Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny ; ( Znowu mam dola nie wiem czy zacznę stymu w związku z afera jaka stała się w naszej klinice :( ( chyba wszystkie słuchalyscie wiadomości ) Czekam na wiadomości z kliniki wiec dam wam znać jak bd coś wiedziala - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoneczka moje gratulacje niech się chowa zdrowo :*- marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkabaska
Dzień dobry wszystkim paniom :) Jovanko @nie ma na razie. Boli mnie kręgosłup nisko ,jak korzonki, czuje mokro ale na wkladce sucho, piersi nie bolą ale są nabrzmiale... Podbrzusze lekko zakluje czasami Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ - pięknie napisałaś o swojej miłości do malutkiej, wiesz? Zabrałaś mnie do tak niedalekiej przecież przeszłości, kiedy tęskniłam za dotykiem Kacperka, choć jeszcze nie wiedziałam jak to jest poczuć ciepło jego maleńkiej rączki, zapach główki... Wzruszyłam się:* Kurde, 4,5 godziny pucowania? Uuuuuuuu, to kłótnia musiała być konkret;) Ale przynajmniej masz czysto, więc nie ma tego złego!:) Cieszę się, że Mili pięknie się rozwija:) No a laska będzie po mamie:) Tego jestem bardziej niż pewna! Wcale nie musi być pulpetem, żeby zachwycać - weźmy na przykład Lenkę naszej Oli - była kruszynką, ale jakże zachwycającą! ❤️ Żoneczko - cudnie, że mężu spisał się na medal:) Wiedziałam, że zawsze możesz na niego liczyć, zawsze to podkreślałaś, więc jak mogłoby być inaczej teraz, gdy na świat miał przyjść JEGO SYN?:) Wspaniale, wspaniale:* Kiedy wychodzicie? malaiza - no właśnie słyszałam od wielu koleżanek, że zumba fajna rzecz:) Zazdraszczam!:) Ja kiedyś chodziłam na aerobik (wybrałam się jako osoba towarzysząca przyjaciółce, która 4 m-ce po porodzie postanowiła zrzucić parę kilo). I wiesz co było dla mnie najgorsze? Te układy taneczne! Ale teraz się nie śmiej: w prawą stronę umiałam powtórzyć wszystko bez problemu, ale w lewą... Laski tam kwiczały ze śmiechu, a ja z nimi:):):). Nie wiem, ale podejrzewam, że jest to związane z tym, że jak uczyłam się chodzić (przy kanapie) to podobno na początku szłam jak burza w prawo, a potem ryczałam wniebogłosy, żeby mnie znów przestawić na koniec kanapy, bo w lewo za Chiny nie potrafiłam pójść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkabaska
Żoneczka gratuluję, życzę zdrowia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 - nic nie wiem! Gdzie o tym mogę przeczytać? Kaśkabaska - hm...no objawy niejednoznaczne, ale wcale nie wykluczające ciążę;) Przypomnij mi kiedy masz NIE dostać @? 6-go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
marta86100 właśnie się zastanawiałam czy któras z naszego forum czasem nie jest w tej klinice, bardzo mi przykro i smutno :( ale musi byc jakieś wyjście z tej sytuacji - musi! malaiza ja tez chodzę na zumbę, 2x w tygodniu, z czasem nauczysz się układów, też nie było mi łatwo na początku Zoneczka Gratuluję, świetnie że tak szybko poszło. Duży chłopczyk :) nessaja 4,5 godz sprzatania kuchni, wow :) to teraz masz błysk :) A ja wczoraj byłam na łyżwach z Mlodą i kuzynkami, świetnie się jeździło, odpoczełam od fotela za biurkiem :D:D U nas ferie i dziś spędziłam samotną noc w domu, ależ dziwne uczycie, Młoda spała u babci, zdarzyło się to chyba drugi raz w jej życiu że spała bez mamy. Pierwszy raz to jak ja byłam w szpitalu 2 lata temu. Margaret gratuluje - przeżywałam tą wizytę razem z Tobą a 12.02 już za tydzień, będziemy czekać dalej razem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus - kochana, jak zdrówko?:* Czujesz się już chociaż odrobinę lepiej? PauliśC - czytasz nas jeszcze? Izulinka - co u Was?:* goscdarka - jak się mają kwestie remontowe?:* Jak Alanek? A Ty? Wyszłaś z cienia?;) kasiaa12 - ja dobrze pamiętam, ze dzisiaj idziecie do przychodni? Daj znać po:* karciaaa - wyjrzyj Ty czasem z czeluści macierzyństwa i napisz co u Was nowego, pięknego, dobrego:) :* kaasik89 - a u Ciebie, kochana, jak?:) olala - koteńku, wszystko w porządku? Jak z mężem? Jak Lenka?:* Stymulowana - na urlopie (jako jedyna zgłosiła oficjalnie:P), ok:* Maćkowa - co u Was? Jak Oliweczka? Śpisz Ty cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkabaska
