Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość wojtkowa
dziewczyny idę spać, dobranoc, jutro mam ciężki dzień , a jestem padnięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no to dziewczyny czekam aż będziecie chwalic się nam 2- kreskami :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski ale wy macie wyraźne te brzuszki!!!! Ciekawe jak będę wyglądać za 4tyg. Olala fajny kolor. Zoneczko twój tez! Odważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski ale wy macie wyraźne te brzuszki!!!! Ciekawe jak będę wyglądać za 4tyg. Olala fajny kolor. Zoneczko twój tez! Odważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ide jutro na 17.30 Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nic z tego nie będzie... W niedziele cień cienia, wczoraj cień cienia... Powinna być bardziej wyraźna kreska... A tu cień cienia nadal... Nie wyszło w tym miesiącu ;) trudno ;) &&&& jovanka chyba pytała o przeprowadzkę :) mysle ze jesli właściciel nas wybierze to od Nowego Roku :) Taaak... 200 m w sumie do oceanu bo to juz może Norweskie a wiec Atlantyk :) będzie wiaaaaało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć Dziewczyny! Wiecie, ale ja mam fantastycznego szefa. Wczoraj mi coś strzeliło do łba (pewnie przez tą depresję) i powiedziałam mu, że odchodzę, że się zwalniam z pracy. A on na to: " jak to się zwalniasz? Nie zgadzam się! Chcesz podwyżkę tak, ile? Ja na to, że tu nie chodzi o pieniądze! I dalej gada: nie możesz odejść, pacjenci Cie chwalą,lubią, jesteś dobrym fachowcem, co ja bez Ciebie zrobię?! A może chcesz wolne? I mówi dam Ci cały miesiąc, wrócisz po Nowym Roku. Załatwię Ci zastępstwo. Widzę, że trochę podupadasz psychicznie, więc odpoczynek Ci pomoże, a może załatwić Ci dobrego psychologa? A ja na to: że już mam dobrego psychologa. Tak więc stanęło na tym, że pracuję do końca tygodnia i mam "wynosić" się na urlop. No jest w szoku, że szef się tak o mnie troszczy i tak mnie docenia. ***IZO85 wykrakałaś mi ten wcześniejszy urlop:-) Prawisz mi takie komplementy, że się zaczerwieniłam:-) ***Karciaa i jak sprawa z zaparciami? Dobrze, że po tych czopkach możesz choć trochę się wypróżnić i Jovanka ma rację, jak Ci przed porodem podadzą lewatywę to się wypróżnisz za wszystkie czasy:-) ***Jovanko też dziękuję za miłe słowa. A co Ty z mężem masz teraz jakiś kryzys? Ach te chłopy. Idę już do pracy, do moich pacjentów, którzy podobno mnie lubią:-) Miłego dnia drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tak sie przyjrzałam temu testowi dzisiejszemu ponownie... Tam nawet cienia nie ma... Nic, bialutki jak śnieg... Pakuje tampony do torebki i NO SPE bo moje bóle @ są straszne, zwijam sie z bólu i płacze jak dziecko... A wierzcie mi, mam baaaardzo wysoki próg bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Dziewczyny ja to jeszcze testu nie robiłam, ale też co raz bardziej wątpię w 2 kreski, zbieram się na zajęcia, chyba w końcu udało mi się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moglam spac w nocy i wstalam lewa noga. Obok mam przedszkole katolickir i parkuja mi przed brama wsadzilam kolesiowi kartke ze prosze parkowqc gdzie indziej bo nast razem zadzwonie na straz miejska. Moj P to raz powietrze z opon spuscil. Raz zepchnal samochod. Ja bede z okna mowila "wyp.. mi stad" juz tak mi dzialaja na nerwy.... nie widza kartki zakaz parkowania... Denerwuje sie chyba ta wizytq dzisiejsza.. Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
paola nie denerwuj sie wizyta :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
