Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
posty dalej sie nie dodaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Coś szwankuje to form, na stronie głównej widziałam że post został dodany, a gdy weszłam, cisza. Ja niedawno wstałam, zasnęłam po północy, burza była a ja od dzieciństwa się burzy boje a że sama byłam to zasnąć nie mogłam. Może to trochę śmieszne że dorosła osoba boi się burzy ale ja tak mam że gdy jestem sama to się boję, a gdy jest ktoś ze mną to mi wszystko jedno :D Pogoda u mnie brzydka, na taka wiosnę to nie czekałam :/, mam nadzieje że lato będzie pogodne, bo zamierzamy w te wakacje się gdzieś wybrać odpocząć, w tamtym roku nie mieliśmy możliwości to fajnie by było żeby w tym roku się udało. Wczoraj zaczęło mnie kłuć podbrzusze w lewym boku, a dziś się przeniosło na prawe :( i przez to zasnąć też nie mogłam. Do tego mam zero śluzu i tak się zastanawiam czy wszystko ze mną ok. A wam jak dziewczyny poranek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Coś szwankuje to form, na stronie głównej widziałam że post został dodany, a gdy weszłam, cisza. Ja niedawno wstałam, zasnęłam po północy, burza była a ja od dzieciństwa się burzy boje a że sama byłam to zasnąć nie mogłam. Może to trochę śmieszne że dorosła osoba boi się burzy ale ja tak mam że gdy jestem sama to się boję, a gdy jest ktoś ze mną to mi wszystko jedno :D Pogoda u mnie brzydka, na taka wiosnę to nie czekałam :/, mam nadzieje że lato będzie pogodne, bo zamierzamy w te wakacje się gdzieś wybrać odpocząć, w tamtym roku nie mieliśmy możliwości to fajnie by było żeby w tym roku się udało. Wczoraj zaczęło mnie kłuć podbrzusze w lewym boku, a dziś się przeniosło na prawe :( i przez to zasnąć też nie mogłam. Do tego mam zero śluzu i tak się zastanawiam czy wszystko ze mną ok. A wam jak dziewczyny poranek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego żadne posty się nie pojawiają ?!?! Ci moderatorzy są od siedmiu boleści....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIERONA*
hej dziewczyny :)) jak mija dzień u Was ???U mnie znowu piękna pogoda więc pewnie w wolny dzień ruszę się gdzieś :) Może trzeba założyć nowy temat i wtedy posty będą się pokazywać ??? Bo tu w ogóle nie dodaje :( Pozdrawiam,miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się znowu dzieje, że postów nie widać?? wcześniej chciałam do was napisać, i mi wyszło że kaffe traktuje to jako spam;/ i nie mogłam... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
w koncu posty sie pokazuja :) u mnie dzisiaj kijowa pogoda, z domu nie wychodzilam. Bez zmian jesli chodzi o bole i humory. Jestem na siebie zla ze wczesniej zrobilam testy, a w sumie nawet 2 tygodnie od przytulanek nie minely...glupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post wyżej to ja;D coś mi się "odwieszać" zaczyna.... kurcze ale to kaffe się psuje!!! taka oto ja najgorsze jest chyba właśnie takie oglądanie rzeczy... ja praktycznie (oprócz tego co tam sobie po swojemu będę chciała) mam cała wyprawkę po mojej bratanicy - wiadomo większośc rzeczy dla dziewczynki, ale też mnóstwo pasujących obojgu;) i właśnie w zeszłym miesiącu oglądałam te rzeczy itd, i tak mi się wkręciło, że zaczęłam kupować. Psychika wtedy działa...;) fiona_88 nie koniecznie musi już pokazać ciążę. Zależy od testu. Poczekaj do @ i wtedy wszystko się trochę rozjaśni;) dziewczyny a co myślicie o popularnym teraz planowaniu płci?? tzn czy wierzycie w to że jeżeli plemniki są z przed owulacji to dziewczynka będzie, a jak są z czasu owulacji lub zaraz po to chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
izulinka osobiscie mysle, ze nie ma na to reguly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
nie wiem co sie dzieje wszystko bylo ok i nagle zaczelam plakac sama nie wiem o co zalewam sie lzami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronisia487
