Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Maćkowa- zdrowiej kochana. Że też tak Cię musiało rozłożyć. No ale niestety nic trudnego, jeśli mąż zarazę do domu przyniósł :P uważaj na siebie i wracaj do zdrowia :) ja już siedzę jak na szpilkach. Miałam dziś do 18 być w pracy ale to oznaczałoby, że na usg zgłosiłabym się dopiero koło 19. Kazałam mojemu mężowi o 12 zwolnić się z pracy, sama wzięłam wolne i pojedziemy jak najszybciej- czyli około 13. Traf chciał, że mój gin jest znaczącą osobistością w szpitalu i często tam mnie zaprasza na usg do siebie do szpitala(w ciąży z Tymkiem, po tym jak okazało się, że taka z nim bieda, to w ogóle nie zapisywał mnie do swojego prywatnego gabinetu, tylko co 2 tygodnie a czasem dosłownie co tydzień jeździłam do niego do szpitala i żeby było śmieszniej to za darmo. Tam ma lepszy sprzęt i widział przynajmniej nieco więcej niż widziałby u siebie). Właściwie w jego prywatnym gabinecie na płatnej wizycie z obecną ciążą byłam za pierwszy razem, a ostatnie usg i te co dziś będzie w szpitalu. Zawsze mówi "proszę przyjechać do mnie do szpitala o tej o której będzie pasowało, tam mam lepszy sprzęt" :) no to jadę. i jestem oczywiście mega podekscytowana ale i zdenerwowana. Z nerwów od rana brzuch mnie boli i co raz gania mnie do toalety:( tak bym chciała zobaczyć bijące serduszko... xxxxxx karciaaa- no miesiąc to faktycznie sporo. Może niech weźmie dzień wolny, odpocznie, nabierze sił i niech zrozumie jakie to dla Ciebie ważne. A Żoneczka ma rację, chyba ten sam artykuł czytałam na temat seksu w ciąży ;) xxxxxx Żoneczka- może wyjdzie na to że mniej więcej w tym samym czasie będziemy badane. Trzymam za Ciebie kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze! U Ciebie to już przecież nie taka fasolka... ;) xxxxxx dobrego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Alaa bardzo ładny zestaw :) :* Xxx Pita kochana czemu Ty nam sie tu cholera ne chwaliłas :) Takie cudne wieści :) Ciesze sie bardzo i serdecznie gratuluje :) Odrazu zycze super udanego dnia i oczywiscie szczęśliwego :) ;) :* Xxxx Eweelka kurcze szkoda ze nie udało Wam sie nigdzie wyjść ale najważniejsze ze razem spędziliście ten wieczór :) :* Xxxx Maćkowa biedna :( Lec do apteki albo dobrego sklepu i kup sobie sok z malin i czarnego bzu ale taki 100% i dolewaj do każdej herbaty :) No i woda rozcienczaj. Zdrowka kochana :) :* Xxxx Karcia Dzieki za info :) Powiem Ci ze ja te testy robię w sumie po to zeby wiedzieć czy wogole mam owu :) Ale te kreskówek sa do d**y :P Od przyszłego cyklu kupuje te elektroniczne :) z buzkami :) Karcia moze Twój maz boi sie ze cos moze dzidzi zrobic? Usiąd z nim do komputera i razem poczytajcie o seksie w ciąży. Xxxx Zoneczka trzymam kciuki :) Na pewno wszystko jest dobrze :) Skoro maleństwo sie rusza i czujesz je to na pewno jest wszystko dobrze :) Zreszta jakby mogło byc inaczej :) :* Xxxx Mamaniemama nie denerwuj sie :) Wszystko jest dobrze i zobaczysz serduszko :) :) Trzymam kciuki i czekam na wieści :) choć wiem ze beda dobre :) Xxxx Miłego dnia kochane :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinka cudny brzusio :) :) :) No i jakie piersi :P Twój maz zadowolony musi byc :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mamaniemama to cud nie lekarz, ten Twój :) widać ze z powołania i troszczy się o pacjentki a nie o swoje zaplecze finansowe :) dobrze że się z