Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny będzie dobrze zobaczycie trzymam kciuki za was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hellooooołł nowe dziewczynki :D nie załamujemy się staramy dzielnie dalej!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
marta info o ziółkach księdza sroki Leczą bezpłodność i pobudzają pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bez owulacyjnych. SKŁAD lebiodka (oregano) { Origani Herba} koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} macierzanka {Serpylli Herba} pokrzywa {Urticae Folium} dziurawiec {Herba Hyperici} rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} ruta {Herba Rutae} nagietek {Calendulae flos} nostrzyk {Herba meliloti} Dawkowanie: Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem. zioła należy pić podczas miesiączki jeśli cykle są nieregularne począwszy od 1 dnia miesiączki do wystąpienia kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Marta ziółka księdza sroki kupisz na allegro. za 27 zł jest 200 gram mieszanki, która starcza na 6 miesięczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ziółka powodują to że masz wiecej tych jajeczek podczas owulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
No dokładnie. Ja je dzisiaj będę właśnie zamawiać. Nie są drogie, a z tego co czytałam są bardzo pomocne. Zaleca się też podobno dla mężów by pili też na jakość i ilość plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
O tak... Zioło najlepsze na zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
hehe bejbe dobre to było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
No to czekam do 30 i powtarzam test. A wiecie co mi pomoglo na cisnienie? Mama kazala mi wypic kieliszek wodki! Fuj! Ale coz, wypilam i myslalam ze sie porzygam. W ogole apetytu dzis nie mam. Masakra jakas;( badania podstawowe robilam ostatnio i bylo ok. Moze to cholerna grypa zoladkowa?;( spadam do domu i do lozka wskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
wiecie co, ja też postanowiłam, że kupie te ziółka, a nóż widelec się uda :) właśnie wertuje różne fora i czytam opinie o tych ziółkach i jak do tej pory same pozytywne komentarze, więc może faktycznie warto :) nadzieja wraca :) kupujemy ziółka dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Paulinka, a może to fasolka w Twoim brzuszku kiełkuje??? Życzę Ci tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Tak Pola kupujemy ZIOŁOOOOOO Księdza Sroki :-) Hurra. A nóż się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Witam Was ponownie...polecialam do apteki i kupilam dwa testy. Poszlam do lazienki i zrobilam test i znowu jedna krecha... :( juz stracilam cala nadzieje...mam jeszcze jeden na jutro rano ale to chyba po to zeby sie calkiem dobic... ide do lekarza w przyszlym tygodniu jezeli @@ nie przyjdzie...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Goofcia, ja i niektóre dziewczyny zdecydowałyśmy się na kupno ziółek ojca Sroki. Ponoć są rewelacyjne, wspomagają płodność jak i leczą bezpłodność. Może też kup. Są dostęne na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 o prosze jakie zalecenia :D WÓDECZKĄ takie zalecenia to ja lubie :D hehe :) :D podobno na takie dolegliwości to takie coś z orzecha jest dobre to też na wódzie czy spirytusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Karola - no to ja tez kupuje hehe...coz to sie dzieje ze @@@ nie ma a te cholerne testy negatywne...moze to moj łeb :/ czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
Goofcia właśnie Karola ma rację spróbuj z ziółkami, tu prawie wszystkie jedziemy na jednym wózku, więc może warto spróbować, może w końcu się uda, nie martw się z nami nie zginiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Nie pisalam tyle bo poprostu nie nadazam za Wami, co przeczytam troche, w pracy cos do zrobienia i znow kilka stron sie dodalo i dopiero dzis sie udalo:) jovanka gratuluje za maz pojscia. Izulinka wspolczuje Twojej rodzinie przez to co przeszli. Tak oto ja jak synek sie czuje? Opowiadam co u mnie bylam w sobote u gin, zbadala mnie i nadzerka jest mniejsza wiec stwierdzila ze narazie nie ma sensu robic. Wlasnie trwa u mnie @ oczywiscie wywolalam go luteina. 19 dnia cyklu ida na badania pow ze rok sie staramy i chce sie sprawdzic czy jest ok. Maz moze tez pojdzie zrobic badania no zobaczymy jak to bedzie. Jak mi zrobi badania to moze inaczej bede brala ta luteine zeby pomogla zajsc w ciaze. Fajnie dziewczyny ze jestescie.., Bym zapomniala Paulis gratulacje dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
eska22 Nie martw się kochana. Będzie ok. Wszystkim nam w końcu sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
