Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
witajcie kochane :* IZA musisz pogadac z męzem :) no innej opcji nie ma :) wkońcu do starań trzeba dwojga :) mój P jak u mnie była akurat owu tez zawsze był zmęczony,ale zawsze jakoś te starania były,może wtedy to nie jest jakiś najlepszy sex,ale szkoda przegapic owu,i zeby nie było ze ja go zmuszałam dziewczyny ;) po prostu nawet zmęczony się ze mna kochał,krotko ale zawsze swoje zrobił.IZUŚ u mnie pomogło ze po okresie az do tych dni kiedy trzeba było zaczac starania nie było sexu,nawet jak maż miał ochote to starałam się go przetrzymac zeby potem zmęczony za bardzo nie był i to jakoś pomagało troche :) najlepsze jest dziewczyny to ze w dni płodne oni sa zmeczeni,a po dniach płodnych kiedy juz może nam sie nie chce albo kiedy nie trzeba oni wtedy moga codziennie do samego @ .skąd oni takiego przypływu energi wtedy dostają :) karcia pisałas ze chodziłaś troche wiec może to od chodzenia.jak jak dużo chodze i takim średnim krokiem to brzuch mnie ciągnie strasznie i czasami właśnie tez kłuje.dalej cie meczy to kłucie ?:) Usia ta moja dziecinka to mnie trzyma w niepewności :) wiecie pisałam wam kiedys ze na usg w 12 tyg jak popatrzyłam na bobasa wyglądał mi na chłopaka,i tak jakoś od tamtej pory jak mysle o mojej kruszynie to jak o chłopaku :)na poczatku tez i rodzina mowiła ze chłopak bedzie :) i ja juz sie cieszyłam na tego chłopaczka a teraz wszyscy znowu mowia ze dziewczyna :) z dziewczynki tez bede sie bardzo cieszyc :) ale to miał byc starszy brat :) i chyba jak do tej pory mowiłam ze obojetne mi czy chłopczyk czy dziewczynka ,tak teraz chciałabym żeby pierwszy był chłopczyk :) chociaż podkreślam że z dziewczynki tez sie bede cieszyc tak samo,i tak samo kochac :** usia nienawidze takich ludzi którzy znęcają się nad zwierzetami !!! czy oni mają serce,i sumienie wgl ... moja Pusia tez była znaleziona w lesie,była przywiązana do drzewa i to nie tak za smycz tylko,tylko była tak przywiązana ze stała na dwóch łapach przywizana tak karkiem do drzewa,i sznurek miała pod przednimi łapami i na brzuszki,i nie wiem ile tam spedziła czasu bo to nie my ja znaleźliśmy tylko znajomy,ale ona już była na wpół niezywa,ale jakos udało sie ją przywrocic do życia,i potem trafiła do nas. do tej pory jak burza jest to wskakuje na rece żeby ją przytulic i tak się trzesie strasznie i piszczy :( a jak ktos reke podniesie to odrazu się kuli bo mysli ze to ja ktos chce uderzyc i sie boi wiec pewnie bita tez była . kasik85 jutro twoj wielki dzien :) zycze Ci aby wszystko przebiegało tak jak sobie zaplanowałaś i tak jak sobie wymarzyłaś :) i żebyś juz zawsze była taka szcześliwa jak jutro :) zebyście byli :* miałam coś jeszcze napisac ale zapomniałam :) cholerka :) wiecie co na ból pleców polecam gimnastyke :) jak nie ma żadnych przeciwskazan oczywiście :) mi naprawde pomaga bardzo :) ostatnio sypiam w nocy bardzo dobrze,nie budzi mnie ból pleców bo juz bardzo rzadko mnie bolą ,biodra nie bolą wogóle,jedynie co to sutki bolą czasami ,ale na to nie ma ćwiczen chyba :) ja czuję kopniaki dziewczyny :) takie jeszcze słabe ale czuje :) wczoraj wieczorem jak sobie lezałam na boku mały dał mi taką serię kopniaków że nie nawet nie policzyłam :) widzicie i znowu mówię jak o chłopcu :) miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza moj przedszkolak zadowolony jak nie wiem dzis to biegl do przedszkola :-) kochana nie zlosc sie na meza oni juz tak maja ze gdy trzeba uzyc swego sprzetu to padnieci i spia lub cos tam :-* :-* obiecalam ze wam sie uda wiec przyjdzie ten czas!!! & kasik jutro wielki dzien :-) :-* & angelus kochana trzymaj sie i w koncu jak dojdziecie do siebie to spotkanko przy soczku :-* & i co wam jeszcze chcialam napisac to nie wiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane moje. Humor dzis juz lepszy wiec jakos przeżyje :) Dziekuje Wam bardzo kochane za wsparcie i ciepłe słowa :) Wiedziałam ze Wy mnie zrozumiecie :) Powiem Wam szczerze ze ja go nie naciskam, nie mowię ze sa plodne i idziemy robic swoje, ze musimy