pracy wcześniej zwalniasz :) zaoszczędzisz stresu i nam i przede wszystkim sobie! :) myślę o tej Twojej wizycie od momentu kiedy otworzyłam dziś z rana oczy. Wysyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii i spokoju ducha jaki we mnie siedzi żebyś była w stanie wytrzymać do tej 13 i ze stresu nie nabawiła się siwych włosów! :) jeśli masz możliwość to napisz od razu po wizycie co lekarz powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA no nie narzeka :) ma co pomacać :) miseczka małe D :) z mojej mamy strony wszystkie kobiety mają takie piersi :) jakbyś zobaczyła piersi mojej cioci albo mojej mamy to moje to małe przy nich :) oni mają pewnie F jak nie wiecej :) ja też się boje że bede takie miec po ciązy :) ale na szczeście moje nie rosną narazie,a ostatnio to mi się wydają nawet ciut mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85- dzięki za miłe słowo :)a jak u Ciebie tydzień się zaczął? xxxxxxx Maćkowa- żebyś wiedziała, że to cud nie lekarz. Fakt, że swoje lata już ma, a ja się modlę, żeby cały mój czas rozrodczy pracował w swoim zawodzie, bo nie wyobrażam sobie innego :P ja się nie zwalniam. Ja w ogóle nie poszłam do pracy tylko wzięłam wolne, a mężowi kazałam o 12 wracać do domu, bo do 19 to już nie wytrzymam :P dzięki za pozytywną energię. Już ostatnio tyle egzaminów z cierpliwości zdaję, że ta godzina z hakiem do wyjścia już nie robi na mnie wrażenia. Szybko minie. Najpierw jedziemy do szpitala, później jeszcze musimy jedną sprawę w mieście załatwić i wtedy do domu. Jak tylko wrócę to napiszę. Mam nadzieję, że tylko dobre rzeczy będę mogła napisać. xxxxxx brzoskwinka- biust do pozazdroszczenia no i brzuszek oczywiście cudny. Niech i mi takie piersi urosną, mój mąż byłby w niebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki nie ma czego zazdrościc :) może jest i fajny i mąż ma się z czego cieszyc ,ale jak trzeba kupić jakąs sukienkę,albo chociażby bluzkę koszulową jakoś,czy galowa to zawsze jest tak że wszedzie jest dobra,na brzuchu,w tali a w biuście albo za obcisła albo sie nie zapnie :) musze brac taką mniej dopasowaną na brzuchu żeby w biuście była dobra :) mi się wydaje że aż takie duże nie sa :) ale może mi się wydawac tylko :) rozmiar miseczki mam właśnie małe D,albo duże C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem i ja... & Goscdarka i jak Mały? Zaklimatyzował się w nowym przedszkolu? Zazdroszcze Ci położnej.. Ja jutro jade na Biocenoze (bo mój gin robi tylko usg zwykle, nawet dopochwowego nie robi) i zapytam się jak to u nas wygląda & Angelus dobrze, że już jesteście w domu. W końcu możecie nacieszyć się sobą :) & Alaa jak samopoczucie? Patrzyłam taką samą pościel :) są słodkie & Pita takie wieści należy ogłaszać całemu swiatu!! :) cieszę si razem z Tobą i będę trzymała kciuki żeby wszystko wypadło po Twojej myśli :) & Maćkowa ten Twój mąż powinien dostać po... po rękach.. Teraz niech dba o kochaną żone.. A Ty nasza biedulko kuruj się tylko w takiej sytuacji nawet nie wiem jak.. Najlepiej leć do lekarza, pewnie przepisze jakieś witaminy. Kochana :*:*:* & Ewelka spóźnione życzenia ale płyną prosto z mojego serducha i z tego drugiego co we mnie mieszka :) wszystkiego co njlepsze, jeszcze więcej miłośći i żeby spełniło się Twoje marzenie :*:*:* & Karciaaa masz juz meila bo nie wiem gdzie wysłać zdjęcia? :) co do seksu to u mnie mój mąż już nawet nie wspomina