Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny, na bete nie dam rady, pracuje na rano a z tego co sie orientuje krew pobieraja u nas z rana tylko wiec lipa. Pozostaja mi poki co testy :P Do tego zrobil mi sie jakis szpetny liszaj na brodzie po prawej stronie :/ zwedzi jak pieron i mam wrazenie ze sie rozrasta :/ no i miedzy brwiami na czole wieeeelki czerwony dżordż.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja to urlop na żądanie i najpierw oddać krew do badania a później z liszajem do lekarza, może coś poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka tam są jak byk 2 kreseczki:DDDD tak myśłałam jak pisałaś że Cię tam swędzi i ciecze i się z mężem leczycie ja przed zrobieniem tak samo miałam tak swędziało że hej:PPP Boże ale cudownie nasze forum odżywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala daj znać koniecznie jak przyjdzie wózek jak się prowadzi i czy duży gabarytami :) ja idę robić zapiekanke ziemniaczana mhhmmhhm My jeszcze wózka nie kupujemy. Pewnie kolo 7mca kupimy juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana ja też widzę!!!!!! Ale też bym zrobiła betę :) zobacz czy nie ma u was laboratorium całodobowego u nas jest takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Czytam i nadrabiam forum i na wiadomości od nessaji AZ mój Filipek zaczął kopać i się cieszyć ze w końcu 2 kreseczki ;) cieszę się bardzo kochana ;* Kasik i ewelka spóźnione życzenia ode mnie i oby jak najwięcej wspólnie spędzonych rocznic z waszymi lubymi ... Pita super ze się zdecydowaliscie :) niech to będzie nie zapomniany dzień dla was ;) Mamaniemama gratuluje z całego serca :) teraz wszystko się ułoży ... Karcia my tez rzadko się z mężem kochamy ale to chyba wynika ze zmęczenia i jakoś ja nie mam ochoty wg ... Ola dobrze ze wszystko dobrze się skończyło ...uwazaj na siebie ... Mackowa eh biedna ty ... Mam nadzieje ze lekarz cos zaradzi :* A gdzie jovanka ? A ja dziewczyny mam trudne dni i płakać AZ się chce ... Wszystko Pod górkę ... I jedyny pozytyw to ta istotka rosnąca pod moim sercem dla której zamierzam być najlepsza mama pod słońcem oby nie musiała cierpieć przez nas ... IDE spotkać się ze znajomymi żeby się trochę odstresowac pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
heh i jestem w domu... w koncu wyrko co do gozow to niestety sa tak duze ze dostalam skierowanie na operacje lecz po porodzie- mam odkarmic maluszka i najpozniej po pol roku od porodu operacja... izulinka mam identyczne doznania i obawy jak ty a mysl o porodzie mnie juz meczy i przeraza szczegolnie ze juz wiem co mnie czeka :-P wiec wiekszy stres niz jak rodzilam pierwszy raz... co do kacpra to caly czas rozmawia z nim lezac przy brzuszku, spiewa kolysanki no i pyta kiedy brat sie w koncu urodzi a jaki dumny gdy mu mowie ze bedzie starszym bratem i bedzie mi pomagac... & olala i nessaja mi niestety zdjec w tel na mailu nie otwiera lecz ufam dziewczyna i na pewno wozek piekny i dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy ale Wy szalejecie :) xxxx Brzoskwinka odnośnie Twojej firanki :) Ja osobiście nie mam firanek ale jak bym miała to bym namoczyła ją w wannie ze sporą ilością vanishu. Zostawiła na parę godzin i wtedy do pralki jeszcze ja wsadziła :) :) xxx Olala miałam taki wózek dla Kuby jak był mały :) Tylko kolor inny :) Ogólnie jako wózek głęboki jest świetny. Żadne krzywe chodniki nie są mu straszne :) Płynie po prostu po każdej nawierzchni :) za sprawą dużych, pompowanych kół :) Jako spacerówka gdzie dziecko siedzi przodem do Ciebie jest okay :) Prowadzi się go spoko :) Ale