Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Kasia, mi to wygląda na przygotowania do porodu. Ale może się mylę. Jak będziesz miała skurcze to licz sobie czas pomiędzy nimi, ale to na pewno już wiesz. Takie przygotowania do porodu mogą trwać nawet kilka dni. A poza tym, może się denerwujesz, bo Twojego nie ma i stąd te bóle. Ściskam mocno i może postaraj się trochę zrelaksować :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA-SA-KRA!!! czytam was CALY dzien!!! ponad 15 stron nadrobilam, nie bylo mnie tu jakos ponad tydzien.. nigdy w zyciu juz tego nie zrobie! bo potem znow caly dzien przed laptopem w pizamie i szlafroku i az szyja boli i krzyz! U mnie ostatnio ciagle cos sie dzieje, mam co robic ;) balkon juz prawie caly ubrany, jutro dokonczymy i wysylam wam zdjecia i filmik mojego dmuchanego mikolaja ktory wychodzi z choinki! :) no i choinke tez juz mam ;) reszte bede dzialac po trochu od jutra :D & Mackowa, kochana dziekuje za wpis ze u mnie ok :) I tak, Usia miala wczoraj cywilny ;) oficjalnie dostalam zgode zeby to napisac :) i ze u niej wszystko wporzadku, mam nadzieje ze nie bedzie miala mi rowniez za zle ze powiem ze bedzie syn, maly Jas! :) dawno tu nie byla wiec nie wiem czy to pisala :P remont rowniez zakonczony, ewentualne sprzatanie zostalo pokoiku, kilka dni po slubie mysle odsapnie i wroci tu pierun ;) a wiem to wszystko bo.. to moja kuzynka ;) ot taka nasza mala tajemnica :) & Nemezis rilaks, u mnie kilka dni pod rzad wychodzily slabe bardzo kreski, z kazdym dniem odrobineczke ciemniejsza ale tez wydawalo mi sie ze zbyt wolno ciemnieje, brzuch jak na @ pobolewa do dzis, klucia itp rowniez. Piersi tez nie od razu bolaly jak w pierwszej ciazy wiec widzisz ;) & Paulinka a moze jeszcze da sie to naprawic? :( & Olala zdjecie super ;) ale ja sie pytam jak Ty malujesz te paznokcie w nogach z takich brzuchem?!! Ja tez chce miec takie paznokcie z takim brzuchem pomalowane! zdradz swoj sekret :P & Alaa! no wkoncu sie doczekalam :) & Zoneczka o łał ale juz masz brzuszek spory :) & Nie pamietam ktora pisala ze u nich byl mikolaj :) u nas tez byl :D zapukal do dzidzi z dwoma workami prezentow :D Chcialam odpisac kazdej z was ale po przeczytaniu ponad 15 stron zwyczajnie nie pamietam. Ide robic kolacje bo juz mnie tylek boli od siedzienia i krzyz a maz czeka juz glodny ;) a moje male czasem mnie polaskocze delikatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 moim skromnym zdaniem mozesz szykowac buty i ciuchy do szpitala bo juz niebawem dostaniesz peirwszych skurczy :) stawiam na dwa dni az przytulisz malego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tez mam takie wrażenie ze niedługo juz będzie po wszystkim!!! Nessaja usia kuzynka no pięknie! Tajemnice wychodzą na jaw :) fajnie ze będzie chłopczyk ty tez niedługo się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessajko jestes:-) dobrze ze u Usi wszystko w porzadku, pozdrow Ja przy okazji bo jeszcze kilka dni Jej pewnie nie bedzie :-) i ja np nie wiedzialam ze to bedzie synek wiec sie chyba nie chwalila :-) oby tylko maluszek byl zdrowy :-) &&&&&& Nemezis ja przechodzilam nie raz historie z testami i wiem ze tej kreseczki sie nie wyczaruje niestety, dlatego trzeba cierpliwie poczekac (i dac temu malusienkiemu czlowiekowi w spokoju rozwijac sie, rosnac) :-) wysylam Ci worek cierpliwosci :-) czekaj spokojnie jeszcze z tydzien, tak Ci radze i jesli @ nie przylezie to wtedy testuj i umow sie na ta wizyte :-) ja to wogole poszlabym tak okolo 12 tygodnia zeby lekarz mogl dokladnie sprawdzic maluszka, czy ma kosc nosowa i porobic wszystkie pomiary istotne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chce