Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wkleiłam tabelkę. Darka GRATULACJĘ :) Z tego co widzę w naszej tabelce to najdłużej się staram i nic nie wychodzi. Może inaczej bym do tego podchodziła jeśli coś byłoby nie tak jakieś badania, ale u nas jest wszystko w normie. Cieszę się, że tak jest. Nie mam pojęcia o co chodzi. Powiedziałam mojemu, że w tym cyklu będziemy się sexić tylko po to żeby się udało, jak nam się nie będzie chciało to szybko. Może wtedy się uda, do tej pory to było najczęściej co dwa dni czasem codziennie, wtedy kiedy mieliśmy ochotę. z tego co czytałam to tak jest najlepiej. 4444 Jeśli chodzi o kremy do pupci to podobno LIPOBASE jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha po.drutach udało mi się załatwić wizytę u najlepszego ginekologa e mieście 20 lat był ordynatorem w szpitalu miałam już z nim styczność w szpitalu i to nfz także ciesze się bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko nie pamietam kiedy obiad gotowalam :P wiec chcialam zrobic cos prostego wiec robilam spaghetti. Maz wrocil o 15.45 dopiero mi juz prawie pol wody sie wygotowalo na makaron na ktory czekalam, miesko wystyglo i z tych nerwow na niego ze tyle musialam czekac do sosiku dalam dwa zabki czosnku (z premedytacja :P ) a moj P. czosnku nie lubi i o dziwo nie skapnal sie wogole :P pojadlam, siedze z bebechem wybaluszonym do gory i ogladam na ipli zalegle odcinki pierwszej milosci i sms od znajomych ze jednak wpadna (a niech to liczylam ze nie :P ) i ze jak juz wpadna to przy okazji ze moj P. ma jutro urodziny moze by sie oni czegos napili.. mysle spoko, wszystko fajnie piekne ale wtedy zostana na noc a mi to ni w zab ni w oko nie pasuje bo raz ze chcialam wkoncu obciac paznokcie bo juz szpony sie robia i zmyc ten lakier do polowy paznokci bo jutro mamy gosci, to jeszcze rano musze zrobic tort i maz musi posprzatac a z pewnoscia nie bede wstawac specjalnie o 8. A jak dzis posiedza to pewnie kolo 2-3 pojdziemy spac co wiadomo wiaze sie z tym ze nie wstaniemy predzej niz 10-11, wstana i posiedza wiadomo jeszcze a nie beda od razu jechac i kiedy ja potem zdaze upiec trzy placki biszkoptu i krem zrobic i jeszcze potem schlodzic tort jak goscie maja byc na 16. A ja chcialam wspomniec jeszcze tylko ze nie mam tradycyjnego piekarnika mocnego, mam jedynie taki wygladajacy jak mikrofalowka co wiaze sie z tym ze niektore rzeczy trzeba dluzej piec. Nawet jesli by jednak udalo sie jakos delikatnie zasugerowac zeby jednak nie spali to i tak nie pojada o 21 tylko pewnie beda siedziec dluzej a wtedy tez nie wstane szybko wiec i tak zle i tak nie dobrze :P Jovanko no widzisz ja myslalam o Hippie ;) & Angelus super ze zalatwilas wizyte :) kiedy ja masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola uwierz mi ze jak czytałam dzis Caly Dzien o darce to taki sam strach mnie przeleciał. Damy radę. Mysle ze instynkt nas poniesie w dobrym kierunku. :-) Ooo A ja czuje sie dobrze tylko dzis Caly Dzien bolały mnie tak jakby jajniki i mięśnie na dole. Wczoraj byly takie fajne Przytulanki z mezem ze pomyślałam ze to przez to. Zazylam nospe dzis i jakos to bylo. Tzn dam radę chodzić i jeździć autem ale powolutku i nie zerwe sie szybko. Spacerkiem a do celu.mam nadzieję ze jutro będzie juz wygodniej chodzic. Troszke nogi mi puchna. A tal po za tym tp nic zlego sie Noe dzieje. Kupka normalnie idzie, siku aż tak mnie nie męczy, nie mam zgagi ani mdlosci. Glowa Noe boli. Ogólnie dobrze sie czuje. Odpukac oby bylo juz tak do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja wtorek rano ale bardzo jestem zadowolona ho bardzo go cenie normalnie i siebie w gabinecie za wizytę bierze 180 zl plus cena badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ja tez sie czasem zastanawiam jak to bedzie, jak juz maluszek bedzie na swiecie ;) mysle ze nie ma sie co bac, z reguly od kolezanek slysze ze od razu wszystko robily bez problemu bo dopadl je instynkt i nie wiedzialy skad wiedza jak robic zeby bylo dobrze no i rachu ciachu i po strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczynki jestem i ja :-) pelna sil wrecz zerowe zmeczenie , juz latam po pokoju i do kibelka :-) porod super poszlo bardzo szybko i praktycznie bezbolesnie a co najwazniejsze to me krocze ocalalo, lozysko tez wyszlo raz dwa... moj kruszus cudowny i pelen sil, cyculka juz ciagnal, 2970kg, 55cm i 9 punktow... mial juz badane serduszko i jest zdrowe no i zrobil juz pierwsza kupcie a teraz sobie spi :-* M niestety przyjedzie jutro :-( kocham