sie bzyknac bo wyliczylam itd., tylko w ciagu dnia go "zaczepiam", szepce świństwa do ucha, czasami macne :) itd. Jakis buziak w miedzy czasie i żartujemy sobie ze dzis bedzie i to koniecznie i wogole... I co? I nic. Ale jest dokładnie tak jak Brzoskwinka napisalas - w dni plodne to in sie nie chce a po dniach plodnych to normalnie ich rozsadza. A od zawsze jest tak mi z tydzien przed @ totalnie sie nie chce :( I od kiedy pamietam to tak mam. I moj M dobrze o tym wie. Ale ostatnio mobilizuje sie do seksu przed @ zeby wlasnie nie było ze chce mi sie tylko w dni plodne. Jesli chodzi o przetrzymanie mojego M do dni plodnych to za bardzo ne wyjdzie. Bo jemu zaraz po @ bardzo sie chce a jak ja wlasnie chce troche odpuścić to mowi ze robię mu to chyba na złość :( Masakra :( Narazie odpuszczam sobie bo i tak ten cykl przepadł. Ale w nastepnym cyklu, przed dniami plodnymi czeka nas poważna rozmowa!! Nie odpuszcze! Xx Kasik85 to juz jutro :) :) Super :) Zycze Wam pięknego i słonecznego dnia :) Oby wszystko poszło zgodnie z planem i zebyscie byli juz zawsz tak szczęśliwi jak w dniu jutrzejszym. I zebyscie przez Wasze wspólne zycie szli z takimi samymi usmiechami jak w tym szczególnym dla Was dniu :) :* Xx Angelus kochana mnostwo zdrowka dla dzieciaczków :* Xx Eweelka padlam :) :) DANIO :) hehe. No a najlepsze w tym wszystkim jest to ze mnie to DANIO cholera prześladuje ! Xx Goscdarka bardzo sie ciesze ze Mały tak zareagował :) :) Super ze odnalazł sie w nowym otoczeniu :) Teraz juz nie musisz sie stresowac i na dodatek masz bliziutko do przedszkola wiec sama sobie spokojnie poradzisz :) Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oczywiscie gość wyżej to byłam ja IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też danio goni non stop, w ciąży nie jestem a jadłabym co chwile coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczyny. Jedni się weekendują a inni z bólu brzuszka się zwijają, jak na przykład ja :( wymioty dziś znów bladź zaliczone :( jadę jutro badać alat ale wyniki pewnie dopiero w poniedziałek będą :( chciałabym każdej z Was odpisać ale nie mam sił i weny twórczej. Napomknę tylko Brzoskwinko że starsi bracie nie zawsze są tacy fajni jakby się mogło wydawać. Miej lepiej pierwszą córeczkę a drugiego synka bo takie piękne sceny kiedy to np brat staje w obronie młodszej rodzonej siostry to ja znam tylko z filmów. Sama osobiście mam starszego brata i starszą siostrę i powiem Ci że z bratem (a za często nie określam go tym mianem) jestem od kilku ładnych lat na wojennej ścieżce i to nie z mojego powodu. Z siostrą żyj***ardzo dobrze i cieszę się że ją mam. Starszy "brat" właściwie dla mnie nie istnieje i szczerze mówiąc lepiej żyłam z ciotecznymi ale ten mi najbliższy zginął w wypadku samochodowym a drugi w stanach mieszka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa matko kochana ale ty się meczysz bidulo. Nie dość ze wymioty to jeszcze brzuch? :( nic się nie da zrobić z ta wątroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P pierwszy CALY wolny weekend od 5 tygodni i mnie rozlozylo... czuje sie okropnie, zatoki cale zawalone, katar, gardlo i caly dzien boli mnie glowa i chce sie spac.. takze wybaczcie ale rozpisywac sie nie bede & Mackowa znowu znikasz? :( & Paulinka jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jestes :) nie wsywietlalo mi postow ;/ poloz sie i odpoczywaj, mam nadzieje ze juz nie dlugo przejda Ci te wymioty bo biedna meczysz sie uz tak dlugo a nie pamietam zebys kiedys powiedziala ze masz dosc a z pewnoscia miewasz nie raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeje biedna Mackowa ,ze też tak cie te wymioty męczą, trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj jak najwięcej. nessaja kochana jeszcze Ciebie rozkłada, nie daj i bierz witamy i co sie da tylko:) ja myślalam że nie dojade do domu, ulewa taka nieziemska ze po drodze tylko mijałam auta pozalewane do pół, ale na szczęscie dojechałam. W domu okazuje sie ze panuje grypa żołądkowa i chyba nici z planów na jutro bo komu zostawie