Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jak na złość mój lekarz przyjmował dzisiaj do 14 a mnie zaczyna boleć brzuch na dole.. Cholera człowiek stara się uważać na siebie, nie jeść czegoś co może zaszkodzić, rezygnuje z niektórych rzeczy a tu chwila nieuwagi i coś takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala brzuch teraz to Cię ze stresu boli!!!!! Zawsze do szpitala możesz jechać. Nie stresuj się kochana!! Stresem jeszcze gorzej dzidzi szkodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza może masz rację chyba muszę z n im pogadać bo kurcze kto to widział takie abstynenjcję od seksiku robić hehehe:P karcia1000@poczta.fm Olala podejdź do tego spokojniej, polóż się wygodnie i poleż bo za bardzo do głowy sobie nabierasz... czujesz jak się dzidzia rusza? może poprostu się stukłaś mocniej i tyle a nawet dzidzia tego nie poczuła. czytałam kiedyś że ona jest tam bezpieczna także nie wariuj:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to jeszcze ja IZA85 tylko tym razem z telefonu :) Xxx Pytanie bardziej do Pity bo chyba ona najbardziej obeznana w tym temacie ale każda odpowiedz bedzie dla mnie ważna :) W połowie sierpnia robiłam prześwietlenie zęba. I zastanawiam sie jak długo takie promieniowanie utrzymuje sie w organizmie?? Bo nie wiem czy dobrze ze juz sie staramy o dzidzie. Czy promienie juz sobie poszły ze mnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ja IZA85. Karcia wyslalam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak narzekałam na teściową, ale po wczorajszym, odkładała wnuka 3 miesiące i strzykło jej coś, okazało się złamanie kości obojczykowej, a na dodatek podejrzewają nowotwór, bo jest guz przy tej kości połączonej z kręgosłupem.... mam wyrzuty ,że się denerwowałam na nią a jej się takie coś przydarzyło, Powodzenia dla wszystkich staraczek a ciężarówką życzę przyjemnego porodu, sorki ale będę tu częściej zaglądać niż pisać powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Jestem po wizycie. Mały wariat pierwsze co wywalił to jajeczka. I plecami sie zaslonil. Lekarz kazał mi isc na spacer i zjeść coś slodkiego. I pomogło idealnie sie pokazal. Wszystko jest bardzo dobrze. 143 uderzeń serca. Waga 325 g. Kosteczki idealne. Buzka tez. W brzuszku tez wszystko gra. Tylko mam napisane ułożenie poprzeczne miednicowe. I co to oznacza w 20 tyg. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola uważaj na siebie. Ale Mysle ze nie masz sie czym martwić bo mnie np brzuch dzis lekko bolam po tym jak lekarz przy usg mi naciskał. Ale juz przechodzi. Tobie tez przejdzie za godzinkę dwie. Kuzynka miała wypadek wylądowała na kierownicy brzuchem a okazało sie ze dziecku nic nie bylo. Więc będzie ok słoneczko ty nasze śliczne. :-) Pita jakie wstyd ?! Cieszymy sie i zdjęcia masz pokazać ze ślubu. Czekamy z niecierpliwością. Mamaniemama super super. Już tym razem będzie wszystko prawidlowo na 100pr. Tak jak u nas kochana. My pierwszego bobaska mieliśmy chorego a teraz jest w zupełności zdrowy. A jak szaleje.uf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety kobiety ile tu się dzieje:) Kasik gratuluję i duuuuużo szczęscia na nowej drodze życia:) Pita no wiesz Ty co, tak po cichu? kochana no nic tylko się chwalić:) i nie stresować, spokojnie 🌼 Ewlka Tobie kolejnych lat z mężem u boku 🌼 Olala jak się martwisz to jedź do szpitala, ale na pewno wszystko jest ok, nie krwawisz, woda nie cieknie więc nic się nie stało. Maleństwo jest chronione w środku pęcherzem i wodami:* Ale macie brzucholki:) mackowa kiedy pkażesz swój?? Zaraz Wam wyślę mój, bo mam dobre zdjęcie hehe mierzyłam wczoraj moje sukienki bo za 2 tygodnie idziemy na