was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus no zaplacisz troche ale wazne jest tez zeby miec zaufanie do lekarza :) oby bylo wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus no to jeszcze lepiej :) ale Ci sie udalo :P & Goscdarka ciesze sie ze mialas taki super porod :) tez bym taki chciala :P i uniknac nacinania :) gratulacje raz jeszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ales ty torpeda ;) dopiero co porod się skończył a ty juz na nogach i fruwasz po pokoju ;) pozazdroscic ... Ja tez tak chce !!! :) ... Gratuluje jeszcze raz ;) ... Dziewczyny może wy wiecie bo ja kupilam kosmetyki te babydream tylko tam pisza ze sa dla niemowląt i dzieci czyli to znaczy ze noworodka juz nie można pielęgnować nimi ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik89 pytalam moja polozna wlasnie o te kosmetyki i mowila ze sa bardzo dobre (w dodatku tanie) i mozna je uzywac , a jak dobrze pamietam to nasza izulinka wlasnie tych kosmetykow uzywa do zulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 a Twoje jajowody drożne? Nosz kurde blaszka i flaczek gdzies cos musi tkwić:/ Nessaja mi na problemu z żołądkiem lekarz kazał poć siemię lniane co prawda obrzydliwe ale pomogło:) Darka Ty to ekspresówka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka ale ci zazdroszczę ze masz już za sobą wow. I taka aktywna na forum w dzień porodu!!! My oglądamy mecz i relaksik pełen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olała tez tak sadze ze ten III trym Nas podobne meczy. Aa i słodkich brzus, kiedy Ci pepek wyskoczył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj przez ten strach stracilam cały dobry humor :( xxxxx Darka podziwiam i oby każda z nas miała taki poród :*:*:* xxxxx Dziewczyny pokażcie swoje brzuszki :*:*:* strasznie lubie je oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana już zerkam na zdjęcia które robie co tydzień i sprawdze :) W 23 tc nie był widoczny a w 24 już tak. Najbardziej podoba się on mojej małej chrześnicy. Zawsze go dotyka i się z niego smieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i strona przeskakuje.. :/ oby nie było tak jak wczoraj że przez cała noc kafe będzie sobie z tym radziło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala słodki brzunio mi też niedługo wywali pepul jak Wypne mocniej brzunio to już widzę taki wychodzący pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jajowodów nie miałam sprawdzanych, ale raczej są ok. Nie przechodziłam żadnego poważnego zapalenia jeśli już to jakieś drobne infekcje i nie miałam żadnych zabiegów, więc powinny być drożne. Mam nadzieję, że ten lekarz mi coś pomoże. wstępnie idę ok 3 grudnia i zobaczymy. Darka buziaczki dla Ciebie i maleństwa :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-* :-* dziekuje dziewczyny... oj i zycze z calego serduszka kazdej z was takiego porodu... do tego mialam tak cudna polozna ze juz lepiej byc nie moglo :-) wlasnie malutki skonczyl jedzonko i smacznie sobie spi przy mamusi :-) a musze wam sie przyznac ze az wstyd ale nie bardzo umiem go przystawic do piersi i musialam poprosic polozna :-P do tego boje sie go trzymac bo taki kruszus i obchodze sie z nim jak z jajkiem ;-) moje drugie dzieciatko a ja taka gapa :-/ a no i alanek to doslownie kopia tatusia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka napewno. Wszystko z czasem przyjdzie. Tatuś pewnie pędzi ile się da. Darka ile mówił ci lekarz ze będzie mały ważył? Sprawdziło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kasik i stymulowana to następne ciezaroweczki na wylocie :) następne emocje za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa strach czy sobie poradze po narodzinach malej, z pielegnacja itp. Do tego doszło mi jeszcze jedno zmartwienie. Mieliśmy jechać jutro na zakupy no i okazało się że nie podołamy finansowo. Ehhh życie. Najgorsze w tym jest to, że hormony wzięły góre, łzy same lecą a jak jest mi źle to zawsze odsuwam się od P. Nie daje sie Mu dotknąć, nie rozmawiam itp. Taka moja natura, zamykam się w sobie i juz.. Ale dosyć użalania się nad sobą.. Alaa ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu. Jedno co moge powiedziec to to, ze ciaza Ci sluzy :* xxxxx Darka ciesze sie razem z Toba :) widzisz a tak sie balas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jak Ty sie Kochana dzisiaj czujesz? Opuscily Cie wymioty? xxxx Iza jak sytuacja w domu? Maz odzyskal troche rozumu, przeprosil, przytulil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×