się zajść w ciążę, to należy zażywać kwas foliowy. Ja go piję w postaci inofemu, który dodatkowo zawiera maltodekstrynę, czyli nośnik kwasu foliowego. Dzięki temu piję taką dawkę kwasu, jaką powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak planuję poczekać do końca przyszłego tygodnia i powtórzyć test jeśli @ nie przyjdzie... a na badania pójdę prywatnie po Nowym Roku :) póki co pozytywne myślenie i.... spaaaaaać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nemzesis spaaac grudzień szybko zleci a@oby nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa pozdrowienia przekaze :) i dokladnie, oby zdrowy ;) & Alaa mam nadzieje ze sie ukaze, jeszcze tydzien :) juz sie troche doczekac nie moge ile uroslo i co bedzie robic :) & Nie pamietam juz ktora z nowych dziewczyn pytala o kota. Nie wiem jak dlugo nas czytasz, pisalam ostatnio ze moj kot jest inny niz wszystkie, nie podrapal nigdy nikogo, nie ugryzl, nie syczy, nie drze sie po nikim, mozesz go wziasc na rece i chocby nie wiadomo jak machal ogonem z niezadowolenia to nie podrapie :) taki moj pluszak, spi z nami, innej opcji nie ma bo gdy zamykamy drzwi z sypialni tak dlugo trzaska po drzwiach az wkoncu dla swietego spokoju sie go wpuszczalo, teraz czesto nawet mimo ciazy i stereotypu spie z nim przytulona. W pierwszej ciazy chuchalam, dmuchalam, kot ze mna nie spal a i tak poronilam. I choc wiele osob wmawialo mi ze to on jest winowajca to ja i tak w to nie wierze :) kuwety mu nie sprzatam, surowego miesa tez nie daje odkad wtedy w pierwsza ciaze zaszlam a uwielbia i nie moge sie opedzic od niego jak robie mieso. Problemow z nim nie mamy bo agresywny nie jest, czasem wiadomo jak sie z nim bawimy, gonimy to skoczy na noge, obejmie lapkami, ugryzie w noge i ucieka, ale nigdy na powaznie. Zlosliwy nie jest, jedynie tylko do czego moge sie doczepic to ze zezarl mi prawie cala dracene az zaczyna usychac. Generalnie tez nie pozwalamy mu chodzic po stole, meblach ale i tak wiem ze chodzi jak nie widzimy bo na stole mam lapki poodbijane. Najbardziej boje sie tego spania, ze wlasnie jak zaczniemy go wyrzucac z sypialni to sie zmieni i zrobi sie zlosliwy, na plus jest to ze bede mogla spac z dzieckiem w jego pokoiku a P. sam z kotem w sypialni. Ale spac z nami przy dziecku nie bedzie. I jedyne co sie u mojego kota zmienilo odkad w ciazy jestem to ze czasem probuje mi sie klasc na brzuchu na co mu oczywiscie nie pozwalam. Ja bede chciala przyzwyczaic kota do dziecka, napewno nie izolowac i nie pozwalac nie podejsc ale tylko w naszej obecnosci i nie od razu po wyjsciu z kuwety i co wazne to bede starac sie nie zmniejszyc ilosci czulosci do niego, przytulac go zeby nie czul sie odrzucony bo wtedy moze zrobic sie zazdrosny. Zreszta madry kot jest bo czesto siedzi patrzy na mnie, jak mowie "chodz sie poprzytulamy, no chodz" to od razu wstaje i przychodzi i nadstawia glowe do glaskania ;) i duzo innych takich sytuacji, wiec nie wiem jak by bylo gdybym miala kota zlosliwego i falszywego a taka panuje opinia o kotach i tez nie przewidze jego reakcji na dziecko ale tak jak juz wyzej napisalam tak bede chciala zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja oby się ukazał! Jakoś czuje chłopca. Ja mam wizytę w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny zwariowac idzie :-( ja znow 38 goraczki, cala dygocze z zimna, M wrocil z trasy wielce zmeczony i chrapie w nieboglosy do tego kacper kaszel taki jakby mial sie zaraz udusic i oczywiscie alan w roli glownej pod tytulem jest noc wiec nie spimy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Jakoś ja od piątku nie bardzo mialam wene żeby Wam