wesele i niby w każdą (prawie) się mieszczę, ale jakoś mi ciasno:/ plecy dalej mnie bolą, biodra też, dzisiaj w ogóle się słabo czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniemama i po co ten stres był :) :** ola mocno się uderzyłaś ? nie wiem co ci poradzic.ja juz nie raz się uderzyłam,albo pies mi na brzuch wskoczy,a piesek ma 6 kg i nic złego się nie działo.ale jak coś cie boli może dla świętego spokoju idz do lekarza bo stres to nic dobrego dla dziecka . karcia u mnie tylko tydzien wiecej :) porozmawiac musisz z mezem i powiedziec co ci lezy na serduchu :) jakoś tak chyba jest ze jak my kobiety w ciązy jestesmy to potrzebujemy od faceta tego zainteresowania wiecej i wgl.u nas tez tak było,akurat sex był,ale nie było wielu innych rzeczy przytulania,całowania i takich pierdołek niby nic nie znaczących a jednak i pisałam tu dziewczynom że potrafiłam poł nocy przepłakac ze mnie maz na dobranoc nie pocałował :D ale powiedziałam mu jak się z tym czuje,i czego oczekuje i stara się :) i to bardzo :) czasami to mnie zaskakuje normalnie :* żoneczka fajnie że wszystko w porządku :** Pita ty się nie stresuj tak bo suknia za duża bedzie :) Stymulowana no piękny brzucholek :) a wgl to myslałam że brunetka jestes :) nie wiem czemu :) a tu jednak bloni :* Wgl jak się fajnie ustawiłyśmy Stymulowana 24tc,ola 23 tc,ja 22 tc i mackowa chyba,karcia 21 tc,żoneczka 20 tc.pominełam kogoś ?:) żoneczka nic się nie mart dzidziuś ma jeszcze dużo czasu żeby przybrać odpowiednią pozycje i sie odwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 a w którym dni cyklu byłaś kiedy robiono i to prześwietlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama gratuluje :-) byłybyśmy razem na tym samym etapie...no własnie byłybyśmy :-( cieszę się że przynajmniej u ciebie ok u mnie koniec @ w czwartek usg i zobaczymy a nawet jeśli ok to ze staraniami pewnie jeden cykl trzeba poczekać :-( no nic pozostało tylko czekać i mieć nadzieje że kolejnym razem sie uda. jeszcze raz gratulacje i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa o kurcze, idz do tego lekarza, bo domowe sposoby moga ladowac przy tych Twoich wymiotach w sedesie a lepiej dzialac od razu niz probowac leczyc sie domowymi sposobami a chorobsko sie wtedy moze rozwinac na dobre. & Pita, zycze Ci duzo milosci w tym dniu, zeby byl najpiekniejszym dniem i zeby na prezent slubny dzidzia sprawila wam wielki suprise :* & Eweelka spoznione zyczenia na rocznice :) Kasik i jak po slubie? ogarnelas juz ten poweselny szal? :) & Ale brzuszkiii, zazdroszcze :) & Usia nie martw sie i nie obwiniaj, przeciez nie Twoja wina jest ze cos zlego jej sie stalo, a moze ten nowotwor jednak okaze sie ze go nie ma? jest to pewne na 100%? & A ja troszke lepiej sie czuje, gardlo niestety nadal boli i czasem chrypie, katar z zatok odpuscil narazie ale glowa mnie znowu boli. Trzeci raz od tamtego tygodnia. Jak glowa zawsze sporadycznie mnie bolala. Spac mi sie chce, ranki teraz mam i bede chodzic na pol zywa bo zasnac nie potrafie i cala noc sie budze. Piersi znowu przystapily do ataku ale zupelnie inaczej, teraz sutki bola slabo a za to cycki bola od gory najbardziej. Do tego zla jestem bo przy schylaniu mzy mnie zab, a zaznacze tylko ze do konca czerwca poleczylam wszystkie zeby... Izus, @ wg cyklu wczoraj miala byc, ale ze po moich obserwacjach sadze ze owu byla dopiero kolo 24-25dc to dopiero pojawic sie moze kolo czwartku, pt. Ale oczywiscie obietnice sobie dalam ze nie zrobie testu wczesniej i coo? pewnie ze nie wytrzymalam. Taka juz chyba moja natura ze cierpliwosc to moja slaba strona :P No i oczy moje juz mnie bola od wpatrywania sie namietnie w ten