jak przestawisz rączkę żeby dziecko siedziało tyłem do Ciebie i oglądało wszystko co przed nim to już gorzej :( Gorzej się nim steruje :( Ale też da się przyzwyczaić :) Jedyne co to jego gabaryty są potężne :( My mieliśmy auto w kombi i praktycznie cały bagażnik zajmowała rama wózka :( Obok ze 2 małe torby i bagażnik cały zawalony :( Powiem Ci że nie wiem czy ten stelaż w ogóle wszedł by do zwykłego sedana :( :( Ale ogólnie zadowolona jestem :) :) xxxxx Ja wiem że ja mam jeszcze czas ale ja już mam swój typ wózka który chce kupić :) Mam dwa typy i póki co mam jeszcze czas na to żeby podjąć decyzje :) Pierwszy to Quinny Buzz 4 :) http://pokazywarka.pl/cxmp5t/#zdjecie12636044 Nie wiem jeszcze jaki kolor ale na pewno 3w1 :) A drugi to: http://allegro.pl/wozek-commi-zapp-eko-2014-fotelik-gratisy-kolory-i4571958778.html Mniej więcej coś takiego tylko jeszcze kolor do wyboru :) :) A co jest najlepsze to ja już mam też łóżeczko wybrane :) hehehe :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka słoniku nasz kochany :) Super ze u Was wszystko dobrze :) Dobrze że Zuzanna daje znać że nadal jest w brzuszku :) To tak na wszelki wypadek gdyby Wam się zapomniało :) xxx Pita trzymam kciuki aby te wredne @ nie pojawiło się przed ślubem :) :) xxx Nessaja kochana ja na tym płytkowym ewidentnie widzę 2 kreski :) Na tym drugim tak średnio (sorry za szczerość) :( Aleeee, ja mam wadę wzroku, siedzę bez okularów i na dodatek wszystko za mgłą widzę więc możliwe że ja jej poprostu nie widzę bo ślepa jestem :P Ale co mi tak kreski na teście skoro ja wiem że Ty w ciąży jesteś :) No nic tylko gratulować Wam :) :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że mi się cholernie podobają czerwone wózki :) Ja bym chciała czerwony wózek tylko jeszcze mojego M muszę do tego przekonać :) Chociaż trudno raczej nie będzie :) :) Stwierdzi pewnie że jak mi się taki podoba to taki kupimy :) I nie ważne czy będzie chłopak czy dziewucha :) :) I tak będzie czerwony wózek :) :P Postanowione :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewuszki przeczytalam wlasnie z moim M artykul 10 przykazan ciezarowca czyli faceta co ma wlasnie kobitke w ciazy i sie rozplakalam i nawet popuscilam :-P moj tez sie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. Mi zaczęły doskwierac plecy i to dość solidnie :( prawy posladek boli i środek pleców na dole.... Kurde a tu prawie połowa. Nessaja śliczny ten wózek... Za 9mcy może coś znajdziesz używanego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja no rzeczywiscie bardzo podobny jest quinny do tego Twojego :) Ja bardziej przekonana jestem do tego drugiego co w linku Wam wyslalam. Ale w miedzy czasie musze pojechac do znajomej bo ona ma quinny i musze pojeździć nim troche i zobaczyc jak sie prowadzi i wogole :) :) Ceny za quinny 3w1 wahają sie miedzy 1000-1500 za nowy. Czasami i wiecej. Ale jak cos to ja na pewno używany bede kupowała :) Xxxx Alaa kurcze i Tobie juz plecy zaczynaja dokuczać?? Ehhhh. Ale kochane ciężarówki powiem Wam ze ja razem z Wami z tym kręgosłupem cierpię :) Choć w ciąży nie jestem :) Jestem z Wami zeby Wam smutno nie było :) Xxxx Goscdarka wlasnie czytałam przykazania :) heheh. Dobre :) Musze teraz mojemu dac do przeczytania :) Chociaz juz raz to przechodził i musze powiedziec ze dobrze mu poszło. No w sumie to i ja za duzo zachcianek nie miałam. Nie budzilam sie w nocy głodna albo cos. Nie latał do nocnego itd. 2 razy po 22 musiał ze mną lecieć do sklepu :) Raz po cos słodko-kwaśno-słono-gorzkiego :) Bo chciało mi sie wszystkiego na raz :) A drugi raz po ciasto