pisać. W sumie nic ciekawego się u mnie nie działo. Jakoś tak leniwie i bez energi mijały mi dni. Kuba w sumie ma się lepiej bo dzieki inhalacjom trochę odpuscil mu ten kaszel i bez sensu było iść do lekarza bo pewnie byśmy paracetamol dostali :) A juz niedługo będziemy w pl i pojdziemy do naszej pani doktor i ona dokładnie go "obejrzy" :) Ja w piątej i wczoraj miałam chwilowe mdłości :) Powróciły na chwile :) Teraz tez tak jakoś cos mnie zaciąga. Moim najlepszym posiłkiem są bułki z masłem i pomidorem. Wedlina i inne wynalazki mogą dla mnie nie istnieć. Ciągle tylko pomidory i bułki :) Dziś poszła w ruch sałatka owocowa :) Jedyne co bym jadla to owoce i pomidory (póki co :) ). Mięso nie, wedlina nie i inne cuda tez nie!! Kochane jeśli nie od pisze każdej to przepraszam ale nie mam weny żeby dokładnie nadrobić 6 stron. Xx Jovanka odnośnie szkoły Kuby, to tutaj chyba ze wszystkim możesz iść do szkoły :) Kuba ostatnio miał ospę. We wtorek wyszły mu pierwsze krostki. Dzwonimy do szkoły i informuje my ze ma ospę i słyszę od gościa "ze jak źle się czuje to ok, może zostać w domu no ale w piątek to on juz może przyjść do szkoły!!!!" Jak mu w piątek jeszcze nowe krostki wychodziły i zarazal?! Ja się z nimi nie bawie, tylko informuje ze go nie będzie i dziękuje. Na szczęście jeszcze kara mi nie przyszła. Tutaj piecze nad każda szkoła sprawuje urząd miasta. Każda szkola wysyła do urzędu na koniec semestru listę obecności każdego ucznia. Jeśli jest ich za dużo to zostajesz wezwana do nich i musisz się tłumaczyć dlaczego w danym dniu był nie obecny. Jeśli był wtedy chory to muszę im dostarczyć papiery z przychodni ze byłam z nim u lekarza i ze rzeczywiście był chory. Nie ma czegoś takiego ze ja mu sama napisze usprawiedliwienie. I jeśli nie masz wytłumaczenia na sporą liczbę dni to je sumują i dopierdzielaja kare pieniężną :( Dlatego staramy się Kube puszczać do szkoly. No gdyby do tego kaszlu miał gorączkę i czuł się jakby go czołg przejechał to wiadomo ze bym go nie opuściła :) No wiec tak to tu w szkole wygląda. Xx Nemezis trzymam kciuki :) Nie nakrecaj się kobito :) Nie kupuje więcej testów :) Jestes w ciąży a ja Ci gratuluje z całego serca i trzymam właśnie kciuki aby teraz wszystko było w jak najlepszym porzadku :) Xx Wojtkowa przykro mi ze @ przylazla :( Ale wierze ze w następnym cyklu się uda :* I dziękuje o informacje o spanielach :) Xx Jovanka a ta masc na sutki to nie malatan?? Może cos mi się pokrecilo ale kajarzy mi się nazwa malatan, a nie maltan. Jeśli się myślę to przepraszam ze smialam wątpić w Twoja pewność i przekonanie co do nazwy tej maści :D Xx Zoneczka niezły zakup na allegro z tym lozeczkiem. Teraz sama się nad nim zastanawiam :) Xx Pita współczucie teściowej. Ja ze swoja tez dobrze nie byłam jak mieszkała w Polsce bo ma za trudny charakter :( Teraz jak dzieli nas 2000km to jest ok. Ale jak jedziemy do polski to kombinuje tak żeby u mojej mamy siedzieć ten czas :) Bo jak u niej siedziby to po 4 dniach zaczyna mnie drażnić jej zainteresowanie wszystkim wokół nas :( Xx Darka naprawdę polecam ten inhalator. Inhalacje robisz ze zwykłej soli fizjologicznej, rumianku, mięty, kopru włoskiego i wiele innych. Same ziola , bez zbędnych leków. I w razie W (nie daj Boże) dla Alanka możesz stosować przy przeziębienie, tylko na mecie wystarczy poczytac z czego zrobić inhalacje na dana dolegliwość :) Naprawdę polecam :) Xx Jovanka dzięki za porownanie pieluszek :) Kuba jak był mały to uzywalam mu pampersow, bo były właśnie mega super :) A później się przerzuciłam na DADA z biedronki właśnie :) Cos jakby tańsza wersja PAMPERS :) Xx Eweelka 11 grudnia będziemy czekały na cudowne