test, nawet juz na maila weszlam od Ali na wiadomosc jak poslala zdjecie testu bo mialam taki sam jak ona i w tym samym miejscu co powinna byc ciazowa kreska po intensywnym wpatrywaniu sie niby cos tam jakis cien cienia najwiekszego ale czy to moje oczy juz sobie tego nie zmyslily? Poczekam jednak juz do czwartku jesli wytrzymam a znajac zycie i majac w domu jeszcze dwa testy pewnie nie, czy to jednak aby nie jakas fatamorgana. Nie powiem ze brzuch mnie czasem nie zaboli, znow jak w pracy trzeba czasem troszke polatac z jezorem na wierzchu czy jak siedze dlugo noga na noge i sciskam brzuch a jak usiade inaczej to od razu przechodzi ale na wzglad ze ten moj brzuch bolal mnie ostatnimi czasy jak sobie chcial nie bede sie nakrecac z jego powodu. Tymczasem ide robic kolacje bo maz wraca o 20 z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka o rany rany oby okazało sie ze to to. :-) serce mi podpowiada ze cos w tobie juz jest , hurra. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ło matko kochana ale żeście się rozszalaly... Dopiero was nadrobilam przy kolacji. A pościel zamówiłam ta beżowo brązowa mam nadzieję że jutro będzie. Nessaja wyślij focie to zobaczymy czy ty masz omamy czy my też coś widzimy. Bardzo trzymam kciuki żeby ta krecha była!! Mackowa kiedy pokażesz swój brzuszek???? A teraz pędzle oglądać stymulowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wow wow wow stymulowana!!! Kurcze kobieto tez sobie inaczej cie wyobrażałam niezła z ciebie laska!!! A i brzusio ładnie widoczny. Kurde ja juz 16tc i hmm nie widzę nic ale to pewnie dlatego ze ja zawsze byłam przy kości zanim się dzidzia ujawni to pewnie jeszcze trochę minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Iza @ juz byla. Prosilam o aktualnienie ale nikt nie poprawil. :) na ta chwile nie powiem kiedy kolejna bo kalendarz mam gdzies gleboko w torebce. Kurcze ost na nic czasu nie mam. Juz w tym roku odchodza wywstawy. Majlo w sobote w wawie stanal znowu na podium :-) Kasik wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jaka laseczka :** :) Ola jak brzusio rosnie, jak na drozdzach. Piekne laski z was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny foci nie zrobie, juz probowalam :P i niestety, nie widac na zdjeciu kompletnie nic, bo albo za ciemno albo zbyt przeswietlone. Ale jednak bede rano testowac :P haha nie wytrzymalabym do tego czwartku, a mam dwa testy wiec zawsze w czwartek moge tez zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 9dc i jakies bole mialam. Sluz juz taki plodny mozna powiedziec. I calyyy dzien mi sie chce moze dlatego ze po przerwie wczoraj dopiero cos bylo a dzis to moj spi od 1,5h. Padl jak kawka :D Nessaja czekamy !!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez staraczka od miesiecy
Witajcie. Mam do Staraczek konkretne pytanie, mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko. Otoz chcialabym wiedziec w jakie dni sie staracie. Czy czekacie do samej owulacji I wtedy sex dzien po dniu czy przez caly cykl? Jak czesto i kiedy? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia przykro mi ze tak wyszła sytuacja z teściowa :( Ja swojej tez nie bardzo lubię i psiocze na nia ale pewnie w podobnej sytuacji tez miałabym wyrzuty sumienia :( Kochana zycze duzo zdrowka dla teściowej i trzymam kciuki aby ten guz okazał sie nie groźnym guzkiem!!! Odezwij sie do nas czasem :) Xxxx Zoneczka super ze na wizycie wszystko okay :) Mały chwali sie tym co ma miedzy nogami i tyle :) Ja jestem tez zdania ze jeszcze szkrab sie odwróci główka do dołu i bedzie naturalny poród :) :* Xxxx Pita jak miałam zdjęcie robione to byłam w 15dc ale to było w sierpniu. Pozniej 