Jovanko 6-7 @ eh ;( podzielę się z Tobą czekolada na poprawę humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko gratuluje ogromnie :* duzo zdrówka dla Wikusi i siły dla mamusi :* jesteś dzielna, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przeszłaś, oby było tylko lepiej :* xx Żoneczko gratulacje :* przyszedł czas i na Ciebie w końcu :) powodzenia w nowej roli :* xx MargartetLucas gratulacje i Tobie :) powodzenia i siły na najbliższe 9 miesięcy :) xx jovanka rozmowy Kacperkowe są prześwietne :) chyba Cię zatrudnie do przetłumaczenia mowy zuzanki, bo ona też marudna być potrafi a ja za cholibkę nie wiem o co jej chodzi :P xx nessaja super że z Milenką wszystko w porządku, zobaczysz nim się zorientujesz będzie maj i równiez Ty będziesz mogla wytulić swa kruszynkę :D xx eweelka jej często myslę o Tobie i ogromnie trzymam kciuki aby cała akcja przebiegła bez problemu i by udało się za pierwszym razem :) ściskam :* xx dziewczyny przeczytałam tak pobieżnie co nieco ale ciężko być na bieżąco :) jak zawsze ściskam kciuki za nasze wszystkie staraczki, których nie jestem w stanie [poznać bliżej ale pamietam jak to jest jak nie wychodzi, zobaczycie że w końcu się uda, glowa do góry :) ciężaróweczki zdrówka i siły dla was wszytskich :* a mamusie, no cóż wytrwałości :* xx Zuzanka rośnie jak na drożdżach, aż nienadążam za nią :) jest przecudowna i przekochana jak każde dziecko dla swojej mamusi :) dnie mamy juz pięknie ustabilizowane ostatnio - budzimy się ok 8 potem po 10 drzemeczka, po 13 spacer i kolejna drzemka i ok 17 ostatnia :) o 19,30 kąpanie i zabawa na golaska po czym kładziemy się do łóżka zjada 2 cycusie i 20,30 już śpi :) pierwsza nocna pobudka ok 2/3 kolejna 5/6 więc jest super :) 12 mamy wizytę u neurologa bo Zuzka coś za mało główkę dźwigała, ale już na szczęście nadrobiła i teraz dumnie pręży karczek :) je dalej tylko cysia i na razie nic nie zapowiada zmian, chodź karmienia piersią jest ciężkie i trzeba być wytrwałym ale daje radę :) obie to uwielbiamy :) Zuzanka bardzo dużo sie śmieje i gaworzy po swojemu, generalnie już nie jest taką małą kukiełką co tylko je płacze i śpi :) gdy jest marudna lub gdy sprzątam dużo nosimy się w chuście - gorąco polecam :) mała jest niestety uczulona na białko mleka krowiego i jak pojem coś z mlekiem czy śmietanę to wysypuje ja całą więc ograniczam się do 1 kawy inki z mlekiem i masła na kanapki i jest ok oczka są wielkie i niebieskie, a ona cała do schrupania :* macierzyństwo jak dla mnie jest cudowne, codziennie zakochuje się w moim skarbie jeszcze mocniej :) buziaki dla wszystkich pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanko mialam isc dzisiaj ale dzis daje mu ostatni raz krople na ten katar. ide jutro przed 15. dziewczyny wy szczepiłyscie dzieci przeciw rotawirusom?? bo własnie sie zastanawiam nad nimi. xxx żoneczko gratuluje. duzy chłopczyk:) xxx dziewczyny maly znowu sie nie najada moim mlekiem:(:( jadl o 7, 8,9 i teraz znowu glodny... własnie je swoją raczke:( juz nie wiem co mam zrobic.... po mleku nan nie moze sie załatwic. jadł przez dwa dni i tylko raz sie załatwił. a wczoraj tylko dwa razy po moim. dzis