wieści :) Xx Paulinka przykro mi :( Xx Darka jak nocki? Stosujesz juz te krople niemieckie? Mam nadzieje ze będzie po nich lepiej?! :) Xx Mackowa dziękuje ze o mnie pamietalas :* W sumie co u nas pisalam wyżej wiec pewnie juz przeczytalas :) Ogólnie wszystko dobrze tylko z sił wypompowana ostatnio jestem i juz bym chętnie do pl pojechała a tu JESZCZE 2 tygodnie :( Xx Kasia12 ciągle uczucie młodości to mogą być delikatnie saczace się wody. Pobolewanie brzucha jak na okres to pierwsze delikatne bóle porodowe :) W kręgosłupie to tez mogą być bóle porodowe :) No nic nam nie pozostaje tylko trzymać kciuki na bezbolesny poród bo siłą rzeczy nadchodzi :) Xx Usia gratuluje ślubu i synka :) Piękne imię wybraliscie :) Xx Nessaja w końcu :) A teraz masz kare za długa nieobecność :) Nessaja ty pipo i dopieromteraz mówisz ze Usia to Twoja kuzynka? No pipy jedne, no :) Ale dobrze bo przynajmniej mamy wieści co u Usi słychać :) Xx Darka kochana i na koniec doczytalam ze walczysz znowu :( Kochana nie ma bata, kupuj inhalator. I daj małemu te niemieckie kropelki. Może to pomoże i wszyscy odpoczniecie. Jestem z Toba duchem i będę Cie wspierala. Trzymaj się kochana :) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajca Nessaja i Usia kuzynkami. To jak ona sie znalazła na forum? Przez przypadek czy nessajka ty jej polecilas bo wiedzialas ze sie stara o dzidzi. :-) ja dzis raczej padnieta jestem , co nie co was poczytałam i raczej juz ide w kimono. Pozdrawiam wszystkie i całuje. Mocno ściskam i tyle. Ps. Darka a prubowalas tego sposobu z suszarką na małego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 04.01.2015 Wklejam bo ktos wkleil stara i mnie pominął.. Wszystkiego dobrego Usia :* Wlasnie tak dlugo jej nie bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje, ze nessajka wkrecila ją na forum, bo jak przez przypadek moglaby trafic;d Ale ten czas zasuwa, a nie dawno wiekszosc z Was ujrzala dwie kreseczki ;));* Boze ale jestem padnieta a cala noc przede mna w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Nessajka mi was polecila powiedziala ze jestescie najlepszym wsparciem ever i ze mnie cieplo przyjmiecie i sie nie pomylila. Dziękuję wam za życzenia ;* a synek sporo wazy będzie duzy chlopak 511gram wazyl majac 21t3d termin wg usg zmienil sie na 29.03. Kosc udowa ma az 4 cm wiec będzie duzy zapewne. A ja coz mam sie dobrze czasami wymioty mdłości skurcze w nogach i bol kręgosłupa. Tesciowa w domu po miesiącu wyszla ze szpitala. Nie pomaga to ze praktycznie nir wstaje tylko do wc sama a resztę trzeba kolo niej robic. Dzisiaj uplynelo juz 23tyg ciąży wg ostatniej miesiączki a wg usg 24. No właśnie nie wiem ktorym terminem się sugerować. Mysle ze jeszcze okolo tygodnia zajmie mi doprowadzanie domu po remoncie bo trzeba wszystko prac bo smierdzi tytoniem. Sciskam was mocno ;*,** i jak juz nie będę mogla dac znać to przekażę przez nessajke;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Nessajka mi was polecila powiedziala ze jestescie najlepszym wsparciem ever i ze mnie cieplo przyjmiecie i sie nie pomylila. Dziękuję wam za życzenia ;* a synek sporo wazy będzie duzy chlopak 511gram wazyl majac 21t3d termin wg usg zmienil sie na 29.03. Kosc udowa ma az 4 cm wiec będzie duzy zapewne. A ja coz mam sie dobrze czasami wymioty mdłości skurcze w nogach i bol kręgosłupa. Tesciowa w domu po miesiącu wyszla ze szpitala. Nie pomaga to ze praktycznie nir wstaje tylko do wc sama a resztę trzeba kolo niej robic. Dzisiaj uplynelo juz 23tyg ciąży wg ostatniej miesiączki a wg usg 24. No właśnie nie wiem ktorym terminem się sugerować. Mysle ze jeszcze okolo tygodnia zajmie mi doprowadzanie