pita takiego szefa to że świecą szukać:) wygląda że fajny gość z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede jak taki moher osiedlowy monitoring :D a tan d... z kartka jevhal i nie widzial jej nawet. Nie bede miala litosci. Cala noc bolqlo mnie jak na @i d.... dzis 44dc. Jak tak dalej bedzie szlo to lipa ze starankami w uk na swieta:( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Fakt w takiej atmosferze to można pracować :) ja też chciałam zrezygnować z pracy bo za dużo o obowiązków ale za dobrze mi tam, a brzuch ciągle odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
44dc i dalej nie masz@ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie mialam 23 i 22 wiec juz mnie nic nie zdziwi :/ Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźcie sobie ze przyjechał po godzinie 12. tylko ja przez prawie 4 godziny słowa do niego nie powiedziałam i nie dałam mu sie dotknąć. pojechalismy do sklepu i kupilismy prawie wszystko. zostały mi rzeczy typu mydło, zel i kremy dla małego. ale to juz jutro pojde do leclerka jak bede wracac od lekarki:) kupilismy tez sprzet do miszkania teraz tylko czekac az go przywiozą i podłączą... teraz mam tylko łóżeczko znaleźc i zamówic na allegro. juz wiemy jakie ale teraz została kwestia wyboru co do ceny bo są trzy takie same ale mają różne dodatki:/ ccc co do zakupów przez internet to u mnie jest taki sklep w którym mozna kupic całą wyprawke dla siebie do szpitala i dla małego...i on jest kilka ulic ode mnie tylko ze na pieszo nie pójde bo przeciez bym wracała obładowana. a jeszcze materac do łóżeczka musielismy kupic. tylko jak patrzyłam na ich strone to oni wysyłają kurierem i nie ma możliwosci odbioru osobistego. a płacic za kuriera ok 60 zł za przejazd kilka ulic dalej nie bede płacic bo szkoda kasy;) zreszta ja wiem jak oni wysyłają kurierem. w tym roku kupowałam fotelik dla siostry tez był ode mnie z miasta. to jak zobaczyłam na necie gdzie on jest to byłam w szoku... był w KIELCACH!!! 60 km od mojego miasta!!! xxx stymulowana ja mam chyba dwie bluzki do karmienia od siostry. kupie sobie jeszcze jakies zwykłe takie zeby mozna było je rozpiąc albo rozsunąc. xxx karcia musiał wymienic opony na zimówki. bo dzis jedzie w trase i nie wiadomo jaka bedzie pogoda jak wróci. moze juz zima bedzie a moze bedzie ciepło. lepiej nie ryzykowac bo droga od niego z pracy do siebie jest zimą w fatalnym stanie bo jest ślisko a poboczami ludzie chodzą bo chodników brak:/ xxx jovanko mądra głowa powiedz mi jeszcze odnośnie tych kremów do pielęgnacji pupci i twarzyczki. czy muszą byc z tej samej lini czy mogą byc inne?? bo mi siostra kupiła kosmetyki Johnson's i nie wiem teraz czy kupić z tej samej firmy czy moze z innej?? xxxx tak iza jeszcze tylko dwa tygodnie;) lec***iorunem ten czas... dobrze ze tylko tyle czasu bo juz sie w kurtke mojej mamy nie mieszcze a ma rozmiar 44. a nie bede kupowac wiekszej na kilka dni:) na szczeście ja i moj nie palimy. kiedys palił. rzucił jakies 4 lata temu jak zaczelismy byc ze sobą. na początku nie wiedziałam ze pali mimo ze palił jak do mnie jechał. poprostu jestem do tego przyzwyczajona i nie czułam tego. dowiedziałam sie jak go przyłapałam z kolegami jak stal pociagając sobie dymek:) nawet nie wiedział ze go widze. oj biedny był biedny jak do niego wtedy zadzwoniłam zeby mu powiedziec ze go widze...heheh mam nadzieje ze kuba szybko wyzdrowieje:):):) xxxx nemezis sprawdz czy to nie są tereny zalewowe zeby was nie zalało tak jak to ma zwyczaj w polsce:):) xxx paola to dziwne ze jeszcze nie dostałaś @. pytałas lekarza dlaczego tak sie dzieje?? moze poprostu testy są jakies lipne i pokazują wynik negatywny?? daj