Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Skusilam się na kocyk minky.... Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja moj wlasnie jest na "chorobowym" od tygodnia. dzis pojechal wypowiedzenie zlozyc. i do nowej pracy od razu pogadac i auto naszykowac bo w poniedzialek zwolnienie mu sie konczy i jedzie w trase chyba. prezes malo szalu nie dostal jak zadzwonil dzien przed wyjazdem zeby mu powiedziec ze nie jedzie bo ma zwolnienie na dwa tyg. szef jak to uslyszal to powiedzial ze kontrole na niego nasle z zusu:):) fajnie ze prace ruszyly:) xxx dziewczyny jak to jest z becikowym. czy jak ja je składam to maja byc tylko moje dokumenty czy mojego M tez?? bo chcemy juz złozyc ale nie wiemy czy potrzebne sa moje i jego czy tylko moje wystarcza...?? i jescze jedna kwestia bo mały ma nazwisko mojego M i my nie jestesmy małzenstwem wiec jak z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki ;) Ja juz po wizycie i mam 12 pęcherzykow w piątek idę na punkcje i na początku tygodnia bd miała transfer ;) tak się ciesze ze chce mi się aż płakać a co bd jak się uda heh strach pomyśleć ;) Ewelka ty chyba dziś miałaś mieć transfer odezwij się i napisz jak poszło myszko bo cały czas myślę o tb :* Pozdrawiam was wszystkie i do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię ci transfer trumny rzydowska zdradziecka pampucho zmarnowana, życzę ci @@@ niech ci małpy skacza surokatko biedne dzieci :( fufurele SB obgryz na lyso kobylo a ja zamkne cię do mamra za profanację, zlituj się nad ta istota której jeszcze niema mamucho albo wyrzuce cię z tabelki na bruk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny a co tu tak cicho? Gdzie Wy się wszystkie podziewacie? :) xx Desire wymyślę jakąś inną nazwę :) Może Krysieńka :P :P hehehe No ja wczoraj myślałam że mnie coś trafi z tymi kopytkami :( :( A raptem minutę były w gotującej się wodzie :( Porażka :( Następnym razem sama sobie zrobię kopytka :) Jak dłużej na nie poczekam to będę miała na nie większą ochotę :) Ale Twój mąż z kluskami śląskimi też się udał :) :) No i te pyzy zamiast klusek :) :) Nasi kochani mężowie :) xx Nessaja doskonale Cię rozumiem odnośnie pomocy teściowej :) Ja też byłam zadowolona że moglam na chwile z domu wyskoczyć a ona zajęła się Kubą :) :) Ale jak zaczęła mi pranie po swojemu rozwieszać i chciała mi ubrania w szafie układać to już nie wytrzymałam :) ;) Ale mam nadzieję że u Ciebie teściowa się trochę ogarnie i aż tak nie będzie się wtrącała :) :) xx Angelus cieszę się że dzieciaczki zdrowe :) I życzę Ci aby jak najdłużej tak zostało :) :* Daj nam znać co Ci powiedzieli po usg i odnośnie AZS. :* xx Alaa no masakra z tym pączkiem :( Jak bez nadzienia :( Świnia z tego kto nie nadział tego pączka :) :* Ja też cały czas sie zastanawiam nad kocykiem minky :) Mam jedną taką jakby podróbkę i zastanawiam się czy przyda mi sie ten oryginalny, szczególnie że już parę kocyków mam :) Się zobaczy :) xx Kasia12 co za szef :( Jeszcze grozi Twojemu kontrolą z zusu :( :( Całe szczęście że złożył wypowiedzenie i przejdzie do innej firmy :) Trzymam kciuki za nową pracę :) Jeśli o becikowe chodzi to oboje musicie złożyć dokumenty. Oboje musicie mieć zaświadczenia z urzędu skarbowego itd. Jovanka kiedyś na pocztę chyba wysyłała listę potrzebnych dokumentów :) U nas też tak było że mały miał nazwisko M i nie mieliśmy ślubu. Na akcie urodzenia są rodzice dziecka a akt urodzenia musisz też im