domu po remoncie bo trzeba wszystko prac bo smierdzi tytoniem. Sciskam was mocno ;*,** i jak juz nie będę mogla dac znać to przekażę przez nessajke;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień... Kaszlę jak stary gruźlik, łeb mnie boli, sił nie mam... Myślałam, że już zdrowieję, a tu g****o:/. Do tego jeszcze miałam dziś podły humor. M. wysprzątał na błysk całe mieszkanie, a ja za nim łaziłam i ględziłam, że tylko sprząta i sprząta, a na mnie wcale nie zwraca uwagi... No debilizm czysty, nie uważacie? A tego się nie leczy:/. Teraz jest mi podwójnie smutno, bo nie dość, że go tak potraktowałam to jeszcze musiał iść na 22 do pracy i nawet się do niego nie mogę przytulić na dobranoc:(. Jezu, jak się zaraz nie ogarnę to sobie sama wypłacę z liścia tak coś czuję - nie mogę ze sobą wytrzymać! Dobra, odpisuję, bo z tego biadolenia nic dobrego nie będzie. Pita - ciśnij męża, bo wreszcie musi pójść się przebadać... Ja wiem, że próbowałaś, ale widocznie wciąż za mało suszysz mu głowę. Działaj, bo czas leci, zaraz będzie koniec roku!:* Bardzo miłego masz pacjenta:). W takich chwilach pewnie myślisz, że idealnie sobie dobrałaś zawód, co?:) Co do teściów to niestety się ich nie wybiera. Są jacy są i nic nie poradzisz. Możesz jedynie bronić swojej prywatności, wyraźnie zaznaczyć granice, poza które oni nie mają wstępu i tyle. Albo aż tyle. Zależy jak to ugryziesz. ;) Kaasik89 - cieszę się, że smakowało;) Angelusdominus - jak sytuacja z mężem?:* Nemezis626 - to jakie i gdzie masz tatuaże?:) Ja też chciałam kiedyś mieć ( w sumie nie tak dawno), ale do dziś się nie zdecydowałam co, jak duże i gdzie:):):). Więc chyba nie nadaję się na "nosiciela" tatuażu:P. Eweelka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usiu jestes! Fantastycznie :-) kurcze to masz sie teraz z tesciowa :( nie dosc ze jestes w ciazy coraz wiekszy brzuszek, do tego ten remont to i jeszcze tesciowa sie trzeba opiekowac :/ nie lekko masz biedna :( a maz to na miejscu pracuje czy gdzies poza, wyjezdza do pracy? Mam nadzieje ze wszystkie obowiazki nie spoczywaja tylko na Twojej glowie. &&&&& Nessaja ja tez juz czekam na wizyte, juz tylko tydzien :-) moze jakos wytrzymamy. Chociaz chcialabym juz zobaczyc Madzie, sprawdzic jak sie ma :-) i ja tez obstawiam ze bedzie u Ciebie chlopczyk :-) &&&&& Iza kochana pomysl sobie ze to TYLKO 2 tygodnie i spotkasz sie z mama :-) oby Ci ten czas zlecial szybciutko. Dobrze ze Kubus ma sie lepiej, mam nadzieje ze do swiat juz nic go nie zacznie rozkladac :-) &&&&& Mamaniemama wrociliscie cali i zdrowi? Wypad sie udal? :-) &&&&& Jovanko heeeeej :-) jak po weekendzie? Co u naszego najsympatyczniejszego i najbardziej rozgadanego forumowego chlopca? :-) &&&&& Paulinka kurcze az mnie zamurowalo jak przeczytalam ze sie z mezem rozstalas :( ale to tak definitywnie, ostatecznie i na amen czy jest jeszcze dla Was szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanko jestes... i do tego chora Biedaczyno :( kurujesz sie jakimis lekami czy tylko domowe sposoby? Kacperka jeszcze nie ruszylo chorobsko? Oby nie. Ja Cie przytulam zeby Ci humor poprawic. A dla M napisz po prostu jakiegos smska... moze to Ci odrobinke pomoze :-) A przy okazji zapytam czy Ty bedac w ciazy mialas bole dloni? Mi od kilku dni dokucza bol doslownie kazdej kosteczki w obu dloniach :( paluchy mam spuchniete i ciezko je zginac :/ masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko zaufaj ze jakbys zrobila sobie jeden to bys chciala wiecej :) Ja mam jeden i marzy mi sie drugi ktory moze byc przesada;d A co do tesciow to chyba lepiej jak ich nie ma niz sa, prawda?;d Nie powinnam narzekac ale bede zawsze;d