małą...ehhhh ... życie. Miłego wieczorku Kochane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jejciu mackowa :-( jak mi cie zal... nawet nie wiem co napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie pisze bo nie mam intentetu :/ Maćkowa wpółczuje Kochana :( cały czas myślęo tym i trzymam kciuki żeby się polepszyło... A ja dzisiaj w ogóle nie czuje ruchów, kopnieć maleństwa :( i już schizuje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo ja tez na sekundę. Maćkowa kochana trzymaj sie jakos! W końcu Wszytsko co złe minie i bedzie dobrze. Musi! Olala z tego co pamietam to masz książkę "w oczekiwaniu na dziecko" :) jak tak to szybko na str 271 i bedziesz spokojna:) Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Jakoś mi dzień w pracy minął :) Coś się mój mąż dziś do mnie przystawia :) hehe xx Maćkowa biedna Ty nasza :( Jak ja bardzo Ci współczuję :( Męczysz się strasznie :( Bidulko :( Trzymam kciuki żeby mimo wszystko wyniki były choć trochę lepsze :) Trzymaj się kochana :) :* xx Nessaja kochana kuruj się przez weekend a ja życzę Ci dużo zdrówka :) xx Eweelka kurczę u Was też wszystkich po kolei rozkłada :( Dużo zdrówka dla Was wszystkich :) I mimo wszystko życzę aby udało Wam się jutro wyjść razem :) :* xx U nas też ostatnio mały załapał katar i miał chrypę :( Dawałam mu witaminy, tran i tabletki do ssania ziołowe i jakoś zażegnaliśmy to :) Teraz kupiłam mu SAMBUCOL syrop i będę mu dawała profilaktycznie codziennie. A od małego załapał mój mężulek :( Oby mnie nie złapało!! xx Dziewczyny kupiłam sobie testy owu ale te kreskowe. I za każdym razem jak je robię to wychodzą 2 kreski (JUPI 2 kreski :P ). Kontrolna mocno tłusta ale testowa za każdym razem blada?? Cy to znaczy ze owu nie ma?? Na instrukcji jest napisane że jak jest blada to jest słabsza możliwość zajścia w ciąże a jak tłusta to są ogromne szanse i bla bla bla :) Nie wiem jak mam to rozumieć bo zazwyczaj jak kupowałam testy owu to te elektroniczne z uśmiechniętymi buźkami :) A nigdy nie miałam tych kreskowych jak testy ciążowe :) xx dobrej nocki kochane :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dzień dobry wszystkim! Ja tylko wpadam na chwilę. Kasik85 dziś Twój wieeelki dzień ślubny. Chciałam złożyć Ci gratulację i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Cześć kochane. Brakuje mi was i na pewno nie zapomne. Nie wiem kiedy was nadrobie.Nawet Syn mi przypomina ze na kafeteri nie siedzę. Ale nie mam kiedy. Dzis juz ten wielki dzień. Ostatnio prawie nie śpię cały czas jest coś do zrobienia, załatwienia. Rodzina mi się powiększyła. Mamy śliczna kotke, mimo że nie lubię za bardzo kotów, ale ta jest wspaniała.. przysle wam zdjęcia jak juz trochę się u mnie unormuje. Kocham was. I dziękuję ze po mnie pamiętacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik85 powodzenia w dzisiejszym dniu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i ja IZA85 :) Dzien dobry wszystkim :) Ja tak z rana najbardziej do Kasik85 i Eweelki :) Kasik85 z całego serca zycze Wam cudownego dnia :) Niezapomnianego i szczęśliwego :) Zeby każdy Wasz wspólny dzien był tak piękny i radosny jak dzien slubu :) Szczescia kochana i jeszcze raz szczescia :) Z niecierpliwością czekamy na zdjecia :) :* Xx Eweelka kochana a Tobie z okazji rocznicy slubu zycze samych cudownych dni :) Mnostwo milosci i szczescia :) Zeby wszystko układało Wam sie w życiu tak jak sobie to planujecie i zyczycie :) No i zeby spełniły sie Twoje wszystkie marzenia a szczególnie to jedno :) :* Xx No a teraz spadam sie szykować do pracy :) Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera i nie ma mojego posta :( wrrrr jak ta kafe czasem wkurza :( IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ewelka wszystkiego najlepszego z rocznicy slubu :) spełnienia wszystkich najskrytszych marzen i uśmiechu duzo :):*** Kasik dziś wasz wielki dzien :) ja pamiętam swój jakby to było wczoraj :) niech pogoda i humorki wam dopisza i całe wasze życie bedzie takie przepełnione szcześciem i miłością jak dzisiejszy dzien :):* Mackowa