eska22 Nie martw się kochana. Będzie ok. Wszystkim nam w końcu sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ja starałam się pół roku. Dosłownie stawałam na głowie, aż w końcu się poddałam. Przestałam liczyć, mierzyć, sprawdzać, suplementować się, wyginać itd...Tak bardzo pogodziłam się z myślą, że nie będę mieć teraz dziecka, że na spóźnioną miesiączkę czekałam ponad tydzień i dopiero jak mnie zaczęły wnętrzności boleć to zrobiłam test i okazało się, że to ciąża, a ja myślałam że jestem chora. Ale byłam w szoku ogromnym. Sorki, że wam mieszam ale może na którąś z was też to zadziała. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko ależ tu się dzieje :) dziewczyny nigdy wcześniej słyszałam o tych ziołach ale brzmi zachęcająco więc jestem ZA haha:) eska trzymam kciuki, żeby badania wyszły ok, albo żeby lekarz coś zaradził:) bejbe27 gratuluje śluzu hahaha jak tak dynda to znikaj stąd i bierz się do roboty:) zapal zioło;) użyj magicznego żeliku i hejaaaa musi się udać :) Czytałam dzisiaj gdzieś tam o babeczce, która 10 lat starała się o dziecko, po 9 latach lekarz zalecił laparoskopie po czym postawił diagnozę "niepłodność 1 stopnia" powywijane , zatkane jajowody, których nie udało się przetkać....dziewczyna olała wszystko, przestała się zdrowo odżywiać itp i zaszła !!!! więc warto wierzyć, że w końcu każdej z nas się uda no więc do sypialni a potem tyłki do góry na mężowej poduszce oczywiście ;) Właśnie mój M. sprzedał moje auto, którym jeździłam 5 lat, jest mi smutno, idę płakać za nim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja nie wiem co jest ale na @ mi to nie wyglada wcale ;/ caly czas mnie mdli i rwie mnie lewa pachwina a to cos co bylo rano { rozowe) odeszlo co wy o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta ja od sadzenia nie jestem ale wydaje mi sie ze za bardzo to przezywasz. Jesli chcesz uzyskac jakies sensowne odpowiedzi to idz do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Chce człowiek odpisać raz dwa i nie może, bo najpierw musi przecie przeczytać nie jedną, ale kilka stron...:) Jesteście niemożliwe:P Co do tego, że przeszłam chyba wszystkie możliwe fazy niedowierzania to nieprawda:P Są następne. Wczoraj na przykład przeszła mi taka myśl przez mój genialny łeb, że może jak mi USG robiła ginekolożka to jakimś cudem maszyna się zacięła i wyświetlił jej się obraz wnętrza poprzedniej pacjentki... No powiedzcie same - być debilem też przygoda:P Ale dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa!:* _nessaja_ - u mnie też jednym z objawów ciąży (przewodnim powiedziałabym) jest lenistwooooooooooo:) . Głównie w pracy:) Podpisuję się nawet leniwie na fakturach:P U mnie w pracy już wiedzą - szef mnie wyściskał, szefowa miała dziwną minę, ale mnie to rybka:) Dobrze, że powiedziałam, bo od wczoraj mam mdłości w pracy i nie wiem jak bym to wytłumaczyła - na przykład ten mój dzisiejszy sprint do kibla, przerażenie w oczach, że zarzygam produkcję i moją twarz podobno żółto-zieloną:) Masakra. A najgorzej po herbacie. Od kawy mnie odrzuca. I od mięsa tyż:) A do niedawna jeszcze nie wyobrażałam sobie dnia bez solidnej porcji tłustego mięsiwa... Serek topiony is the best! Z sałatą:) A moja mama wciąż pyta jak się czuje jej WĘDZONE WNUCZĘ:):):) Wędzone, bo jak byłyśmy ostatnio w restauracji to w sali obok tak kopcili, że mama mi kazała najlepiej nie oddychać:) I tak 1,5 godziny:):):) Do Staraczek moich ukochanych: przeczuwam jeszcze 2-3 ciąże w tym roku, a potem baardzo owocny styczeń i luty:) Wspomnicie moje słowa, oj - wspomnicie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka zakupione:) jak w tym cyklu nie wyjdzie to odstawiam leki i będę pić ziółka bo przeczytałam, że nie powinno się ich stosować z lekami bo zamiast stymulacji robi się hiperstymulacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1289
ja też zakupiłam ziółka na allegro, wydaje się, że to dość wiarygodne źródło :) zamierzam je zacząć pić od następnego cyklu, też odstawie leki i zobaczę co się będzie działo, może one coś pomogą :) mam naprawdę wielką nadzieję :) nawet podzieliłam się tą informacją z moim mężem i on też jest za, trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u kilku i kazdy mowi to samo wiec nie mam potrzeby a ze przezywam to mi sie nie dziw bo ja juz 6 lat walcze i nic a ten miesiac naprawde zle czuje sie dziwnie wiec chyba mam prawo przezywac ... widze ze nie wszystkie tu kobitki toleruja nowe staraczki wiec chyba sobie odpuszcze bo nie potrzebuje jeszcze glupkowatych docinek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×