o tym.. Czasami nie wiem czy nie chce czy po prostu zrozumiał ze się boje.. A czuje się w miare.. Wczoraj poszliśmy z P na spacer i musiałam iść bardzo, bardzo wolno bo strasznie coś mnie na dole ciągnęło. Nie wiem jak to nazwać nawet a potem jak wróciliśmy poszłam zrobić siku i cały brzuch mnie piekł w środku.. Ale co to nie wiem.. & Zoneczko czekamy na wieści, a każda z nas wie jakie będą :) pozytywne na 100% :) mój mąż jeszcze nie czuje kopniaków.. Śmieje się, że mała czuje do Niego respect :) jak czuje że się rusza każe położyć Mu dłoń na brzuszku i cisza... & mamaniemama bez nerwów Kochana.. Już jest ten czas i zobaczysz kochane serduszko :*:* pisz po wizycie jak było.. & Brzoskwinka cudny brzusio :) piersi też mmmm :) ja mam też już większe, podobają się mężowi ale co z tego jak mnie drażni każdy dotyk w ich okolicach :/ &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oleńko rety jaki słodki brzuszek! Taki okrąglutki, taki... ciążowy ewidentnie! :) Ty się swoim mężem nie przejmuj, mój też ma zdanie na temat seksu identiko jak Twój. Zresztą mówi że się boi że mi coś zrobi, zresztą często mnie brzuch boli i w ciągu dnia i wieczorami a po stosunku to już wogóle ruszać się ciężko. A nie mam nawet takiego brzuszka jak Ty. Teraz kiedy i on zasmarkany i ja to się nawet nie całujemy co mnie trochę wkurza. Ale cóż, on tylko przeziębiony i zasmarkany a ja aż buzie mam wysypaną i popękaną :/ do lekarza umówiłam siebie i męża na jutro, sama się leczyć nie będę bo domowe sposoby nie działają, tzn pewnie działają ale po wczorajszym już wiem że nie dane mi będzie się o tym przekonać :/ A moja dziecinka też spokojna jak tatuś rękę do brzuszka przykłada, a jak rękę zabierze to harce się zaczynają :) ja już czuję ruchy dziecka nie tylko od środka ale i z zewnątrz, no ale póki co tylko dla mnie dane było je poczuć :) 🌻 Izulinko a co u Ciebie? Jak się czujecie dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Boze dziewczyny was nadrobic :-) w weekend cisza a teraz szal.... & PITA po tylku powinnas dostac masz pisac!! i to takie cudne wiesci , gratuluje :-* wspanialy dzien przed wami :-* :-* :-* & ala sliczna posciel :-) super ze po antybiotyku jest juz lepiej i pewnie wyniki tez beda lepsze :-* & mackowazona kochana kuruj sie biedaczku a mezulek zdala od ciebie albo z maseczka ;-) i niech juz te wymioty odpuszcza... & ewelka szkoda ze wspolne wyjscie nie wyszlo ale wazne ze kolejny roczek wam strzelil :-* & iza wroc do tych elektrycznych testow ja co prawda nigdy nie robilam lecz znajome tak i strasznie narzekaly na te paskowe & zoneczka swietnie ze nie stresujesz sie przed wizyta powinnas byc dla nas przykladem :-* daj znaka co tam u was slychac i jak maluszek :-* & mamaniemama juz chwilka i wizyta duzy buziak i na pewno zobaczysz sliczne <3 rowniez czekam za wiesciami :-* & brzoskwinka sliczny brzusio no i biuscik serio fajny hihi wszystkie sie napalamy na twoje cyculki ;-) & olala twoj brzusio tez cudny oj rosniecie :-* i ty w ogole taka sliczna jestes... moj kapi caly szczesliwy z nowego przedszkola wiec i mama juz spokojna :-P & karcia co do seksiku to cos nie tak lecz moze jest tak jak juz ktoras wspominala ze martwi sie o malenstwo... porozmawiajcie & kasik i jak sie czujesz jako zona? & dziewuszki co do seksiku to u mnie 32 tydzien a seksik byl ostatni raz w 6 tc i raz w 21... :-P juz nie pamietam jak to jest a