dostarczyć ale nikt nie robi problemów z tym że dziecko ma nazwisko ojca :) xx Marta 12 pęcherzyków?? Jaki czad :) No teraz żeby tylko wszystkie się zapłodniły i wszystkie na transfer :) A później będzie pierwsza mnoga ciąża na forum :) Trzymam mocno kciuki :) :* xx Eweelka kochana jak u Ciebie? Daj znać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dzieki. mam wydrukowane co jest potrzebne tylko zasatnawialismy sie czy oboje musimy czy tylko ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus to ciesze sie ze dzieci zdrowe teraz, napisz po wizycie jak z tym azs u Zuzy & Alaa ja wczoraj kupilam taki kocyk minky w pepco za 24,99, bezowy bo roz i niebieski byly jakies takie dziwne w dotyku ;) pokaz jaki zamowilas :) moze nie jest to oryginal ale milutki w dotyku jest :) z drugiej strony ma taki niby polarek tez mieciutki & Kasia12 to powodzenia dla niego w nowej pracy, oby warunki byly lepsze niz w tej i mnie nerwow :) & Marta no to pokazna suma pecherzykow :) ile bedziecie transferowac? & Eweelka wlasnie, jak u Ciebie? pisz nam od razu :) & Iza ooo wlasnie no to mamy chyba podobne tesciowe :P bo moja swego czasu jak nam remontowali jeden z pokoji a my oboje z P w pracy, jak raz wrocilam to nie poznalam swojej kuchni.. pozwolila sobie mi 'posprzatac' i uporzadkowac rzeczy codziennego uzytku pod siebie! czaisz?? no rzecz jasna podziekowalam bo napracowala sie zeby wypucowac to wszystko ale i tak pozmienialam to POD SIEBIE. Albo zaraz po przeprowadzce na te mieszkanie, ciuchow multum, do prania tez bylo duzo bo byly zakurzone niektore bo to wiadomo jak przy takich rzeczach moze wygladac wiec okej, bierz, pierz, wyprasuj jesli masz ochote mi pomoc bo naprawde pracujac wtedy od rana do wieczora nie mialam na to najmniejszej ochoty stac przy desce do prasowania ale nie kurde moje majtki!! no z tym przegiela zeby prac mi moja bielizne! no wtedy jej powidzialam od razu ze sobie nie zycze tego. Powyciagalam z reklamowiki (bo cos mnie natchnelo zeby to jednak przejrzec co bierze do prania jak wrocilam z pracy i prosze co popakowala) miala przygotowane, bo zazwyczaj bielizny nie zostawialam w zasiegu jej reki - wzroku czy cokolwiek. No i wez sie tu czlowieku nie zdenerwuj ;) na szczescie juz sie oduczyla i pyta najpierw a ja zawsze mowie ze nie mam nic do prania ani prasowania bo robie to na biezaco i spokoj ;) & Ja was chce zapytac dziewczyny o te skurcze braxtona hicksa. Jak wy to odczuwacie? bo ja nie wiem czy to jest to czy mam sie martwic ale czesto boli mnie ten brzuch. Wczoraj pod prysznicem jak zaczal bolec to az grymas bolu na buzi mialam bo az tak, dopiero jak sie schylilam troche odpuszczalo ale jak sie prostowalam to zas. I ogolnie wydaje mi sie ten brzuch jakis bardziej tkliwy? chce ubrac skarpetki, czy nawet spodnie i schyle sie to jak lekko scisnie mi noga brzuch to juz na dole boli. Napiszcie jak u was te bole przepowiadajace wygladaly? bo mnie to jak boli to zupelnie inaczej niz na @. Sama nie wiem jak, czy to napina, sciska czy jak bo takie dziwne uczucie, dziwny bol. Kluje tez czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no i jeszcze wam powiem, ze wczoraj sluchalam serduszka malej bo ostatnie dwa dni byla cos spokojniejsza i juz matka w stresie byla czy wszystko ok. I mowie wam, pierwszy raz az tak brykala :) caly brzuch falowal od lewej do prawej, skakal tak wysoko ze szok jakby bawila sie ze mna w ganianego :P nagralam nawet filmik i co cielepa zrobila? jak pytalo czy zapisac to telefon obsunal mi sie w rece i przypadkowo nacisnelo mi sie anuluj :( bylam taka wscieklaaa a mala juz nie chciala tak ganiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azile88
