Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No właśnie Darka jak mąż??? Jakieś słonko się przebija zaraz spacerek uskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala - z mężem jak? Kiedy powrócił? Zrobiłaś aferę? Kurde, mąż śpi, mały śpi, ja sączę kawkę, mam czas i...nie ma co czytać! E, do doopy z weekendami na forum!;) Dziewczynki mój Kacperek kończy dzisiaj 4 miesiące! NIE MAM POJĘCIA KIEDY TO ZLECIAŁO... 1/3 roku!!! Czujeta??? Wczoraj wieczorem zamiast kleiku ryżowego (bez smaku) podałam mu kaszkę "Ryż z jabłkami na dobranoc". Producent wie co mówi:). Po kaszce mówisz dziecku dobranoc i widzicie się dopiero rano:):):). 20-4:30 - czy to nie piękne?:) A co do picia mojego syna - jednak lubi pić!!!;) Rozrabiam mu soczek z wodą 1:2 i za jednym podejściem wypija 50 ml! I tak 3-4 razy dziennie:) Skurczybyk jeden!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Dzień dobry wszystkim :) Rzeczywiście cichutko tu przez weekend :) W piatek szalalysmy jak Darka rodziła :) chyba ze 4 nowe strony wskoczyły wiec teraz w weekend cisza :) Xx Darka ja wlasnie tez z Kuba miałam nacinane wiec po Teoim drugim porodzie wiem ze jest szansa ze nie pęknę, nie natna mnie i wogole :) Dzieku kochana :* Jak maluszek sie miewa? Ja zareagował tatuś jak go zobaczył? No i kochana jak wrócisz do domu to koniecznie czekamy na opis akcji porodowej :) Xx Izulinka kochana jak u Was? W domku juz jesteście? Jak Zuza? Ja Ty sie czujesz? No i tez czekamy na opis porodu :) Xx Olala jak sytuacja z mężem? Ile na niego czekałaś? Przeprosił? Xx Nessaja jak torcik wyszedł? Jak impreza? Udana? Xx Angelus kochana mam nadzieje ze to "nie dobrze" z mężem to tylko chwilowe. Mam ogromna nadzieje ze znowu wszystkie robi na swoje tory! Jesteśmy z Tobą :) :* Xx Żoneczka ja myśle ze spodnie jeansowe ciążowe to najlepiej w sklepie kupić zeby je przymierzyć. Ja tez kupowałam spodnie jeansowe jak byłam z Kuba w ciazy i na prawdę trzeba je mierzyć. Xx Jovanka cieszę sie ze kolejna noc Kacperek tak pięknie przespał :) Ja wierze w to ze tak juz zostanie :) Matko juz 4 miesiące? Ale ten czas leci :) A niedawno sie urodził :) Miłej niedzieli kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Angelus dziękujemy a zdjęcie :) Darka ślicznego synusia macie :) Taki słodziak mały :) No nic tylko całować :) Gratuluje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki sorki ze teraz dopiero pisze ale nie mialam kiedy. A mianowicie mam podwyzszone cisnienie na wizycie mialam 150/100 dostalam dopegyt biore go trzy razy dziennie wczoraj sie utrzymywalo prawie tak caly czas dzis rano bylo juz lepiej 135/85 byc moze ze jutro idziemy do szpitala, zobaczymy jakie bedzie jeszcze dzis jestem w kontakcie z gin zobaczymy co powie. Mały wazy 1090 g i mierzy 29 cm u mnie jest 30 tyg ciazy mam nadzieje ze urosnie i sie wszystko unormuje. Zeby tylko te cisnienie malemu nie zagroziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo wszystkim :-* wczoraj mielismy ciezki dzien i noc , po szczepieniach maly zrobil sie marudny, sam nie wiedzial czego chce wiec w rezultacie czesciej przy piersi, za to dzis aniolek np. jest 14:50 a ostatni raz jadl o 10:30 i to pol godzinki co w sumie mnie troszke przeszkadza bo (.)