znac co lekarz ci powie::) nie denerwuj sie bedzie dobrze:):) xxxx wiecie co dziewczyny.. moja siostra cioteczna urodziła dwójke dzieci. dwie dziewczynki. jedna ma 7 lat a druga chyba 6. w tym roku cos zaczeło sie z nią dziac. chodziła po lekarzach przez jakis czas i powiedzieli jej ze ma padaczke... ostatnio poszła do ginekologa zrobiła cytologie. wykryto u niej komórki nowotworowe. okazało sie ze objawy jakie miała nie były od padaczki tylko od tego ze cos sie zaczyna u niej rozwijac. lekarz jej powiedział ze mozna zrobic specjalne badania które wykaża kiedy u niej sie zaczeły te komórki rozwijac. tylko ze badanie kosztuje 450 zł i troche sie czeka na wyniki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia po wyjezdzie mojego mialam @. I wizyte u gin. Nie wiem o co chodzi mam dola:-( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia widzisz wystarczyło się postawić i głową spokojna :) Wojtkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry:) U mnie okresu nadal brak, jak starczy mi odwagi to robię dzisiaj test. Mój mąż już łazi podekscytowany, wczoraj wybrał imię dla drugiego syna swego - Gracjan mianowicie;). Boże, co ja z nim mam...;) IZA - harpaganie Ty nasz ciążowy! Podziwiam Cię, że myślisz o przedłużeniu czasu pracy i że w ogóle dajesz radę jeszcze. No ale jeśli nie męczą Cię mdłości, nie zataczasz się szarpana chronicznym pawiem;) to w sumie czemu nie? Zawsze możesz swoją pracę potraktować również jako element ćwiczeń, no bo nagimnastykować to Ty się czasem musisz, co? Dzielna dziewczyna! Przykład brać.:* Co do ubrań ciążowych po domu to ja nawet nie zdążyłam kupić, bo karmiłam Kacperka tylko 6 tygodni, były mega upały, a ja chodziłam w dwóch sukienkach ciążowych na zmianę i po prostu zsuwałam ramiączka w razie amciu. Ale gdyby to było zimą, a ja bym karmiła dłużej to tak sobie myślę, że na bank bym coś takiego chciała mieć, bo jaka to wygoda! Żeby wyciągnąć cyc nie musisz się cała rozbierać czy całej bluzki/swetra mieć zwiniętego pod szyją - no bo tak to by chyba trzeba zrobić, żeby zdjąć rękaw/rękawy i mieć wolną rękę i swobodne ruchy. Co do wieku ciąży to ja bym się jednak sugerowała datą OM, ewentualnie datą z USG wykonanym między 10 a 13 tygodniem. Potem to już ciągle wszystko będzie się zmieniać, bo dzidziuś rośnie "skokowo", nierówno że tak powiem i raz będzie data wcześniejsza, a raz późniejsza. Stymulowana - równo za miesiąc zostaniemy ciociami Olisiaaaaaaaaaaa:):):) Karciaaa - IZA ma rację, trzeba bardzo uważać z czopkami, bo organizm się rozleniwia, otrzymując takie ułatwienie i potem nie chce sam pracować. Wiadomo, po jednej czy trzech aplikacjach nic się nie powinno stać, ale spytaj lekarza o ten Espumisan - może chociaż ten dla niemowląt będziesz mogła sobie wziąć? Mój Kacperek (a podawałam mu kilka razy) już kilka minut po podaniu prukał tak, że mój mąż podejrzewał, że to ja, bo tak było głośno!;) I mówił:"Nie ściemniaj, Żaba, nie ściemniaj - niemowlę tak nie pierdzi! Znam swojego syna!" wojtkowa - a stronkę mamazone odwiedzałaś? Bardzo fajna, ja z niej korzystałam całą ciążę:). A czemu zaczynasz wątpić, że się udało? zdesperowanamama - to dobrze, że lepiej się czujesz:). Z tą lewatywą to nie jest tak do końca, że to samo zdrowie... Owszem, lewatywa wykonana raz na jakiś czas oczyszcza jelita, ale niektórzy naprawdę przesadzają, wykonując ją 1 w tygodniu albo 1 na dwa tygodnie i sami sobie szkodzą, ponieważ wypłukują w ten sposób "dobre" bakterie z jelit. Jelita się wyjałowiają, są bardziej podatne na różne schorzenia. Także lewatywa to nie jest rozwiązanie;). Nemezis626 - no nie... Fotel