jeszcze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko no właśnie... :/ robi się coraz bardziej nie ciekawie... Byłam dziś zaaplikowal mi antybiotyk do tych kieszeni mam już nic nie plukac jeść zimne... Oby już dało spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGARET- to mamy tego samego dnia wizytę, będę łączyć się z Tobą myślami. :) zaraz zarodek, później serduszko, a później cała reszta-będzie super! U mnie w 6 tygodniu nie było jeszcze zarodka i byłam cała w stresie. Ale na szczęście lekarz dał nam i sobie trochę czasu i zwoływał mnie do siebie co tydzień aż do 10 tygodnia na chwilowe usg. Jak się okazało, że zarodek i serduszko w końcu się pojawiły i jest rozwój to odetchnęliśmy. Wtedy właśnie powstał wniosek o spóźnionej owulacji. & Jovanka- hehe to wczoraj pochwaliłaś mi synka, a dziś dał popalić. To pewnie racja odnośnie charakteru. No ale w takim razie rośnie interesujący gość! Dialogi pierwsza klasa, ale najważniejsze, że rozumiesz język Kacpra :) Anegdotka dobra, no i przekazuje cały sens tego- jak się nie spróbuje to na pewno nie pomoże, a jak się spróbuje to nie ma pewności ale jest szansa :) a, no i dzięki za wstawiennictwo w sprawie maila, ale z racji totalnej olewki z reszty stron świata uznajmy temat za zakończony :) niegłupi kiedyś stwierdził, aby nie pchać się tam gdzie nas nie chcą, także ma co kontynuować tego wątku. Tematu nie było i niech pozostanie tak jak jest. A za zdjęcie Kamilka dziękuję. Myślałam, że się rozpłynę jak zobaczyłam. & Desire- u mnie też brzuch nie wrócił do formy sprzed ciąży, ale już niewiele brakowało. W każdym razie miejsce przydało się na Jankę. Później będę miała czas na nadrabianie formy i szykowanie się na kolejnego brzdąca. Wczoraj stwierdziłam z całą odpowiedzialnością, że jeśli z Janką wszystko będzie ok i w miarę ją ogarnę, to za rok chciałabym być znów w ciąży :) a wtedy Hania albo Szymek. Trochę mnie poniosło z tym wybieganiem w przyszłość, ale tak sobie wstępnie zaplanowałam i już :D słuchaj, co do treści Jovanki to absolutnie każde są mądre i wnioskodajne (tak, to odpowiednie słowo utworzone na potrzeby tego zdania), ale na pewno odróżnisz normalne wpisy od wpisów z serii "porady". Są odpowiednio zatytułowane, występuje w nich wypunktowanie itp :) Jovanka piisała tak np. odnośnie pielęgnacji maluszka (to sobie zapisałam już w dokumencie), ale pisała też listę rzeczy niezbędnych dziecku na start i chyba też do szpitala, odnośnie pieluch, nawet odnośnie urlopu macierzyńskiego (ale to też zapisałam). Także jakbyś wznowiła wertowanie i trafiła na jakieś takie cuś-dawaj znać :) & NESSAJA- pierwsze dwa tygodnie to w sumie będą Wasze pierwsze 2 tygodnie z dzieckiem, ale równocześnie i wtedy pewnie najbardziej będzie korciło teściową do pomocy, więc Twój P będzie się mógł wykazać :) co do zębów to u mnie tak samo-stwierdziłam, że nie było tak źle. W te wakacje też pójdę na wizytę kontrolną i postaram się już zachować systematyczność. W końcu dziecku trzeba będzie dać dobry przykład :P tak czytam Twoje wypowiedzi i IZY na temat badania serduszka. Mi mój K zabronił kupowania detektora tętna. Powiedział "no jeszcze tego mi trzeba. Będziesz co chwilę sprawdzać tętno, jak się nie będzie przez chwilę ruszać to zaraz będziesz ją kontrolować, a nie daj Boże na chwile tętno spadnie lub wzrośnie to będziesz panikować. Masz zakaz. Tętno mierzy położna 1-2 w tygodniu i wystarczy". Także no, przejrzał mnie. I w sumie może miał rację. Mam nadzieję, że te delikatne spadki i wzrosty to norma- w końcu jak dziecko odpoczywa to może i serduszko nieco wolniej bije, a jak zaczyna się ruszać to automatycznie tętno wzrasta, także głowy do góry :) ale fajnie