wiadomo ze różnie się w zyciu układa.ja wcale nie mysle ze chłopak musi byc pierwszy bo ma bronic młodszej siostry czy cos. po prostu tak jakos myslimy o chłopaku najpierw :) u ciebie jest akurat taka sytuacja z bratem ale siostry tez nie potrafia się dogadac,pisałam wam jaka jest moja siostra,i teraz tez się nie odzywamy i szczerze wcale mi na tym nie zalezy,bo jezeli ona ma mnie w d***e i przychodzi tylko jak jej cos trzeba to ja mam koło niej skakac,poza tym narazie tak jest dla mnie ok,bo przynajmniej sie nie denerwuje nie potrzebnie i dziecinki nie stresuje :) ale moje cioteczne rodzenstwo brat i siostra,i jak byli młodsi to sie kłocili bili,z reszta to chyba wszystkie dzieci tak maja,my z siostra tez sie za łby ciągałysmy, a teraz naprawde jej zazdroszcze ze ma takiego brata, pomoże zawsze,służy rada i wgl jak najlepszy przyjaciel . przyszłosci nie przewidzimy i nie wiemy jakie stosunki beda mieli w dalekiej przyszłości nasze dzieci,ale możemy starac się je wychowac na dobrych i poządnych ludzi :) Mackowa biedaku ty nasz :* trzymaj sie:* ola nie panikuj :) na początku taj jest że nie bedziesz czuła codziennie tych ruchów :) IZA ja jak robiłam testy owu to na ulotce zawsze było że testowa musi byc takiej samej barwy lub ciemniejszej niz kontrolna i to jest pozytyw.ale może mocz był za bardzo rozcienczony,moze coś wypiłas :) najlepiej wieczorkiem rób i staraj sie nawet jak jest blada kreska bo kiedys tu wam pisałam w któryms cyklu ze jak owu była to miałam same blade te kreski a pozytywny mia zaczał wychodzic dopiero po potwierdzonej usg owulacji wiec działaj :) kochane mam dużo sprzątania a tak mi się nie chce :) i dzis jakas zmeczona się czuje :) moja robota wygląda tak że sprzatam 15 min i 15 odpoczywam :) mam dzis wieczorem parapetówe i chciałam was spytac ile teraz się daje kaski bo się nie orientuje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 z okazji tego najważniejszego dnia życzę Ci dużo, dużo szczęścia, miłości, spełnienia Twoich wszystkich marzeń. Oby ten dzień był taki jaki sobie go wymarzyłaś :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny odebrałam wyniki moczu. Leukocyty 500 czy to coś okropnego? Norma 10. Pędzle zobaczyć zeszle badania. A brałam jakieś ziołowe tabletki na bakterie wyniki miały być lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i co dziś 3x2 urofuragina i jutro rano szpital i na dyżur. Po antybiotyk do Pani doktor. Trochę się przerazilam tak wysokim stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kasik szczęścia miłości i spokoju na nowej drodze życia. Ewelka wytrwałości iradosci w dalszej drodze życia. :-) Ala o rany Julek coś to tyle tych leukocytów. Ja miałam 20. Ale juz sie unormowalo. Pedz do lekarza. Idź i niech ci cos powie, czemu to tak jest. A potem napisz nam oczywiscie koniecznie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kasik szczęścia miłości i spokoju na nowej drodze życia. Ewelka wytrwałości iradosci w dalszej drodze życia. :-) Ala o rany Julek coś to tyle tych leukocytów. Ja miałam 20. Ale juz sie unormowalo. Pedz do lekarza. Idź i niech ci cos powie, czemu to tak jest. A potem napisz nam oczywiscie koniecznie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam jechać po antybiotyk będzie robiła mi posiew moczu co to za bakteria. Boje się brać antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek sobie powtórzę sama dla siebie badanie. Bo coś mi się nie chce wierzyć. Fakt mam coś takiego ze myślę że mi się bardzo chce sikac a idzie kilka kropel tylko bądź mały strumień. Wiec świadczy to napewno o jakimś zapaleniu.3tyg temu miałam leukocyty 25 a teraz aż 500? Ciekawe ciekawe no nic lecę po urofuraginum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
wlasnie ewelka i dla was wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, owocnego dnia wraz z noca i kolejnych latek w szczesciu :-* & ala jejku tak duzo tych leukocytow, dobrze ze od razu zaczelas dzialac w tym kierunku:-* daj zas znac jak wyszly kolejne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×