(.) sie robia kamienie i musze sciagac pokarm.... alanek zdrowy przeszedl wszystkie badania pozytywnie i jesli rano zoltaczka bedzie w normie to po 12 idziemy do domku... a co do tatusia lzy w oczach radosc niesamowita no i duma ze tak podobny do niego :-) cos na zasadzie zobacz nosek ma taki sam jej i tu faldke jak ja :-) wzial dumnie na rece a zas mi dogadywal a ostroznie a uwazaj na glowke itp itd :-) nie do opisania :-) & iza mowia ze drugi porod latwiej i mi sie akurat sprawdzilo wiec i tobie tego zycze :-* & jovanka brawa dla kacperka za soczki :-) tak mamusie oszukal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Zoneczko tak wiesz, tak tesknie po prostu ale nie tak ze nie wien co..dzis 4 nocka pod rzad i kilka wolnego.naczytalam sie o wyjsciu uk z unii i jakos mam mieszane uczucia do uk. I sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka fajnie że mąz juz u ciebie był. ja sie dzis dowiedziałam ze mój bedzie jezdził do hiszpani:(:( i to jeszcze w tym miesiącu pewnie pojedzie. wcześniej rozmawialismy na ten temat ze bedzie jezdzil ale dopiero od lutego lak ja juz dojde do siebie a teraz to ja nie wiem jak to bedzie. jestem załamana:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Jovanka Babcie masz superową, uwielbiam takich pozytywnie zakręconych ludzi :) Mówisz kaszka działa. Extra :) Darka Kochana jak ja zazdroszczę Ci nienacinania krocza, tez do dziś pamiętam ten ból. Tydzień leżałam bo każdy krok to było cierpienie. Jak opisujesz małego to normalnie aż to sobie wszystko wyobrażam. Jakbym była gdzieś tam blisko Ciebie i to obserwowała. No szkoda tylko właśnie tego jednego - dużego szczegółu, że taty nie było przy Was. Czasu nie wrócimy, ale może przy następnym porodzie będzie z Wami :):):):D Chciałabyś przeżyć to jeszcze raz ? Łzy mi się zakręciły jak napisałaś o reakcji Twojego. Angelus trzymajcie się tam, - zdrowia życzę U nas dziś pada, zimno a słyszałam że na piątek nadają opady deszczu ze śniegiem, nie cierpię zimy, dojeżdżam autem 35 km do pracy - a drogi średnio odśnieżane :( Zaprowadziłam dziś Młodą do szkoły a tam jeszcze komisja się nie zwinęła i wszystkie dzieciaki w hali gimn. musiały godzinę czekać. Dobra trochę popracuję i później może jeszcze wpadnę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki dziewczyny zebym uslyszala same dobre wiesci, na 11 mam wizyte i okropnie sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Dzień dobry wszystkim :) Jadę ja sobie do pracy ale cholernie mi sie nie chce :( Na dodatek pruszy takim drobnym deszczem :( Pochmurno :( Na szczęście zimno nie jest :) I na szczęście dzis tylko 3.5 godziny pracy :) Xx Darka mam nadzieje ze juz w domciu jesteście :) Super ze tato zadowolony i ze duma go rozpiera :) Tez wlasnie słyszałam ze drugi łatwiejszy wiec zobaczymy :) Jak wiadomo każda ciąża i organizm inny wiec... Moja znajoma drugi poród miała podobny do pierwszego, podobnie długo i ciężki wiec zobaczymy :) Jak będzie, tak będzie aby dzidzia zdrowa była :) Xx Paola kochana uk nie wyjdzie z unii. Cameron kombinuje jak moze a jedyne co to moze ograniczyć imigrantom dodatki finansowe bo o to cały czas sie rozchodzi. O nic więcej. On uważa ze tylko imigranci pobierają zasiłki i trzeba wyjsć z unii zeby sie tego pozbyć, a tak łatwo mu nie pójdzie. A poza tym jak tu przyjedziesz i bedziesz miała prace to przecież on tych pracujących nie wywali z uk. Głowa do góry :) Xx Kasia12 współczuje Ci ze maz będzie wyjeżdzał w dłuższe trasy :( dlatego ja sie cieszę ze mój M chodzi do pracy na 7.30-8.00 i kończy o 15.00-15.30 :) Xx Angelus kochana cieszę sie ze z mężem doszliście do porozumienia ale kurczę znowu dzieciaczki chore :( Biedny Jasiu :( Zdrówka kochana dla Was :) :* Xx Sara miłej pracy Ci życzę :) Aby szybko czas minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Nessaja kochana juz zaciskam swoje :) Wierze w to ze wszystko jest dobrze :) Nie stresuj sie kochana :) A to u Ciebie juz prenatalne? Ja w następnym tygodniu tez sie będę stresowała :( Wszystko będzie dobrze :) I koniecznie napisz nam po wizycie. Dzis zamiast pracować będę co chwila stronę odświeżala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja po weekendzie.. xxxxx Nessaja mąż mi wynagrodził :) Byłam zła ale