31 sierpnia miałam @ i teraz działamy. Tylko czy ewentualne promienie moga mieć wpływ na ewentualna ciaze teraz? Xxxx Asik kochana trzymam kciuki zeby w czwartek wszystko w srodku było czyściutkie :) A raczej jestem tego pewna :) i jesli jest czysto i czujesz sie na siłach to zaczynaj odrazu :) :* Xxxxx Nessaja kochana bardzo mocno zaciskam kciuki zeby teraz ta druga kreseczka była tłusta i wyraźna :) A zreszta nie wiem czemu ale mam takie przeczucie ze udało Wam sie :) Ze na bank rozwija sie w Tobie maleństwo :) To tak samo jak z dziewczynka u Mackowej było :) Ja to chyba jakas wróżka powinnam byc :) Xxxx Stymulowana kurna ale laseczka jestes :) U ten cudnie zaokrąglony brzusio skrywajacy małego Oliwiera :) :* Budowę masz identyczna jak moja znajoma. Chudzinka ze ja pikole :) Jadła za 10 osób a nic nie tyla :) W ciąży przytyła 15 kg i tydzien po porodzie juz wróciła do ten samej wagi sprzed ciąży :) No nic tylko pozazdrościć :) Xxxx Paola jutro jak zasiade do laptopa to Cie poprawie bo na tel nie umiem :) Chyba ze ktos to zrobi wczesniej, tylko napisz kiedy NIE spodziewasz sie @ :) Xxxx Nessaja odrazu rano wrzucaj zdjęcie na maila :) Juz sie tych Twoich dwóch kresek nie moge doczekac :) Kochana do czwartku to jeszcze mozesz dokupić jeden test :) Aptek i sklepów nie zamykają :P Xxxx Tez staraczka - ja mam cykle 26 dniowe. Owulacja miedzy 12-14 dniem cyklu. Pierwsze 4 dni cyklu to krwawienie. Około 6-7 dnia cyklu pierwszy seksik bo po przerwie juz bardzo sie chce :D Pozniej pozniej staramy sie codziennie :) A od 10 dnia cyklu to juz na bank zaczynamy codzienne maratony łóżkowe. Ale jesli totalnie nie mamy chęci to przynajmniej co drugi dzien seksik. W tym cyklu moj maz dwa dni pod rząd nie miał ochoty wiec u mnie ten cykl juz przepadł i czekam teraz na następny :) I tak codziennie/co drugi dzien do mniej wiecej 18-19 dnia cyklu. Tak na wszelki wypadek gdyby owulacja sie przesunęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Kochane dziękuję wam za życzenia. nie mam na razie czasu nadrobić a będzie pewnie z 10 stron :( :) Ten dzień był wspaniały, piękny słoneczny, był wymarzony pomimo kilku wpadek. Nie przywieźli zamówionego jedzenia i w sobotę między fryzjerem a kosmetyczką latałam po mieście i robiłam zakupy, ale wszystko się super udało. Jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Postaram się wysłać jakieś zdjęcia i was nadrobić. Najpierw muszę załatwić jeszcze kilka spraw formalnych i do was wracam :) Buziaczki dla was wszystkich nessaja czekam na dobre wieści. Ja odpuszczam na 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość wyżej, przed Kasik85 to ja IZA85 :) Kasik super ze sie odezwalas i ciesze sie ze ten dzien był wspaniały :) Pomijając pare szczegółów :) Czekam z niecierpliwością na zdjecia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 najmocniej przepraszam Cię, że dopiero teraz odpisuję, ale po prostu wczoraj już zasnęłam. Wybacz. A co do Twojego pytania, to jak najbardziej możesz się już starać, bo że tak powiem najprościej jeżeli doszłoby do "uszkodzenia", to i tak tamto jajeczko zostało już wydalone wraz miesiączką, więc bez obaw. Ale teraz jak się starasz to musisz uważać z tym rentgenami i jak już będzie mus robienia zdjęcia, to poproście personel medyczny o ołowiany fartuch ochronny!!! On nie przepuszcza promieni. ***Nessaja i jak? Robiłaś już test? Są 2 kreski? ***Eweelka dziękuję za przekazanie moich wiadomości reszcie dziewczyn. A teraz spadam na dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Aha! Miłego dnia życzę każdej z osobna. Jak wrócę z pracy to napiszę. Spadam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×