bo miała. Na nie nie ziemska ochotę :) Ale pani po paru minutach wybierania, ktore ciasto bym zjadła, była tak w****iona ze masakra :P Dopóki brzucha u mnie nie zobaczyła :) Pozniej juz rozumiała wszystko :D Ale na początku jej wyraz twarzy...No jakby mnie zatluc chciała :) hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gość wyżej to oczywiscie IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Dzien dobry :) Brzoskwinko teściowa napewno bedzie gadala swoje madrosci bo dla wedlug niej tylko ona wie co jest najlepsze :) kurier przywiezie mi wozek jak bedzie w pracy wiec o zakupie dowie sie pozniej. Bedzie zla tym bardziej ze jej ukochana corka ma po synu z tym ze wozila malego do 4 roku zycia. oooo Karcia imie wybrane: Lenka. Chyba w tej kwestii sie nic nie zmieni :) Bylam wczoraj u Poloznej i opowiedzialam Jej o uderzeniu. Powiedziala, ze jesli lozysko mam ulozone z przodu to musze bardziej uwazac, kazala mi sie polozyc i posluchalysmy serduszka :) bije ok 150 uderzen na minute wiec jest dobrze :) oooo Co do wozka i jego gabarytow to zovaczymy jak przyjdzie.. najwyzej bede zalowac ale juz nic nie zrobie :) oooo Nessaja ja tez widze dwie kreseczki :) tak samo robilam test paskowy i mialam jedna bladziutka. Testowalas dzisiaj???????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!!! normalnie jestem przeszczęśliwa. Oczywiście z każdą wizytą będzie niepokój o zdrowie Bąbelka, ale najważniejsze, że jest a co ma być to będzie:) xxxx Maćkowa- do ciężarówek się dopiszę po kolejnej wizycie, jak mi doktorek kartę założy i określi jakiś konkretny termin porodu, bo póki co to pełne skupienie było na tym czy rozwój jest systematyczny (ciągle około 2 tyg mniej niż z terminu OM, ale najważniejsze, że na tym etapie stały rozwój) a jak Twoje zdrowie? coś się poprawia? xxxx olala- pamiętam, że miałam podobną sytuację, ale co gorsza suszarka zatrzymała się na brzuchu. Na szczęście nie miało to żadnego wpływu. Jeśli żadne krwawienie nie wystąpiło to miejmy nadzieję, że nie ma o co się martwić. Ale widzisz, pobudziłaś Małą do kopniaków!!! :) wózek superancki!!!! i dobrze, że nie cały czarny bo pewnie strasznie gorąco byłoby w nim Maleństwu latem. xxxx karciaaa- może Twój Mąż czuje się jakoś skrępowany, że coś mu tam wyskakiwało i się bał. Powolutku, się nie obejrzysz jak go ochota na Ciebie najdzie... :) Iza ma rację- ROZMOWA :) xxxx Żoneczka- super wieści, że z Maluchem wszystko ok :) jeśli chodzi o położenie, to nie jest jeszcze główką do dołu, ale spokojnie, ma jeszcze czas, żeby zmienić pozycję :) xxxxx asik81- no właśnie wiem. Tak wtedy czekałam na pozytywne wieści od Ciebie:( no nic, wierzę mocno w to, że wkrótce Tobie też się uda. Głowa do góry! :) xxxx nessaja- KOCHANA!!! ja 4 tygodnie temu też widziałam cień cienia, że musiałam przy oknie manewrować testem, by coś zobaczyć!! tydzień później widziałam mały pusty pęcherzyk, po 2 kolejnych tygodniach zdecydowanie większy pęcherzyk z zarodkiem, a dwa dni temu bijące serduszko!!!! czekam na wieści z niecierpliwością!!! :) xxxxx kasik_85-najważniejsze, że jesteście szczęśliwi!!! wracaj tu szybko :) xxxx goscdarka- 32 tydzień to już baaaardzo blisko :) szykuj pokój i pakuj torbę, bo te kilka tygodni minie błyskawicznie... :) xxxx nie wiem co jeszcze miałam napisać. tak się rozszalałyście, że miałam trochę do nadrobienia. moją euforię hamuje kiepskie samopoczucie. Ciągle to samo- zero wymiotów, ale fatalne samopoczucie, mdłości non stop, prócz wtedy kiedy śpię. W pracy to ledwo siedzę, a na myśl o jedzeniu aż mnie skręca. Z jednej strony mogłoby to się skończyć, ale z drugiej, jeśli to prawidłowa oznaka to zniosę wszystko :) Mój Mąż zwariował już na punkcie Bąbelka. :):):) dobrego dnia wszystkim!