wiedząc,że ze strażą nie wygram musiałam odpuścić choć nie dałam tego po sobie poznać żeby nie miał za lekko :) wczoraj cały dzień koło mnie biegał.. Zrobił ciasto (z moją delikatną pomocą) i obiad :) Jak się dzisiaj czujesz? xxxxx Jovanka zostawił, zostawił.. Poszłam do domu pieszo i czekałam na Niego w domu. Okazało się, że akcja była dość poważna i smutna (szczególnie dla psychiki strażaka) więc co ja mogłam zrobić.. xxxxx Żoneczka spodnie ze zdjęcia są ciążowe. Dostałam je od siostry z tym że nogawki są strasznie szerokie i w tym tygodniu jadą do znajomej krawcowej :) cały czas myślałam że w ciąży nie założe dżinsów, ale okazały się bardzo wygodne. xxxxx Darka wracasz dzisiaj do domku? Słodkiego masz tego szkraba. Mozna się zakochac :) xxxxx Izulinka wróciłyście z Zuzią do domu? xxxxx Maćkowa jak dzisiaj samopoczucie? xxxxx Wiecie co?? Pobiłam dzisiaj w nocy swój rekord chodzenia do łazienki. Mała nie kopała jak zwykle ale chyba uciskała na pęcherz, bo musiałam wstawać 6 razy do WC. Zazwyczaj były to góra dwa razy.. Nowa rzecz to taka, że Lenka juz mnie nie kopie tylko się rozpycha. Chyba ma coraz mniej miejsca.. Jeszcze jedno to uwidacznia mi się brązowa kreska nad i pod pępkiem. Myślałam że mnie to ominie.. Moja bratowa rodziła 7 lat temu i do tej pory jej nie znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja już zaciskam kciuki ale po co jak wszystko będzie dobrze :) czekamy na wieści Kochana :*:*:* xxxxx Iza miłej pracy :) oby te 3,5 godziny minęły Ci jak jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jestem i ja ale powiem Wam że chyba mam jakąś depresje ciążowo- jesienno-pogodową:/ pogoda straszna bo ciemno i raz deszcz raz nie:/ płakać mi się chce sama nie wiem o co:P Ciśnienie dziewczyny dalej mam podwyższone, dzisiaj od rana 145/67 jedno wysokie drugie nie ale średnio się czuję:/ głowa mnie boli i duszno mi... boję się że jak zadzwonie do gina to znowu będzie normalne i nic z tym nie zrobi:/ do d*py z tym wszystkim... Olala no to faktycznie nie ciekawą miałaś sytuację wsumie z jednej strony powinnaś być wściekła i nie odzywać się bo jak mógł tak zrobić z drugiej zaś to nie jego wina i tym bardziej że kiepsko się to skończyło ale wiedział że źle zrobił i starał Ci się to wynagrodzić to dobry znak:* A siku to ja tak samo non stop w nocy latam:/ Iza życze milego dnia w pracy i żeby szybciutko zleciało:) Nessaja trzymam kciuki i musi być dobrze:* myślę że już chyba na wizycie nawet jesteś:) Darka no śliczny bobasek taka kruszynkaa:)) a już wychodzicie dziś czy jednak jeszcze Was potrzymają? mam nadzieję że już jednak będziecie mogli na spokojnie w domku już odpoczywać:) a i reakcja męża wspaniała:) Sara miłego dnia w pracy:) Angelus ehh znowu coś:/ ehh Ty Bidaku masz taką wprawę z tymi chorubskami że mogła byś zostać pielęgniarką:/ Kasiaa12 no to faktycznie nie ciekawie... u mnie tata też jeździ i to naprawdę nie ma go tydzień czasem dłużej a akutat teraz będzie Ci najbardziej potrzebny:/ mam nadzieję że jeszcze jakoś się to ułoży wszystko... Paola przesyłam buziaki:*** Eska mam nadzieję że leki pomogą i wszystko będzie dobrze bo faktycznie ciśnienie wysokie:/ Jovanka no mężczyzna już rośnie, czas leci chyba szybciej niż w ciąży jak byłaś i zaspokaja się już konkretnym to i śpi sobie spokojnie prawie całą noc:)) dobrze że soczki zaczął pić:)) Dziewczyny martwi mnie ddługa nieobecność Usi i Mamaniemamy kurde mam nadzieję że wszystko u nich dobrze:/ Dziewczyny odezwijcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nessaja pisz jak tam po wizycie ? Jak babelek rośnie ? ;) ... Ola dobrze ze maz wszystko wynagrodził ;) ... Karcia mam nadzieje ze to twoje ciśnienie się unormuje ... Zawsze tak jest ze u lekarza jest jak na złość