Sorki dziewczyny że rzadko Wam odpisuje ale albo kiepsko się czuje albo latam za moim 3latkiem :) Kasia ja nie wiem czy ja nie skaladalam tylko moich dokumentów i tam też oświadczalam że drugi rodzic się o becikowe nie ubiegał ;) Iza mmmm kopytka... Sama bym zjadła, taka mam teściowa kochana że jak przyjeżdżamy to robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka i Marta ile będziecie transferowac?? Nessaja a duże te kocyki? Bo ja zamówiłam u dziewczyny na fb co szyję. Rozmiar 100x135 obustronnie minky. Musiałabys sobie wpisać O. Liwkowe marzenie. Na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie wyludnienie, jakiś bunt zbiorowy, że Was tak mało? ;) * Iza85, Krysieńka jak najbardziej może być ;) * Nessaja, a bierzesz jakiś magnez na te bóle i skurcze czy no-spe? Skurcze Braxtona chyba nie powinny tak normalnie boleć... mnie lekarz mówił że pewnie mam takie , ale ja tez czułam kłucie i pobolewało właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire nie biore magnezu, nospe tylko jak bol nie przechodzi a zdarzylo sie to od ostatniej wizyty raz. Jutro mam szkole rodzenia to zapytam o to ale sama nie wiem juz co o tym myslec.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NFZ robią transfer tylko 1 niestety ; ( ale wiem ze się uda :) A ty gościu pisz Sb co chcesz jesteś tak pusty/pusta ze szkoda na cb słów ! W d****e mam co piszesz i uwierz mi ze mam niezła zwale z cb niedorobie popaprany :p Ewelka juz jest chyba po mam nadzieje ze niedługo się odezwie trzymamy za ciebie Ewelka mocno kciuki uda się zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 zapomniałam dodać że ja składałam papiery pod koniec 2008 roku jak się Kuba urodził :) więc przez te parę lat przepisy w polskich urzędach mogły się pozmieniać po 3 razy :) :) Może niech się wypowiedzą mamusie które niedawno to załatwiały :) :) Papiery pewnie możesz zanieść sama, bez męża :) xx Nessaja no to mamy takie same kocyki z pepco :) Tylko że my dostaliśmy go w prezencie od znajomych jak byliśmy w grudniu w polsce :) Wtedy jeszcze byliśmy przed wizytą u lekarza i nie wiedzieliśmy czy będzie dziewczynka czy chłopak i dlatego znajoma nam kupiła ten beżowy - uniwersalny :) :) Cudny jest i taki mięciutki :* No rzeczywiście Nessaja, mamy takie same teściowe :) Kochana powiem Ci że ja nie miałam żadnych skurczy przepowiadających. Ale znajoma mi opowiadała że miała i że były to mocne skurcze podczas których czasami się zwijała z bólu. Ale były też takie delikatne. No i szkoda że skasował Ci się filmik jak Mili szaleje z brzuchu :( Ale wierzę w to że jeszcze nie raz będziesz miała okazję nagrać małą :) xx Desire ja też się zaczęłam zastanawiać czy wszystkie tu masowo urlopy pobrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczyny nie czytam juz nawet po lebkach bo nie mam kiedy. Maciek po wyrwaniu zeba, ósemki dokladniej wiec jest nie do zycia, padl i chyba dzis nie wstanie a wiec wszystko na mojej glowie. Ale mam problem i wpadlam po ratunek! Mamuski, Jovanko wynalazlam u Oliwki na lewym ramieniu, tak bardziej ze strony pleckow, jakas gule. Wczoraj wydaje mi sie byla mniejsza, dzis okazuje sie ze nie dosc ze jest czerwona yo i chyba nieco wieksza. Co