napisałaś o tych uczuciach do Mili. Wiesz, ja też jak tak czytam na forum o wszystkich wydarzeniach, ale nie tylko o porodach to odnoszę to do siebie. Mam tak jak oczywiście jak któraś rodzi, ale również jak mamusie piszą o swoich maluchach, o karmieniu o śnie dziecka i sobie wyobrażam jak to będzie u mnie. Codziennie tęsknie do tej małej dziewczynki. A wiesz kiedy jeszcze najbardziej? Jak rusza się i pod ręką czuję jej przesuwające się kończyny. Tak bym chciała móc na chwilę wyjąć ją z brzucha i wycałować, wyściskać, przytulić. :) no to dałaś po sprzątaniu w złości! A dogadaliście się w końcu? Co do malutkiej, to tak jak Jovanka mówi- nie musi być kluską. Może też być zdrową, śliczną kruszynką :) & MALAIZA- mi jakoś zumba nie przypadła do gustu. Chyba wolę zwykły aerobik i zwykłą siłownię, ale życzę powodzenia! co do termometru to ja mam konkretnie Pearly. Zamawiałam go przez jedną z aptek u mnie w Białymstoku (tylko w jednej była taka opcja) poza tym można przez stronę internetową tej firmy. Jak ja zamawiałam to mieli 3 rodzaje tego termometru, różniły się ilością funkcji i bajerami, no ale i ceną. Teraz z tego co widzę mają już 4 rodzaje. Ten mój jest najprostszy i najtańszy z ich produktów. Trochę jednak kosztował, bo prawie 1300 zł. Ale ogólnie są na rynku również inne termometry cyklu. W internecie można znaleźć tego pełno, jedne tanie, inne droższe a inne mega drogie :) podsyłam stronkę: http://www.ladycomp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) Jovanko jeste i czytam Was czasem ale nie mam sił pisać i nie wiem od czego zacząć. Mój Oli ma przepukline pępkową ktorą sobie sam zrobił z racji że jest wcześniakiem. Bardzo mi się napina i stęka i wydaje mi się że to po moim mleku bo jak mu daje sztuczne to jest lepiej i śpi spokojniej no i witamina K też mam wrażenie że ma na to wplyw... Wczoraj chirurga byliśmy i wepchała mu go i zakleiła. za tydzień od nowa i mówiła że bardzo długo trwa takie coś więc nie możemy się kąpać a tak je uwielbia... do tego ma na brzuszku naczyniaka i jeśli będzie rósł to wyśle nas do krakowa i trzeba będzie go wyleczyć... Na domiar złego ma KOLKE!! i płacze w nocy. Obkładaliśmy brzuszek ciepłą pieluszką i przechodzi ale teraz przy tym obklejonym brzuszku nie zapytałam i nie wiem czy można:/ ehh Wogóle taki mało spokojny ma sen... dużo się pręzy i stęka i szkoda mi go okropnie... Normalnie wczoraj jak wrociliśmy od tej chirurg to płakać mi się chciało:/ ale wiem że najważniejsze że jest zrdowy i wszystko będzie dobrze:)) jedynie mam dylemat z moim mlekiem czy mu dawać czy odstawić całkiem... przecież jest ono najzdrowsze i najlepsze i nie wiem jaką decyzję podjąć:( to Ci się wyżalilam:P Żoneczka gratuluję ogromnie a Mały jest śliczny!!! Brzoskwinka i dla Ciebie gratujację same ładne dzieciaki na naszym forum:** Olala jak sprawa z piersiami wyszła? jak wogóle u Was? Mackowa a Ty jak co z tą witaminą K zrobiłaś w końcu? Stymulowana a jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Malaiza, ja też chodziłam na zumbę, super zabawa była, ale zdążyłam byc 2 razy i zaszłam w ciążę i tyle mnie tam widzieli :) więc się nawet nie zdążyłam rozkręcić :) * Marta, kurcze to faktycznie pech, że to akurat ta klinika, bo nie wiem czy to prawda ale wczoraj słyszałam ze zrywają z nią kontrakt :( może się jeszcze wyjaśni wszystko i się uda *Mamaniemama, oczywiści jak tylko trafię na Jovankowe porady, dam znać :) * Jovanko, tak swoją droga to mogłabyś stworzyć coś na wzór poradnika :) * Dziewczyny, na forum już 800 strona, idzie jak burza, a pamiętam jak się cieszyłyście z 50 i 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok juz wszystko wiem ;) Zaczynam