Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karolaa24
martusia u ciebie dalej nic? U mnie też ale głowa do góry. Damy radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 28 lat i staramy się pierwszy cykl przy obydwu ciążach od razu się udawało may nadzieję że teraz też tak będzie kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Pola 1289 Może powinnas udać się do swojego ginekologa, bo ciężko stwierdzić. Może to przed okresem tak... Cięzko powiedzieć. Ja przed okresem mam tylko plamienia. Wszystko też zależy od organizmu... Może też ta luteina się przyczyniła do tego. Zrób test a potem idź do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem Czemu mi tak niedobrze jest .... ehhh szkoda slow ja juz zaczynam watpic w dzidzie predzej zostane babcia niz mama znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Marta a robiłaś test? Może zrób bete? kotek1985 kiedy masz dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Karolka1984-@ miałam 5.11 a teraz wypada na 5.05. ponieważ cykle mam 30 dniowe kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka przepraszam miało być karolka24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Kochane mamy nową koleżankę staraczkę... Wpisuję ją do tabelki :-) Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................... ............@ 28.11 karolaa24.........25.................36cs................ ..............@21.12 kotek1985........28..................1cs...............................@05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Marta, moja bratowa była w 3 miesiącu ciąży i miała normalnie okres do 4 miesiąca. Na początku czwartego dowiedziała się że zaszła. Można mieć okres będąc w ciąży jest wiele takich przypadków. Zrób test kochana... Kotek1985 Nieszkodzi pomyłki każdemu się zdarzają. Jesteś dopisana już do tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolaa24-dziękuję że mnie dopisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
karolaa24 dzięki że odpisałaś, powiem Ci szczerze, że już mam dosyć tych wizyt u tej mojej ginekolożki, nie powiem - zna się na rzeczy, zleciła mi wszystkie badania, niby wszystko oke z wyjątkiem tego progesteronu, ale dobija mnie już to bezowocne chodzenie, bo ciągle slyszę, że niby wszystko dobrze itd. tylko, że nic z tego "dobrze" nie wynika... ;( a z tym plamieniem pytałam bo zazwyczaj mam bardzo bolesny okres i trwa do 5/6 dni wiec wiesz odezwala sie ta głupia nadzieja, że może jednak...;/ ale pewnie znow nic z tego... bardzo mnie doluje cala ta sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
kotek1985 Nie ma za co kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny możecie napisać ile już każda z was się stara kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Pola 1289 Kochana nie załamuj się i nie poddawaj tak szybko. Jest takie powiedzenie, że nadzieja zawsze umiera ostatnia. Więc miej tą nadzieję a na pewno się uda i będzie wszystko w porządku. Nie można się załamywać i poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
kotek 1985 ja się staram 3 lata już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie bym nalezala do tej gropki co maja okres w ciazy zaczekam do jutra jak sie rozleje morze czerwone to lipa jak nie to zrobie testy wtedy ...nic Mnie ogolnie nie boli jak w czasie okresu bywalontylko te nudnosci straszne mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Marta jak jutro nic nie bedzie to tak jak napisalas zrób test. Wtedy bedzie wiadomo. Nie poddawaj się i nie trać nadziei :-) Trzymam kciuki za ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
marta86100 ja mam podobną sytuację do Twojej poza tymi nudnościami, ale jak wczesniej mówilam nie zamierzam robić testu, chyba ze wczesnej zobacze jakies inne objawy... doskonale rozumiem co czujesz bo sama przechodze przez ten horror ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
ale trzymam mocno kciuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do karola24-trzy lata i nie załamujesz się podziwiam cię i trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
dziewczyny myślicie, że w końcu coś się zmieni? powiem szczerze, że z niecierpliwością czekam na dzień kiedy w końcu zobaczę II kreski, to chyba byłby najpiekniejszy moment w moim zyciu ;] tak bardzo pragniemy dziecka, że każda miesiączka jest jednym wielkim rozczarowaniem... ale nie ma się co załamywać, cieszę się, że mogę się tutaj wygadać, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Marta jesteśmy z Tobą. W końcu się uda zobaczysz. Może zacznij pić ziółka o.sroki nr 3. Podobno pomagają. Jedna kobieta 10 lat się starała i po 3 miesiącach picia ziółek zaszła w upragnioną ciąże. Ja też zamierzam je pić. A nóż się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka aaaaaa w ucho Cie ugryze chyba. Nie smucic sie, nie poddawaj poczekaj jeszcze te 3 dni i zobaczysz co bedzie. Ja mye ze to To!!! Wrozko Ty nasza. Trzymam kciuki mocno mocno kochana !!! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
kotek1985 Tak jak napisałam, stosuję zasadę, że nadzieja zawsze umiera ostatnia. Nie ma co się załamywać, choć jest ciężko nie powiem... Jednak mam tą nadzieję i dzięki niej jakoś żyję i funkcjonuję. Pola Pewnie że cię przyjmiemy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Stymulowana rany ale hardcore z tymi zastrzykami w brzusio aaaa 😭 podziwiam bo ja na widok zastrzyków padam - słabo mi się robi musze odwracać głowe :P no co mam słabe nerwy :P :P :P 🌼 karolaa24 moja koleżanka piła i zaraz zaciążyła w ciążę z bliźniakami(2tyg temu urodzila córeczke i synka kochane maleństwa) miałam zacząć pić w tym cyklu ale w końcu nie kupiłam ich a żelik jak się teraz nie uda to sobie je zakupie ;-) 🌼 teraz dla tych co mają mocne nerwy !!!:D a wiec: ide siku :D hm sikam ... lookam a tam niezidentyfikowany obiekt mi dynda przeźroczysty długi na 10cm!!! mowe boshe drogi:P xD chyba to owulacja:P!! :D:D:D::D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×