Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej dziewczyny moje starania o bobaska zaczely sie 2 miesiac, w poniedzialek badz wtorek powinna miec @ mam nadzieje ze nie przyjdzie.i bede miala okaze zrobic test .Czuje ze jednak nic z tego nie wyjdzie nawet mnie piersi nie bola :/, chociaz zawsze przed @ bolaly strasznie. biore d*phaston sadzicie ze on powoduje ze mnie nie bola? nie mam zadnych objawow ciazowych, czasami tylko cos mnie ukluje z boku a tak cisza, ech czuje ze nie mam co sie ludzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! No u mnie też słońce nareszcie !! Wczoraj po pracy zasnęłam, obudziłam się z bólem głowy, zjadłam coś i...wstała rano też z pierońskim bólem - chyba ciśnienie no i burze dają popalić. Dziś zupełnie inaczej się czuję. Byłam też rano na zajęciach - daję korepetycje z angielskiego - więc nawet w soboty nie mam luzów - ale za to mam powód by wstać wcześniej ;) 🌼 Co do kłótni z mężem....ehhh.... :) ja ogień - on ogień - ale tak jak się pokłócimy tak się i godzimy czyli ogniście ;) szkoda że nic z tego nie wychodzi.... Anika :) chyba jesteśmy w tym samym wieku - fajnie :) i nawet okres mamy w tym samym dniu. No ja nie wiem też, bo trochę mnie piersi pobolewają, czasem coś łupnie w macicy ;) ale tak....też to czarno widzę. Idę się opalać z mym draniem udanego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Giubelli fajnie Ci, u Ciebie takie slonce ze mozna sie opalac...u mnie niestety sie popsula pogoda. Dziewczyny, analizowalam swoje wyniki z przed roku, gdzie mialam ta nadwage i w ogole i wychodzi na to ze nie jestem bezplodna ;) ale ja głupia. Mam jakas schize na tym punkcie. Musze tylko isc jeszcze do szpitala bo podejrzewaja nieklasyczny przerost kory nadnerczy czy cos, ale to nic takiego strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki! Ja wlasnie po sniadanku. U nas dzisiaj zmiana, zrezygnowalismy z pl tv wygasla nam umowa i do dzisiaj mamy irlandzka, trzeba miec jakis kontakt z jezykiem hi hi Fiona 88 i ja w cizay nie mialam zadnego plamienia i zadnego bolu brzucha przez cala ciaze anika86 kiedy testujesz? Giubelli super ze sie tak dobrze dogadujecie. Ja w sobote tez nie mam luzu na 18.30 do pracy i do 6 rano... i cala noc przede mna.A ze swoim juz 3 dni sie nie widzimy , ciagle sie mijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
klonmelkowaa: po sniadanku? to teraz u Ciebie rano jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona88 nie u mnie jest godz wczesniej niz w pl, z tym ze ja pracuje do 6 rano chodze spac ok 7-8 rano musze sie wyspac jak kazdy a pozniej jem sniadanie ,w pracy lunch mamy o 2 w nocy i wtedy jemy obiadek, kolacje o 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hehe ok ;) pytalam bo siostra mojego mieszka w szkocji i wlasnie tam jest teraz 16:21. I tak sie zdziwilam tym sniadankiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa wlasnie sie zastanawiam nie chce testowac wczesniej bo boje sie rozczarowana wiec mysle ze jesli wytrzymam ;) to we wtorek. Giubelli milo slyszec ze nie jestem odosobnionym przypadkiem:), raz poronilam i tez nie mialam zadnych objawow wiec troszke sie boje jesli by sie jakims cudem okazalo ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miło jest was poczytać po długim dniu u mnie też śliczna pogoda dzień szybko minął. teraz leżę w łóżeczku i oglądamy film. moje serduszko już grzecznie śpi wymęczył się tym słoneczkiem. mnie od rana pobolewa podbrzusze i piersi zaczęły boleć śluz jak w dni płodne mam. nie wiem co ze mną jest ale zaczęłam wątpić że się udało.powinnam testować 15tego kupiłam już test i było napisane że można testować tydzień przed spodziewaną @ i nie wytrzymałam no oczywiście wyniku się domyślacie :-(. jestem załamana musi się udać w tym miesiącu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
taka oto ja: zrobilas ten sam blad co ja, a raczej kilka bledow...poczekaj do dnia @. Ja tez czuje, ze w tym miesiacu nie bedzie nic z tego, no ale zobaczymy. Dalej mam pobolewanie w jajnikach, moze z mniejsza czestotliwoscia ale jest i rwa mnie nogi okropnie. Ja znow sluz mam bialy, zostawia takie "meszkowate" slady na bieliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
