz że to jest takie przyjemne i BUDUJĄCE jak to nazwałaś, wiąc z całego serca życze ci właśnie takiego BUDUJĄCEGO przeżycia. I nie mów mi że nie byłam gotowa na bycie mamą bo czekałam na to 6 lat co miesiąc płacząc nad negatywnym wynikiem testu.I kocham swoje dziecko najbardziej na świecie, cobyś wątpliwości nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMoni
aa i jeszcze Ci powiem bo możesz nie wiedzieć ale chora na raka mama to raczej niewiele pomoże przy dziecku nawet jak z nią mieszkasz. To raczej Ty musiałabyś jeszcze jej pomóc.Ignorantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×