stymulację za 2-3 dni a jeśli zerwa umowę to przeniosą mnie do innej kliniki :) Poczytajcie Sb na wiadomości ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Melduję się dzisiaj :) xx Desire jestem z Tobą myślami podczas nadrabiania tych wszystkich stron :) Ja też szłam od początku ale ja miałam mniej stron :) No i teraz w styczniu (chyba! albo luty) minął rok jak tu z dziewczynami piszę więc Ty masz duużżoo więcej stron :) xx Żoneczko serdecznie Ci gratuluję :) Dołączyłaś do grona mamusiek :) No i mały jest śliczny :) No i urodziłaś dzień po terminie z naszej tabelki :) Czekam z niecierpliwością na opis jak to się wszystko działo :) xx Wiolcia kochana jesteś z nami od niedawna więc jeszcze troszkę na maila musisz poczekać :) xx Ja uważam że możemy dać maila mamieniemamie :) Ale niech się wypowie reszta dziewczyn :) xx Margaret 12 lutego już na pewno ujrzysz serduszko :) :) Cieszę się bardzo że Wam się udało :) :* xx Jovanko moja droga więc odpowiadam, że pojechałam do pracy z tą dziewczyna ponieważ był to dom w którym ona jeszcze nie była i musiałam jej wszystko pokazać i razem sprzątałyśmy :) Ale ja ogarniałam górne partie domu i ścierałam kurze a ona odkurzała i myła podłogi :) Łazienki też ogarniała ta dziewczyna także ja luzik miałam :) Kochana czytałam o zwalnianiu i przyspieszaniu bicia serduszka u dzidziusia w brzuszku :) I jak zwykle opinie są podzielone :) Dużo kobiet pisze że podczas usg zdarzało się to u nich ale z dzidzią wszystko było ok i rodziły się zdrowe dzieciaczki :) Inne że jednak coś może być nie tak. Wczoraj słuchałam serduszka i nie zauważyłam zwolnień bicia serduszka :) Mały sie rusza :) Teraz też kopie jak szalony więc pewnie mam Wam powiedzieć "cześć" od niego :) :) Czasami ciężko mi znaleźć Go w brzuchu bo mi ucieka i się chowa :) Wczoraj zaczęłam już panikować a moje dziecko siedziało bardzo niziutko przy kości łonowej :) I bardzo często tak na dole kopie :) xx Wiolcia odnośnie wizyty u położnej to ja miałam wizyte w 12 tygodniu ale nie słuchałam wtedy serduszka małego :( Położna pobiera krew, mocz oddajesz, mierzy ciśnienie i zadanie całłeee mnóstwo pytań. Odnośnie chorób w całej rodzinie (nadciśnienie, cukrzyca, zakrzepica itd.), czy Ty na coś chorowałaś, czy jakieś operacje miałaś itd. No masa pytań. I to tyle. Nie słuchałam serduszka małego :( Dopiero na usg w 12 tygodniu. xx Kochane a teraz napisze Wam absurd angielskiej służby zdrowia!! Znajomej w poniedziałek rano odeszły wody . Dziś rano!!!! dostała tabletkę na wywołanie porodu!! Wcześniej dostała sterydy z antybiotykami żeby nie doszło do jakiegoś zakażenia!! Pół godziny temu pisała że dziękuje za wsparcie więc wnioskuję że jeszcze nic się nie dzieje, nie urodziła!! Matko tyle godzin dziecko w brzuchu bez wód!! Ja jestem przerażona. xx Nessaja dziękuję Ci :) U mojego małego właśnie też zwalnia na chwilkę i zaraz wraca do normy :) Wczoraj wieczorem słuchałam i wszystko było ok. Zobaczę jeszcze dziś ale jeśli się powtórzy zwalnianie to jutro jak M wróci z pracy to ruszymy do szpitala. Ja kochana też już się nie mogę doczekac maja :) Ale to jeszcze tylko 4 miesiące :)Damy rade :) Cieszę się że z małą wszystko dobrze :) Nie martw się wagą :) Moja znajoma jak byłą w ciąży to jej mały wolno rósł. Lekarz się zastanawiał czemu jest taki mały, a ona panikowała. Co do czego w późniejszych tygodniach mały rósł jak szalony i urodził się cięższy niż mój Kuba, a w czasie ciązy Kuba przybierał prawidłowo :) xx Alaa trzymaj się :* xx Jovanka ja wiem że Wasz poranek nie należy do najlepszych i pewnie masz już go dosyć i chciałabyś usiąść z cieplutką kawusią itd....ale ja płaczę ze śmiechu :) Dialog prowadzony z