bujany, kominek, półka na książki... Dziewczyno, zabierz mnie tam! Chcę z Tobą mieszkać!:):):) Olala - bałam się utraty Twojego blondu wspaniałego, a tu proszę! Nie było czego! Bardzo fajnie wyszło!:) Żoneczko - JAKA TY JESTEŚ MASAKRYCZNIE ZGRABNA!!! No i kolor re-we-la-cja!:* Paola - daj znać po wizycie:* Pita - co za szef! Co za człowiek! I teraz tak: szef szefem, strasznie miło z jego strony, ale to nie tylko zasługa jego dobroci! Pomyślałaś o tym, że gdybyś była do doopy pracownikiem, leniwym, nieporządnym, którego nie lubią pacjenci - wówczas Twoją wiadomość o odejściu zapewne potraktowałby słowami "pani decyzja, pozostaje mi uszanować"? Dziewczyno! Wiesz ile on Ci komplementów powiedział? Nie słowami, swoim zachowaniem i reakcją! Jesteś znakomitym fachowcem, docenianym w pracy, docenianym przez ludzi. Musisz być naprawdę wspaniała, bo wiesz jacy ludzie dzisiaj są, szczególnie pacjenci właśnie: a to im to nie pasuje, a to tamto... Nooo, pozazdrościć! I masz tyyyyyyyyyyle wolnego! Czyli wyliczamy wszystkie pozytywy: 1. Trafiłaś na dobrego lekarza i terapeutę, bierzesz leki - podjęłaś walkę z chorobą. 2. Twoja rozmowa z mężem przyniosła rezultaty i jest lepiej:). 3. Dostałaś nieoczekiwany urlop, urlopisko, rzekłabym i to jest chyba najcudowniejsza rzecz, jaka Ci się teraz mogła przytrafić! 4. Usłyszałaś jak jesteś ważna, profesjonalna i potrzebna w swojej pracy. 5. Twoja mama trafiła do dobrego lekarza i czuje się lepiej i fizycznie, i psychicznie. 5. Możesz jechać do rodziców kiedy chcesz i na ile chcesz, możesz zrobić z urlopem co tylko sobie zamarzysz. 6. Codziennie z Twoich postów powiewa wiaterek optymizmu (no dziś to tornado było normalnie), czyli widać, że walczysz laska! 7. I na koniec - że tak nieskromnie zauważę - masz nas;). Co do moich kłótni z mężem to rzeczywiście coś nam nie gra, ale minie, nie ma się co łamać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 - jestem z Ciebie bardzo dumna. Bardzo!:* Widzisz, umiesz być twarda jak trzeba. Ha! To mi się podoba:). Słuchaj, bo pisałaś, że brakuje Ci mydła dla małego. Jakie mydło masz na myśli? Nie takie w kostce chyba? Koniecznie wyślij zdjęcie łóżeczka jak już wybierzesz:). Kremy, o które pytałaś - no najlepiej by było, żeby mieć WSZYSTKIE KOSMETYKI z jednej firmy, ale to dlatego, że w razie uczulenia od razu jesteś w stanie wyeliminować alergen, a nie sprawdzać, że to może od szamponu HIPP, a może od kremu Nivea, a może od zasypki BabyDream... Wiesz o co chodzi. Powiem tak - co masz to masz, ale obserwuj skórkę malucha. I uważaj na ten Johnsonn, bo najczęściej uczula. Aczkolwiek wcale nie musi. Na Twoim miejscu, jeśli masz już wszystko z Johnsonna to dokupiłam brakujące rzeczy właśnie z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia :) tu są góry a morze w dole :) nie mam co sie obawiać :) ale tam jest przystań dla Łodzi to chyba ze w razie huraganu masz nam okno wybije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
stosując lewatywy trzeba przyjmować też witminy, właśnie że względu se te dobre bakterie że tak powiem, sa wyplukiwane - masz rację, no i nie ma co stosować jej często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) Iza i Jovanka macie świętą rację bo oczywiście się oczytałam wcześniej i pisało żeby uważać ale wczoraj zrobiłam normalną k***:)) nawet potem jeszcze raz już mniej ale ulżyło mi:P także skończyło się tylko na jednym a pytałam go o ten espumisan ale mówił żeby jednak próbować bez... Ale to co potem było to nie wiem co to...:/ Od 18 zaczął boleć mnie brzuch w prawym dolnym boku coraz bardziej i bardziej aż nie