to do diaska moze byc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki, jestem przeziębiona i ledwo żyję. Nawet zapachu kawy nie czuję:/ Mały na szczęście ok - byliśmy wczoraj u lekarza, jest tylko delikatnie podziębiony. Nie mam sił pisać, więc chciałam tylko do Maćkowej: rozumiem, że to nie po szczepieniu, tak? Bo Was dopiero czeka czeka szczepienie z tego co kojarzę. Ale w szpitalu? Miała jakieś w ramię? A jeśli nie to ja bym szła do lekarza. To może być zwykły tłuszczak, nic groźnego, więc na razie bez paniki, ale skontrolować to trzeba.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, czerwone to jest? Hm, to tłuszczak odpada. Nie wiem - musisz iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, może ją coś ugryzło? A mała reaguje jak tego dotykasz? Nessaja tak, wybieramy się na glukozę w 27 tygodniu. No a mały też mnie zaskoczył swoimi rozmiarami. Dlatego nie kupuje narazie małych ciuszków, bo mogą się okazać niepotrzebne:-) Na ostatniej wizycie pani doktor przepisała mi tyle tabletek, że zostawiłam w aptece 150zł!!! Na tarczycę, żelazo, magnez, omega 3, jod i witamina D!! Śmieje się, że teraz zamiast śniadania będę jadła tabletki:-) No a wracając do remontu, to szafirowy sufit wyszedł mega!:-D trochę się obawiałam takiego eksperymentu, ale na prawdę warto było zaryzykować. Jest piękny. Jakby któraś potrzebowała to polecam- dulux szafirowy poranek:-) A jutro przyjadą meble, jeszcze łóżeczko zamówimy i będę mogła wysłać fotkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Mackowa to może po szczepieniu.w szpitalu moja była szczepiona wlasnie w lewe ramie.i tez ma taki czerwony babelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka całe szczęście że się odezwałaś :) Już chciałam Ci maila pisać :) xx Maćkowa może to być zwykły naczyniak. Ale wiadomo że warto zasięgnąć opinii lekarza. Na wszelki wypadek umów się do lekarza a póki co wrzucę Ci co nie co o naczyniakach. "Znamiona naczyniowe, popularnie zwane naczyniakami to nieprawidłowo rozszerzone naczynia krwionośne. Dziecko może się urodzić z naczyniakiem lub naczyniak może pojawić się u niemowlaka po kilku tygodniach od narodzin. Naczyniaki, zarówno płaskie, zwykłe jak i jamiste występują na twarzy i na tułowiu dziecka, rzadziej na nóżkach lub ramionach (ale nie wykluczone że i tam mogą się pojawić). Znamiona naczyniowe u niemowląt czyli naczyniaki: naczyniak płaski, naczyniak jamisty, naczyniak zwykły budzą niepokój rodziców, którym niejednokrotnie wydaje się, że jedyną droga leczenia jest operacja naczyniaka. Tymczasem najczęściej naczyniaki nie stanowią żadnego zagrożenia i nie wymagają leczenia, bo są jedynie defektem kosmetycznym. Znamiona naczyniowe u niemowląt: rodzaje naczyniak płaski to - jak sama nazwa wskazuje - płaska, czerwona lub różowo-czerwona plama o wyraźnie odgraniczonych brzegach. Naczyniak może mieć bardziej intensywny odcień podczas ogrzania (upał, gorączka) lub wysiłku dziecka (płacz, krzyk). Zwykle występuje na czole, powiece lub karku. Z czasem nieco blednie, ale nie ustępuje samoistnie. naczyniak zwykły – wypukła, jasnoczerwona plama, pojawiająca się na skórze dziecka wkrótce po urodzeniu. W większości przypadków zanika w ciągu kilku lat; naczyniak jamisty przypomina truskawkę. Jest zdecydowanie bardziej czerwony lub sinoczerwony, miękki i wypukły. Zwykle w pierwszym roku rośnie szybciej niż dziecko (powiększa się), a po tym czasie jego wzrost