Pita milo ze strony tego pacjenta;) Jestes wyjatkowa dlatego tak Cie potraktowal :) Moj P z poczatku cos gadal jesli chodzilo o badanie, ale zgodzil sie pod warunkiem ze ja pojde zaniesc;d troche siara dla mnie ale czego sie nie robi :) ja tez przelamalam strach do igiel.. Czuje ze predo w ciaze nie zajde bo biore te tabl..i z moim pozniej bede na kolejne swieta sie widziala i pozniej juz caly czas albo dopiero po slubie juz caly czas o ile bedzie on, bo poki co odkad sala odwolana innego planu nie bylo, no byl ze obiad ale ja nie mam czasu ani sily aby zaczac organizowac. bedzie niedlugo to pogadam z nim co dalej robimy.. nemezis uwazaj na noze latające :D:D ;) Jakos lepiej pisze mi sie na kompie w pracy niz z tel czy tabletu. Mialam miec 7 nocek z rzedu ale zgadalam sie z kolezanka i bede miala 4nocki wolnego i pozniej dopiero 7 ostatnich przed wyjazdem :):) ona mi poszla na reke i ja jej. w miedzy czasie mam rzesy i paznokcie poumawiane. Rozwijam sie dziewczyny, w koncu robie cos co chce robic, troche kosztem zdrowia bo mialam tydzien nocek, nawet pozniej tydzien wolnego nie dal mi odpoczac.. Dalej mam dolka jesli chodzi i syt rodzinna, ale brak czasu nie pozwala mi o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargaretLucas - :* No widzisz, każdy z nas ma jakieś przejścia, mniejsze, większe, rany, zadrapania... Ważne, żeby nie dawać się przeciwnościom losu, walczyć i - tak jak Ty - być z siebie dumnym!:) To jedno z najfajniejszych uczuć na świecie:). Uroczego masz synka:). Paola - :* Trochę Ci się to wszystko pokomplikowało, rzeczywiście...Ale zobacz - nie ma tego złego: pobierzesz tabletki ile będzie trzeba, uregulujesz hormony, ten czas bez wyrzutów sumienia poświęcisz na spokojną przeprowadzkę do UK, urządzanie się, szukanie pracy, aklimatyzację... Bez stresów, że dziecko w drodze, a Ciebie czeka tyle spraw do załatwienia, do zamknięcia, podróż, zmiana otoczenia, klimatu. Szukaj pozytywów;).:* Nemezis - jak tam sprawa z nikotyną? Powiem Ci, że ja bardzo dużo paliłam przed ciążą - ponad pakę dziennie. I nigdy nie udało mi się rzucić. A nie udało mi się, bo...zwyczajnie lubiłam palić. Zaszłam w ciążę i przestałam - nie wyobrażałam sobie truć tego małego człowieczka. Brawo za postanowienie:). kasiaa12 - jak sytuacja, kochanie?:* Łeb se dam uciąć, że coś się u Ciebie dzieje...;) Ten śluz może być częścią czopa śluzowego. Kasiulkaxoxo - odpowiem Ci jeszcze raz;). Zrób test ponownie - najlepiej innej firmy. Może nie jesteś w ciąży, a może test nie tyle się pomylił, co jeszcze jej nie wychwycił.:) Izulinka - wyspana kobieto!:) Córa cudo po prostu! Tyle spać i dać też pospać matce! Dżizas! Skąd Ty wzięłaś takie dziecko?;) Kochana, przy niespełna miesięcznym Kacprze nie tylko nie myślałam o powiększaniu rodziny, ale wręcz zadawałam sobie pytanie jakim cudem kobiety mają więcej niż jedno dziecko??? I doszłam również do wniosku, że wraz z urlopem macierzyńskim kobiecie z urzędu powinno się należeć dodatkowych kilka godzin celem wydłużenia doby! Że powinien istnieć taki bank nadgodzin życiowych, wiesz?:):):) Ale niedługo wszystko znakomicie ogarniesz, zorganizujesz - może nie do perfekcji, ale w znośnym stylu - i będziesz miała czas pomyśleć o drugim;). Ja zaczęłam wierzyć w siebie jak udało mi się jednego dnia (!) ugotować normalny obiad, pozmywać, posprzątać pokój Kacperka, napisać na forum, wstawić i rozwiesić pranie i ogolić obie nogi, biorąc prysznic;). Bo do tej pory w najlepszym wypadku zdążyłam się umyć i ogolić pół nożyska. Kończyłam arcydzieło drugiego albo trzeciego dnia. Pachy innego dnia, pięty ścierałam jeszcze innego, włosy myłam jeszcze kolejnego. No nic, liczyło się, że się umyłam w całości. Sie poczułam wtedy! Mała zacznie Ci spać dłużej w dzień, już pewnie jesteś na dobrej drodze, ale niebawem odkryjesz, że zwykłe czynności nagle potrafisz zrobić kilkadziesiąt razy szybciej niż dotychczas;). I to będzie klucz do powrotu do normalności;). Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona? ;p Jovanko straszne są nocki bez drugiej osoby. Dlatego ja sie zgodzilam tylko na nocki bo jestem sama, no i pies wtedy spi;d (Ale on jest udany haha najlepiej jak chce mnie obudzic to jakie podchody robi). Wiecie co.. stwierdzilam ze gdybym miala lepsza pamiec.. albo.. jak ktoras ost napisala o wordzie, kopiuj/wklej to bym byla w stanie kazdej ospisac:D ale ze jednak nie posiadam kompa, tzn mam malego lapka ale bez myszki normalnej to nie jestem w stanie, bo bez myszki to nie robota;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole dzis bylam taka wsciekla... Od tego dlugiego cyklu poprzedniego w tym brzuch mnie boli dzien w dzien.. moj tez mnie wkurzyl bo od wczesnego wieczora nie odzywal sie az z 22h i mial nd wolna. okazalo sie ze telefon mu nie chce sie ladowac i kupil mu lokatro czyli kierownik nowy bo moj jest chory. ulzylo mi ale napisalam mu duzo rzeczy ze ma spadac;d;d alw bylam u hodowczyni z 6h, bo polowa z tego pan przegadal ktory przyjechal z suczka na krycie, ale pojechal to zostal czas na plotki:) wracam do domu a moj pies przegryzl jedna deske od kojca, bo na drzwiach ma deski poziome ze szparkami. idac do kojca lokator z piwem wyskakuje i przestrasza mnie. Az powiedzialam czy nie poj... go? no i zla ze pogryzl pies deske poszlam do domu, a wiem ze ktos musial go zaczepiac bo on juz wyrosl z gryzienia kojca.. ide do domu i slysze ghlosna muzyke to pisze mu smsa ale zero odzewu. za chwile dzwonek do drzwi, schodze na dol a nikogo nie ma. napisalam i zadzwonilam do kuzynki ze co to ma byc, bo moim lokatorem jest kuzyna kolega i mowie jej o wszystkim i o tym tez ze bramki pozostawial otwarte tzn jego kolega noc wczesniej (no ok za to przeprosil i kupil piwo xd) ale bylam taka zla ze nawet powiedzialam ze pijany zasnal i jajka gotowaly sie 5h. wrocilam po nocce a tu jeden wielki smrod. ej no ciagle slysze butelki jakies, pije i tez meczy mnie bo ciagle pisze smsy jakby mnie to obchodzilo... no i po telefonie do kuzynki muzyka ucichla i dzwonek do drzwi.. raz drugi trzeci.. otwieram okno i sie pytam czy to jakies jaja sa a on ze to nie sa jaja a ja mowie ze nie zejde juz na dol bo nie dawno bylam a nikogo nie bylo i zamknelam okno. moja cierpliwosc sie skonczyla juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - oj, wierzę Ci, kochana, wierzę... Ta tęsknota jest czasem tak ogromna i jest się wobec niej tak bezsilną... Ale oby do stycznia, a potem ani się obejrzysz!:* Maćkowa, Alaa - macie rację z tym sprowadzaniem dziewczyn na ziemię.:* Nie można tak w kółko o tym gadać, myśleć. Ale z drugiej strony - nie pamiętacie jak to było?;) Jak człowiek w bólu ucha, wygięciu rzęsy, strzyknięciu kolana niemalże starał się czytać czy to nie ciąża aby?;) Pamiętam jak po owulacji biegałam do łazienki i sprawdzałam jak wyglądają moje piersi (czy może już są "ciążowe"), czy w oczach nie mam czegoś...hm...nieokreślonego, czy włosy mi lśnią inaczej, czy ta chęć na mandarynkę o 23 to już objaw ciąży, czy jajnik to mnie zakłuł jak zawsze, czy może jakoś...zagnieżdżająco...?;) Oj, było tego.:) I mało tego - tak jak dziewczyny przeżywają teraz każdy sygnał ze swojego ciała, tak Wy będziecie się starały wyczytać oznaki zbliżającego się porodu;). Zobaczyta i wspomnita moje słowa!;) Usia - wszystkiego najlepszego:) 🌻 I gratuluję