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja dzisiaj juz bardziej widać drugą kreseczke :) myślę, że beta by wszystko potwierdziła.. Bierz na duch wolny dzień lub idz później do pracy jeśli masz możliwość i leć na pobranie krwi.. oooo Mamaniemama jak miałam tak samo na początku ciąży. Żadnych wymiotów jedynie mdłości i zawroty głowy. Czasami zazdrościłam dziewczynom ktore wymiotują ale teraz jestem wdzięczna że obyło się bez tego.. :) więc się nie martw :)Co do wózka to nie chcieliśmy całego czarnego bo to już byłaby przesada. Musiał być przełamany innym kolorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja napewno zrobi się ciemniejsza kochana dziś i tak jest wyraźniejsza z każdym dniem będzie mocniejsza. Kochana leć na betę to się uspokoisz mąż wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżem dobry wszystkim tu ja IZA85 :D I juz z samego rana zaczelyscie szaleć kobietki :) Xxxx Nessaja czekamy na konkretne wieści od Ciebie :) :) Chociaz my wszystkie wiemy ze i ta sa 2 kreski No ale chcemy sie utwierdzić w naszych przekonaniach :) :) Xxx Olala mam tylko nadzieje ze teściowa ze złością nie bedzie Ci kazała nosić tego wózka na gore!!! Bo jej Np miejsce zajmuje. Bo ciężki jest!!! Ale mysle ze bedziesz zadowolona z niego :) Pozniej jak juz maleństwo bedzie siedziało to pewnie na jakas lekka spacerówke wymienicie go :) Xxxx Miłego dnia kochane :) Do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień dobry:) dziękuje za te miłe słowa na temat mojej osoby, aż się zawstydziłam, bo nie uważam się za jakąś piękność, ahh kocham Was, tylko na zdjęciu, które Wam wysłałam widzę, że mój tyłek to jakiś zwis, tzn zawsze taki był, ale nie wygląda to za dobrze heh, wógle to przegrzebałam wczoraj szafę i znalazłam sukienkę w której pójdę na wesele oł jeaaa bo szkoda byłoby mi kupować:) ubiorę też szpilki a co hehe ale do torebki wezmę balerinki i wsio:) Mój brat pomalował pokój Oliwierka:) wyślę foto:) a teraz wózki...pooglądam Wasze wózki:) Olala Twój jest śliczny:) tylko właśnie słyszałam o nim, że mega ciężki, ale jeżeli nie musisz go wnosić to takim problem to nie problem;) Iza85 ja też chciałąm czerwony, w sumie nawet zamówiłam czerwony, w katalogu był piękna, żywa czerwień - niestety a może i stety widziałam go na ulicy, zupełnie inny kolor w rzeczywistości taki ciemny, przygaszony:/ szybko pojechałam do sklepu i zminiłam na czarno-szary i póki co tak zostawiłam,ale w razie wu mogę jeszcze zmienić bo mam go do odbioru w grudniu:) nessaja a Twój mi się nie otwiera:( a też się pochwalę bryką mega syna :) http ://camarelo.pl/w6.html w kolorze szarym tj 6 z kolei, nr SE-15 tutaj fotelik: http ://www.wozki-emmaljunga.pl/userdata/gfx/d01b748903266b645ffaa00f2c77e118.jpg i mebelki http ://sklepbobas.pl/thumbs/products/3911/800x600_prod_photo_9126.jpg, z tym, że z mebelków tylko łożeczko i komoda:) a efekt malowania wysyłam na pocztę. Powiedzcie mi z czym mogę podać na obiad karczek, wczoraj napiekłam tyle, że na dzisiaj zostało i wczoraj były ziemniaki a dziś??? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana nie moge wejsc w linki nie wiem czemu mimo ze zrobilam jak napisalas. A w wozki to wyszlo google ale weszlam w pierwszy link i pokazal mi sie wozek karmelowy :) jesli to na ten styl to super:) ja to bym chciala quinny ale ja to nie mam co ogladac haha :D jestem ciekawa czy kiedys mi sie uda hmmm :) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×