Kacperkiem, lizany papierek i okruchy z parapetu..... padam i wyje ze śmiechu :) :) Przepraszam :) xx Marta kochana wszystko będzie dobrze. Słyszałam w wiadomościach co się tam dzieje ale wierzę że będzie wszystko dobrze. Póki co słyszałam że chcą nałożyć karę pieniężną na szpital :( Mam nadzieję że jednak wszystko odbędzie się zgodnie z planem :) Trzymam kciuki :* xx Kaśkabaska trzymam mocno kciuki aby @ się nie pojawiła :) xx Kasia12 ja nie szczepiłam przeciw rotawirusom z względów finansowych :( Ale jak bym mogła to bym zaszczepiła :) xx Alaa mam nadzieję że ten antybiotyk pomoże :) :* xx Karciaa szkoda mi waszego szkraba :( i Ciebie również bo patrzysz jak cierpi maleństwo :( Mam nadzieję ze wreszcie się wszystko unormuje i bedziecie sie wszyscy cieszyć każdym wspólnie spędzonym dniem :) xx xx Marta super wieści :) Cieszę się że zaczynacie stymulacje :) Trzymam kciuki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez mam nadzieje... Brzuszek już duży! Który to tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, zaraz chyba kogoś połknę, tak mi się dziś ziewa :) wyspałam się w nocy przecież, wczoraj to juz o 22 padłam a dziś ziewam jakbym z pól nocy nie spała, chyba niskie ciśnienie daje popalić Wy też taki dzień dziś macie? :) Mnie brzuch w nocy zaś trochę bolał, ale dalej czekam na tą nieszczęsną @ dziś 25dc, więc pewnie się zjawi wkrótce chyba że zaś mi wróci cykl do normy to jeszcze nawet z 3 dni tak poczekam. *Iza85, niespodzianka powiadasz? Hmm... pewnie brzusio śliczny, ale cóż, zanim ja zobaczę to Ty kochana urodzisz hehe :) *Jovanko, Twój dialog z synkiem był boski, normalnie lepiej się tego opisać nie dało :) moja wyobraźnia zadziałała na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA się odnalazła :*- no to jak już wprowadziłaś swoje zastępstwo w każde progi to teraz odpoczywaj. Pozostaje mieć nadzieję, że dziewczyna godnie Cię zastąpi :) a jak to później będzie wyglądało? W UK też jest rok macierzyńskiego? I później planujesz od razu powrót do pracy? Jak się czujesz? Mówisz mały wariuje :) ciągle nie mogę się nadziwić jak piszesz o angielskiej służbie zdrowia. No po prostu nie mogę. A z tym odwlekaniem porodu? Toż u nas już dawno by cesarkę robili! & DESIRE- hehe Ty nikogo nie połykaj. Niedługo bez tego ktoś w Tobie zamieszka :) ja w ogóle nie zauważam wpływu ciśnienia na moje samopoczucie, bo nie mam problemu ani z bólami głowy itp, ale ja z kolei już drugi tydzień w nocy spać nie mogę a później do południa się wyleguję. Życzę Ci, żebyś zaszła w ciążę zanim cykl wróci do normy i żebyś zamiast @ zobaczyła 2 kreski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja.. ale ten czas leci. jutro mija rok odkad sie tu pojawilam...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Drogie mamy, jak i te przyszłe mamy, jutro będzie ten dzień, testuje, trzymac kciuki za dwie piękne krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dla odmiany już po dobrym humorze :( Przyszła wredna @ a ja niby nie nastawiałam się, że będzie inaczej w tym miesiącu, ale jestem zła i mi smutno. Jeszcze byłam po pracy u synka na cmentarzu i teraz to mam ochotę już tylko wyć :( Boże, tak bardzo tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Kochane :****** wpadłam żeby powiedziec wam że .... dziś wróciłyśmy do domku :*** bardziej szczegółowo wam opisze wszystko w wolnej chwili,teraz wpadłam tylko na momencik.dopiero co zdążyłam rozpakowac torby i ogarnąć się troche a niedługo mój Skarbek się obudzi na cysia :) :* Z pokarmem sie rozkręciłam i mam go sporo :) tzn tak mi się wydaje:) bo z jednego cyca w ciągu 15 minutek potrafię nawet do 90 ml ściągnąc .to chyba ok nie ?:) a teraz