synka!!!:) A Ty przeczuwałaś chyba, że będzie chłopak, nie mylę się?:) _nessaja_ - dokładnie tak! Czyli nie tylko mnie boli szyja od nadrabiania wpisów i potem wielogodzinnego odpisywania!;) Czekamy na fotki i filmik:* A że o kuzynce Usi nie wspomniałaś - Ty zatajaczu Ty!;) I do Kacperka też przyszedł Mikołaj!:) A najbardziej mu się podobała książeczka od mamy!:) Taka dotykanka - różne zwierzątka - narysowana, ale charakterystyczne dla nich części ciała mają zrobione z różnych materiałów. Mój syn jest fanem...owieczki!;) goscdarka - ja tak sobie myślę, że jeśli kiedykolwiek zasłużyłaś albo zasłużysz to...czyściec masz już zaliczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - ale jaja, nie miałam pojęcia, że tak jest w UK! I że te nieobecności są tak urzędowo rozliczane! Maść to Maltan;) Wybaczam, żeś we mnie zwątpiła...;) Kupię pieluszki DADA i napiszę Wam recenzję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana, moja szyjaaaaaa... Lewa strona mi wysiada po prostu. _nessaja_ - Tobie też lewa od nadrabiania?;) Maćkowa - ❤️ U Kacperka wszystko git, "gada" już coraz więcej, coraz dłużej, nie daje mi dojść do słowa (!) - zero kultury osobistej, zero!;), a teraz najlepsze: na śniadanko od 3 dni je kaszkę kukurydzianą, do której dodaję mu jagódki. Jego (nie do opisani!) reakcja: mmmmmmmmmm!!!, ma!, muuuuu, mmmmmmmm!!!;););) Biorę jakieś leki, ale ten kaszel to nic dobrego, coś czuję... Odkrztuszam gorzką wydzielinę, a to oznacza u mnie tylko jedno - bakterie...:/ Kacperka na szczęścia nic nie bierze, ale bardzo uważnie go obserwuję. M. już napisałam:). Nie bolały mnie dłonie w ciąży. Słuchaj, albo ta relaksyna działa i stąd ten ból, a obrzęki normalna sprawa, albo masz zapalenie stawów, co zdarza się w ciąży, niestety:(. Lekarz, tyle:(. :* Paola - może i masz rację, ale tatuaże chyba do mnie nie pasują. Wolę podziwiać u innych. Albo u M.;). Co do teściów to zależy jakimi są ludźmi. Ale rzeczywiście - nie do przesady;). Widzę że mimo zmęczenia spełniasz się w tym co robisz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mam ochote zabic wlasnego M!!! mam alana przy piersi, kacper kaszle jak oszalaly i nagle slysze ze wymiotuje wiec budze szybko M zeby szedl do kacpra i wyobrazcie sobie owszem wstal zapalil swiatlo,stwierdzil: no zwymiotowal i poszedl spac dalej!!! zostawil placzace dziecko i pol wyra w wymiotach i bezczelnie poszedl spac!!! musialam odstawic alana czym uruchomilam jego wscieklosc i zajac sie kapim a nastepnie ponad godz meczyc sie z obrazonym alanem :-(. mam chec go udusic, fakt zmeczony trasa ale wszystko ma swoje granice, ja nie spue id uuuu nocy do tego mam goraczke i jakos musze wszystko robic no a on... heh brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jovanka, co do nikotyny to idzie mi swietnie! Aczkolwiek raz dziennie biorę porcje nikotynowa. Pamietam jak kiedyś rozmawiałam z lekarEm i powiedział ze jesli przed ciąża kobieta paliła bardzo dużo to lepiej wychodzi ograniczenie do minimum i dopiero potem rzucenie niż odcięcie od razu... Bo to powoduje stres, nerwowość i organizm czuje sie na głodzie... Ale dla mnie, jesli wcześniej przyjmowałam 20 razy dziennie, teraz tylko ta rano... To ogromny sukces :). A co do tatuaży... Mam ich... Nie wiem ile. Juz nie wiem jak to liczyć :D na stopie mam napis "piano" który sama sobie zrobiłam :) plecy (póki co zaczynam robić plecy i dopiero połowa zakryta). No i cały rękaw ( full pełny, z zakrytym łokciem, pod pacha itd). A co tam jest? Wszystko! Od ćmy, przez oko smoka, do śmierci, napisu "dignity" i wielu róż :) całość czarna z dodatkami kolorowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×