Panie jakbyście chciały zaznajomić się z innymi koleżankami, które chcą zajść w ciążę tak jak i Wy, to pragnę Was zaprosić na stronę daymynews.pl. Znajdziecie tam wiele fajnych ludzi, z którymi będziecie mogli porozmawiać na ten temat lub na każdy inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Ja jednak myślę że w tym planowaniu płci coś jest, moja dobra znajoma właśnie maiła taki przypadek. Wszystkie jej siostry, jak i ona swoje pierwsze dziecko miała chłopca, i z tego co opowiadała właśnie poczęła dziecko przed owulacją i teraz ma 5-cio miesięczną córkę :) Opowiadała właśnie że te plemniki co są odpowiedzialne za dziewczynkę są wolniejsze. Nie wiem czy jest to udowodnione naukowo, ale wydaję mi się że nutka prawdy w tym jest. Jeżeli mi by się w tym miesiącu udało to też by dziewczynka była :D Chociaż mi to wszystko jedno, może być dziewczynka albo chłopiec, najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo luuudzieeee ! No w końcu się coś pojawiło ! Od rana czytam i wiedziałam że któraś by już coś naskrobała poza tym pojawiały się właśnie daty że dziś ktoś pisał. Dziwne. Wszyscy narzekają na kafe. No ale może usprawnią to forum. 🌼 TIERONA - witamy 🖐️ w kupie raźniej :) nie przejmuj się kilogramami - będzie dzidziusiowi wygodniej ;) poza tym wierzę, że wcale nie wyglądasz tak jak piszesz! :) 🌼 taka oto ja - dobrze że jesteś to nam będziesz dawać rady przed porodami - OBY !!! w co mocno wierzę.... :) 🌼 fiona - no szkoda że zrobiłaś ten test bo teraz masz zły humor i żałujesz. A może akurat jutro coś wyjdzie ? ;) Ponoś trzeba robić 14 dni po owulce - bo taki jest czas na zagnieżdżenie zarodka itd.....itd.... 🌼 Pauliś - ja też mam niedosyt co do podróży a czuję że jak zajdę w ciążę OBY !!! :) (haha :) ciągle OBY - żeby nie zapeszyć....) to z podróżowania nici na jakieś 2 lata.... 🌼 co do planowania też tak myślałam, ale mnie naprostowała szwagierka która najpierw utrafiła dziewczynkę po owu a chłopca przed - więc zero reguły bo właśnie te żeńskie są wolniejsze ale mocniejsze. Ajjjjj tam, co ma być to będzie :) WAŻNE ŻEBY BYŁO !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Giubelli zawsze umiesz pocieszyc wszystkich ;-) 2 tygodnie po owulacji...to bedzie dopiero w poniedzialek 10.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo widzisz !! To jeszcze nic przesądzonego kobito :) (szkoda tylko zużytego testu ;) hiehieh :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Fiona_88 można powiedzieć że już w poniedziałek, zależy jak kto na to patrzy, u mnie gdy @ się nie pojawi to dopiero będę wiedziała za 2 tyg :( Dziwnie się coś dziś czuje, niby nic mnie nie boli, może to przez tą dziwną pogodę, raz słońce, zaraz potem chmury, aż nic się nie chce robić. Mój dopiero jutro wraca z delegacji, bo coś im pokręcili, coś nie pasowało więc prace późno skończą i w domu w nocy wróci :( Mam nadzieje że od czwartku następnej delegacji im nie wymyślą, to przynajmniej popołudnie razem spędzimy. Podobno jak ma się tzw. "parcie na dziecko" to wtedy coś się blokuje i to może być główną przyczyną, ale z drugiej strony nie da się całkowicie odpuścić i nie myśleć :( . Ja już nie mogę doczekać się terminu @, już teraz u siebie wyszukuje jakieś wczesne objawy, choć wiem że to przecież niemożliwe żeby kilka dni po zapłodnieniu cokolwiek czuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
oczywiscie posty sie nie dodaja. Wlasnie mierzylam sobie temperature pod pacha bo jestem jakas rozbita i mam obnizona 36,3 hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
mnie lekarka kiedys powiedziala (nie wiem czy to juz pisalam), ze nie mozna zbyt sie stresowac, bo prolaktyna sie dzwiga i utrudnia zajscie w ciaze ;-) ja z moim w sumie od niedzieli zamienilam tylko kilka slow bo sie poklocilam z nim. A raczej on ze mna...dzisiaj wrocil z pracy i poszedl niedawno w pilke grac, takze super spedzony wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuliśC
Fiona_88 mój tez tak ma że jak się pokłócimy to wychodzi z domu, później tłumaczy że nie chce po prostu bardziej się pokłócić i dlatego woli wyjść, a gdy mamy ciche dni to też wolimy sobie w drogę nie wchodzić :D Ale zawsze po takich kilku cichych dniach lepiej się dogadujemy :) Najpierw kafe szwankuje, a teraz mi Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
moj tez woli zawsze wyjsc a mnie to wkurza strasznie...bo byle blahostka i juz wychodzi ale coz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
powiem wam szczerze, ze czuje ze to nie moj cykl. i nie wiem czy w ogole kiedys ujrze wyrazne 2 kreski. Przepraszam, ze marudze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
fiona_88 nie dołuj się niepotrzebnie, jeszcze niczego do końca nie wiesz, może niepotrzebnie robiłaś sobie ten test. Poczekaj do poniedziałku i wtedy będziesz mogła się martwić. ja też gdy przestałam się zabezpieczać myślałam że to tak będzie hop-siup a tu zonk :( poza tym nie byliśmy tak zdecydowani do końca że już się staramy i na początku uważaliśmy, a teraz? wszystko bym zrobiła aby w końcu mieć swoje maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
my tez w sumie nie zabezpieczalismy sie, ale stosunki byly przerywane. Wkrecilam sobie, ze przeciez w prejakulacie sa tez plemniki! To czemu nie moge zajsc? a tak naprawde to byl 1 cykl staran. W tamtym roku mialam tez problemy hormonalne, ale juz ok, lecz caly czas mam wrazenie, ze jestem bezplodna...... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:-) mogę do was dołączyć? Ja tez od jakiegos czasu staram sie o dzidzie..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Fiona_88 jeszcze nie wszystko przesądzone, moi znajomi starali się niecały rok, ale już tak konkretnie i po jakimś czasie bez żadnych "wspomagaczy" udało im się, więc nie ma co się załamywać tylko myśleć pozytywnie :) Ja też już pomału mam dość :( za każdym razem jak jeździmy do znajomych, albo rodziny to jest: a wy kiedy?albo jak jeździmy do chrześniaka to: oj pasuje, pasuje. To już jest takie irytujące i wkurzające. Czasem aż przykro się robi :( Patka2013 no pewnie że możesz. Ile już się starasz? dopisz się o naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki boże ale mnie to forum denerwuje nie macie pojęcia. TIERONA witam FIONA_88 ty się nie stresuj kobietko ja też mam słabą silną wole i pewnie do 15tego nie wytrzymam i będe testować wcześniej PAULIŚC ja też się boje burzy jak sama jestem mam tak od kiedy jak miałam 16 lat z koleżanką oieszo na dyskotekę się wybraliśmy szliśmy polną drogą na wsi żadnego domu jak walnęło zaczęło się strasznie błyskać no to my szpilki w ręce i boso do domu biegiem od tego czasu mam stracha :-) a i wiesz co a narzekałam na prawy jajnik a dzisiaj też kuło mnie w lewym może coś w tym jest... hmmm. :-). ja myślę że z tym planowaniem płci coś jest i po cichutku się przyznam że tylko dlatego w dzień przewidywanej owulki miliśmy z mężem post :-). a wogóle TIERONA spójrz na moją stopkę bo zaraz ją usunę i uwierz że nie może być gorzej niż u mnie. Giubelli jak nawet zajdziesz to nie musisz przekreślać planów mój malutki uwielbia podróżować jej jak on się w tedy zachwyca wogóle my żadko bywamy w weekend w domu jeździmy nad morze czy wogóle pozwiedzać grunt to dobra organizacja:-) mały się przyzwycaił od małego. w niedziele byliśmy w zoo potem nad morzem a potem w łebie był zachwycony a ma roczek więc widzisz :-). Patka 2013 Witam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ ja nie czuję ostatnio kompletnie nic po tych moich kłuciach, jakbym nie miała brzucha ani jajników a więc jest to typowa cisza przed....okresem. Kurcze, 23go dzień taty - tak bardzo bym chciała wtedy powiedzieć mężowi że się udało.... Idealny dzień. On się nie orientuje w moich cyklach i jest ogólnie zabieganym oszołomem ;) więc planuję zrobić mu niespodziankę ;) OBY !!! :) wszystko wyjdzie 10go.... 🌼 Cześć Patka - napisz coś o sobie, co, jak, gdzie, kiedy i dołączaj się do zniecierpliwionych starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×