moj M dzielny :-D u mnie nic nowego, dzis byla polozna maluszek ma sie dobrze , przywiozla mi witamine k+d dla maluszka :-) i uswiadomila mnie ze od przyszlego tyg odwiedzac mnie bedzie 2 razy w tygodniu bo to juz 32+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka 32 tydzień... toż to już tuż tuż :) ale fajnie :) dobrze że ta Twoja cudowna położna będzie częściej przychodzić i że dba tak o Ciebie :) też widać że z powołania a nie z przymusu to robi :) a jak Twoja zgaga i ogólne samopoczucie? :) 🌻 Brzoskwinko Twój brzuszek też fajny, pozazdrościć :) Moja Mała Wielka Stopa (tak nazywam swoją córkę, chociaż od dziś chyba zacznę do niej mówić po imieniu, a imię wymyśliłam jeszcze jedno - Oliwka) chyba wstyda się ujawnić i nie widzę jeszcze nawet brzucha zza biustu ;) a biust mi tak znowóż strasznie nie urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
łojjj :) pocwiczyłam sobie i teraz relax mamy z dziecinka :) tak tak :) wiem że duży mam brzuch,ale co zrobic jak on tak rosnie jak szalony :) ola śliczny brzuszek :*taki okrąglutki :* i fajna sukieneczka :) podoba mi się podobna :** goscdarka boże to już 32 tydzien :) ale ten czas leci :) lada moment nam napiszesz ze rodzisz :) i jak ty tyle czasu bez sexu wytrzymałaś ?:) podziwiam :* Mackowa Ty nam tu fote wysyłaj :) mały tez chcemy zobaczyc :*** potem jak ruszy Ci brzuszek do przodu to bedzie z dnia na dzien rósł :* zobaczysz :) Ty się ciesz że możesz jeszcze bez problemu malowac paznokcie u nóg i skarpetki zakładac :):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Maćkowa mój brzuszek dopiero od nie dawna nabiera "normalnych" kształtów.. :) i dopiero teraz zaczął konkretnie rosnąć. Nawet wczoraj jak poszliśmy do znajomych oglądać mecz siatkówki jeden z kolegów zapytał się mnie co zrobiłam bo tydzień temu miałam o wiel mniejszy :) Z mężem odbijecie sobie później, teraz najważniejsze żebyś lepiej się czuła :):* & Darka dziękuje :) jej już nie długo i napiszesz, że rodzisz.. Nie mogę się doczekać :) & Brzoskwinka :* Na zdjęciu widać jakbyśmy miały podobne sukienki/tuniki :) & Dziewczyny wyśle Wam link do wózka na allegro. Jest tam kilka wzorów do wybrania. Mi najbardziej podoba się czarny w groszki albo grafitowi.Mojemu P też i jeszcze czarny w panterke. Co o nich myślicie? Mam problem z wyborem bo nie podobają mi się kolorowe. W ogóle. :( http://allegro.pl/wozek-kamil-fotelik-nowosc-karex-gratisy-raty-i4537205208.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola moja to taka bluzka dłuższa :) no podobne :) ale właśnie jeszcze sukienke chce kupic :) ola co do wózków to ma się przede wszystkim podobac wam :) mi np wgl nie podobają się inne kolory wozków oprocz fioletu i rozu takiego ładnego ,nie za jaskrawego :) niebieskie,zielone,pomaranczowe,czerwone wgl mi się nie podobają .właśnie w groszki czarny też jest ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny była chyba o krok od tragedii.. :/ niosłam suszarke do ubrań, oczywiście jej nie złożyłam. Chciałam wynieść ją na balkon i powiesić pranie. Nie zmieściłam się w drzawiach i zatrzymała się na scianie.. A ja kantem suszarki uderzyłam się pod brzuchem, daleko od brzucha bo dosyć nisko. Nie wiem jak to miejsce się nazywa.. Od razu sprawdzam czy nie krwawie itp. Ale strasznie się boje że coś uszkodziłam :/ ściane napewno bo kawałek tynku odleciało.. Teraz obserwuj czy nic mnie nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Dziewczyny! mam w sobie drugie serduszko!! Ależ odetchnęłam. Oczywiście wiem, że to dopiero początek i że prawidłowość rozwoju wyjdzie w trakcie, ale chociaż widzę systematyczny postęp od pierwszej wizyty!!! Ale się cieszę :) dzięki dziewczyny za wsparcie!!! :* Chyba mogę się powoli dopisać do listy ciężarówek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka
oalala uwazaj na siebie teraz bardzo, odpoczywaj i najlepiej umów sie do lekarza na wizyte !! 🌻 mamaniemama gratulacje:) 🌻 nessaja gdzie jestes Kochana:)? jak po weekendzie? przesłży dolegliwosci? byłas u tego gina? 🌻 Pita82 jak widzisz wszystkie sie cieszymy razem z Tobą słonką zatem odwiedzaj tu nas częściej i pisz śmiało co na serduchu CI leży, zarówno o sukscesach jak i porażkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mamaniemama to teraz ze swojego nicku raz dwa usuwaj "nie"! Fantastyczne wieści, cieszę się ogromnie i wyobrażam sobie Twoje szczęście :) dopisuj się do ciężarówek :) gratuluję kochana! :) 🌻 Ola o kurcze Ty uważaj na siebie, mam nadzieję że jednak tylko ściana ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wrzucam dla przypomnienia :) Dawno jej tu nie widziałam :) Ostatnio Eweelka gdzieś ją wrzucała :) xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gifserduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif asik81____________33______1cs_______________@ 27.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@ 16.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ 16.09. 2014 Pita82____________32______2cs_______1dz_____ @22.092014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.092014 Eweelka_________32______7cs________2dz______@04.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje Kochane! Przyznam się szczerze, że wstydziłam Wam się o tym pisać, bo ja już stara doopa jestem, a poza tym jestem już 6 lat po cywilny. I raczej cicho siedziałam i się nie przyznawałam. A teraz im bliżej, czuję takiego stresa, że musiałam się chociaż Eweelce wygadać. Wszystkiego muszę pilnować na odległość, bo mój ślub będzie ponad 100 km ode mnie. IZA85 ja Cię kurczę podziwiam, że Ty to tak wszystko bezstresowo przechodziłaś. Ja to już jeść nie mogę i schudłam 4 kg. Mam nadzieje, że mi wybaczycie, że wcześniej Wam o tym nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita82 kochana jak moesz tak pisać stara doopa- a ja to co:)? wciąż w sile wieku sie czuje:) a Ty razem ze mna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita w dzień ślubu pewnie będziesz bardzo szczęśliwa, stres minie i zupełnie o nim zapomnisz :) nie ma się tu czego wstydzić, cieszyć się trzeba i chwalić bo to bardzo dobra wiadomość :) a że "jesteś stara" będziesz mogła powiedzieć jak będziesz niańczyć swoje wnuki i łupać Cię w krzyżu będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny boje się :( Fakt faktem w brzuch się nie uderzyłam, ale było blisko. To się chyba nazywa pachwina... & Mamaniemama a mówiłyśmy Tobie że będzie dobrze? :) & Nie wiem czy iść jutro do lekarza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a Ty miałaś @?? Bo w tabelce jesteś z datą6 września? xxx Nessaja a jak Ciebie kochana???? Wczoraj miałaś mieć @??? Pisz nam kochana tu szybko o tych 2 kreseczkach bo wiem że na pewno są 2 na teście :) :) :) Czekamy na wieści :) xxxx Brzoskwinka ja normalnie mam rozmiar miseczki