chodzilo mi, ze ja zrobilam kilka bledow=kilka testow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja zapewne za szybko zrobilas test ,w poprzednim cyklu rowniez nie moglam wytrzymac i zatestowalam, niestety bylo tak jak u ciebie. dlatego w tym miesiacu jestem wytrwala :) i czekam do dnia @ czyli do jutra a nawet dzien pozniej. juz mnie nawet nie rusza fakt ze mam pod reka testy ciazowe. klonmelkowaa kiedy testujesz? mam nadzieje ze w tym miesiacu ktoras a najlepiej wszystkie beda mogly sie pochwalic ze sie udalo:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten piekny dzien! Juz po pracy, skonczylam jak zwykle o 6 i, postanowilam ze dzisiaj nie spie wogole. Wiec wysprzatalam caly dom , pomylam podlogi , okna , cala kuchnie , ugotowalam kapusniaczek na rzeberkach, i zaraz wybieram sie na zakupy. A tak wogole to nie wytrzymalam, tak jak my wszystkie i zrobilam test, pomyslalam a co tam.........a tu zonk , nie pojawia sie zadna kreska, czyli kupilam zepsuty test. Dobre co? Czyli dostalam znak aby wytrwale czekac, nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Dziewczyny zrobilam test...jest druga kreska blada ale jest Boze ;) zrobie zdjecie jak wyschnie i pokaze wam, powiecie co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
kurcze aparat ostrosci nie chce zlapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 gratulacje :) kiedy robilas test przed @? juz sie nie moge doczekac dnia w ktorym tez zrobie test chociaz strasznie sie boje ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie też dzisiaj pięknie tylko humor do d..... pokłuciłam się z mężem wkurza mnie i ciągle chce mieć racje wziął się i gdzieś pojechał mówi że na myjnie pierw pierdzieli że ja za dużo jeżdze a teraz zostawił mnie i małego i pojechał w p**d....jestem tak naładowana że masakra. niech tylko wróci pakuję synka i jadę nad może może do sopotu bo mnie zdrażnił niech d*pek w domu siedzi. nie czuje aby się udało w tym miesiącu poraża i jeszcze bardziej przez to się wkurzam. fiona ja niestety nic nie widze ale może to ta ostrość jeśli ty widzisz to musi być pochwalisz się w takim razie za pare dni jak obie krechy będą mocno widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
anika86, a ty cos widzisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
anika86: jutro jest termin mojej @ pojade dzisiaj po testy jeszcze do auchan, bo tam sa o czulosci 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona tylko na mnie się nie gniewaj ja nic nie widze bo jak chce powiększyć to zamazane jest.....ale ty na żywo widzisz więc nie ma bata musi być a jutro napewno wyjdzie lepiej .:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
taka oto ona: nie gniewam sie, jak robilam ten test, to od razu widzialam ze taki bladzioch sie pojawia. Jutro zobacze co bedzie. Tez sie nie napalam jakos ;) wole byc powsciagliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ja pierdziele taka oto ja ;) hahaha co ja napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona88 a ta druga kreska to gdzie ma byc na tym bialym polu obok tej czerwnej kreski? za to ja nawet jednej kreski nie mialam zupelnie biale pole, tak to robia ludzi w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowa bo ty miałaś test dla niecierpliwych żeby do pionu nas doprowadzić że przed @ się nie testuje hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 nie patrzylam na foto ktore wrzucialas, w poprzedniej ciazy tez wyszla mi starsznie blada kreska, dobrze wiem ze jak sie robi zdjecie testu to prawie nic nie widac :) masz jakies objawy typowe dla ciazy lub @? bo u mnie kompletna cisza a jutro termin @ denerwuje sie bo to strasznie dziwne ech:( sadzicie ze jutro powinnam zrobc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze moja wypowiedz sie wyswietli a tu niestety moze cos nie tak przycisnelam wiec jeszcze raz napisze:P fiona_88 nie patrzylam na foto ktore wrzucilas,w poprzedniej ciazy tez wyszla mi strasznie blada druga kreseczka, wiem ze jak sie robi zdjecie takiego testu gdzie ledwo co widac to na bank po zrobieniu foty ledwo co bedzie widac lub w ogole fiona_88 masz jakies objawy ciazowe lub na @? bo u mnie cisza nie mam zadnych ani na to ani na to dziwne;(, sadzicie ze jutro powinnam zrobic test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz wyswietlilo mi sie ze jednak napisalam i doszla wiadomosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
tak anika86: boli mnie podbrzusze i czasem jajniki, ale o dziwo nie mam skurczy jak zawsze przed miesiaczka, mam tkliwe piersi, ale nie bola jakos bardzo, sa jakby napuchniete, no i humorki (jestem wesola nagle placze i zloszcze sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×