jak jest pokarm mamy problem z przystawianiem ;/ mała była karmiona butelką w szpitalu.i z cycka jej się nie zabardzo podoba,nasze karmienie średnio trwa 15 minut.czasami uda się 20,lub 25,a czasami to i po 10 minutach już nie chce.powiedzcie mi czy to nie za krótko ? bo w szpitalu jedne połozne mówiły ze dziecko się nie najada przez 15 minut,a inne znowu ze takiemu małemu dziecko może narazie wystarczy i 15 minut.próbuje ją czasami budzic i przeciągac,ale to się kończy potem wymiotowaniem wiec to się mija z celem mysle. poradzcie cos dziewczynki :**** Żoneczka :**** gratulacje kochana :*********** zaraz zobaczę fotkę Kamilka :) i 4 kg ważył ? wow :) kawał chłopaczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Żoneczka Kamilek prześliczny :) buziaki dla niego :) IZA jaki brzucholek superaśny juz :*** macie foty mojej słodzizny na mailu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA- trzymam mocno kciuki :) daj koniecznie znać rano! & DESIRE- Kochana, głowa do góry :* pomimo, że się nie nastawiałaś, to gdzieś głęboko w środku była nadzieja- znam to uczucie :( ale nie poddawaj się. Pogadaj ze swoim synkiem, niech wybierze sobie kogoś na rodzeństwo. Ja tak robiłam i w końcu Tymek wybrał sobie Jankę :) dziś też jadę odwiedzić małego. Chłopaki pewnie razem brykają po chmurkach. Nie smuć się, bądź silna właśnie dla niego. Trzymam mocno kciuki za nowy cykl :* & BRZOSKWINKA- to cudownie, że jesteście już w domu. Życzę Ci samych cudownych chwil. Świetnie, że nie masz problemu z pokarmem, pewnie lada dzień mała polubi cycka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@:D@:D mur, choroby zarazy, dzumy taka sytuacja! @ to @ :( :D życie!!! Jadę do Watykanu na spend @ @ @ chce żeby przyszła małpa na kaczych nogach :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara tak, w szafkach jest blysk :) wkoncu sie doczekaly przedswiatecznych porzadkow haha :P & Jovanko nie mega klotnia, poklocilismy sie o pierodle i w nerwach zaczelam sprzatac a jak sie za to zabralam to juz chcialam za jednym razem miec to z glowy ;) I pamietaj ze za niedlugo znow bedziesz czekac z wytesknieniem na to co ja teraz :) & Mamaniemama dokladnie, bedzie ja najbardziej korcilo ale doszlam do wniosku ze juz lepiej jak poplacze, bedzie jej przykro a przynajmniej wyznacze ta granice bo jak pozwole na poczatku jej wejsc na glowe to pozniej nie oducze ;) Chyba kazda przyszla mamusia ma takie uczucie i emocje dotyczace swojego dziecka :) jest to niesamowite :) ale juz niedlugo kochana :) Tak, dogadalismy sie :) zaczelam sprzatac, on przyszedl i wlaczyl sobie film i jakos zapomnialam wogole ze bylam zla ;) Mamaniemama powaznie 1300? no to ladnie :) & Kaskabaska trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :) & Iza85 ladny masz juz brzuszek :) :) & Ewelina26 trzymam kciuki ;) napisz jak zrobisz jaki wynik :) & Desire kochana tulam Cie mocno :* & Brzoskwinko ciesze sie ze juz jestescie w domu :) wiesz co, mi znajoma mowila zeby sprawdzic czy dziecko sie najada to odciagala pokarm do szklanki i odstawiala na kilka godzin chyba i potem patrzala ile jest gestego a ile tej serwatki, wiec moze masz geste mleczko i starcza jej przez 15 minut sie najesc? nie chce palnac gafy bo na tym to ja sie nie znam wogole jeszcze, ale moze sprawdz tak dla siebie. A dokarmiasz ja po cysiu mm? bo jesli nie no to moze naprawde malenka sie najada ;) Slodziutka jest ta wasza Wiki :) I mam taki sam kocyk :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis cos boli brzuch z prawej strony. Prawdobodobnie ona tam siedzi bo cos tam wymacuje ale czy to przez nia mnie boli czy nie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×