DD :) A jak byłam ostatnio w pierwszych tygodniach ciąży to ja już miałam zamiar kupować F bo DD już ciut przy małe były :) xxxx a mi się dziś skojarzyło że zaczynałabym dziś 29 tydzień :( :( Trochę smutno mi się zrobiło, ale chyba już lepiej to przyjmuję do siebie! xxx mamaniemama dziękuję u mnie powoli zaczął się ten tydzień :) Mam nadzieję że szybko minie i że znów będzie weekend :) No i kochana cudne wieści :) Bardzo się cieszę że ujrzałaś serduszko :) :) :* xxxx Olala kochana uważaj na siebie i swój brzuszek!!! Odpoczywaj teraz i zostaw tą cholerną suszarkę!! W d***e z tym praniem :) :) Wyschnie i w misce albo w pralce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Brzoskwinka śliczny masz brzuszek ja mam 21 tydzień i chyba ciut większy heh:) jak będę miała lepszy humor to coś wrzucę narazie to mi się beczeć chce:(( Olala ależ Ty jesteś Laska masakra:) ślicznie wyglądasz a brzuszek rewelacja:) nie mam jeszcze meila także dzięki że na forum też wrzuciłaś:* I nie biegaj tak z suszarka!!! uważaj na siebie bo widzisz chwila nie uwagi i mogło by się coś stać:/ Mamaniemama jak ja się cieszę że wszystko jest dobrze:) wiedziałam że dzidzia ruszy z miejsca z kopytem żeby udowodnić mamusi że jest wszystko dobrze:) mowiłam że mdłości to dobry objaw:)) buziaki dla Was:* Pita Kobitko Ty nasza przecież wiesz że tu nie musisz się niczego wstydzić!! to że tyle czekaliśie to tylko Wasz wybór a nam nic do oceniania tylko bardzo szczęśliwe jesteśmy że jednak taka wiadomośc wyszła do nas i naprawdę wszystkiego najlepszego Wam życzę już w tym momencie na ten cudowny dzień przed Wami i resztę lat:*** i nie stresuj się tak i jedz bo sukienka będzie wisiała:PP Mój mąż twierdzi że jest zmęczony bo codziennie do pracy często po 12 godzin a jak nie tam to na budowie i przy domu coś robi no ale kurde żeby aż tak? nie kochaliśmy się bo ja miałam clotrimazolum do pochwowo a on maśc i tydzień się nie dalo wcześniej też po stosunku wyskakiwało mu coś i się baliśmy ale teraz z tydzień jest normalnie to znowu nie chce mu się a ja poprostu czuję się nie kochana, nie potrzebna i nie atrakcyjna:((( może ja przesadzam?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala może dla swojego świętego spokoju idź do lekarza i sprawdź czy wszystko jest ok. A pewnie jest. Nie masz plamień dzięki Bogu więc myśle że nic się złego nie stało. Ale Ty spokojna nie będziesz dopóki się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita moja siostra też kupę lat po cywilnym wzięła kościelny :) :) Nie ma się co wstydzić :) My się bardzo cieszymy więc i Ty się ciesz :) A co do stresu to kochana wyluzuj :) Bierzesz ślub ze swoim mężem w sumie więc nie ma się co stresować :) Gdyby to obcy facet był to okay ale to Twój mąż :P Rodzinę Jego też już znasz więc czym się stresujesz :) :) xxx Olala nie panikuj!!! Jeśli uderzyłaś się w pachwinę to nie masz czym się przejmować. Jeśli bardzo się niepokoisz to idź jutro do lekarza, ale ja myślę że wszystko jest dobrze!! :) xxxxx Karciaa napisz tutaj swojego maila a ja zaraz wyślę Ci maila i hasełko :) Bo ostatnio gadałyśmy o tym że damy Ci hasło a nikt go nie wysłał :) Kochana to może pogadaj z mężem i zaproponuj mu seksik w gumkach?? Bo raz że może o dzidzie się boi, a dwa że może boi się o to że znowu coś się i do Ciebie i do niego przyplącze :( Ja stawiałabym na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×