wszystko ok ... Dziewczyny miłej pracy :) .... Ale mi się spać chce , normalnie jakaś masakra a u mnie dziś dach w końcu zaczęli robić i drzemki nie będzie ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Nessaja kochana bo mi telefon padnie od tego odświeżania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) No i strona przeskakuje :( Jak będzie przeskakiwała pół dnia to jajko zniosę bo nie będę wiedziała co u Nessaji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda straszna spać tylko się chce Angelus ty to masz wiecznie szpital. Olala dobrze ze coś zrobił mąż. Nessaja trzymamy kciuki i czekamy. Na. Wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze ta strona będzie sptzeskakiwala? W piatek tak szybko poszło a dzis? IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
no i jakas masakra nie wiadomo czy w tym tygodniu wyjdziemy... okazalo sie ze maly ma wysoka zoltaczke i to przez to ze mamy nie zgodnosc krwi bo on ma grupe krwi M i gdzies musiala sie dostac do niego moja krew i ona teraz zabija jego krwinki... wiec jest w inkubatorze na lampach i beda to zwalczac a mi go dawac tylko do karmienia... jestem wykonczona psychicznie i fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany darka... Szkoda ze tak to sie potoczyło. Ale dacie radę. <3:-) musisz to przetrwać, zacisnąć zeby. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja i jak po wizycie?? xxxxx Karciaaa taką depreche każda z nas przechodzi co chwile.. U mnie też dzisiaj pada, jest szaro, chłodno i ponuro do tego wyjątkowo nie mam co robić.. Wczoraj wyprałam dwie partie ciuszków.. Wiem, wiem niedziela itp ale też mi sie nudziło. Chciałabym poprasować ale jeszcze wiszą mokre. Kochana już nie długo będą święta i coraz bliżej do naszych porodów :) Właśnie też sięostatnio zastanawiałam gdzie są dziewczyny :/ nie mamy do nich maili? xxxxx Mackowa tez napisz chociaz dwa slowa jak się czujesz.. xxxxx goscdarka moja siostra jak urodziła Nikolcie to mała też miała wysoką żółtaczke. Poleżały tydzień czasu i wszystko było już w porządku. Jesteś silna, wytrzymasz kilka dni więcej, najważniejsze żeby malutki był obserwowany :*:*:* zdrówka dla Alanka xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka no to faktycznie się przypatoczyła głupia żółtaczka:/ mówi się trudno byle szybko wyleczyli i będziecie w domku... Głowa do gory dobrze że wcześniej ją zdiagnozowali niż gdybyście do domu tak wyszli:/ zdrówka i cierpliwości Kochana:* Ola nie przejmuj się że była niedziela, myślę że masz wybaczone bo jesteś w ciąży i w inny dzień możesz czuć się gorzej i nie mieć siły tego zrobić a musisz wyprać i wszystko przygotować powoli...:) Nessaja ja też tu czekam na wieści z niecierpliwością toż to już 14:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) od wczoraj jesteśmy w domku :) Zuzka dzisiaj okropnie niespokojna, nie wie gdzie jest i co się dzieje chyba :) pojawiło sie nam mleczko i dziś cały dzień karmimy się tylko cycusiem, co chyba tez jest dla niej taką nowością że wpływa na jej stan :) ja tez już daję radę, myślałam że gorzej będzie do siebie dojść, zwłaszcza że pierwszy dzień po był tragiczny i chyba nic gorszego w życiu nie przeżyłam, ale jak Kamil przywiózł malutką to wszystkie boleści odeszły w niepamięć :) wieczorem postaram się ogarnąć trochę zaległości i cos więcej powiedzieć :) P.S Zuza ma mnóstwo czarnych dość długich włosków, każdy stoi w inną stronę, ma 2 wielkie zakola i delikatne niewytarte włoski na czole :) nosek jak kartofel a policzki tak papuśne że zmieściłaby w nich ze 2 litry mleczka :) moje macierzyństwo na razie stoi na tym etapie że godzinami się w nią wpatruje i nie mogę uwierzyć że jest moja :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×