moglam się wyprostować jak chodziłam ani nogi prawej jak leżałam i tak całą noc się męczyłam i nie spałam:/ dopiero rano zaczeło ustępować a już miałam dzwonić do lekarza... Naprawdę myślałam że to wyrostek już nawet bo ból straszny:/!!! co to mogło być dziewczyny??? Paola to daj znać co Ci lekarz dziś powie na wizycie bo to faktycznie coś nie tak z tym okresem:/ Pita no widzisz i to jest powód do dumy że Cię doceniają i pracodawca i ludzie którym jesteś potrzebna no i urlop jejku tak się cieszę że go dostałaś!! to jest czas dla Ciebie masz o siebie zadbać i psychicznie i fizycznie!!!:** Zonczka no jaka laseczka z Ciebie:D no i brzusio chyba taki jak mój jak się ogarnę to zrobię i ja jakieś zdjęcie hipopotama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Raczej nie widziałam chociaż już sama nie wiem, wątpię bo w sumie w weekend powinnam dostac@czuje cały czas mdłości tzn , kuje mnie w podbrzuszu ale wstałam z myślą ze zaraz będę mieć okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Jovanka ale by było fajowo jakby sie okazał pozytywny ten teścior :*** pisz nam odrazu jak tylko zrobisz co Ci tam wyszło :):* Ola w ciemniejszym kolorze też CI bardzo ładnie :*** a co na to mąz ?:) nie protestował ?:) Żoneczka Twój kolorek tez świetny :) a i brzuszek też już fajowy :** Paola daj znac jak po wizycie :* Pita no widzisz:) twój szef Cię bardzo ceni i dostałas miesiąc urlopu!!! :) zobaczysz się z rodzicami,odpoczniesz i wszystko zacznie wracac powoli na swoje tory :) trzymam kciuki za wszystkie testujące :) kasia12 dobrze ze się udało wkońcu na te zakupy pojechac :) i ze już prawie wszystko kupione :) teraz tylko zamówic to łóżeczko,dokupic co trzeba i siedziec i czekac na poród :) Jovanka Gracjan bardzo ładne i orginalne imie :) może mąż juz cos przeczuwa :) a moja siostra miała dzis egzamin na prawo jazdy,i oblała,a wiecie jakiego miała egzaminatora podłego ? cały czas mówił do niej podniesionym głosem,i nawet na placu jak miała pokazac coś pod maska i się chciała przez sekunde zastanowic to się do niej wysapał ze głucha jest czy jak,czy nie rozumie polskiej mowy.i weź się tu człowieku nie denerwuj.widac po niej było ze bardzo zestresowana była chociaż tak na codzien to ona jest taka twarda i zawsze nie pokazuje emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
czuje że na forum zaraz ktoś się pochwali 2- kreseczkami. albo jovanka albo wojtkowa, a trzymam kciuki aby obie ujrzały 2- kreski :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVANKO chodziło mi o mydło antybakteryjne do szpitala. jak w czerwcu zobaczyłam jak oni "sprzątają" sale to sie przeraziłam. na dwie sale ściereczke moczyły w wodzie raz a potem jedną scierką wszystkie kurze po kolei wycierały... dlatego wole zaopatrzyc sie w takie mydło dla siebie i dla gosci jak by przyszli:) dla małego mam oliatum. dzieki za rade :0 kupie johnsos's. czytałam własnie ze u niektórych wystepuje alergia a u nie których nie. zobacze. jak sie bedzie cos dziac to ja to zuzyje a małemu kupie inne kosmetyki:) xxx nemezis no to muszą być tam piękne widoki:):) az głupio przyznac ja w polsce nie byłam ani w górach ani nad morzem:( i nie predko pojade. moze jak mały podrosnie to pojedziemy zeby powdychał troche morskiego albo górskiego powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik, olala, stymulowana czy was tez boli krocze?? normalnie u mnie jest masakra. w nocy nie moge sie przekrecic bo mnie bola kości, wszystko mi strzela. rano jak siadam na poczatku mnie boli a potem jak wstane i troche pochodze to juz nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×