zatrzymuje się, by w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym zacząć stopniowo zanikać. Może także pojawić się na błonie śluzowej wewnątrz buzi dziecka. Naczyniaki u dzieci: cierpliwość zamiast operacji Dziecko może mieć jednego naczyniaka lub kilka naczyniaków różnej wielkości: rozmiaru pestki wiśni, guzika, mandarynki lub nawet talerza. W skrajnych przypadkach naczyniak może zajmować np. całe plecy, ale zdarza się to bardzo rzadko. Naczyniaki nie sprawiają bólu dziecku i nie swędzą. nie może się nimi zarazić nikt z otoczenia dziecka, nie ma więc powodu, by zabraniać starszemu rodzeństwu zabawy z maluszkiem. Nie złapie ich także ani ciężarna ani jej nienarodzone dziecko. Ryzyko pojawienia się tych znamion u następnego dziecka jest takie samo jak u pozostałych. Większość znamion naczyniowych znika sama w dzieciństwie, bez żadnych maści, leków czy innego leczenia. Dziecko powinno być pod opieką onkologa. to normalna procedura, bo właśnie ci specjaliści zajmują się naczyniakami. Naczyniaki trzeba tylko obserwować, chronić przed urazami, zerwaniem a także opalaniem. Można je myć mydłem i smarować balsamem dla dzieci lub oliwką. gdy znamię staje się bardziej miękkie, blednie od środka, matowieje, to prawdopodobnie znak, że zaczyna znikać. Pozostaje po nim niewielkie przebarwienie lub skupisko drobnych naczynek. Naczyniaki u dzieci: kiedy potrzebna operacja? W pewnych sytuacjach trzeba jednak postępować z naczyniakiem bardziej radykalnie. Operacja jest niezbędna, jeśli umiejscowienie znamienia jest zagrożeniem dla zdrowia, np. występuje na powiece i zaburza widzenie. Zgłoś się z dzieckiem do lekarza, jeżeli zmiana na skórze: szybko się powiększa krwawi bądź sączy się z niej inna wydzielina tworzy się na niej ranka boli zmienia kolor znajduje się w okolicy ciała narażonej na nieustanne drażnienie np. przez pieluchę występuje w miejscu trudnym do pielęgnacji pojawia się nagle i towarzyszą jej inne dolegliwości, np. gorączka, wymioty." xx Nessaja mam prośbę :) i to taaakkkąąą ooggrroommnnąą :) Zrobiłaś już swoją listę potrzebnych zakupów? :) Bo ja się dziś wzięłam za swoją ale no beznadziejnie mi to idzie :) A poza tym co chwila moje kochane dziecię coś chce, a to jeść, a to obiad szykować (a że moje dziecko jest wybredne co do jedzenia to zazwyczaj gotuję 2 obiady :( ) itd. No i tak krótko mówiąc: daj ściągnąć :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jabyś była tak uprzejma i dała ściągnąć listę zakupów to wrzuć ją na maila :) Szukałam listy zakupów Jovanki na mailu bo mi się wydawało że wrzucała ją na maila ale nie znalazłam :( Znalazłam tylko wyposażenie torby do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie widać mojego jednego wpisu :( Strona czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jeśli obustronne minky to ten mój duży rozmiar 115zl ale może być z jednej strony bawełna z drugiej minky. I jest tańszy albo zupełnie mniejszy jeszcze tańsze. Z babeczka idzie się dogadać odnośnie wszystkiego. I koloru i nadruku jeśli coś chcesz i rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 ja możesz to prześlij ja na maila staraczkowego :) Bede bardzo wdzięczna :) Dziekuje :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 Podam Ci mój prywatny :) izagleba@gmail.com Dziękuje :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to Kasia12 nie ma dostępu do maila??? IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×